امتیاز شما به این صفحه

تعمیر لباسشویی سامسونگ | ارائه خدمات در سراسر تهران

تنها نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در سراسر ایران، قاصدک سنتر، اعلام آمادگی برای فروش لوازم یدکی لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی سامسونگ، خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ و…. به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل، می‌کند.

در صورتی که نیازمند تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی توکار سامسونگ و… شدید، تنها کافیست این مقاله را بخوانید و در صورت رفع نشدن مشکلتان، می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ
چرا لباسشویی سامسونگ، سر و صدای زیادی حین کار تولید می‌کند؟

سر و صدای لباسشویی، یکی از آزار دهنده‌ترین ویژگی‌های لباسشویی می‌باشد. دلایل زیادی وجود دارد که سبب ایجاد سر و صدا در لباسشویی سامسونگ می‌شود که در ادامه مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت. ابتدا سعی کنید با ادامه مطلب، مشکل خود را حل نمایید و درصورتی که با مشکل مواجه شدید و یا سر و صدای دستگاهتان قطع نشد، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیرات لباسشویی شما اقدام نمایند. ابتدا سعی کنید لباسشویی را تراز نمایید. اگر لباسشویی‌تان روی مکان تراز و صافی قرار ندارد، ممکن است سر و صدای ناهنجاری تولید کند.

اگر سر و صدای لباسشویی‌تان همچنان پابرچا بود، سعی کنید به اندازه مقدار تعریف شده، در لباسشویی خود لباس بریزید نه بیشتر زیرا حجم زیاد در لباسشویی سبب بروز چنین مشکلاتی خواهد شد. در ادامه ممکن است فنرهای لباسشویی‌تان از کار افتاده باشد، وزنه‌های تعادل شکسته شده باشد، مجموعه دیگ خراب شده باشد و… در صورتی که مشکلتان پا برجا بود می‌توانید با شماره تماس 09123585814 – نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس حاصل فرمایید.

چرا لباسشویی سامسونگ نمی‌تواند لباس‌هارا بشوید؟

دلایلی از قبیل نچرخیدن دیگ لباسشویی، شسته نشدن لباس‌ها، خشک نکردن لباسها و… نشان دهنده و علائم خرابی موتور لباسشویی است. موتور لباسشویی در کنار برد لباسشویی، از مهمترین قطعات لباسشویی است و عملکردی همچون قلب برای لباسشویی دارد و نحوه تعمیرات آن بسیار مهم است زیرا در صورتی که موتور اشتباه تعمیر شود، می‌تواند سبب خرابی بیشتر و بروز هزینه‌های بیشتر گردد پس این حقیقتی که چه کسی موتور لباسشویی سامسونگ شمارا تعمیر می‌کند، بسیار مهم است.

قاصدک سنتر با داشتن تعمیرکارانی با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ، می‌تواند فرآیند تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ و تعویض موتور لباسشویی سامسونگ را در سریع ترین حالت ممن طبق استانداردهای شرکت سامسونگ انجام دهند و قطعه شمارا به مدت 36 ماه پس از تعمیر گارانتی نمایند. برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

چرا لباسشویی سامسونگ، لباس‌هارا خشک نمی‌کند؟

خشک نکردن لباسشویی سامسونگ، یکی دیگر از ایرادات رایجی است که ممکن است برای شما رخ دهد که علائم آن کاملا هویداست. قبل از انجام هرکاری، ابتدا خشک کن لباسشویی را چک کنید و در گام بعدی، چک کنید از چه برنامه‌ای استفاده کرده‌اید زیرا ممکن است اشتباها از برنامه‌ای که فاقد عملیات خشک کن است، استفاده کرده باشید اگر مشکلتان حل نشد، دلایلی مانند خرابی المنت هیتر لباسشویی سامسونگ، معیوب شدن ترموستات، وجود اختلال در فیلتر های لباسشویی، خرابی پمپ تخلیه و… می‌تواند باعث رخداد چنین اتفاقی گردد که برای تعمیرات آن، باید از یک کارشناس لباسشویی سامسونگ، درخواست کمک نمایید.

همانطور که دیدید، دلایل زیادی سبب می‌شود تا چنین اتفاقی در لباسشویی شما رخ دهد و خوب است بدانید که عیب یابی صحیح لباسشویی و فهمیدن اینکه مشکل در کدام قطعه است، بسیار مهم است پس سعی کنید بهترین کارشناس را انتخاب نمایید.

چرا لباسشویی سامسونگ، لباس‌هارا به درستی آبگیری نمی‌کند؟

آبگیری نکردن لباسشویی سامسونگ، معمولا نشان دهنده خوبی نیست و بهتر است در چنین شرایطی لباسشویی خود را مورد بررسی قررار دهید زیرا دلایل پیش پا افتاده و پایه‌ای سبب این رخداد نیز می‌شود برای مثال ممکن است فقط درب لباسشویی را به درستی نبسته باشید. همچنین خوب است قبل از اقدام به تعمیر آن، ابتدا آب ساختمان را چک نمایید و از فشار مناسب آن، مطمئن شوید. ولی در حالت کلی و فنی آبگیری نکردن لباسشویی سامسونگ، می‌تواند علائمی از خرابی تایمر لباسشویی، وجود نقض در سوئیچ فشار، بروز عیب در شیر ورودی آب و… باشد.

چرا لباسشویی سامسونگ، لرزش زیادی هنگام کار دارد؟

اگر لباسشویی شما هنگام شستشو لرزش زیادی دارد، دلایل متعددی برای این رخداد وجود دارد که در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. لباسشویی‌های سامسونگ، از روان‌ترین و بی صدا ترین لباسشویی‌ها می‌باشد پس اگر لباسشویی تان سر و صدای زیادی تولید می‌کند خوب است آن را جدی بگیرید و مورد بررسی جدی قرار دهید. 

دلایل پایه و ابتدای‌ای که باعث این اتفاق می‌شود، دلایلی همچون حجم زیاد لباس در لباسشویی سامسونگ، تنظیم نبودن و تراز نبودن پایه‌های لباسشویی و… است که ابتدا آنهارا بررسی کنید و اگر مشکلتان همچنان برقرار بود باید به سراغ عیب یابی تخصصی تر لباسشویی خود بروید. ممکن است تسمه لباسشویی شما پاره گردیده باشد، یا فنرهای لباسشویی شما، دچار اختلال شده باشد.

چرا لباسشویی سامسونگ، آب را نمی‌تواند تخلیه کند؟

ابتدا از مسدود نبودن پمپ دستگاه اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است پمپ تخلیه توسط لباس‌ها مسدود گردیده باشد. جهت این کار، کافیست ابتدا دستگاه را از برق بکشید. پیچ های صفحه جلو را بردارید. محفظه پمپ دستگاه شما ممکن است به راحتی قابل مشاهده باشد، بنابراین ارزیابی اینکه آیا در پمپ گرفتگی دارید. در این صورت، از انبر استفاده کنید تا عوامل منجر به مسدود شدن پمپ را به آرامی از بین ببرید. گرفتگی ممکن است در لوله متصل شده به پمپ قرار داشته باشد. بست لوله را بردارید و آب را تخلیه کنید.

اگر گرفتگی در شلنگ وجود داشته باشد، معمولاً در انتهای شلنگ است و تنها کافیست مسدود کننده را بیرون بکشید. در صورتی که نتوانستید مشکل خود را حل کنید، می‌توانید با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر لباسشویی سامسونگ شما اقدام نمایند.

چرا لباسشویی سامسونگ روشن نمی‌شود؟

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای لباسشویی شما رخ دهد، این است که روشن نشود. در ابتدا آرامش خود را حفظ کنید و موارد پایه را قبل از هرچیزی چک کنید. از وصل بودن جریان الکتریکی و حامل جریان الکتریکی بودن پریزهای خود اطمینان حاصل کنید و می‌توانید از یک فازمنتر، برای چک کردن پریزهای برق خود استفاده نمایید.اگر مشکلتان حل نشد، باید بدانید که نوسانات شدید برق، سبب ایجاد این اتفاق می‌شود و ضروری است که همیشه لباسشویی خود را با محافظ به برق متصل کنید.

در ادامه مطلب قبل باید گفت که بردهای الکتریکی بسیار به نوسانات برق حساس هستند و ممکن است اگر دستگاهتان به محافظ وصل نشود، برد شما به سرعت معیوب خواهد شود و لباسشویی‌تان روشن نخواهد شد.

البته دلایل دیگری نیز بر این اتفاق، می‌تواند تاثیر بگذارد ولی احتمالشان چندان زیاد نمی‌باشد. شما می‌توانید جهت عیب یابی لباسشویی خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان قاصدک، در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر لباسشویی سامسونگ شما اقدام نمایند.

چرا لباسشویی سامسونگ، ناگهان و حین کار خاموش می‌شود؟

ابتدا طبق روال، مراحل پیش پا افتاده را چک کنید زیرا ممکن است پریزر برق، محافظ لباسشویی سامسونگ و… را چک کنید و اگر مشکلتان حل نشد، موارد زیرا مورد بررسی جدی قرار دهید تا عیب یابی حداقلی دستگاه خود را انجام داده باشید.

 • منبع تغذیه – منبع تغذیه برق یا مبع تغذیه برد – را چک کنید و از صحت آن، اطمینان حاصل کنید.
 • از شستن لباس‌های سنگین، پرده، پتو، پا دری و… با لباسشویی سامسونگ، خودداری کنید.
 • حواستان باشد تا آب بیشتری از مقدار تعریف شده، وارد لباسشویی‌تان نشود.
 • ممکن است با خرابی موتور مواجه شوید. خرابی موتور سبب داغ شدن بیش از حد و قطع کردن رله اورلود گردد.
 • خرابی برد – ممکن است برد الکترونیکی آسیب دیده باشد و لباسشویی نیازمند تعمیر جدی و سریع است.
 • اتصال‌های کوتاه در قطعات داخلی لباسشویی مانند سنسور یا تاخومتر و…
چرا لباسشویی سامسونگ، به خوبی لباس‌هارا نمی‌شوید؟

همانطور که تا به الان متوجه شدید، مقدار باری که در لباسشویی میریزید بسیار مهم است. پس برای عیب یابی دستگاه خود حتما چک کنید که دستگاهتان بیش از حد پر نشده است. پر شدن بیش از حد، سبب میشود که لباسشویی فضای کامل برای شستشوی همه لباس هارا نداشته باشد. در دومین قدم از کیفیت و توان پاک کنندگی مایع یا شوینده‌ای که با آن عملیات شستشو را انجام می‌دهید، اطمینان حاصل کنید زیرا در مناطقی که سختی آب بسیار زیاد است باید از شوینده های قوی و آنزیم دار استفاده کنید تا رسوبی روی لباستان ایجاد نشود و لباستان، تمیز شسته گردد.

همچنین از مواید شوینده به اندازه مناسب استفاده کنید زیرا شوینده زیاد سبب کثیف تر شدن و باقی ماندن لک روی لباستان گردد.

بررسی ارورهای لباسشویی سامسونگ

کد خطا

علت ارور

HE1 یا HE2

خرابی هیتر یا گرمکن

4C یا 4E

مشکل در ورود آب به دستگاه

UE یا E4

عدم تعادل دستگاه و بارگذاری بیش از حد لباس‌ها در لباسشویی

E2

عدم تخلیه آب لباسشویی

5E یا SE

مشکل تخلیه آب

DE

مشکل در درب لباسشویی

8E و 3E

وجود نقص فنی در موتور لباسشویی

UC

ایراد در پاور یا برق ورودی دستگاه

AE

مشکل برقراری ارتباط

CE

وجود اشکال در دمای آب

LE

نشت آب در ماشین لباسشویی

IE و 1E

مشکل در تامین آب دستگاه

SUD

استفاده از پودرهای شوینده به مقدار زیاد

OE و E3

استفاده از مایع یا پودرهای شوینده زیاد

BE2

گیرکردن یکی از دکمه‌های لباسشویی سامسونگ

3H، 2H و 4H

هنگام استفاده از برنامه‌های با شستشوی طولانی مدت نمایش داده می‌شود.

E7, 1C

وجود مشکل در تامین آب دستگاه

HOT

لباسشویی خیلی گرم شده است.

HE3

عملکرد سیستم بخار ایراد پیدا کرده است.

UB

لباسشویی بار نامتعادل دارد.

OC, OF

استفاده از شوینده زیاد

t1, t2, tSt

دستگاه در حالت تست گیر کرده است

5C

مشکل تخلیه آب

tE, EC, tE1, tE2, tE3

حسگر دما دچار مشکل شده است

LE, LE1, E9, 11E, LC, LC1

نشت آب (سطح آب پایین تشخیص داده شده است)

3E1, 3E2,3E3,3E4, EA, EB

وجود نقص در موتور لباسشویی

4E1, 4ED

مشکل دمای آب وجود دارد

6E

هیتر آب کار نمی‌کند

9E1, 9E2, PH1, Plo

مشکل برق‌رسانی وجود دارد

bE1, 12E

دکمه پاور ایراد دارد

E8

مشکل دمای آب

Ed

خطای باز بودن درب

dE1

خطای سوئیچ قفل درب

FE

خطای فن

H1

خطای نامناسب بودن دمای آب

چرا قاصدک سنتر
 1. گارانتی دستگاه شما به مدت 36 ماه پس از ارائه خدمات نصب و تعمیر – هر نمایندگی مجازی باید بتواند برای دستگاهایی که خدمات آنهارا ارائه می‌کند، گارانتی نیز ارائه نماید. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی مجاز سامسونگ، موظف به گارانتی کردن دستگاه شما پس از ارائه خدمات است پس اگر دستگاه یا قطعه شما طی این 3 سال به مشکلی بربخورد، نمایندگی مجاز سامسونگ آن را برطرف می‌کند.
 2. ارائه آموزش استفاده صحیح از دستگاه پس از نصب و تعمیر – قاصدک سنتر پس از تعمیر و نصب دستگاه شما، به شما نحوه استفاده صحیح از دستگاه، راه های پیشگیری برای جلو گیری از تعمیرات و… را آموزش می‌دهد و با توجه به این آموزش‌ها، شما می‌توانید خرابی دستگاه خود را تا حد زیادی کاهش دهید.
 3. زمان تعیین شده توسط مشتری – زمان مراجعه کارشناس به منزل شما جهت نصب و یا تعمیر دستگاه شما، توسط شما انتخاب می‌شود و شما می‌توانید در زمانی که راحت هستید، زمان خود را هماهنگ نمایید.
 4. سریعترین مرکز خدماتی – قاصدک سنتر به عنوان سریعترین شبکه خدماتی در سراسر تهران، خدمات تعمیر، نصب، تعویض و.. قطعالت محصولات سامسونگ را در کوتاه ترین زمان ممکن، ارائه می‌کند. کارشناسان قاصدک سنتر، دارای تجربه چندین ساله در عیب یابی و تعمیر محصولات سامسونگ است پس با خیال راحت محصولات خود را به دست قاصدک بسپارید.
 5. تعمیر دستگاه در محل – تمام فرآیند تعمیر محصولات شما همگی در خانه انجام می‌گیرد مگر اینکه شرایط دستگاه، بسیار حاد باشد که در چنین شرایطی، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده می‌شود و در صورت امکان تعمیر و در صورتی که تعمیر نشد، برای تعویض آن اقدام می‌نمایند.
 6. قطعات یدکی اصل – قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی مجاز سامسونگ، وظیفه تامین قطعات را از شرکت مرکزی سامسونگ جهت رفع میحتاج مشتریان سامسونگ در ایران را دارد پس از تامین قطعه و تعویض قطعه خوب با یک قطعه فابریک و اوریجینال، مطمئن شوید.
 7. ارائه خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل – قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ در سراسر تهران، موظف به ارائه خدمات به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل و کسب رضایت مشتریان این برند است. پس در صورت که نیازمند خدمات سامسونگ هستید، بدون توجه به زمان، با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.
سوالات متداول

قیمت تعمیرات بستگی به نوع خرابی شما، نوع خدماتی که دریافت کردید، نیازمندی دستگاه شما به قطعات و… بستگی دارد. این قیمت‌ها دچار نوساناتی است که نمی‌شود قیمت واحدی را برای آن اعلام کرد. پیشنهاد می‌شود برای استعلام قیمت با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا تعرفه تعمیر لباسشویی سامسونگ شمارا به شما اعلام نمایند. جدول تعرفه‌ی زیر، یک جدول حدودی است و قیمت‌ها ممکن است تغییر کند.

 

خدمات

هزینه تعمیر (تومان)

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

250/000 – 880/000

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

290/000 – 950/000

 تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی سامسونگ

190/000 – 570/000

تعویض فیلتر لباسشویی سامسونگ

180/000 – 350/000

تعویض شیر برقی لباسشویی

450/000 – 700/000

تعمیر یا تعویض لاستیک دور

430/000 – 790/000

تعمیر تایمر لباسشویی سامسونگ

350/000 – 550/000

تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ

450/000 – 800/000

تعویض خرطومی لباسشویی سامسونگ

75/000 – 120/000

تعویض فیلتر لباسشویی

150/000 – 320/000

خدمات

هزینه تعمیر (تومان)

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

250/000 – 880/000

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

290/000 – 950/000

 تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی سامسونگ

190/000 – 570/000

تعویض فیلتر لباسشویی سامسونگ

180/000 – 350/000

تعویض شیر برقی لباسشویی

450/000 – 700/000

تعمیر یا تعویض لاستیک دور

430/000 – 790/000

تعمیر تایمر لباسشویی سامسونگ

350/000 – 550/000

تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ

450/000 – 800/000

تعویض خرطومی لباسشویی سامسونگ

75/000 – 120/000

تعمیرات لباسشویی، فرآیندی حساس است و طی آن، لباسشویی شما باید کامل مورد بررسی قرار گیرد. همچنین عملیات تعمیر ممکن است نیازمند قطعه شود که در چنین شرایطی ممکن است روند کار، طولانی‌تر گردد زیرا تامین قطعات، از شرکت صورت می‌گیرد ولی درصورتی که دستگاه شما تعمیر سنگینی نداشته باشد، ممکن است فرآیند تعمیرات شما حتی طی دو ساعت نیز پایان یابد.

قاصدک سنتر، پس از نصب لباسشویی سامسونگ و تعمیر لباسشویی سامسونگ، آن را به مدت 36 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌کند. این گارانتی خیال شمارا از نمایندگی مجاز بودن قاصدک سنتر، مطمئن خواهد کرد و شما مطمئن خواهید بود که دستگاه خود را به دستان امنی خواهید سپرد.

تمام خدماتی که قاصدک سنتر به شما ارائه می‌کند، در محل انجام می‌گیرد و هیچ چیزی از محلی که شما انتخاب کردید خارج نمی‌گردد.

برای ثبت درخواست برای دستگاه لباسشویی سامسونگ خود تنها کافیست با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر لباسشویی شما در زمان تعیین شده توسط شما اقدام نمایند.

کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر لباسشویی سامسونگ در شمال تهران: تعمیر لباسشویی سامسونگ در دروس، تعمیر لباسشویی سامسونگ در فرمانیه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در دزاشیب، تعمیر لباسشویی سامسونگ در درکه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در تجریش، تعمیر لباسشویی سامسونگ در زعفرانیه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در چیذر، تعمیر لباسشویی سامسونگ در ونک، تعمیر لباسشویی سامسونگ در ولنجک، تعمیر لباسشویی سامسونگ در الهیه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در امانیه

تعمیر لباسشویی سامسونگ در ولنجک، تعمیر لباسشویی سامسونگ در اقدسیه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در دربند، تعمیر لباسشویی سامسونگ در دیباجی، تعمیر لباسشویی سامسونگ در پاسداران، تعمیر لباسشویی سامسونگ در قیطریه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در جردن، تعمیر لباسشویی سامسونگ در شریعتی، تعمیر لباسشویی سامسونگ در سهروردی، تعمیر لباسشویی سامسونگ در قلهک، تعمیر لباسشویی سامسونگ در فرشته و…

تعمیر لباسشویی سامسونگ در غرب در تهران: تعمیر لباسشویی سامسونگ در سعادت آباد، تعمیر لباسشویی سامسونگ در طرشت، تعمیر لباسشویی سامسونگ در صادقیه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در ستارخان، تعمیر لباسشویی سامسونگ در طرشت، تعمیر لباسشویی سامسونگ در گیشا، تعمیر لباسشویی سامسونگ در مرزداران، تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهرک غرب تعمیر لباسشویی سامسونگ در پونک، تعمیر لباسشویی سامسونگ در اکباتان

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اشرفی اصفهانی، تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهران، تعمیر لباسشویی سامسونگ در پونک، تعمیر لباسشویی سامسونگ در آیت الله کاشانی، تعمیر لباسشویی سامسونگ در جنت آباد و…

تعمیر لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران: تعمیر لباسشویی سامسونگ در تعمیر لباسشویی سامسونگ در منیریه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در دماوند، تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهر ری، تعمیر لباسشویی سامسونگ در افسریه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در یافت آباد، تعمیر لباسشویی سامسونگ در نازی آباد، تعمیر لباسشویی سامسونگ در مطهری و…

تعمیر لباسشویی سامسونگ در شرق تهران: تعمیر لباسشویی سامسونگ در لویزان، تعمیر لباسشویی سامسونگ درتهرانپارس، تعمیر لباسشویی سامسونگ در هروی، تعمیر لباسشویی سامسونگ در هنگام، تعمیر لباسشویی سامسونگ در نارمک، تعمیر لباسشویی سامسونگ در شمیران نو، تعمیر لباسشویی سامسونگ در پیروزی، تعمیر لباسشویی سامسونگ در نیروی هوای و…

تعمیر لباسشویی سامسونگ در حومه تهران: تعمیر لباسشویی سامسونگ در رباط کریم، تعمیر لباسشویی سامسونگ در پرند، تعمیر لباسشویی سامسونگ در فردیس، تعمیر لباسشویی سامسونگ در پردیس، تعمیر لباسشویی سامسونگ در ملارد، تعمیر لباسشویی سامسونگ در رودهن، تعمیر لباسشویی سامسونگ در بومهن، تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهریار، تعمیر لباسشویی سامسونگ در اندیشه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در اسلامشهر، تعمیر لباسشویی سامسونگ در گلستان، تعمیر لباسشویی سامسونگ در گیلاوند، تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج، تعمیر لباسشویی سامسونگ در البرز، تعمیر لباسشویی سامسونگ در ورامین، تعمیر لباسشویی سامسونگ در پاکدشت

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟