5/5 - (9 امتیاز)

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور، سرویس پکیج ایران رادیاتور و ارائه تمامی خدمات محصولات ایران رادیاتور

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در سراسر تهران

انتخاب یک محصول، فقط بخاطر کیفیت و برند نیست، بلکه بخاطر خدمات پس از فروش از قبیل خدمات نصب، پشتیبانی، سرویس و نگهداری و تعمیر و تامین قطعات آن است. قاصدک سنتر، به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور در تهران، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با خیال راحت، محصول ایران رادیاتور خریداری کنید زیرا ما، با ارائه خدمات 24 ساعته در هر روز هفته، ایران رادیاتور در تهران و… انتخاب را برای شما، آسان کرده ایم.

جهت افزایش طول عمر مفید پکیج دیواری ایران رادیاتور خود، بهترین راه، سرویس حداقل سالانه پکیج ایران رادیاتور و تعمیرات آن میباشد. پس اگر میخواهید باعث افزایش طول عمر پکیج خود شوید، باید با یک متخصص و نمایندگی مجاز آن، در منطقه مورد نظر خود، تماس حاصل فرمایید.

شرکت خدماتی قاصدک سنتر، تنها نمایندگی مجاز ایران رادیاتور در سراسر ایران با کد مجاز نمایندگی تعمیر 981245 میباشد که شما میتوانید با آن، جهت ثبت سفارش در یک نمایندگی کاملا موثق، تماس حاصل فرمایید. جهت این کار، میتوانید با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس

سرویس منظم و دوره ای پکیج، از ایجاد مشکلات بیشتر و بروز هزینه های بیشتر، جلوگیری میکند پس شما با هزینه ای که صرف سرویس پکیج ایران رادیاتور خود می‌کنید، نه تنها هزینه‌ی الکی‌ای نمیکنید بلکه برای آینده پکیج ایران رادیاتور خود سرمایه گذاری میکنید و عمر طولانی تری را به پکیج ایران رادیاتور خود، میدهید.

علاوه بر سرویس پکیج ایران رادیاتور، مسئله تعمیر نیز وجود دارد. تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیز باید توسط یک نمایندگی مجاز در تهران صورت گیرد زیرا تعمیر، بخش بسیار حساسی میباشد و در صورتی که به درستی انجام نشود، ممکن است سبب به بار آمدن هزینه های بیشتری شود.

تیم قاصدک سنتر، به عنوان تنها نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور، ارائه خدمات تعمیر را نیز انجام میدهد یعنی زمانی که پکیج ایران رادیاتور شما دچار مشکل گردید، تنها کافی ست با شماره تلفن ما،09123585814  تماس حاصل فرمایید تا مشکلتان به سرعت و با اطمینان خاطر شما، حل شود.

جهت ثبت سفارش تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و… با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

مشکلاتی که معمولا برای پکیج ایران رادیاتور رخ میدهد، چیست؟

پکیج ایران رادیاتور انفجاری روشن می‌شود.

آب پکیج ایران رادیاتور، سرد است.

پکیج ایران رادیاتور روشن نمیشود.

پکیج ایران رادیاتور خاموش میشود.

پکیج ایران رادیاتور افت فشار دارد.

پکیج ایران رادیاتور نشتی آب دارد.

پکیج ایران رادیاتور افزایش فشار دارد.

پکیج ایران رادیاتور سر و صدای زیادی تولید میکند.

رادیاتور پکیج ایران رادیاتور سرد است.

 

در صورتی یکی از مشکلات بالا برای شما رخ داد و یامشکلی برایتان رخ داد که خارج از مشکلات بالا بود، میتوانید با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید تا تیم ما، برای تعمیرات شما اقدام کند. همچنین شما میتوانید جهت مشاوره رایگان نیز با ما تماس بگیرید. در این مشاوره، ما به شما کمک میکنیم تا ابتدا خودتان برای حل مشکلتان اقدام کنید و در صورتی که مشکلتان حل نشد و یا یک مشکل حاد و حساس بود، خودمان برای حل مشکلتان، اقدام خواهیم کرد.

جهت ثبت سفارش تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و… با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

چرا باید به قاصدک سنتر، اعتماد کرد؟

چرا باید قاصدک سنتر را انتخاب کنیم؟

سوالی که برای خیلی از شما پیش می‌آید این است که چرا باید مارا انتخاب کنید و ما در ادامه دلایلی را خواهیم ارائه کرد تا باعث شود شما، مارا انتخاب کنید.

 1. دارای کادری فنی و مجرب با بیش از 15 سال، سابقه در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران
 2. نمایندگی مجاز ایران رادیاتور بودن با کد نمایندگی 981245
 3. ارائه 6 ماه گارانتی پس از تعمیر
 4. قیمت منصفانه و مطابق با نرخ نهادهای وزراتی و اتحادیه
 5. تعمیر قطعات پکیج به جای تعویض آن و جلوگیری از به بار آمدن هزینه گزاف
 6. پیگیری کار و رضایت مشتری پس از حضور تکنسین در منزل
 7. و….

نکات مهمی در رابطه با نحوه نگهداری از پکیج ایران رادیاتور در تهران، که سبب میشود طول عمر پکیجتان بالا رود.

 1. سرویس دوره‌ای آبگرمکن حداقل سالی یک بار به دلیلی سخت آب در مناطق تهران
 2. فشار بار پکیج هیچ‌وقت نباید کمتر از ۱ بشود
 3. حداکثر دمای پکیج دیواری را چه در حالت آب گرم و چه درحالت رادیاتور‌ها بالاتر از ۶۰ درجه نباشد.
 4. با شنیدن کوچکترین صدایی یا با ملاحظه چکه آب از پکیج ، حتما با تعمیر کار پکیج دیواری ایران رادیاتور تماس حاصل فرمایید تا در صورت نیاز بازدید از پکیج را انجام دهد.
 5. فاصله پکیج تا کابین از هر طرف حداقل ۱۰ سانتی متر و از جلو ۴۵ سانتیمتر باید در نظر گرفته شود. تا امکان سرویس در زمان مورد نیاز به راحتی انجام بگیرد.

جهت ثبت سفارش تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و… با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

ارورهای پکیج ایران رادیاتور چیست؟ – نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

ارورهای پکیج ایران رادیاتور، یکی از بهترین راهنماهای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور میباشد. این ارورها سبب میشود تا هم شما و هم کارشناس پکیج ایران رادیاتور، به راحتی با حداقل مشکلات پکیج ایران رادیاتور خود، آشنا شوید.

ارورهای رایج پکیج ایران رادیاتور:

ارورهای آبگرمکن و پکیج ایران رادیاتورعلت ارورها
چراغهای 40 و 30اشکال در برد کنترل
چراغ 70افزایش حرارت مبدل اولیه (به علت رسوب)
چراغ 80عمل نمودن ترموستات حد
چراغهای 40 و 70کمبود آب در مدار گرمایش
چراغهای 40 و 80ترموستات دود فعال شده
چراغهای 40 و 60 و 70فن خاموش است ولی پرشر دود وصل است
چراغهای 40 و 60 و 80فن روشن است ولی پرشر دود قطع است
چراغهای 40 و 70 و 80ترموستات حد قطع کرده ولی دمای گرمایش پایین است
چراغهای 50 و 60NTC گرمایش اتصال کوتاه است
چراغهای 50 و 70NTC آب کرم اتصال کوتاه است
چراغهای 50 و 70 و 80NTC گرمایش قطع است
چراغهای 60 و 70سیستم آنتی فریز (ضد یخ زدگی) با مشعل روشن
چراغهای 60 و 80سیستم آنتی فریز با پمپ

جهت ثبت سفارش تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور در تهران، سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و… با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

نحوه تبدیل حالت تابستانه به زمستانه در پکیج ایران رادیاتور و برعکس، به چه صورت است؟

برای قرار دادن پکیج ایران رادیاتور در حالت تابستانی، به صورت زیر عمل کنید:

ابتدا باید با استفاده از ولوم سمت راست، پکیج را خاموش کنید.

برای این کار کافیست ولوم را بچرخانید و روی صفر قرار دهید. (عدد صفر: خاموش و عدد یک: روشن).

سپس شیرهای رفت و برگشت رادیاتور را ببندید.

در مرحله بعد، با استفاده از ولوم تنظیم دما، دمای پکیج را به اندازه مورد نیاز تنظیم کنید. (معمولا بهترین حالت این است که ولوم در حالت میانه قرار داشته باشد.)

مرحله آخر تنظیم حالت تابستانه با آخرین ولوم پکیچ (ولوم سمت چپ) است.

این ولوم را روی عدد صفر قرار دهید و به این ترتیب کار تبدیل حالت زمستانی به حالت تابستانی پکیج ایران رادیاتور به پایان می‌رسد.

جهت ثبت سفارش تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و… با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

در ادامه ما لیستی از سوالاتی که ممکن است برای شما در رابطه با تعمیر پکیج ایران رادیاتور ایران رادیاتور رخ دهد را جمع آوری کرده و بررسی خواهیم کرد.

هزینه تعمیر پکیج به عوامل مختلفی همچون علت خرابی دستگاه همچون: هواگیری، رسوب گیری و… بستگی دارد. لذا ابتدا دستگاه توسط متخصصین زرین سرویس عیب یابی می شود و بعد به شما اعلام می شود.

برای تماس با ما، میتوانید با شماره تلفن 09123585814، تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیر پکیج شامل عیب یابی و یا تعویض قطعه خراب، محاسبه میشود که هر قطعه شامل اجرت تعویض و خود هزینه قطعه محاسبه میشود.

جهت ثبت سفارش تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، سرویس پکیج ایران رادیاتور در تهران و… با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تجریش، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در  زرگنده، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مینی سیتی، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اقدسیه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در فرمانیه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جردن، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در درکه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نیاوران، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در جماران، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در سوهانک، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در زعفرانیه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کامرانیه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کامرانیه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در الهیه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در ونک، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در قلهک، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در ازگل، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در حسین آباد، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در آجودانیه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در داوودیه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در اوین، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شریعتی، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در سعادت آباد، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در صادقیه، تعمیر  پکیج در شهر زیبا، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پیروزی، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گیشا، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در چیتگر

جهت ثبت نام در کلاسهای آموزشی ما در رابطه با تعمیرات انواع پکیج ها، وارد وبسایت قاصدک سنتر (ghasedakcenter.com) شوید و یا با شماره تلفن 09123585814، تماس حاصل فرمایید.

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟