5/5 - (1 امتیاز)
تعمیر پکیج در شرق تهران

تعمیر پکیج در شرق تهران | تعمیر فوری

نمایندگی مجاز تعمیرات انواع برندهای مختلف پکیج و آبگرمکن های ایرانی و خارجی با ارائه خدمات 24 ساعته در 7 روز هفته، به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل پس بدون نگرانی با شماره تماس تعمیرگاه مرکزی تعمیرات پکیج در تهران 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت، اقدام برای رفع مشکل شما فرمایند.

قاصدک سنتر، نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، تعمیر پکیج بوتان در تهران، تعمیر پکیج فرولی در تهران، تعمیر پکیج لورچ در تهران، تعمیر پکیج گلدیران در تهران، تعمیر پکیج ایران شرق در تهران و…. می‌باشد و با داشتن 15 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات پکیج از جمله نصب، تعمیر، تامین قطعه و… خود را برای ارائه خدمات به شما، ضمانت می‌کند پس شما می‌توانید تعمیر پکیج در تهران خود را به ما با آرامش خاطر بسپارید. جهت ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان نیز می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید

قاصدک سنتر، پیشرو در ارائه خدمات تعمیر و سرویس پکیج در تمامی مناطق تهران می‌باشد پس اگر در تهران هستید، بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود، با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید و از خدمات با کیفیت قاصدک سنتر، نهایت استفاده را ببرید. خدمات ما در طول 24 ساعت روز و در 7 روز هفته، برای شما مشتریان فعال می‌باشد زیرا که اولویت ما، اول رضایت شما مشتریان و ارائه با کیفیت ترین خدمات است.

چرا باید به قاصدک سنتر، اعتماد کرد؟

چرا باید قاصدک سنتر را انتخاب کنیم؟

سوالی که برای خیلی از شما پیش می‌آید این است که چرا باید مارا انتخاب کنید و ما در ادامه دلایلی را خواهیم ارائه کرد تا باعث شود ما، مارا انتخاب کنید.

  1. دارای کادری فنی و مجرب با بیش از 15 سال، سابقه در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در پردیس
  2. نمایندگی مجاز ایران رادیاتور بودن با کد نمایندگی 981245
  3. ارائه 6 ماه گارانتی پس از تعمیر
  4. قیمت منصفانه و مطابق با نرخ نهادهای وزراتی و اتحادیه
  5. تعمیر قطعات پکیج به جای تعویض آن و جلوگیری از به بار آمدن هزینه گزاف
  6. پیگیری کار و رضایت مشتری پس از حضور تکنسین در منزل
  7. و….
تعمیر پکیج در تهران

در این مقاله، به بررسی تعمیر پکیج و سرویس پکیج می‌پردازیم و از اهمیت سرویس دوره‌ای، تعمیر به موقع و… حرف خواهیم زد همچنین نکاتی در این مقاله جهت افزایش طول عمر پکیج خود در برندهای مختلف، یاد خواهید گرفت که سبب می‌شود نیازمندی شما به تعمیرات تا حد امکان، کاهش یابد.

سرویس پکیج در تهران

سرویس پکیج چیست؟ چرا سرویسکاران و کارشناسان پکیج روی سرویس پکیج تاکید بسیاری می‌کنند؟

هر منطقه‌ای آب و هوای منحصر به فرد خود را دارد پس نگهداری از پکیج های مختلف در برندهای مختلف، متفاوت است و مسلما پوشش همه آنها بسیار سخت است پس در ادامه، نگهداری و سرویس پکیج هارا بصورت کلی و عمومی بررسی خواهیم کرد.

سرویس های دوره‌ای پکیج در واقع نگهداری از پکیج است و همانطور که ورزش سبب سلامت بدن ما می‌شود و خطر ابتلا به هرگونه بیماری را در بدن ما کاهش می‌دهد، عمل می‌کند. سرویس های منظم پکیج، سبب می‌شود اگر قرار است مشکلی برای پکیجتان رخ دهد، قبل از زیاد شدن آن مشکل، برای رفع آن اقدام شود و از به وجود آمدن هزینه‌های گزاف در آینده، جلوگیری خواهد شد.

همچنین سرویس‌های دوره پکیج سبب ایمن شدن پکیج و آبگرمکن شما خواهد شد برای مثال درصورت وجود نشتی گاز، آب، احتمال برق گرفتگی و… شناسایی خواهد شد و سپس برطرف خواهد شد که این امر بسیار مهم واقع می‌شود.

به علاوه سرویس‌های دوره‌ای پکیج سبب افزایش طول عمر پکیج شما می‌شود برای مثال اگر قطعه‌ای در پکیج و یا آبگرمکن شما، پاره یا پوسیده شده باشد به عبارتی دیگر نیازمند تعمیر و یا تعویض باشد، کارشناسان هرچه سریعتر برای تعمیر آن اقدام می‌کند و هزینه‌های تعویض قطعات را از روی دوش شما خواهند برداشت.

تعمیر پکیج در تهران

بهترین روش برای افزایش طول عمر پکیج چیست؟ چگونه از خرابی پکیج خود دوری کنیم؟

عوامل مهم زیادی وجود دارد که با رعایت آنها شما می‌توانید از پکیج خود، چندین دهه بدون بروز هیچگونه خرابی استفاده کنید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

همانطور که کمی پیشتر گفته شد، مهمترین عامل افزایش طول عمر پکیج، سرویس دوره ای آن می‌باشد یعنی حداقل سالی یک الی دو بار برای سرویس پکیج خود، اقدام نمایید. پکیج‌ها و آبگرمکن‌ها هرساله باید چک شوند حتی اگر مورد استفاده قرار نگرفته باشند.

در ادامه خوب است که قطعات مربوط به احتراق و دود اگزوز پکیج و آبگرمکن خود را در طول فصل گرم، تعمیر کنید و از آنها نگهداری کنید تا پکیج شما در بهترین شرایط خود بماند و همچنین این عمل سبب افزایش امنیت پکیج شما خواهد شد.

حداقل هر دو سال یک دفعه، قطعات مربوط به آبگرمکن و پکیج دیواری را مورد بازبینی قراردهید بخصوص قطعاتی مانند برد پکیج را و همچنین سعی کنید اجزای گرمایش پکیج دیواری و کل سیستم گرمایشی را تمیز کنید و درصورت نیاز آنهارا نیز مورد بازبینی قرار دهید تا اگر مشکلی وجود داشت، قبل از تبدیل شدن آن به یک مشکل بزرگ از آن خودداری کنید.

انجام چند نکته بالا سبب می‌شود تا نیاز به پکیج شما به تعمیرات با هزینه‌های گزاف، تا حد غیر قابل چشم پوشی کاهش بیابد و راندمان حرارتی سیستم شما، بهبود بیابد همچنین با رعایت موارد بالا، ایمنی و عمر مفید پکیج شما افزایش خواهد یافت و هزینه‌های شما را بسیار کمتر خواهد کرد.

قطعات مهم پکیج چیست؟ برای مراقبت از این قطعات، چه راهکاری پیشنهاد می‌شود؟

پکیج قطعات بسیار زیادی دارد که همه آنها بسیار مهم هستند و هرکدام وظیفه‌ای را بر عهده دارد که با نبود آنها، عملکرد پکیج شما مختل خواهد شد و شما نیازمند به تعمیر آن قطعه و یا تعویض آن هستید. در اینجا ما به بررسی قطعات مهم پکیج از لحاظ قیمت و نحوه نگهداری آنها خواهیم پرداخت.

برد پکیج: برد پکیج، عملکردی مانند عملکرد مغز برای انسان، برای پکیج دارد به عبارتی دیگر، برد پکیج، مغز پکیج است و تمامی عملکردهای پکیج را انجام میدهد این عملکردها، به دو دسته کلی ورودی و خروجی دستگاه تقسیم می‌شود. برای نگهداری از این قطعه بسیار مهم، شما نیازمند سرویس دوره‌ای این قطعه هستید.

فلو سوییچ: فلو سوییچ یا کلید جریان در مسیر آبی که در شوفاژ وارد می‌شود قرار دارد. این کلید همانند یک کلید سبب قطع و وصل شدن جریان الکتریکی می‌شود همچنین در داخل این کلیدهای جریان، قطعات شناوری وجود دارد که می‌تواند بالا و پایین برود.

 

شیر اطمینان: یک نوع شیر حساس به دما و فشار است و برای زمانی که فشار کاری سیستم از 3 بار بیشتر شود یا زمانی که دمای سیستم از حد نرمال بالاتر رود (یعنی از 99 درجه سلسیوس عبور کند) با باز شدن مجرای خروجی این شیر ، فشار و آب اضافی از سیستم خارج می شود و در حقیقت یک نوع شیر ایمنی به حساب می آید.

 

منبع انبساط دیافراگمی: منبع انبساط دیافراگمی، دارای فشار استاندارد یک بار می‌باشد ولی اگر این فشار بیشتر از یک یا کمتر از یک شود، مشکلاتی برای سیستم پکیج شما بوجود میاورد برای مثال انفجاری روشن شدن پکیج. این بخش به دو دسته تقسیم می‌شود یک بخش آن با آب در مدار گرمایش در ارتباط است و بخش دیگر آن هوا است.

 

سیستم ضد یخ زدگی پکیج: سیستم ضد یخ زدگی پکیج یا آنتی فریز، با فرمان پروب مدار گرمایش دائما فعال است و حتمات برای این فرآیند باید برق دستگاه متصل باشد. این حالت حتی اگر کلید انتخاب وضعیت خاموش باشد نیز فعال است و هر چند وقت یک بار، دستگاه شمارا برای حدودا شش ثانیه روش می‌کند.

 

برد جرقه: برد جرقه وظیفه چندین برابر کردن ولتاژ ورودی و انتقال آن به مشعل را برعهده دارد. از آنجایی که بدنه مشعل از Erth می‌باشد و ولتاژ در حدود 12000 ولت است در فاصله کمتر از یک سانتی متر پره های مشعل، قوس الکتریکی پدید می‌آورد و در صورت باز بودن گاز در مشعل شعله ایجاد می‌شود.

کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر پکیج در تهران، تعمیر پکیج در شرق تهران، تعمیر پکیج در نارمک، تعمیر پکیج در  هنگام، تعمیر پکیج در تهرانپارس، تعمیر پکیج در حکیمیه، تعمیر پکیج در تهران نو، تعمیر پکیج در شمیران نو، تعمیر پکیج در امام حسین، تعمیر پکیج در پیروزی، تعمیر پکیج در دماوند، تعمیر پکیج در عشرت آباد، تعمیر پکیج در نظام آباد، تعمیر پکیج در همت غرب، تعمیر پکیج در پاسداران، تعمیر پکیج در شمس آباد

تعمیر آبگرمکن در تهران، تعمیر آبگرمکن در شرق تهران، تعمیر آبگرمکن در نارمک، تعمیر آبگرمکن در  هنگام، تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس، تعمیر آبگرمکن در حکیمیه، تعمیر آبگرمکن در تهران نو، تعمیر آبگرمکن در شمیران نو، تعمیر آبگرمکن در امام حسین، تعمیر آبگرمکن در پیروزی، تعمیر آبگرمکن در دماوند، تعمیر آبگرمکن در عشرت آباد، تعمیر آبگرمکن در نظام آباد، تعمیر آبگرمکن در همت غرب، تعمیر آبگرمکن در پاسداران، تعمیر آبگرمکن در شمس آباد

سرویس پکیج در تهران، سرویس پکیج در شرق تهران، سرویس پکیج در نارمک، سرویس پکیج در  هنگام، سرویس پکیج در تهرانپارس، سرویس پکیج در حکیمیه، سرویس پکیج در تهران نو، سرویس پکیج در شمیران نو، سرویس پکیج در امام حسین، سرویس پکیج در پیروزی، سرویس پکیج در دماوند، سرویس پکیج در عشرت آباد، سرویس پکیج در نظام آباد، سرویس پکیج در همت غرب، سرویس پکیج در پاسداران، سرویس پکیج در شمس آباد

سرویس آبگرمکن در تهران، سرویس آبگرمکن در شرق تهران، سرویس آبگرمکن در نارمک، سرویس آبگرمکن در  هنگام، سرویس آبگرمکن در تهرانپارس، سرویس آبگرمکن در حکیمیه، سرویس آبگرمکن در تهران نو، سرویس آبگرمکن در شمیران نو، سرویس آبگرمکن در امام حسین، سرویس آبگرمکن در پیروزی، سرویس آبگرمکن در دماوند، سرویس آبگرمکن در عشرت آباد، سرویس آبگرمکن در نظام آباد، سرویس آبگرمکن در همت غرب، سرویس آبگرمکن در پاسداران، سرویس آبگرمکن در شمس آباد

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟