5/5 - (14 امتیاز)
تعمیر پکیج در تهران

تعمیر پکیج در تهران | تعمیر فوری

نمایندگی مجاز تعمیرات انواع برندهای مختلف پکیج و آبگرمکن های ایرانی و خارجی با ارائه خدمات 24 ساعته در 7 روز هفته، به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل پس بدون نگرانی با شماره تماس تعمیرگاه مرکزی تعمیرات پکیج در تهران 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت، اقدام برای رفع مشکل شما فرمایند.

قاصدک سنتر، نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران، تعمیر پکیج بوتان در تهران، تعمیر پکیج فرولی در تهران، تعمیر پکیج لورچ در تهران، تعمیر پکیج گلدیران در تهران، تعمیر پکیج ایران شرق در تهران و…. می‌باشد و با داشتن 15 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات پکیج از جمله نصب، تعمیر، تامین قطعه و… خود را برای ارائه خدمات به شما، ضمانت می‌کند پس شما می‌توانید تعمیر پکیج در تهران خود را به ما با آرامش خاطر بسپارید. جهت ثبت سفارش یا دریافت مشاوره رایگان نیز می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید.

قاصدک سنتر، پیشرو در ارائه خدمات تعمیر و سرویس پکیج در تمامی مناطق تهران می‌باشد پس اگر در تهران هستید، بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود، با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید و از خدمات با کیفیت قاصدک سنتر، نهایت استفاده را ببرید. خدمات ما در طول 24 ساعت روز و در 7 روز هفته، برای شما مشتریان فعال می‌باشد زیرا که اولویت ما، رضایت شما مشتریان و ارائه با کیفیت ترین خدمات است.

چرا باید به قاصدک سنتر، اعتماد کرد؟

چرا باید قاصدک سنتر را انتخاب کنیم؟

سوالی که برای خیلی از شما پیش می‌آید این است که چرا باید مارا انتخاب کنید و ما در ادامه دلایلی را خواهیم ارائه کرد تا باعث شود شما، مارا انتخاب کنید.

  1. دارای کادری فنی و مجرب با بیش از 15 سال، سابقه در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  2. نمایندگی مجاز ایران رادیاتور بودن با کد نمایندگی 981245
  3. ارائه 6 ماه گارانتی پس از تعمیر
  4. قیمت منصفانه و مطابق با نرخ نهادهای وزراتی و اتحادیه
  5. تعمیر قطعات پکیج به جای تعویض آن و جلوگیری از به بار آمدن هزینه گزاف
  6. پیگیری کار و رضایت مشتری پس از حضور تکنسین در منزل
  7. و….
تعمیر پکیج در تهران

در این مقاله، به بررسی تعمیر پکیج و سرویس پکیج می‌پردازیم و از اهمیت سرویس دوره‌ای، تعمیر به موقع و… حرف خواهیم زد همچنین نکاتی در این مقاله جهت افزایش طول عمر پکیج خود در برندهای مختلف، یاد خواهید گرفت که سبب می‌شود نیازمندی شما به تعمیرات تا حد امکان، کاهش یابد.

سرویس پکیج در تهران

سرویس پکیج چیست؟ چرا سرویسکاران و کارشناسان پکیج روی سرویس پکیج تاکید بسیاری می‌کنند؟

هر منطقه‌ای آب و هوای منحصر به فرد خود را دارد پس نگهداری از پکیج های مختلف در برندهای مختلف، متفاوت است و مسلما پوشش همه آنها بسیار سخت است پس در ادامه، نگهداری و سرویس پکیج هارا بصورت کلی و عمومی بررسی خواهیم کرد.

سرویس های دوره‌ای پکیج در واقع نگهداری از پکیج است و همانطور که ورزش سبب سلامت بدن ما می‌شود و خطر ابتلا به هرگونه بیماری را در بدن ما کاهش می‌دهد، عمل می‌کند. سرویس های منظم پکیج، سبب می‌شود اگر قرار است مشکلی برای پکیجتان رخ دهد، قبل از زیاد شدن آن مشکل، برای رفع آن اقدام شود و از به وجود آمدن هزینه‌های گزاف در آینده، جلوگیری خواهد شد.

همچنین سرویس‌های دوره پکیج سبب ایمن شدن پکیج و آبگرمکن شما خواهد شد برای مثال درصورت وجود نشتی گاز، آب، احتمال برق گرفتگی و… شناسایی خواهد شد و سپس برطرف خواهد شد که این امر بسیار مهم واقع می‌شود.

به علاوه سرویس‌های دوره‌ای پکیج سبب افزایش طول عمر پکیج شما می‌شود برای مثال اگر قطعه‌ای در پکیج و یا آبگرمکن شما، پاره یا پوسیده شده باشد به عبارتی دیگر نیازمند تعمیر و یا تعویض باشد، کارشناسان هرچه سریعتر برای تعمیر آن اقدام می‌کند و هزینه‌های تعویض قطعات را از روی دوش شما خواهند برداشت.

تعمیر پکیج در تهران

بهترین روش برای افزایش طول عمر پکیج چیست؟ چگونه از خرابی پکیج خود دوری کنیم؟

عوامل مهم زیادی وجود دارد که با رعایت آنها شما می‌توانید از پکیج خود، چندین دهه بدون بروز هیچگونه خرابی استفاده کنید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

همانطور که کمی پیشتر گفته شد، مهمترین عامل افزایش طول عمر پکیج، سرویس دوره ای آن می‌باشد یعنی حداقل سالی یک الی دو بار برای سرویس پکیج خود، اقدام نمایید. پکیج‌ها و آبگرمکن‌ها هرساله باید چک شوند حتی اگر مورد استفاده قرار نگرفته باشند.

در ادامه خوب است که قطعات مربوط به احتراق و دود اگزوز پکیج و آبگرمکن خود را در طول فصل گرم، تعمیر کنید و از آنها نگهداری کنید تا پکیج شما در بهترین شرایط خود بماند و همچنین این عمل سبب افزایش امنیت پکیج شما خواهد شد.

حداقل هر دو سال یک دفعه، قطعات مربوط به آبگرمکن و پکیج دیواری را مورد بازبینی قراردهید بخصوص قطعاتی مانند برد پکیج را و همچنین سعی کنید اجزای گرمایش پکیج دیواری و کل سیستم گرمایشی را تمیز کنید و درصورت نیاز آنهارا نیز مورد بازبینی قرار دهید تا اگر مشکلی وجود داشت، قبل از تبدیل شدن آن به یک مشکل بزرگ از آن خودداری کنید.

انجام چند نکته بالا سبب می‌شود تا نیاز به پکیج شما به تعمیرات با هزینه‌های گزاف، تا حد غیر قابل چشم پوشی کاهش بیابد و راندمان حرارتی سیستم شما، بهبود بیابد همچنین با رعایت موارد بالا، ایمنی و عمر مفید پکیج شما افزایش خواهد یافت و هزینه‌های شما را بسیار کمتر خواهد کرد.

قطعات مهم پکیج چیست؟ برای مراقبت از این قطعات، چه راهکاری پیشنهاد می‌شود؟

پکیج قطعات بسیار زیادی دارد که همه آنها بسیار مهم هستند و هرکدام وظیفه‌ای را بر عهده دارد که با نبود آنها، عملکرد پکیج شما مختل خواهد شد و شما نیازمند به تعمیر آن قطعه و یا تعویض آن هستید. در اینجا ما به بررسی قطعات مهم پکیج از لحاظ قیمت و نحوه نگهداری آنها خواهیم پرداخت.

برد پکیج: برد پکیج، عملکردی مانند عملکرد مغز برای انسان، برای پکیج دارد به عبارتی دیگر، برد پکیج، مغز پکیج است و تمامی عملکردهای پکیج را انجام میدهد این عملکردها، به دو دسته کلی ورودی و خروجی دستگاه تقسیم می‌شود. برای نگهداری از این قطعه بسیار مهم، شما نیازمند سرویس دوره‌ای این قطعه هستید.

فلو سوییچ: فلو سوییچ یا کلید جریان در مسیر آبی که در شوفاژ وارد می‌شود قرار دارد. این کلید همانند یک کلید سبب قطع و وصل شدن جریان الکتریکی می‌شود همچنین در داخل این کلیدهای جریان، قطعات شناوری وجود دارد که می‌تواند بالا و پایین برود. (تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تجریش | تعمیر پکیج بوتان در تجریش | تعمیر پکیج لورچ در تجریش)

 

شیر اطمینان: یک نوع شیر حساس به دما و فشار است و برای زمانی که فشار کاری سیستم از 3 بار بیشتر شود یا زمانی که دمای سیستم از حد نرمال بالاتر رود (یعنی از 99 درجه سلسیوس عبور کند) با باز شدن مجرای خروجی این شیر ، فشار و آب اضافی از سیستم خارج می شود و در حقیقت یک نوع شیر ایمنی به حساب می آید. (تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نیاوران | تعمیر پکیج بوتان در نیاوران | تعمیر پکیج لورچ در نیاوران)

 

منبع انبساط دیافراگمی: منبع انبساط دیافراگمی، دارای فشار استاندارد یک بار می‌باشد ولی اگر این فشار بیشتر از یک یا کمتر از یک شود، مشکلاتی برای سیستم پکیج شما بوجود میاورد برای مثال انفجاری روشن شدن پکیج. این بخش به دو دسته تقسیم می‌شود یک بخش آن با آب در مدار گرمایش در ارتباط است و بخش دیگر آن هوا است. (تعمیر پکیج ایران رادیاتور در قلهک | تعمیر پکیج بوتان در قلهک | تعمیر پکیج لورچ در قلهک)

 

سیستم ضد یخ زدگی پکیج: سیستم ضد یخ زدگی پکیج یا آنتی فریز، با فرمان پروب مدار گرمایش دائما فعال است و حتما برای این فرآیند باید برق دستگاه متصل باشد. این حالت حتی اگر کلید انتخاب وضعیت خاموش باشد نیز فعال است و هر چند وقت یک بار، دستگاه شمارا برای حدودا شش ثانیه روشن می‌کند. (تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شریعتی | تعمیر پکیج بوتان در شریعتی | تعمیر پکیج لورچ در شریعتی)

 

برد جرقه: برد جرقه وظیفه چندین برابر کردن ولتاژ ورودی و انتقال آن به مشعل را برعهده دارد. از آنجایی که بدنه مشعل از Erth می‌باشد و ولتاژ در حدود 12000 ولت است در فاصله کمتر از یک سانتی متر پره های مشعل، قوس الکتریکی پدید می‌آورد و در صورت باز بودن گاز در مشعل شعله ایجاد می‌شود. (تعمیر پکیج ایران رادیاتور در آجودانیه | تعمیر پکیج بوتان در آجودانیه | تعمیر پکیج لورچ در آجودانیه)

ارورهای پکیج بوتان

مدل ورونا:

E01

این ارور نشان دهنده‌ی عدم تشکیل شعله است

 

E02

 

کلید حرارتی عمل نمی‌کند

E03

عمل نمودن کلید حرارتی کلاهک تعدیل

E04

پایین بودن فشار آب مدار گرمایش

E06

خرابی سنسور دمای آب گرم بهداشتی یا به اصطلاح خرابی NTC بهداشتی

E07

خرابی سنسور دمای آب مدار گرمایش یا قطعی سیم آن یا به اصطلاح خرابی NTC بهداشتی

E09

عدم گردش آب در مدار، باید مثل پمپ، برد، تاخیر در عملکرد بردیم را چک کرد

E11

پارازیت شعله (تداخل امواج مغناطیسی اطراف شعله)

E12

قطعی سیم مدولاتور شیرگاز

E28

تکرار متوالی یک خطا بیش از 5 بار

 

مدل پرلا و پرلا پرو:

E01

این ارور نشان دهنده‌ی عدم تشکیل شعله است

E02

کلید حرارتی عمل نمی‌کند

E03

پرشر خروجی دود مشکل دارد یا ترموستات دود مشکل دارد

E04

فشار مدار گرمایش به کمتر از 5/0 رسیده است و باید آن را افزایش داد

E06

سنسور تشخیص دمای آب گرم مصرفی دچار مشکل شده است

E07

سنسور تشخیص دمای گرمایش مشکل پیدا کرده است

E11

شیرگاز مشکل دارد و یا ممکن است برد مشکل داشته باشد

دما + چشمک زن

فشار آب ر مدار گرمایش، کافی نیست.

ارورهای پکیج ایران رادیاتور

30 و 40

برد الکترونیک معیوب است.

80

ترموستات حدی 105 عمل کرده است.

70

پکیج بیش از حد گرم شده است. بیش از  ۸۹ و کمتر از ۱۰۵ درجه سانتی گراد

70 و 80

ایراد در شعله پکیج (یون) حین کار

60 و 80

یخ زدایی با پمپ روشن

60 و 70

یخ زدایی با مشعل روشن

50 و 80

مشکل در ترمیستور آب گرم مصرفی (مدار آن باز است)

50 و 70

مشکل در ترمیستور آب گرم مصرفی (اتصال کوتاه است)

 50 و 70 و 80

مشکل در ترمیستور مدار شوفاژ (مدار آن باز است)

50 و 60

مشکل در ترمیستور مدار شوفاژ (اتصال کوتاه است)

 40 و 70 و 80

ترمیستور حدی 105 درجه سانتی گراد قطع کرده است ولی دمای اندازه گیری شده توسط ترمیستور طبیعی است.

40 و 70

پرشر سوئیچ آب در وضعیت قطع است (مدار آن باز است)

40 و 80

نشت دود در محیط (ترموستات دودکش قطع است)

40 و 60 و 80

فن روشن است اما پرشر سوئیچ هوا در وضعیت قطع است.

40 و 60 و 70

فن خاموش است اما پرشر سوئیچ هوا در وضعیت وصل است.

ارورهای پکیج لورچ

ارور E0 پکیج لورچ : زمانی این ارور نمایش داده می‌شود که قطعات پکیج، نتواند با ترموستات ارتباط برقرار کند.

ارور E1 پکیج لورچ : زمانی که سیستم جرقه زن دستگاه فعال نشود، این ارور نمایش داده می‌شود. در واقع این ارور نشان دهنده این است که دستگاه قفل شده باشد. برای رفع این ارور باید دودکش، فن، سوئیچ فشار و… را چک نمایید و سیم کشی هارا مورد بررسی قرار دهید.

ارور E2 پکیج لورچ: زمانی که اختلالی در سنسور دما یا همان ان تی سی گرمایشی ایجاد شود، این ارور نمایش داده می‌شود. ان تی سی گرمایشی را مورد بررسی قرار دهید.

ارور E4 پکیج لورچ: این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که در ان تی سی آب گرم مصرفی یا سنسور دما مشکلی وجود داشته باشد. برای رفع این ارور باید سیم کشی و سنسور آب گرم مصرفی را چک نمایید.

ارور E5 پکیج لورچ: این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که در مدولاسیون شیر گاز مشکلی به وجود آمده باشد. برای رفع این ارور باید  شیر گاز ورودی را بررسی نمایید و سپس مدلاسیون را به همراه اتصالات برقی چک نمایید.

ارور E6 پکیج لورچ: زمانی که سنسور دستگاه گرمایشی، دمارا بیش از 90 درجه سانتی گراد تشخیص دهد، این ارور نمایش داده می‌شود. در چنین شرایطی باید از رسوب نگرفتن مبدل پکیج مطمئن شوید و فشار پکیج را با کمک شیر پر کن، روی 1.5 تنظیم نمایید.

ارور E7 پکیج لورچ: این ارور زمانی روی پکیج لورچ شما نمایان می‌شود که سوئیچ هوا به درستی کار نکند. در چنین شرایطی باید برای تعمیر و یا تعویض پرشر سوئیچ هوا اقدام نمایید.

ارور E9 پکیج لورچ: این ارو زمانی نمایش داده می‌شود که دمای آب گرم مصرفی تا حد زیادی افزایش یابد و در چنین شرایطی، ترموستات حد وارد عمل می‌شود و در نتیجه دستگاه قفل می‌کند. برای رفع این مشکل به کمک دکمه‌ی C، دستگاه را از حالت قفل خارج نمایید و سنسور حد و سنسور دمای پکیج را مورد بررسی قرار دهید.

ارور E10 پکیج لورچ: زمانی که فشار سیستم، خیلی زیاد می‌شود، این ارور نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارور باید شیر پر کن را در صورت باز بودن، ببندید و آن پکیج را هواگیری کنید تا مطمئن شوید سیم کشی‌ها، ایرادی نداشته باشد و در نهایتريال سیم کشی ها و اتصالات برقی را چک نمایید.

ارور E12 پکیج لورچ: این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که کنترل از راه دور پکیج به درستی کار نکند. این ارور معمولا یک مشکل نرم افزاری است و با ریست گردن دستگاه، مشکل شما بر طرف می‌شود. در صورت برطرف نشدن مشکلتان از یک تعمیر کار کمک بگیرید.

ارور E13 پکیج لورچ: زمانی که بخش نرم افزاری دستگاه شما به مشکل بر می‌خورد، این ارور نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارور، دکمه‌ی C را فشار دهید و اگر مشکلتان برطرف نشد، با نمایندگی تعمیر پکیج لورچ به شماره تماس 09358101607، تماس حاصل فرمایید.

ارور E25 پکیج لورچ: این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که دمای آب دستگاه، بیش از اندازه‌ی تعریف شده، پایین باشد. در چنین شرایطی، پکیج شما اتوماتیک وار خاموش می‌شود و شما باید برای تعمیر آن اقدام نمایید و همچنین دمای آب ورودی و خروجی را چک نمایید.

ارور E26 پکیج لورچ: زمانی که پکیج با مشکل در شیر برقی شیر گاز مواجه شود، این ارور روی صفحه نمایش پکیج لورچ، به نمایش در می‌آید. برای از بین بردن این خطا، باید از یک تعمیر کار کمک بگیرید زیرا این مسئله تا حد زیادی فنی است.

ارور E28 پکیج لورچ: زمانی که سنسور گرمایشی و یا سنسور آب گرم پکیج دچار مشکلی شده باشد، این ارور نمایش داده می‌شود و برای رفع آن باید قطعات سنسور آب گرم و سنسور گرمایشی را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده هرگونه خرابی، برای تعمیر آن و یا تعویض آن، اقدام نمایید.

ارور E31 پکیج لورچ: این ارور زمانی روی صفحه نمایش پکیج لورچ نشان داده می‌شود که برد پکیج، اختلالاتی در تنظیم پارامتر ترموستات اتاقی پکیج لورچ شما، تشخیص دهد. این قطعه را باید تعمیر و یا تعویض کنید تا این ارور پکیج لورچ، از بین برود.

ارور E40 پکیج لورچ: وجود هرگونه اختلالی در سیستم گرمایشی پکیج لورچ، باعث رخ دادن این اتفاق می‌شود. برای رفع این مشکل، ان تی سی های پکیج را به همراه اتصالات برقی، مورد بررسی قرار دهید.

ارور E77 پکیج لورچ: این ارور زمانی روی صفحه نمایش پکیج نشان داده می‌شود که برد دستگاه، اختلالی را در ترموستات مخزن دستگاه، بیابد. برای رفع این مورد، ابتدا دکمه‌ی C را فشار دهید زیرا این عملکرد به شما کمک می‌کند در صورت قفل شدن دستگاه، قفل آن باز شود. معمولا این دکمه در کنار درجه‌ی پکیج قرار گرفته است.

ارورهای پکیج فرولی

 

01

روشن نشدن مشعل

02

وجود یک سیگنال نادرست درمورد وجود شعله

03

گرم شدن بیش از اندازه پکیج

04

فعال شدن ترموستات خروجی دود

08

غیرفعال شدن مبدل حرارتی

A01

روشن نشدن پکیج

A03

فعال شدن سنسور اطمینان

A06

عدم تشکیل شعله پس از احتراق

A08

گرم شدن بیش از حد مبدل حرارتی

A15

خرابی سوئیچ فشارهوا

A21

وجود مشکل در سیستم کنترل احتراق

A34

افت ولتاژ

A41

عدم افزایش دمای پکیج

A51

حفاظت در مقابل انسداد مدار دودکش / هوای احتراق

F04

گرم شدن بیش از حد ترموستات اگزوز

F05

روشن نشدن فن پکیج

F10

نقص سنسور در مدار تغذیه

F34

وجود مشکل در ولتاژ برق

F37

پایین بودن فشار مدار شوفاژ

F39

معیوب شدن ترمیستور

ارورهای پکیج ایساتیس

 

ارور E1پکیج ایساتیس: زمانی که سطح آب درون پکیج کاهش پیدا کرده باشد، این ارور نمایش داده می‌شود. ممکن است مبدل‌های دستگاه رسوب گرفته شود یا پکیج نشتی داشته باشد.

ارور E2 پکیج ایساتیس: این ارور در پکیج ایساتیس، به معنای عدم تشخیص شعله توسط پکیج است. برای رفع این ارور، گاز ورودی را چک کنید تا فشار گاز، افت نکرده باشد.

ارور E3پکیج ایساتیس: زمانی که سنسور حرارتی پکیج مشکلی داشته باشد، این ارور نمایش داده می‌شود. برای عیب یابی پکیج و رفع این ارور معمولا باید ان تی سی حرارتی تعویض شود.

ارور E4پکیج ایساتیس: زمانی که ان تی سی آب گرم مصرفی یا سنسور آب گرم مصرفی دچار اختلال شود، این ارور نمایش داده می‌شود.

ارور E6 پکیج ایساتیس: بروز هرگونه اختلال در سنسور دود، باعث نمایش این ارور می‌شود. برای رفع این مشکلريال مواردی مانند مسیر دودکش، اتصالات برقی و… را مورد بررسی قرار دهید.

ارور E7پکیج ایساتیس: زمانی که آب دمای مصرفی تا حد زیادی افزایش یابد، این ارور نمایش داده می‌شود. معمولا خرابی پمپ، باعث بالا رفتن دمای آب مصرفی و در نهایت نمایش این ارور می‌شود.

ارور E8پکیج ایساتیس: زمانی که ارتباطات درون برد دچار مشکل شود، این ارور نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارور بهتر است با نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید.

ارور E01 پکیج ایساتیس: گرمای بیش از حد باعث رخ دادن این ارور می‌شود. قطعاتی مانند ترموستات حد، تخلیه‌ی هوای مسیر و… را برای رفع این ارور، خوب است چک نمایید.

ارور E02پکیج ایساتیس: زمانی که دمای دستگاه در گرمایش رفت دستگاه افزایش یابد، این ارور نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارور باید پکیج را هواگیری کنید و مبدل‌های پکیج را رسوب گیری کنید.

ارور E03پکیج ایساتیس: این ارور نشان دهنده‌ی تغییر دمای آب گرم است.

ارور E05 پکیج ایساتیس: زمانی که آب پکیج در مدار رفت و برگشت بالا رود، این ارور نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارور، پکیج را باید هواگیری کنید.

ارور E06پکیج ایساتیس: زمانی که دمای آب برگشت پکیج، زیاد شده باشد، این ارور روی دستگاه نمایش داده می‌شود. برای از بین بردن این ارور، معمولا باید پکیج را هواگیری کنید.

ارور E10پکیج ایساتیس: زمانی که هرگونه خطایی در سنسور فشار وجود داشته باشد، این ارور نمایش داده می‌شود. برای از بین بردن این ارور باید کابل های سنسور را بررسی کنید.

ارور E11پکیج ایساتیس: زمانی که فشار آب در مدار کم باشد، این ارور نمایش داده می‌شود. فشار آب ورودی به پکیج را مورد بررسی قرار دهید.

ارور E12پکیج ایساتیس: زمانی که فشار آب در دستگاه به دلیل آب گیری زیاد، زیاد باشد، این ارور نمایش داده می‌شود. برای رفع این مشکل باید حجم مشخصی از آب را از دستگاه، تخلیه کنید

ارور E13پکیج ایساتیس: خرابی سنسور ان تی سی، سبب وجود این ارور در پکیج ایساتیس می‌شود. برای رفع این مشکل باید اتصالات رابط ان تی سی را چک نمایید.

ارور E14 پکیج ایساتیس: زمانی که سنسور برگشت گرمایش دچار مشکل می‌شود، این ارور نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارور معمولا باید این قطعه را تعویض نمایید.

 ارور E15پکیج ایساتیس: در صورت وجود مشکل در سنسور آب مصرفی، این ارور نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارور باید ان تی سی و اتصالات مربوط به آن را چک نمایید.

ارور E21پکیج ایساتیس: زمانی که مشکلی در پی بی سی پکیج رخ دهد، این ارور نشان داده می‌شود و همچنین این ارور باعث خاموش شدن پکیج، می‌شود. جهت رفع این ارور باید قطعه پی بی سی را تعویض و یا تعمیر نمایید.

ارور E31پکیج ایساتیس: این ارور نشان دهنده‌ی عدم تشکیل شعله می‌باشد. برای رفع این ارور باید برد پکیج، شیر گاز، فشار گاز ورودی و جرقه زن را بررسی نمایید و مشکل را پس از پیدا کردن، رفع نمایید.

ارور E32پکیج ایساتیس: زمانی که مشکلی در الکترود پکیج ایساتیس باشد یا گاز پکیج، نوساناتی داشته باشد، این ارور روی پکیج نشان داده می‌شود و باعث پرش شعله پکیج می‌شود.

ارور E41پکیج ایساتیس: زمانی که مشکلی در سوئیچ پرشر هوا وجود داشته باشد، این ارور نمایش داده می‌شود و برای رفع آن باید پرشر سوئیچ را باز نمایید و عیب پکیج را برطرف نمایید.

ارور E43پکیج ایساتیس: زمانی که تاخیری در بسته بودن پرشر سوئیچ وجود داشته باشد، این ارور نمایش داده می‌شود. برای از بین بردن این ارور باید پرشر سوئیچ را چک کنید و فن را مورد بررسی قرار دهید.

ارور E50پکیج ایساتیس: اتصالات پکیج خود را برای رفع این ارور، مورد بررسی قرار دهید زیرا ممکن است کانکتور پکیج شما دچار ایراد شده باشد.

ارور E60پکیج ایساتیس: درصورت وجود هرگونه مشکل در پمپ دستگاه، این ارور روی دستگاه نشان داده می‌شود و برای رفع آن باید پمپ دستگاه را چک کنید و در صورت وجود مشکل، آن را تعمیر نمایید.

ارور E61پکیج ایساتیس: درصورت برخورد با این ارور باید مواردی مانند برد پکیج و پمپ پکیج مورد بررسی قرار گیرد و تعمیر یا تعویض گردد.

ارور P02پکیج ایساتیس: این ارور زمانی روی دستگاه نشان داده می‌شود که آب گرم مصرفی پکیج، بیش از حد افزایش یافته باشد. برای رفع این ارور باید پکیج را هواگیری کنید و مبدل‌هارا چک کنید که رسوب نگرفته باشد. رد صورتی که مبدل های پکیج رسوب گرفته باشد، باید برای رسوب زدایی پکیج ایساتیس و اسید شویی پکیج ایساتیس اقدام نمایید.

ارور P03 پکیج ایساتیس: این ارور زمانی نشان داده می‌شود که آب گرمایش برگشت، بیش از حد داغ شده باشد. برای رفع این مشکل مانند بالا، باید برای هوا گیری پکیج، رسوب گیری پکیج و اسید شویی پکیج، اقدام نمایید.

رور P21پکیج ایساتیس: این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که شعله پکیج، به هردلیلی تشکیل نشود.  برای رفع این مشکل مواردی مانند شیر گاز پکیج، جرقه زن، فشار گاز پکیج، الکترود پکیج و… مورد بررسی قرار دهید.

ارور  P23پکیج ایساتیس: این ارور زمای نمایش داده می‌شود که شعله پکیج وسط کار کردن قطع شود. برای رفع این ارور شما باید الکترود پکیج را بررسی کنید و در صورت مشاهده خرابی، برای تعمیر و یا تعویض آن اقدام نمایید.

کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر پکیج در تهران، تعمیر پکیج در شمال تهران، تعمیر پکیج در غرب تهران، تعمیر پکیج در جنوب تهران، تعمیر پکیج در شرق تهران، تعمیر پکیج در تجریش، تعمیر پکیج در  زرگنده، تعمیر پکیج در مینی سیتی، تعمیر پکیج در اقدسیه، تعمیر پکیج در فرمانیه، تعمیر پکیج در جردن، تعمیر پکیج در درکه، تعمیر پکیج در نیاوران، تعمیر پکیج در جماران، تعمیر پکیج در سوهانک، تعمیر پکیج در زعفرانیه، تعمیر پکیج در کامرانیه، تعمیر پکیج در کامرانیه، تعمیر پکیج در الهیه، تعمیر پکیج در ونک، تعمیر پکیج در قلهک، تعمیر پکیج در ازگل، تعمیر پکیج در حسین آباد، تعمیر پکیج در آجودانیه، تعمیر پکیج در داوودیه، تعمیر پکیج در اوین، تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج لورچ، تعمیر پکیج فرولی، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج آریستون و..

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟