امتیاز شما به این صفحه

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، سرویس پکیج ایران رادیاتور و ارائه تمامی خدمات محصولات ایران رادیاتور

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس

شرکت قاصدک سنتر، تنها نمایندگی مجاز پکیج ایران رادیاتور در زمینه تعمیرات، سرویس، تعویض قطعات پکیج های ایران رادیاتور در پردیس میباشد. کارشناسان قاصدک سنتر به صورت شبانه روزی در تمامی منطقه پردیس آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی هستند. همچنین تمامی تعمیرات و خدماتی که از سوی شرکت و کارشناسان ما انجام گیرد شامل گارانتی 12 الی 36 ماهه می شوند.

 (تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس/ سرویس پکیج ایران رادیاتور در پردیس)

انتخاب و خرید یک محصول، اللخصوص پکیج مختص به کیفیت و برند نیست، بلکه بخاطر خدمات پس از فروش از قبیل خدمات نصب، پشتیبانی، سرویس و نگهداری و تعمیر و تامین قطعات آن است. قاصدک سنتر، به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با اعتماد کامل تمامی خدمات، تعمیر، تعویض قطعات پکیج ایران رادیاتور را به ما بسپارید.

یکی از مشکلات تاسیساتی و فنی هر خانه یا محل مورد نظر مربوط به ایرادات و خرابی در پکیج ها است. برخی از ایرادات و عیب ها قابل تعمیر هستند اما اگر این مشکلات مربوط به نشتی مخزن باشد تعمیر مخزن کار درستی نیست و نیاز به تعویض مخزن پکیج می باشد.

 ( نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس/ نمایندگی سرویس پکیج ایران رادیاتور در پردیس)

جهت افزایش طول عمر مفید پکیج دیواری ایران رادیاتور خود، بهترین راه، تعمیر و سرویس حداقل سالانه پکیج ایران رادیاتور و تعمیرات آن میباشد. پکیج ها یا آبگرمکن ها اصولا یا گازی هستند که مخزن داخلی آنها با گاز برای گرم کردن آب استفاده می شود یا با استفاده از المنت های برقی آب مخزن داغ میشود. کارکرد هر دو یکسان است که درصورت بروز ایرادات با تشخیص کارشناس فنی قابل تعمیر است.

اگر پکیج یا آبگرمکن شما در منطقه پردیس، دچار ایراد یا آسیب شده و یا حتی نیاز به بررسی، تامین، تعویض قطعات دارد توانید به سایت قاصدک سنتر مراجعه کنید یا با شماره تماس 09123585814جهت ثبت درخواست خود تماس حاصل فرمایید. همکاران ما با پشتیبانی 24 ساعته پاسخگوی سوالات، درخواست های شما عزیزان می باشند.

پکیج های ایران رادیاتور همانند دیگر پکیج های موجود در بازار نیازمند سرویس منظم وتعویض قطعات خراب یا تعمیر قطعات از کار افتاده و سوخته است در جهت جلوگیری از آسیب به قطعات اصلی لازم است به صورت دوره یی اقدام به تعمیر و سرویس کاری پکیج های خود کنید. در رابطه با مدت زمان سرویس پکیج های ایران رادیاتور می توانید با مراجعه به دفترچه راهنما یا اخذ راهنمایی از کارشناس فنی مورد نظر کمک گرفت. تمامی کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما هستند.

 (تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس/ سرویس پکیج ایران رادیاتور در پردیس)

علاوه بر سرویس پکیج ایران رادیاتور، مسئله تعمیر نیز وجود دارد. تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیز باید توسط یک تکنیسین مجرب صورت گیرد زیرا تعمیر، بخش بسیار حساسی میباشد و در صورتی که به درستی انجام نشود، ممکن است سبب به بار آمدن هزینه های بیشتری شود.

تعمیر پکیج باید به صورت مرتب و مرحله یی انجام گیرد. اول باید کامل بررسی و چک شود و تمامی ایرادات پیدا شود. دوم باید قطعات یا قسمت مورد نظر داخلی پکیج تعمیر یا تعویض شود. در مرحله بعد باید بعد از تعمیر دوباره پکیج تنظیم و روشن شود. در حین استفاده باید به درستی از پکیج نگهداری کرد، هر چند وقت یکبار سرویس کاری انجام داد تا جلوگیری شود از استهلاک و خرابی قطعات پکیج شما.

لطفا نسبت به رفع و حل ایرادات و سرویس پکیج های خود بی خیال و آسوده خاطر نباشید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید. هر گونه بی توجهی به این ایرادات موجب معیوب شدن قطعات و نابودی مخزن رادیاتور گازی یا برقی شما خواهد بود.

تیم قاصدک سنتر، به عنوان تنها نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس، خدمات تعمیر را نیز انجام میدهد زمانی که پکیج ایران رادیاتور شما در منطقه پردیس دچار مشکل گردید، تنها کافی ست با شماره تلفن ما،09123585814  تماس حاصل فرمایید تا مشکلتان به سرعت و با اطمینان خاطر شما، حل شود.

ایران رادیاتور پکیج های زمینی و دیواری خود را متناسب با ظرفیت و مساحت منزل مسکونی یا آپارتمان ارائه می دهد که تفاوتی در رابطه با سرویس یا تعمیر آنها ندارد. هر پکیج ایران رادیاتور متناسب با یک متراژ و مساحت مورد نیاز است پس در خرید پکیج و استفاده خود به مساحت خانه و میزان ظرفیت مخزن آن توجه کنید.

اگر مساحت منزل مسکونی شما بسیار بالاست پس باید میزان ظرفیت مخزن پکیج هم بالا خریداری و نصب شود. با بررسی و تعمیر زود هنگام ایرادات در پکیج خود می توانید سبب طول عمر پکیج شوید. در ادامه با انواع و اقسام ایرادات پکیج ایران رادیاتور توضیح داده خواهد شد. عیب یابی و شناسایی ایرادات در پکیج یا آبگرمکن با راهنمایی کار سختی نیست اما نیازمند دقت بالا است.

خاموش شدن ناگهانی پکیج

گاهی اوقات برخی از مشتریان متوجه می شوند که پکیج مورد نظرشان بعد از 5 الی 10 دقیقه خاموش می شود که این امر دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. در اولین اولین مرحله باید جریان رسیدن گاز وآب به پکیج چک شود سپس باید به بررسی اتصالات برقی بپردازید. اگر با چک کردن جریان گاز یا ورودی برق باز هم پکیج شما به صورت ناگهانی خاموش شد امکان دارد سطح بالانس و توازن فشار از بین رفته باشد.

یکی دیگر از دلایل اثر گذار در خاموش شدن ناگهانی پکیج خراب شدن ترموستات داخلی یا از کار افتادن پمب آبگرمکن است. به یاد داشته باشید که این مسئله خاموش شدن ناگهانی پکیج علل بسیار دیگری دارد که بعد از بررسی و تعمیر آن موجب عملکرد صحیح می شود. 

کاهش یا افزایش فشار داخل پکیج

سطح فشار داخل پکیج باید تنظیم باشد افزایش یا کاهش این سطح می تواند منجر به خرابی شود. ایراد در گیج و شیر اطمینان فشار، ریزش و چکه کردن آب از رادیاتور، گرفتگی هوای داخلی رادیاتور و… از عوامل بالا و پایین شدن سطح فشار می باشد. بررسی میزان فشار داخل پکیج با دست و بدون تخصص کار هر شخصی نیست و نیازمند دانش و ابزار مورد نیاز است.

صدا و لرزش پکیج در حین استفاده

 همان طور که می دانید تمامی محصولات برقی و گازی بعد از سیر طولانی مدت از کارکرد آن دچار پوسیدگی یا استهلاک می شوند. اگر شما در حین استفاده از پکیج ایران رادیاتور و یا حتی دیگر برند ها متوجه صدا می شوید جای نگرانی نیست زیرا هوای داخل رادیاتور باعث ایجاد این سر و صدا می شود که می توانید بعد از چند دقیقه پیچ هواگیری رادیاتور را باز کنید تا هوا خالی شود اما اگر این سر و صدا بعد از انجام این کار کاهش پیدا نکرد و حتی افزایشی شد لازم است پکیج را خاموش کرده و به کارشناس مورد نظر جهت بررسی مشکل زنگ زد.

در صورتی که در حال جست و جوی کارشناس مجرب در شهر پردیس هستید می توانید با مراجعه به سایت قاصدک سنتر درخواست خود در را ثبت کنید و یا حتی از راهنمایی و مشاوره رایگان بهره بگیرید.

درصورتی که مشکلتان پس از بررسی علت صدا و لرزش پکیج حل نگردید و یا نیاز به تعمیر پکیج در پردیس داشتید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا درخواست شما ثبت گردد و کارشناسان مجرب ما در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر برسند.

روشن ماندن فن پکیج

اساسا روشن بودن فن در ماه های سرد مشکلی ایجاد نمی کند اما با این حال اگر پکیج شما در عملکرد خود دچار ایراد شده و باز هم فن به صورت همیشگی روشن است می تواند دلایلی داشته باشد. یکی از این دلایل انسداد و گرفتگی دودکش پکیج می باشد. همچنین ایراد در فن و برد پکیج نیز اثر گذار است. از مهم ترین دلیل نیز می توان به خرابی میله یونی و جرقه نزدن پکیج اشاره کرد.

داغ بودن بیش از حد آب پکیج

اگر در حین استفاده از آب پکیج متوجه داغی بیش از حد نرمال پکیج شده اید باید توجه کنید که مشکل در ترموستات است ونیاز به تعویض قطعه ترموستات دارد.  

بوی گاز یا سوختگی از پکیج

بوی سوختگی یا دیدن شدن دود از پکیج نشانگر سوخته شدن برد یا نشتی گاز است. اساسی ترین و مهم ترین مسئله ی که باید حتما به دست کارشناس فنی صورت گیرد وجود بوی سوختگی و گاز از پکیج است اگر از پکیج شما بوی گاز یا سوختگی و یا حتی دود خارج میشود حتما بدون فوت وقت جریانات گازی و ورودی برق را قطع کرده و منتظر رسیدن کارشناس مورد نظر جهت عیب یابی و تعمیر مشکل بمانید سهل انگاری یا بی توجهی به این موارد خطرناک بوده و تبعات بزرگی را به همراه خواهد داشت.

آب پکیج سرد یا گرم نمیشود

در برخی موارد ممکن است در طول روز آب، آبگرمکن یا پکیج به صورت مکرر یا خیلی گرم و یا خیلی سرد شود، یا حتی چند دقیقه بعد از مصرف آب گرم به صورت ناگهانی سرد شود این امر می تواند دلایلی همچون کم یا زیاد شدن فشار آب، کثیف شدن و جمع شدن آلودگی در مبدل پکیج باشد. در برخی موارد اگر ارتفاع شعله پکیج تنظیم نشده باشد ممکن است در سرو و گرم شدن ناگهانی آب  اثر گذار باشد.

خراب شدن فلوسوییچ، پرشر و فلومتر و همچنین خرابی و ایراد در سنسور آب گرم و آسیب در پمپ ورودی از دیگر عوامل مهم در سرد یا گرم نشدن آب پکیج می باشد. در رابطه با این مسئله نیز باید تمامی قطعات چک شود و بعدا اقدام به تعمیر یا تعویض آنها گردد.

شرکت قاصدک سنتر، به عنوان یکی از بزرگ ترین نمایندگان تعمیرات، سرویس کاری و… پکیج های ایران رادیاتور در پردیس علاوه بر تعمیرات، سرویس کاری و نصب، خدماتی از جمله تشخیص ایرادات، تعویض قطعات کوچک و بزرگ را انجام می دهد. تمامی کارشناسان شرکت قاصدک سنتر تخصص بالا و به روز از بابت بررسی و تعمیرات پکیج های ایران رادیاتور در پردیس را دارند.

پکیج ها هم مانند دیگر لوازم برقی و گازی مستلزم نگهداری درست و به موقع هستند که موجب طول عمر و عملکرد صحیح آنها می شود مانند:

به کار بردن فیلتر مغناطیسی، چک کردن مدوام دودکش های پکیج، انجام سرویس های دوره یی و به موقع، استفاده کردن از موارد ضد خوردگی، بررسی اتصالات برقی و ورودی آب و گاز، خاموش کردن پکیج در صورت استفاده نکردن از آن در مدت زمان طولانی و…

در رابطه با بررسی ایرادات و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، عوامل بسیاری گفته شد اما ارور در پکیج های ایران رادیاتور نیز برای نشان دادن عیب در پکیج بسیار کاربردی است. در ادامه تمامی ارور های مختلف پکیج های ایران رادیاتور رادر جهت راهنمایی شما به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

ارور در پکیج های ایران رادیاتور

با ساخت پکیج های جدید نشانگر ارور ها به صورت دیجیتالی به روز شده است که در این توضیحات هم ارور های دیجیتالی توضیح داده شده و هم ارور های چراغی و حروفی. با دقت کردن و توجه به معنای این ارور ها می توان ایرادات را پیدا و رفع کرد.

 1. دلیل ارور 70 در پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ ارور 70 خبر از بالا رفتن و افزایش حرارت مبدل اولیه به علت رسوب می دهد.
 2. دلیل ارور 40 30 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشان دهنده‌ی وجود ایراد در برد کنترل پکیج می‌باشد.
 3. دلیل ارور 60 80 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ هنگامی که پکیج شما چراغ های 60 80 را نشان داد به این معنا است که سیستم آنتی فریز با پمب دچار ایراد شده است.
 4. دلیل ارور 60 70 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشانگر خرابی و آسیب در قسمت آنتی فریز با مشعل روشن است.
 5. دلیل ارور 50 70 80 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ این ارور خبر از ایراد در قسمت NTC گرمایشی می دهد.
 6. دلیل ارور 50 70 پکیج های ایران رادیاتور چبست؟ این ارور نشانگر این است اتصالات NTC گرمایشی کوتاه است.
 7. دلیل ارور 50 60 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ هم مانند ارور بالا این ارور نیز نشانگر اتصالات کوتاه NTC گرمایشی است.
 8. دلیل ارور40 70 80 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشانگر اینکه است ترموستات حد قطع شده ولی دمای گرمایش پایین است.
 9. دلیل ارور 40 60 80 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ اگر فن روشن باشد اما پرشر دود قطع شده باشد پکیج شما این ارور را نشان می دهد.
 10. دلیل ارور 40 60 70 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ دلیل نشان دادن این ارور در پکیج شما این است که فن خاموش شده اما پرشر دود وصل است.
 11. دلیل ارور 40 80 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ اگر پکیج شما این ارور را به شما نشان می دهد دلیلش فعال شدن ترموستات دود است.
 12. دلیل ارور 40 70 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشانگر کاهش و کمبود آب در مدار گرمایشی پکیج است.
 13. دلیل ارور 80 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ این ارور نشانگر ایراد در عملکرد ترموستات حد است.
 14. دلیل ارور E1 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ اگر میزان آب در پکیج کم باشد این ارور را نشان خواهد داد.
 15. دلیل ارور E2 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ تشکیل نشدن شعله نشانگر این ارور است. که می تواند از خرابی یا ایراد در جرقه زن باشد.
 16. دلیل ارور E30 E12 E99 پکیج های ایران رادیاتور چیست؟ این سه ارور نشان دهنده این است که برد آسیب دیده است و باید توسط متخصص تعمیر شود.

توجه کردن به هر گونه از ارور های پکیج ایران رادیاتور مسئله مهمی در جلوگیری از آسیب و ضررهای بزرگ تر به اجزای داخلی پکیج است که نیازمند رفع و تعمیر ارور مورد نظر می باشد. بعد از بررسی و نمایان شدن ارور ها لازم است حتما کارشناس فنی برای تعمیرات یا تعویض قطعات شما حضور یابد. انجام تعمیرات یا رفع ایرادات و یا حتی تعویض قطعات باید توسط افراد متخصص و ماهر انجام گیرد لذا از باز کردن یا جابه جا کردن قطعات اصلی و جزئی اکیدا خودداری بفرمایید.

در مواردی که برای موفق به پیدا کردن ایرادات و دلایل ارور ها نشدید می توانید با مراجعه به سایت قاصدک سنتر یا تماس با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

در موارد بالا مباحث مختصری برای تعمیرات و علل ارور ها گفته شد که به جز تعمیرات، پکیج های ایران رادیاتور نیز احتیاج به سرویس کاری دوره یی دارند. هنگامی که کارشناس فنی جهت سرویس کاری برای پکیج شما اقدام می کند باید به انجام بخش های مختلفی همچون اسید شویی مبدل های حرارتی، تنظیم باد منبع انبساط، شارژ باد منبع انبساط، روغن کاری پمپ سیرکولاسیون، تعویض قطعات مصرفی، تمیز و شست و شوی صافی برگشت و شلنگ زیرین پکیج و…مشغول شود.

 تعمیر و سرویس کاری باید الزاما توسط کارشناس فنی با وسایل و ابزار مختص تعمیر و سرویس کاری پکیج انجام شود. در این زمینه هم شرکت قاصدک سنتر آماده ارائه خدمات  تعمیر و سرویس کاری انواع پکیج های ایران رادیاتور است.

سوالات مرتبط

بله، شرکت قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی پکیج های ایران رادیاتور علاوه بر تعمیرات و سرویس کاری پکیج های ایران رادیاتور وظیفه دارد قطعات اصلی و جزئی پکیج شمارا تامین و تعویض کند.

هزینه تعمیر و سرویس کاری پکیج های ایران رادیاتور بستگی به نوع ایراد و نوع خرابی و… دارد که لازم است اول توسط کارشناس مورد نظر شرکت بررسی و عیب یابی شود.

بله، در تمامی ساعات شبانه روز قاصدک سنتر به کل منطقه پردیس کارشناس اعزام خواهد کرد.

کلمات کلیدی مرتبط

خدمات پس از فروش ایران رادیاتور در پردیس / تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس / نمایندگی تعمیر ایران رادیاتور در پردیس / نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در پردیس /  تعمیر پکیج ایران رادیاتور / نمایندگی مجاز ایران رادیاتور / نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس / نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس / نمایندگی ایران رادیاتور در پردیس / سرویس پکیج ایران رادیاتور در پردیس / رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور در پردیس / رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟