5/5 - (2 امتیاز)
تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی | ارائه خدمات در سراسر تهران

تعمیرات ماشین لباسشویی، از اهمیت بالایی برخوردار است و درصورت بروز کوچکترین مشکلی، باید برای رفع آن مشکل، اقدام نمود زیرا که ممکن است طی مدت زمان بیشتری، آن مشکل تشدید یابد و هزینه‌برتر شود. مشکلاتی که معمولا برای لباسشویی‌ها، رخ می‌دهند، مشکلی تخصصی هستند و اگر بدون دانش فنی، به ماشین لباسشویی خود دست بزنید، ممکن است باعث خراب تر شدن آن شوید پس محض اطمینان و احتیاط، با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی کنند یا برای تعمیرات شما، اقدام نمایند.

تعمیر لباسشویی در تمامی برندها، تخصص اصلی قاصدک سنتر می‌باشد. قاصدک سنتر با داشتن تجربه‌ای بیش از 15سال، اعلام آمادگی برای تعمیرات لباسشویی شما در سراسر ایران می‌کند پس بدون نگرانی در رابطه با لوکیشن خود، با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما، برای تعمیرات لباسشویی شما، اقدام نماید.

تعمیرات در زمان گارانتی

تعمیرات دستگاه شما به دو بخش تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شود که در این بخش به تعمیر گارانتی می‌پردازیم. اگر دستگاه شما گارانتی باشد، شما معاف از پرداخت هر نوع هزینه‌ای هستید یا اگر قطعه‌ی مورد نیازتان توسط قاصدک سنتر، تعمیر و یا تعویض گردیده باشد نیز قطعه شما مشمول 6 ال 18 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌شود.

تعمیرات خارج از گارانتی

تعمیرات غیر گارانتی، دسته دوم از تعمیرات می‌باشد. اگر دستگاه شما فاقد گارانتی باشد، باید برای تعمیر غیر گارانتی دستگاه خود اقدام نمایید و پس از تعمیر دستگاه شما یا تعویض و یا تعمیر قطعه خاصی، دستگاه شما توسط تیم فنی قاصدک سنتر، به مدت 6 الی 18 ماه گارانتی  می‌گردد و اگر دفعه بعد به تعمیرات نیاز داشتید، فقط با ما تماس بگیرید.

درخواست قطعه یدکی

همچنین علاوه بر تعمیر لباسشویی، ما خدمات فروش قطعات یدکی لباسشویی را به شما مشتریان، ارائه می‌کنیم. این خدمات، شامل قطعاتی از یخچال مانند واشر لباسشویی، درب ورودی شوینده، دیگ لباسشویی و…می‌شود همچنین می‌توانید بهترین شوینده های لباسشویی خود را از ما تهیه کنید.

قاصدک سنتر با ارائه بالاترین سرعت نسبت به باقی مراکز در زمینه تعمیرات لباسشویی در ایران، خیال شما را از بابت تعمیرات لباسشویی، راحت می‌کند و شما می‌توانید در کمترین زمان، از لباسشویی خود استفاده کنید.

قاصدک سنتر با ارائه خدمات تعمیر لباسشویی در تمامی مناطق ایران، به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته به صورت 24 ساعته، فعال می‌باشد حتی در ایام تعطیل پس مهم نیست که امروز چه روزی است اگر به تعمیر لباسشویی نیاز دارید، کافیست با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای تعمیرات شما، اقدام نمایند.

خدمات تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی الجی، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی دوو، تعمیر لباسشویی بکو، تعمیر لباسشویی ویرپول، تعمیر لباسشویی آاگ، تعمیر لباسشویی پاکشوما و... به صورت تعمیر لباسشویی در محل می‌باشد پس با خیال راحت با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید و برای اعزام کارشناس تعممیر لباسشویی، اقدام کنید.

چرا ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود؟

رایج‌ترین ایراد در لباسشویی‌ها، روشن نشدن آن است که به دلایل مختلفی رخ می‌دهد. اگر بخواهیم از بررسی ساده‌ترین دلایل شروع کنیم، اولین دلیل، چک کردن پریز برق است. مطمئن شوید که دستگاهتان به برق متصل است.

حتما چک کنید که پریزی که استفاده می‌کنید، حامل جریان الکتریکی باشد برای این کار می‌توانید از یک فازمتر، استفاده نمایید، اگر جریان برق و پریز مشکلی نداشت، دومین احتمالی که باید چک شود، برد کنترلی و نمایشی دستگاه که در جلوی آن قرار دارد است که ممکن است دچار ایراد فنی شده باشد که باید تعویض شود وگرنه لباسشویی شما به مرور زمان، از کار خواهد افتاد.

چرا دیگ ماشین لباسشویی، نمی‌چرخد؟

نچرخیدن دیگ لباسشویی به عوامل مختف و زیادی بستگی دارد که آن دلایل در زیر، دسته بندی شده است. جهت تعمیر لباسشویی و یا عیب یابی لباسشویی، موارد زیر را بررسی نمایید.

بار داخل لباسشویی نامتعادل است: ابتدا چک کنید که لباسهایی که در لباسشویی خود گذاشتید، به اندازه ظرفیت لباسشویی‌تان باشد در صورت بیشتر بودن، ممکن است دیگ لباسشویی تان نچرخد.

برنامه صحیح شستشو انتخاب نشده است: چک کنید که برنامه درستی را برای لباسشویی خود، انتخاب کرده باشید. ممکن است برنامه نادرستی را برای حجم لباس، جنس لباس و… انتخاب کرده باشید.

تسمه درام پاره شده است: زمانی که تسمه درامتان پاره شده باشد، به حتم دیگ لباسشویی‌تان نمی‌چرخد. در این صورت کاری از دست شما ساخته نیست و بهتر است با یک متخصص مشورت کنید.

نحوه فعال و غیر فعال کردن قفل کودک در لباسشویی، چگونه است؟

فعال کردن و غیرفعال کردن قفل کودک در لباسشویی، حالت های مختلفی دارد که می‌توانید آن را از دفترچه راهنمای دستگاه خود، بیابید. ولی در ادامه ما روشی را برای شما معرفی کرده ایم که معمولا روی اکثر لباسشویی ها، پاسخگو بوده است.

 1. در روش اول، کلید استارت را فشار داده و به مدت 3 الی 5 ثانیه نگه دارید. پس از این باید علامت کلید یا عبارت “CL” از روی صفحه پاک شده باشد.
 2. روش دیگر فشار دادن همزمان کلیدهای rpm و finished in و نگه داشتن آنها به مدت 3 ثانیه است. پس از 3 ثانیه قفل کودک غیر فعال می‌شود.
 3. اگر صفحه نمایش لباسشویی شما لمسی است، روی آن یک مربع روشن با علامت کلید و عبارت 3 seconds را در زیر آن خواهید دید. این علامت را به مدت 3 ثانیه نگه دارید.
ارور ماشین لباسشویی ال جی

کد خطا

توضیحات

OE

این ارور نشانگر اختلال در پمپ تخلیه آب دستگاه است.

IE

ظاهر شدن این ارور بر روی صفحه نمایشگر به این معنی است که آبگیری لازم در دستگاه انجام نشده است.

DE

این ارور ممکن است به علت بسته نشدن درب لباسشویی باشد. در صورت برطرف نشدن ارور با باز و بسته کردن درب لباسشویی، میکروسوییچ‌های درب لباسشویی باید تعمیر شوند.

UE

ارور UE به دلیل عدم توازن لباسشویی است و باید پایه‌های دستگاه را تراز کنید. یکی از علل شایع این مشکل حجم لباس زیاد داخل لباسشویی است.

LE

این خطا به علت بروز اختلال در عملکرد موتور دستگاه است بنابراین موتور لباسشویی باید بررسی و در صورت نیاز تعویض شود.

FE

این ارور نشانگر آب‌گیری بیش از حد ماشین لباسشویی ال جی است.

PE

این خطا زمانی رخ می‌دهد که سنسور سطح آب ایراد داشته باشد. البته نمایش این خطا ممکن است به علت نقص در سیستم اتصالات، سیم‌کشی و حتی برد نیز باشد.

TE

ترموستات ماشین لباسشویی نیاز به تعویض دارد.

CE

جریان ورودی مدار الکتریکی به موتور بیش از حد مجاز است.

PF

بروز خطا در سیستم برق‌رسانی لباسشویی

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

کد خطا

توضیحات

E1

عدم تنظیم زمان درست برای آبگیری، مسدود بودن شیر ورودی یا برقی، خرابی برد

E2

عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی

E3

پرشدن بیش از حد آب در داخل دیگ و سرریز شدن آن به‌دلیل خرابی شلنگ، سوئیچ هیدروستات یا برد

E4

تراز نبودن دیگ لباسشویی

E5  E6

داغ شدن بیش از اندازه استاندارد آب به‌دلیل خرابی هیتر و المنت لباسشویی

E7

عدم تنظیم هیدروستات (سنسور فشار آب)

E8

ایجاد اشکال در کارکرد هماهنگ برد الکترونیک و سایر قطعات همچون موتور و پمپ تخلیه

E9

نشتی آب از لباسشویی به‌دلیل وجود اشکال در مجاری آب دستگاه

5E SE nd

وجود مشکل در تخلیه 

1E 4E E1 IE

هر یک از این کدها گویای ایرادات مربوط به بخش‌های آب‌گیری است

PE 2E 9E1 9E2

نمایان شدن این کدها نشانگر وجود ایراداتی در بخش پاور دستگاه است

AE 13E

عدم دریافت سیگنال‌ها توسط بردهای دستگاه به‌دلیل قطعی main و sub

UE Ub E4 DC

رعایت نکردن میزان لباس در داخل لباسشویی

ارور ماشین لباسشویی بوش

کد خطا

توضیحات

F16

این ارور به دلیل خرابی میکرو سوییچ‌های درب لباسشویی است.

E18

این ارور به دلیل ماندن آب داخل لباسشویی و خشک نشدن لباس‌ها نمایش داده می‌شود.

E21  F21

نشانگر اختلال در عملکرد موتور ماشین لباسشویی است. عدم اقدام به موقع جهت رفع این مشکل می‌تواند منجر به سوختن لباسشویی شود.

F26

ظاهر شدن این ارور بر روی صفحه نمایشگر، نشانگر ورود بیش از حد آب به مخزن لباسشویی و آسیب‌دیدگی هیدرواستات است.

F43  E43

بروز این مشکل مربوط به موتور ماشین لباسشویی است که نیاز به نصب برنامه روی برد دارد.

F67

نشان‌دهنده از کار افتادن کل لباسشویی است و باید برای تعمير لباسشويي اقدام شود.

OPEN TAP CLOSE TAP

این مشکل ناشی از آب عدم ورود آب به داخل لباسشویی است.

علامت کلید روی صفحه نمایش

این ارور نشان‌دهنده فعال بودن قفل کودک است.

F29

اگر این ارور را مشاهده کردید ممکن است دلیل آن ماندن پودر یا مایع لباسشویی داخل مخزن باشد.

F57

این خطا در صورت آسیب دیدگی برد اینونتور ماشین لباسشویی نمایش داده می‌شود.

خدمات تعمیر لباسشویی

قاصدک سنتر، به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی در تمامی برندها، قادر به ارائه هرگونه خدماتی در زمینه ماشین لباسشویی است که در زیر، قسمت کوچکی از آن را برای شما، تهیه کرده ایم:

 1. تعویض و تعمیر برد لباسشویی
 2. تعویض و تعمیر موتور لباسشویی
 3. تعویض کمک لباسشویی
 4. تعویض و تعمیر دیگ لباسشویی
 5. تعویض واشر لباسشویی / تامین قطعه واشر لباسشویی
 6. تعویض و تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی
 7. تعویض و ترمیم سیم کشی لباسشویی
 8. تعویض و تعمیر شیر برقی لباسشویی
 9. تعمیر مشکل نشتی آب لباسشویی
 10. تعمیر صدا و نویز زیاد لباسشویی
زمینه فعالیت قاصدک

کارشناسان با تجربه و کارکشته ما در زمینه تعمیرات تمامی برندهای لباسشویی از ایرانی گرفته تا خارجی، از یخچال های معمولی گرفته تا ساید بای ساید، فعال و با تجربه هستند. این برندها، شامل برندهایی‌ست که در ادامه، خواهید خواند. همچنین تامین قطعات ما، از شرکت رسمی برند در کشور تولید شده است پس در رابطه با قطعات، هیچ نگرانی‌ای نداشته باشید.

 • تعمیر لباسشویی بوش
 • تعمیر لباسشویی الجی
 • تعمیر لباسشویی سامسونگ
 • تعمیر لباسشویی پاکشوما
 • تعمیر لباسشویی آاگ
 • تعمیر لباسشویی ویرپول
 • تعمیر لباسشویی آریستون
 • تعمیر لباسشویی دوو
 • تعمیر لباسشویی بکو
 • تعمیر لباسشویی ایندزیت
کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی الجی، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی پاکشوما، تعمیر لباسشویی آاگ، تعمیر لباسشویی ویرپول، تعمیر لباسشویی آریستون، تعمیر لباسشویی دوو، تعمیر لباسشویی بکو، تعمیر لباسشویی ایندزیت، تعمیر لباسشویی، تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی الجی در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟