4.9/5 - (19 امتیاز)
تعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی | ارائه خدمات در سراسر تهران

خدمات تعمیر ظرفشویی، یکی دیگر از مهمترین خدماتی‌ست که هر شرکت خدماتی باید در ارائه آن، دقت زیادی به خرج دهد و بهترین کادر فنی را برای ارائه خدمات، داشته باشد. خدمات تعمیر لباسشویی قاصدک سنتر، در سراسر تهران قابل ارائه می‌باشد. این خدمات در منزل شما، ارائه می‌گردد و قطعات شما در صورت تعویض با قطعه‌ای مناسب از برند ظرفشویی شما توسط شرکت برند ظرفشویی شما تامین می‌گردد و پس از تعمیر ظرفشویی، دستگاه به مدت 36 ماه به صورت کتبی، ضمانت خواهد شد.

قاصدک سنتر، با فعالیت از سال 1387، دارای چندین شعب مختلف در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در سراسر ایران و تهران دارد پس جهت ثبت سفارش تعمیر ظرفشویی خود، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما، برای تعمیر ظرفشویی شما در هرکجایی از تهران هستید، اقدام نمایند.

 

تعمیرات در زمان گارانتی

تعمیرات دستگاه شما به دو بخش تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شود که در این بخش به تعمیر گارانتی می‌پردازیم. اگر دستگاه شما گارانتی باشد، شما معاف از پرداخت هر نوع هزینه‌ای هستید یا اگر قطعه‌ی مورد نیازتان توسط قاصدک سنتر، تعمیر و یا تعویض گردیده باشد نیز قطعه شما مشمول 6 ال 18 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌شود.

تعمیرات خارج از گارانتی

تعمیرات غیر گارانتی، دسته دوم از تعمیرات می‌باشد. اگر دستگاه شما فاقد گارانتی باشد، باید برای تعمیر غیر گارانتی دستگاه خود اقدام نمایید و پس از تعمیر دستگاه شما یا تعویض و یا تعمیر قطعه خاصی، دستگاه شما توسط تیم فنی قاصدک سنتر، به مدت 6 الی 18 ماه گارانتی  می‌گردد و اگر دفعه بعد به تعمیرات نیاز داشتید، فقط با ما تماس بگیرید.

درخواست قطعه یدکی

همچنین علاوه بر تعمیر ظرفشویی، ما خدمات فروش قطعات ظرفشویی را به شما مشتریان، ارائه می‌کنیم. این خدمات، شامل قطعاتی از ظرفشویی مانند باکس های ظرفشویی، مانیتور، برد الکترونیکی ظرفشویی و…می‌شود همچنین می‌توانید بهترین شوینده هارا برای ظرفشویی خود، تهیه کنید.

نکات مهمی که خوب است رعایت کنید.

در ادامه مقاله، نکاتی ذکر شده است که رعایت کردن آن توسط شما باعث افزایش طول عمر ظرفشویی شما می‌گردد و با رعایت آنها، ظرفشویی شما به کمترین مشکل برخواهد خورد.

 1. استفاده از محافظ برق برای طولانی شدن عمر ظرفشویی، بسیار حیاتی است. در صورتی که از محافظ برق استفاده نکنید، ممکن است با کوچکترین نوسان برق، دستگاه شما دچار مشکل اساسی‌ای شود که قابل تعمیر نخواهد بود.
 2. برای جلوگیری از مشکلات تخلیه نشدن آب، باید پس از هربار استفاده از ماشین ظرفشویی، فیلتر و صافی داخل آن را تمیز نمایید.
 3. به تمیز کردن مداوم داخل ظرفشویی و البته خارج آن، دقت کنید و مرتبا آن را انجام دهید همچنین جرم گیری ظرفشویی را نیز فراموش نکنید و آب پاش هارا چک نمایید تا مسدود نشده باشند.
 4. سرویس ظرفشویی بسیار مهم است و حداقل سالی دوبار، آن را انجام دهید.
 5. به چیدمان ظرف‌ها در ظرفشویی دقت کنید و هر ظرف را در سبد مناسب آن، قرار دهید.
 6. حتما از شوینده‌های اصل استفاده کنید و یا از شوینده هایی با کیفیت بالا استفاده کنید و مخزن مایع جلا دهنده و نمک دستگاه را شارژ نمایید.
 7. درصورت مشاهده هرگونه ارور یا خطایی، آن را جدی بگیرید و بررسی کنید تا از هرگونه اتفاق ناخوشایندی در آینده، جلوگیری شود.
قاصدک سنتر، چه نوع خدماتی را برای ظرفشویی، ارائه می‌دهد؟

قاصدک سنتر، با داشتن سابقه‌ی کاری بیش از 15 سال، آمادگی خود را برای ارائه هرگونه خدمات ظرفشویی، اعلام می‌کند پس در صورت داشتن هرگونه نیازی به هرگونه خدماتی، با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید تا برای مشکل شما، در اسرع وقت، اقدام گردد.

 • نصب ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض برد ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض موتور ظرفشویی
 • جرمگیر برای ظرفشویی
 • تعمیر و تعویض مجموعه قفل درب
 • رفع پوسیدگی درب لباسشویی
 • رفع ارورها و عیب یابی کامل ظرفشویی
 • تعمیر روشن نشدن یا خاموش نشدن دستگاه
 • تعمیر مشکلاتی از قبیل نشتی آب، گرم نکردن آب و…
 • ….
قاصدک سنتر، خدمات تعمیرات کدام برندهارا ارائه می‌کند؟
 • تعمیر ظرفشویی بوش

 • تعمیر ظرفشویی سامسونگ

 • تعمیر ظرفشویی الجی

 • تعمیر ظرفشویی ویرپول

 • تعمیر ظرفشویی آاگ

 • تعمیر ظرفشویی پاکشوما

 • تعمیر ظرفشویی آریستون

 • تعمیر ظرفشویی بکو

 • تعمیر ظرفشویی ایندزیت

 • تعمیر ظرفشویی دوو

چرا آب ظرفشویی تخلیه، نمی‌شود؟

تخلیه آب ظرفشویی، مشکلی است که معمولا برای انواع ظرفشویی‌ها به دلایل مختلفی رخ می‌دهد که در ادامه آنهارا بررسی خواهیم نمود.

 • شایع ترین دلیلی که منشا این مشکل – تخلیه نشدن آب ظرفشویی – است، گرفتگی فیلتر کف، پمپ تخلیه، شلنگ خروجی و فاضلاب میباشد که در این صورت، ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعمیر دارد و برای جلوگیری از این اتفاق، می‌توانید سرویس‌های دوره‌ای ظرفشویی را انجام دهید و پس از هربار استفاده، ظرفشویی را بصورت کامل، تمیز کنید. جهت ثبت سفارش برای تعمیر ظرفشویی یا سرویس ظرفشویی، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.
چرا ماشین ظرفشویی روشن، نمی‌شود؟
 • در برخی از شرایط، سهل انگاری هایی وجود دارد که باعث می‌شود شما فکر کنید ظرفشویی تان روشن نمی‌شود پس خراب شده است. قبل از تماس گرفتن با کارشناس تعمیر ظرفشویی، ابتدا اتصالات پریز، دوشاخه یا کابل را چک کنید تا مشکلی نداشته باشند سپس سعی کنید از سالم بودن سیستم الکتریکی دستگاه، اطمینان حاصل نمایید. همچنین توجه داشته باشید درصورتی که میکروسوییچ درب فعال نشود، ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود پس باید ابتدا قفل درب و میکروسوئیچ را برای تعمیر ظرفشویی لباسشویی خود، چک نمایید. جهت ثبت سفارش برای تعمیر ظرفشویی یا سرویس ظرفشویی، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.
چرا ظرفشویی تمیز نمی‌شوید و لکه روی ظروف، باقی میماند؟
 • مهمترین عاملی که باعث می‌شود ظرفشویی شما به تمیزی ظرف هارا نشوید، شوینده هایی است که شما استفاده می‌نمایید. شوینده هایی که دارای کیفیت کمی باشند یا تقلبی باشند، پس از اتمام شستشو، ظرف هارا لک می‌کند یا آن را تمیز، نمی‌شوید پس قبل از هرگونه برداشتی از ظرفشویی خود، ابتدا شوینده را چک کنید و از کیفیت کالایی که استفاده می‌کنید، اطمینان حاصل نمایید.
 • در حالت دوم، ممکن است سختی آب، زیاد باشد. آب سخت، آبی است که شامل مقدار زیادی منیزیم و سدیم است که این منیزیم و سدیم، زمانی که با مواد شوینده صابونی واکنش نشان می‌دهد، رسوب ایجاد می‌کند که پس از خشک شدن ظروف، شما ممکن است این رسوب را ببینید. جهت رفع این مشکل نیز باید از جلادهنده و شوینده های قوی تری استفاده نمایید.
چرا ماشین ظرفشویی، ظرف هارا خشک نمی کند؟

زمانی که ماشین ظرفشویی تان، ظرف هارا خشک نمی‌کند، مراحل زیر را دنبال کنید تا دستگاه خود را عیب یابی نمایید.

  • مسدود شدن مسیر تخلیه و خرابی المنت یکی از دلایل خشک نکردن ظروف توسط ماشین ظرفشویی است. برای عیب یابی ابتدا بررسی کنید که مسیر تخلیه ظرفشویی تان، مسدود نشده باشد و پمپ دستگاهتان، سالم است. در مرحله بعد باید سلامت ترموستات و المنت برد الکترونیکی را چک کنید زیرا کار کرد اشتباه یکی از این قطعات، باعث خشک نشدن ظروف می‌شود زیرا المنت توسط ترموستات کنترل می‌گردد و ترموستات توسط برد الکترونیکی کنترل می‌گردد. در صورتی که نتوانستید دستگاه خود را عیب یابی کنید، با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای تعمیر و عیب یابی ظرفشویی شما اقدام نمایند.
چرا کلیدهای ظرفشویی، کار نمی‌کنند؟
 • اگر دکمه های ظرفشویی شما کار نمی کنند، می توانید جهت رفع مشکل و عیب یابی، نکات زیر را چک کنید:

  • بررسی کنید که ماشین ظرفشویی به درستی به برق وصل شده و پریز برق به درستی کار می کند.
  • همچنین ممکن است پنل کنترل ماشین ظرفشویی شما خراب شده باشد. سعی کنید ماشین ظرفشویی را برای چند دقیقه از برق بکشید و سپس آن را دوباره به برق وصل کنید.
  • برخی از ماشین های ظرفشویی دارای عملکرد قفل هستند که می تواند از کار کردن دکمه ها جلوگیری کند. دفترچه راهنمای دستگاه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا ماشین ظرفشویی شما عملکرد قفل دارد و چگونه باید آن را باز نمایید.
  • سیم کشی اتصال دکمه ها به برد کنترل ماشین ظرفشویی ممکن است شل شده یا آسیب دیده باشد. لازم است ماشین ظرفشویی را باز کنید تا سیم کشی آن را بررسی نمایید.
  • اگر هیچ یک از راه حل های بالا کار نکرد، برد ماشین ظرفشویی شما ممکن است معیوب باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد.

  در غیر اینصورت، می‌توانید جهت عیب یابی ظرفشویی یا تعمیر ظرفشویی خود با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید تا کارشناسان ما، جهت تعمیر دستگاه شما، اقدام نمایند.

صدای زیاد ظرفشویی ناشی از چیست؟
 • صدای ظرفشویی می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد ولی ابتدا از تراز بودن ظرفشویی اطمینان حاصل نمایید و اگر صدا برطرف نشد، چک کنید صدا از کجا می‌آید و بعد برای تعمیر آن اقدام کنید. درصورتی که صدا از پمپ و.. بود با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و برای رفع دستگاه شما، اقدام نمایند.

لیست ارورهای ظرفشویی دوو

ارور ظرفشویی دوو

علت

E1

طولانی شدن مدت زمان آبگیری

E2

وجود مشکل در بخش ورودی آب

E3

خراب شدن المنت حرارتی

E4

نشت آب در کف ماشین ظرفشویی

E6

وجود مشکل در ترمیستور

E7

ایراد در NTC

E8

ایراد در شیر توزیع ماشین ظرفشویی

E9

وجود مشکل در صفحه لمسی دستگاه

ED

وجود مشکل در ارتباط بین برد اصلی و برد نمایشگر

لیست ارورهای ظرفشویی ویرپول

ارور ظرفشویی ویرپول

علت

F1

این ارور نشان دهنده وجود مشکل در سنسور دمای دستگاه است. برای رفع خطا باید سنسور دما NTC بررسی شود.

F2

اگر ماشین ظرفشویی نشتی آب داشته باشد، این ارور نمایان می‌شود. باید دستگاه را تخلیه کرده و محل نشتی را پیدا کنید.

F3

علت نمایش این ارور ظرفشویی ویرپول، خرابی سیستم گرمایش است. برای رفع ارور باید المنت هیتر بررسی و در صورت خرابی تعمیر یا تعویض شود.

F4

در صورت وجود مشکل در سیستم زهکشی و عدم تخلیه آب، این ارور نشان داده می‌شود. برای رفع ارور ابتدا از مسدود نبودن شیلنگ تخلیه مطمئن شوید. در غیراینصورت باید پمپ تخلیه مورد بررسی قرار بگیرد.

F5

اگر رورتور مسدود شده باشد، این خطا نمایش داده می‌شود. باید روتور موتور شستشو توسط تکنسین بررسی شود.

F6

این ارور ماشین ظرفشویی ویرپول نشان دهنده این است که فرایند پر کردن آب دستگاه با اختلال مواجه شده است. دریچه آب ورودی و ورودی شیلنگ باید سریعا بررسی شود. برای این منظور، ماشین ظرفشویی را از پریز بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.

F7

این ارور نشان دهنده خرابی و وجود مشکل در فلومتر است. ابتدا بررسی کنید شیلنگ ورودی آب پیچ خوردگی نداشته باشد و مسدود نشده باشد. سپس از باز بودن شیر ورودی آب مطمئن شوید. در غیراینصورت، باید سوپاپ ورودی بررسی شود.

F8

در صورت زیاد بودن سطح آب در ظرفشویی، این ارور نشان داده می‌شود. احتمالا حجم زیاد مواد شوینده علت بروز این مشکل است.

F9

ورود مداوم آب به ماشین ظرفشویی موجب بروز این کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی ویرپول شده است و به احتمال زیاد سوپاپ ورودی خراب شده و باید تعویض شود.

F0

اگر سنسور ماشین ظرفشویی دچار خرابی شده باشد، این ارور نمایان می‌شود. برای رفع مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید.

FA

علت این ارور این است که آب کدر است و چربی بیش از حد ظروف باعث مسدود شدن سنسور شده است. ممکن است مواد شوینده بیش از حد مجاز در ماشین ظرفشویی ریخته شده باشد. برای رفع مشکل سنسورها و اتصالات آن با کنترل پنل باید بررسی شود.

FB

علت نمایش این ارور، خراب شدن شیر دیفرانسیل موتور است. برای رفع مشکل باید شیر دیفرانسیل بررسی و در صورت خرابی تعویض شود.

FC

اگر سنسور سختی آب خراب شده باشد، این ارور نمایان می‌شود.

لیست ارورهای ظرفشویی سامسونگ

4E

وجود مشکل در سیستم آبرسانی ماشین ظرفشویی

4E1

بالا بودن دمای آب ورودی به دستگاه

tE1

خرابی ترموستات

5C ,5E یا SE

عدم تخلیه آب

OE

سرریزشدن آب

LE

نشت آب از ماشین ظرفشویی

HE

خراب شدن المنت هیتر

HE1

بالا بودن دمای آب ورودی

9E

پایین بودن سطح آب

BE2

گیرکردن دکمه در پنل

PE

وجود مشکل در اتصالات و سیم کشی‌ها

E1

آبریزش یا نشت آب

E2

خطا در تغذیه آب ماشین ظرفشویی

E4

وجود مشکل در تغذیه آبگرم

7E

خطای بازتابنده واتروال (Waterwall)

4C

وجود مشکل در تامین آب دستگاه

F3 و F5

نشتی یا آبریزش آب در قسمت پایینی ظرفشویی

LC

نشتی در کل سیستم

لیست ارورهای ظرفشویی الجی

ارورهای ظرفشویی ال جی

علت

2H

این کد خطا نیست، مدت زمان باقی مانده تا انتهای چرخه را نشان می دهد.

AE

تشخیص نشتی آب توسط سنسور نشتی کف

CE

ایرادات مربوط به موتور دستگاه

CR

فعال شدن حالت تست (TEST MODE)

BE

تراز نبودن سطح زیر ماشین ظرفشویی، تشکیل کف بیش از حد (استفاده از شوینده نامناسب)

NE

نقص یا خرابی موتور مقسم آب

PF

مشکلات برقی دستگاه

CL

فعال بودن قفل کودک دستگاه

F

انتخاب برنامه شستشوی خودکار

CD

خنک سازی بعد از خشک کن (Cool dry)

TE

ایرادات مربوط به ترمیستور دستگاه

IE

کافی نبودن سطح آب دستگاه

OE

مشکل در تخلیه آب دستگاه

FE

تامین آب بیش از حد

HE

ایرادات مربوط به مدار گرمایشی دستگاه

LE

ایرادات مربوط به موتور دستگاه

I24,H01,H02

فعال بودن حالت شستشوی با تاخیر

01,02,03, UP to 24

فعال شدن حالت DELAY START (تاخیر در چرخه)

P1,P2,P3,P4

چرخه بارگیری

N:xx, U:xxx, D:xx

این کد خطا نیست

صدای زنگ هشدار

هشدار دمای بالا

لیست ارورهای ظرفشویی بوش

ارورهای ظرفشویی بوش

علت

E06

خرابی سوئچ درب

E07

خرابی فن خشک کن

E08

سرعت پمپ گرم کن کم شده

E09

گردش گرم کن از کار افتاده

E10

پمپ گرم کن از کار افتاده

E11

مقاومت گرمایی یا سیم کشی مرتبط معیوب است

E12

نیاز به حضور تکنیسین میباشد

E13

دمای آب بیش از حد ( 75 درجه ) میباشد

E14

نیاز به تعمیر

E15

سنسور شناور ایراد دارد

E16

کمبود آب ورودی

E17

سطح آب بیش از حد بالا است

E18

سطح آب بسیار کم است

E19

نیاز به حضور تکنیسین میباشد

E20

پمپ گردش یا موتور اصلی ظرفشویی

E21

موتور اصلی ایراد دارد

E22

نیاز به تعمیر

E23

پمپ تخلیه ایراد دارد

E24

فیلتر تخلیه ایراد دارد

E25

پمپ تخلیه ایراد دارد

E26

نیاز به تعمیر

E27

نیاز به تعمیر

نحوه استفاده از نمک ظرفشویی
مناطق تحت پوشش قاصدک سنتر

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران:

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمیرانات، تعمیر ماشین ظرفشویی در شریعتی، تعمیر ماشین ظرفشویی در قلهک، تعمیر ماشین ظرفشویی در الهیه، تعمیر ماشین ظرفشویی در زعفرانیه، تعمیر ماشین ظرفشویی در جردن، تعمیر ماشین ظرفشویی در اندرزگو، تعمیر ماشین ظرفشویی در مطهری، تعمیر ظرفشویی در ونک، تعمیر ظرفشویی در سهروردی، تعمیر ماشین ظرفشویی در اقدسیه، تعمیر ماشین ظرفشویی آجودانیه، تعمیر ظرفشویی در جماران، تعمیر ماشین ظرفشویی در دولت، تعمیر ماشین ظرفشویی در پاسداران، تعمیر ماشین ظرفشویی ظفر، تعمیر ماشین ظرفشویی در دیباجی، تعمیر ماشین ظرفشویی در کامرانیه، تعمیر ماشین ظرفشویی در نیاوران، تعمیر ماشین ظرفشویی در فرمانیه و

تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران:

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانپارس، تعمیر ماشین ظرفشویی در نارمک، تعمیر ماشین ظرفشویی در سید خندان، تعمیر ماشین ظرفشویی در پیروزی، تعمیر ماشین ظرفشویی در افسریه، تعمیر ماشین ظرفشویی در حکیمیه، تعمیر ظرفشویی در لویزان

تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران:

تعمیر ماشین ظرفشویی در سعادت آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی در شهرک غرب، تعمیر ماشین ظرفشویی در صادقیه، تعمیر ماشین ظرفشویی در اکباتان، تعمیر ماشین ظرفشویی در ستارخان، تعمیر ماشین ظرفشویی در شهر زیبا، تعمیر ماشین ظرفشویی در توحید، تعمیر ظرفشویی در مرزداران، تعمیر ماشین ظرفشویی در بلوار فردوس، تعمیر ماشین ظرفشویی در جنت آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی چیتگر، تعمیر ماشین ظرفشویی در شهرک راه آهن، تعمیر ماشین ظرفشویی در پونک، تعمیر ماشین ظرفشویی در ستاری، تعمیر ماشین ظرفشویی شهران، تعمیر ماشین ظرفشویی در تهرانسر، تعمیر ماشین ظرفشویی در کن، تعمیر ماشین ظرفشویی در آیت الله کاشانی و

تعمیر ماشین ظرفشویی در جنوب تهران:

تعمیر ماشین ظرفشویی در منیریه، تعمیر ماشین ظرفشویی در خانی آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی در شاهپور، تعمیر ظرفشویی در حافظ، تعمیر ماشین ظرفشویی در نازی آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی در نواب، تعمیر ماشین ظرفشویی در یافت آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی در ولیعصر، تعمیر ماشین ظرفشویی در ورامین، تعمیر ماشین ظرفشویی در باقرشهر، تعمیر ماشین ظرفشویی ورامین، تعمیر ماشین ظرفشویی در عبدل آباد و

تعمیر ماشین ظرفشویی در حومه تهران:

تعمیر ظرفشویی در پرند، تعمیر ماشین ظرفشویی در رباط کریم، تعمیر ماشین ظرفشویی در ملارد، تعمیر ماشین ظرفشویی در مارلیک، تعمیر ماشین ظرفشویی در رودهن، تعمیر ماشین ظرفشویی در بومهن، تعمیر ظرفشویی در پردیس، تعمیر ماشین ظرفشویی در شهریار، تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه، تعمیر ماشین ظرفشویی در فیروزکوه، تعمیر ماشین ظرفشویی پاکدشت، تعمیر ماشین ظرفشویی در قرچک، تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج، تعمیر ظرفشویی در شهر قدس و

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟