5/5 - (17 امتیاز)

تعمیر پکیج لورچ در سراسر تهران

انتخاب یک محصول، پفقط بخاطر کیفیت یا برند آن، نیست، بلکه بخاطر خدمات پس از فروش از قبیل خدمات نصب، پشتیبانی، سرویس، نگهداری، تعمیر و تامین قطعات آن است. قاصدک سنتر، به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج لورچ در تهران، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با خیال راحت، محصولات لورچ را خریداری کنید زیرا ما، با ارائه خدمات 24 ساعته در هر روز هفته، انتخاب را برای شما، آسان کرده ایم. جهت ثبت سفارش، با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

جهت افزایش طول عمر مفید پکیج دیواری لورچ یا آبگرمکن لورچ خود، بهترین راه، سرویس حداقل سالانه پکیج لورچ و تعمیرات آن میباشد. پس اگر میخواهید باعث افزایش طول عمر پکیج خود شوید، باید با یک متخصص و نمایندگی مجاز آن، در منطقه مورد نظر خود، تماس حاصل فرمایید.

شرکت خدماتی قاصدک سنتر، تنها نمایندگی مجاز لورچ با کد مجاز نمایندگی تعمیر 981245 میباشد که شما میتوانید جهت ثبت سفارش در یک نمایندگی کاملا موثق، با آن تماس حاصل فرمایید. جهت این کار، میتوانید با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید.

سرویس منظم و دوره ای پکیج، از ایجاد مشکلات بیشتر و بروز هزینه های بیشتر، جلوگیری میکند پس شما با هزینه ای که صرف سرویس پکیج لورچ در تهران میکنید، نه تنها هزینه‌ی الکی‌ای نمیکنید بلکه برای آینده پکیج لورچ خود سرمایه گذاری میکنید و عمر طولانی تری را به پکیج خود، میدهید.

علاوه بر سرویس پکیج لورچ، مسئله تعمیر نیز وجود دارد. تعمیر پکیج نیز باید توسط یک نمایندگی مجاز صورت گیرد زیرا تعمیر، بخش بسیار حساسی میباشد و در صورتی که به درستی انجام نشود، ممکن است سبب به بار آمدن هزینه های بیشتری شود.

تیم قاصدک سنتر، به عنوان تنها تعمیر پکیج لورچ ارائه خدمات تعمیر را نیز انجام میدهد یعنی زمانی پکیج لورچ شما به مشکل برخورد کرد، شما تنها کافی ست با شماره تلفن ما، 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا مشکلتان به سرعت و با اطمینان خاطر شما، حل شود.

مشکلاتی که معمولا برای پکیج لورچ رخ میدهد، چیست؟

پکیج لورچ انفجاری روشن می‌شود.

آب پکیج لورچ، سرد است.

پکیج لورچ روشن نمیشود.

پکیج لورچ خاموش میشود.

پکیج لورچ افت فشار دارد.

پکیج لورچ نشتی آب دارد.

پکیج لورچ افزایش فشار دارد.

پکیج لورچ سر و صدای زیادی تولید میکند.

رادیاتور پکیج لورچ سرد است.

در صورتی یکی از مشکلات بالا برای شما رخ داد و یامشکلی برایتان رخ داد که خارج از مشکلات بالا بود، میتوانید با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید تا تیم ما، برای تعمیرات شما اقدام کند. ما با 15 سال سابقه در زمینه تعمیرات پکیج در تمامی برندها، به کمک شما خواهیم آمد.

همچنین شما میتوانید جهت مشاوره رایگان نیز با ما تماس بگیرید. در این مشاوره، ما به شما کمک میکنیم تا ابتدا خودتان برای حل مشکلتان اقدام کنید و در صورتی که مشکلتان حل نشد و یا مشل شما، یک مشکل حاد و حساس بود، خودمان برای حل مشکلتان، اقدام خواهیم کرد.

نکات مهم جهت افزایش طول عمر پکیج
 • سرویس دوره‌ای آبگرمکن حداقل سالی یک بار به دلیلی سخت آب در مناطق تهران
 • فشار بار پکیج هیچ‌وقت نباید کمتر از ۱ بشود
 • حداکثر دمای پکیج دیواری را چه در حالت آب گرم و چه درحالت رادیاتور‌ها بالاتر از ۶۰ درجه نباشد.
 • با شنیدن کوچکترین صدایی یا با ملاحظه چکه آب از پکیج ، حتما با تعمیر کار پکیج دیواری لورچ تماس حاصل فرمایید تا در صورت نیاز بازدید از پکیج را انجام دهد.
 • فاصله پکیج تا کابین از هر طرف حداقل ۱۰ سانتی متر و از جلو ۴۵ سانتیمتر باید در نظر گرفته شود تا امکان سرویس در زمان مورد نیاز به راحتی انجام بگیرد.
ارورهای پکیج لورچ چیست؟

کدهای ارور پکیج لورچ

علت ارور

E0

خرابی ترموستات

E1

عدم فعالیت جرقه زن

E2

ایراد سوئیچ فشار هوا

E3

مشکل سنسور دمای NTC سیستم گرمایشی

E4

مشکل سنسور دمای NTC آب گرم

E5

ایراد مدولاسیون شیر گاز

E6

تشخیص دمای بالای 90 درجه سانتی گراد توسط سنسور سیستم گرمایشی

E7

خرابی سوئیچ فشار هوا

E8

فشار آب افت کرده است.

E9

تشخیص دمای بیش از حد در آب گرم مصرفی

E10

وجود فشار بیش از حد در پکیج لورچ

E12

عدم کارکرد صحیح کنترل از راه دور

E13 و E16

ایراد نرم افزاری و ایراد برد الکترونیکی

E15

انسداد دودکش

E25

پایین بودن بیش از اندازه دمای آب

E26

ایراد شیر برقی گاز

E28

ایراد سنسور آب گرم مصرفی یا سنسور سیستم گرمایشی

E31

خرابی ترموستات اتاق

E40

ایراد سیکل گرمایشی پکیج لورچ

E77

مشکل در ترموستات مخزن

E99

ایراد در تنظیم برنامه

چرا باید قاصدک سنتر را انتخاب کنیم؟

سوالی که برای خیلی از شما پیش می‌آید این است که چرا باید مارا انتخاب کنید و ما در ادامه دلایلی را خواهیم ارائه کرد تا باعث شود شما، مارا انتخاب کنید.

 • دارای کادری فنی و مجرب با بیش از 15 سال، سابقه در زمینه تعمیرات پکیج لورچ
 • نمایندگی مجاز لورچ بودن با کد نمایندگی 981245
 • ارائه 6 الی 36 ماه گارانتی پس از تعمیر
 • قیمت منصفانه و مطابق با نرخ نهادهای وزراتی و اتحادیه
 • تعمیر قطعات پکیج به جای تعویض آن و جلوگیری از به بار آمدن هزینه گزاف
 • پیگیری کار و رضایت مشتری پس از حضور تکنسین در منزل
 • و….
نحوه تبدیل حالت تابستانه به زمستانه در پکیج لورچ و برعکس

پکیج‌های لورچ دارای یک صفحه نمایش یا ولوم است که تمامی تنظیمات آن با همان ولوم صورت می‌گیرد. برای فعال کردن حالت زمستانه پکیج لورچ باید مراحل زیر را باید انجام دهید:

 1. ولوم را چرخانده تا روی علامت خورشید قرار بگیرد و حالت علامت خورشید چشمک زن شود و با یکبار فشار دادن ولوم علامت برف پدیدار شود.
 2. با ثابت شدن علامت برف، تبدیل حالت تابستانه به زمستانه در پکیج دیواری لورچ صورت گرفته است و برای افزایش یا کاهش دمای آب شوفاژ باید ولوم را بچرخانید تا شماره‌های کنار نماد رادیاتور حالت چشمک زن شود. سپس با یکبار فشار دادن، می‌توان دمای رادیاتور را تنظیم کرد.
 3. سپس باقی مراحل از جمله باز کردن شیر رفت و برگشتی، باز کردن شیر رادیاتورها، هواگیری و تنظیم فشار پکیج را طی کنید.
ظرفیت پکیج دیواری مورد نیاز

توجه به متراژ ساختمان، یکی از مهم‌ترین نکات در زمان انتخاب پکیج دیواری است.برای محاسبه حدودی ظرفیت پکیج شوفاژ دیواری مورد نیاز، بدون در نظر گرفتن منطقه آب و هوایی و پرت حرارتی، متراژ واحد مسکونی را در عدد 150 و متراژ واحد های ادرای را در عدد 100 (کیلوکالری) ضرب میکنیم.

به عنوان مثال اگر متراژ یک واحد مسکونی را 135 متر مربع در نظر بگیریم، عدد 135 را در 150 ضرب نموده و عدد 20250 بدست می‌آید.

از آنجایی که ظرفیت پکیج دیواری را بر اساس کیلوکالری اندازه میگیرند؛ سرانجام عدد 20250 را بر عدد 860 تقسیم نموده و عدد 23.54 بدست می‌آید. عدد بدست آمده در واقع ظرفیت حرارتی مورد نیاز پکیج دیواری بر اساس کیلوکالری میباشد. طبق این محاسبه برای ساختمان مسکونی با متراژ 135 متر به یک دستگاه پکیج دیواری با ظرفیت 24000 کیلوکالری نیازمندیم.

سوالات متداول

اگر آب خروجی از پکیج خیلی داغ می‌شود، این مشکل به ترموستات دستگاه مربوط است. معمولا تعویض ترموستات می‌تواند مشکل را برطرف کند.

 اگر در اطراف پکیج دیواری خود بوی گاز استشمام کردید، این موضوع را جدی بگیرید. چرا که به احتمال زیاد بوی گاز از وجود نشتی گاز از پکیج خبر می دهد و ادامه دار بودن این مشکل می تواند خطرات جدی همچون گاز گرفتگی و انفجار را به دنبال داشته باشد.

علت گرم شدن رادیاتورها در تابستان، چرخش آب به صورت طبیعی (نیروی ترموسیفون) در رادیاتورها است.

زیرا تعمیرکاران قاصدک سنتر مهارت و تخصص لازم در زمینه تعمیر پکیج لورچ را دارا هستند و نسبت به حل مشکل و عیب یابی مهارت و دانش لازم را دارند و از همه مهمتر وقت شناس هستند.

معمولا پکیج دیواری لورچ باید به صورت سالیانه سرویس و اسید شویی شودتمامی قطعات داخلی پکیج توسط واشر ها و اورینگ ها آب بندی می شود که در صورت خرابی در آن ها پکیج دچار نشتی آب می گردد.

تمامی قطعات داخلی پکیج توسط واشر ها و اورینگ ها آب بندی می شود که در صورت خرابی در آن ها پکیج دچار نشتی آب می گردد.

قاصدک سنتر نمایندگی تعمیر پکیج لورچ در رباط کریم اندیشه شهریار شهر قدس پرند و اسلام شهر . 09123585814

کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر پکیج لورچ در تهران، تعمیر پکیج لورچ در پونک، تعمیر پکیج لورچ در طرشت، تعمیر پکیج لورچ در شهرک نفت، تعمیر پکیج لورچ در چیذر، تعمیر پکیج لورچ در اکباتان، تعمیر پکیج لورچ در ستارخان، تعمیر پکیج لورچ در مرزداران، تعمیر پکیج لورچ در گیشا، تعمیر پکیج لورچ در جنت آباد، تعمیر پکیج لورچ در سعادت آباد، تعمیر پکیج لورچ در صادقیه، تعمیر پکیج لورچ در سازمان آب، تعمیر پکیج لورچ در شهر زیبا، تعمیر پکیج لورچ در اوین، تعمیر پکیج لورچ در ونک، تعمیر پکیج لورچ در پیروزی، تعمیر پکیج لورچ در شریعتی، تعمیر پکیج لورچ در قلهک، تعمیر پکیج لورچ در پاسداران، تعمیر پکیج لورچ در نیاوران، تعمیر پکیج لورچ در کامرانیه، تعمیر پکیج لورچ در میرداماد، تعمیر پکیج لورچ در جردن، تعمیر پکیج لورچ در تجریش، تعمیر پکیج لورچ در اندرزگو، تعمیر پکیج لورچ در دروس، تعمیر پکیج لورچ در ولنجک، تعمیر پکیج لورچ در سوهانک، تعمیر پکیج لورچ در پرند، تعمیر پکیج لورچ در پردیس، تعمیر پکیج لورچ در دماوند، تعمیر پکیج لورچ در پردیس، تعمیر پکیج لورچ در پاکدشت

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟