5/5 - (4 امتیاز)

تعمیر یخچال سامسونگ | ارائه خدمات در سراسر تهران

تنها نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در سراسر ایران، قاصدک سنتر، اعلام آمادگی برای فروش لوازم یدکی یخچال سامسونگ، تعمیر یخچال سامسونگ، خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ و…. به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل، می‌کند.

در صورتی که نیازمند تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر یخچال توکار سامسونگ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر یخچال فریزر سامسونگ و… شدید، تنها کافیست این مقاله را بخوانید و در صورت رفع نشدن مشکلتان، می‌توانید با ما تماس 09123585814 حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال سامسونگ
چرا یخچال سامسونگ خنک نمی‌کند؟

اگر یخچال سامسونگ شما خنک نمی‌کند، بهتر است اولین و ساده ترین موارد را چک فرمایید برای مثال تنظیمات یخچال را چک فرمایید، باز ماندن درب یخچال سبب خنک نکردن یخچال می‌شود، پوسیده و یا خراب شدن واشر دور درب یخچال، پر کردن یخچال بیش از حد را جهت عیب یابی، مورد بررسی قرار دهید. اگر مشکلتان همچنان برقرار بود و برطرف نگردید باید مسائل فنی تری را مورد بررسی قرار دهید برای مثال ممکن است کمپرسور یخچال سامسونگ شما دچار اختلال فنی شده باشد، گاز یخچال شما خالی شده باشد و شما نیازمند شارژ یخچال سامسونگ باشید.

یخچال شما ممکن است دچار اختلال در عملکرد اوپراتور و یا کندانسور شده است که در چنین شرایطی بهتر است با شمار تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما جهت عیب یابی و تعمیر یخچال شما اقدام نمایند.

چرا یخچال سامسونگ، یخسازی را متوقف کرده است؟

اگر یخچال شما با مشکل یخسازی مواجه است، بهتر است ابتدا پیش پا افتاده‌ترین مراحل را چک کنید. برای مثال چک کنید راه های یخساز مسدود نشده باشد و… البته ممکن است مشکل از یخ ساز دستگاه باشد و معیوب شده باشد که بهتر است قبل از هر اقدامی برای عیب یابی یخچال سامسونگ، اقدام فرمایید.

برای عیب یابی، ابتدا چک کنید که خط انتقال آب مسدود نشده باشد، شیر برقی یا شیر ورودی آب، گرفتگی فیلتر، خراب شدن ترموستات قالب یخ ساز و… می‌باشد. در در مرحله بعد، مدول یخ ساز، برد کنترل دیسپنسر و سلونوئید دیسپنسر و… را بررسی نمایید. اگر مشکل شما حل نگردید و طی عیب یابی، با مشکل بزرگتری برخورد کردید می‌توانید با شماره تماس 09123585814 حاصل فرمایید تا کارشناسان قاصدک سنتر برای تعمیر یخساز یخچال سامسونگ، اقدام نمایید.

چرا یخچال سامسونگ، برفک می‌زند؟

برفک زدن یخچال، حالت‌های مختلفی دارد که برخی از این حالت‌ها طبیعی هستند و دسته‌ای دیگر، باید مورد عیب یابی قرار بگیرند و پس از عیب یابی مشخص می‌شود که آیا این مشکل، نشان دهنده خطای مهمی است یا خیر. برای مثال وقتی که این برفک‌ها به شکل برفک در نایلون‌های مواد غذایی و.. شما است، لازم نیست نگران شوید زیرا این رخداد به دلیل رطوبت مواد غذایی شما است ولی برفک‌هایی مانند تیکه‌های یخ که کمی سفت هستند را باید جدی بگیرید. همچنین برای جلوگیری از برفک زدن یخچال، آن را در محیطی به دور از رطوبت قرار دهید.

ترموستات یخچال، وظیفه کنترل دمای یخچال را برعهده دارد پس حین عیب یابی یخچال سامسونگ خود باید ترموستات آن را مورد بررسی جدی قرار دهید. برای تعمیر ترموستات یخچال سامسونگ یا تعویض ترموستات یخچال سامونگ، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر یخچال سامسونگ شما اقدام نمایند.

چرا یخچال سامسونگ، نشتی آب دارد؟

نشتی آب از یخچال، نشانه بسیار مهمی است و اگر شاهد آن بودید، باید آن را بسیار جدی، زیر نظر بگیرید و بسیار خوب است اگر از همان ابتدا، دستگاه سامسونگ شما تحت نظر یک متخصص، باشد. در ادامه به بررسی دلایلی که سبب این رخداد خواهد شد، خواهیم پرداخت. اولین و شایع ترین دلیل برای نشتی آب یخچال سامسونگ، گرفتگی قسمت تخلیه یخچال یه به عبارتی دیگر، درین یخچال سامسونگ است که در چنین شرایطی، نشتی آب به صورت تجمع آب در کف یخچال خواهد بود. در احتمال بعدی، زمانی که شلنگ آب ورودی به یخچال، پاره، سوراخ، پوسیده و معیوب می‌شود این اتفاق رخ خواهد داد که سبب نشتی آب از پشت یخچال خواهد گشت.

چرا یخچال سامسونگ، سرد نمی‌کند؟

عدم سرمایش یخچال، به عوامل مختلفی وابسته است که از این عوامل، می‌توان به مشکل در سیکل سرمایش یخچال سامسونگ، عدم کارکرد کمپرسور، عدم دیفراست یخچال سامسونگ، خطای سنسورهای دمایی و… اشاره نمود. علت سرد نکردن یخچال سامسونگ دلایل دیگری دارد که در ادامه به بررسی آنها، خواهیم پرداخت. ابتدا چک کنید آیا درجه یخچال شما به درستی تنظیم شده است یا خیر زیرا در خیلی از مشاهدات، تنها مشکل یخچال سامسونگ، فقط یک تنظیمات ساده است. در گام بعدی، باید بدانید اگر یخچالتان دچار کمبود گاز یا نشتی گاز شده باشد، می‌توانید برای رفع این مشکل، با کارشناسان قاصدک سنتر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر یخچال سامسونگ شما اقدام نمایند.

همچنین دلایلی از قبیل خرابی کمپرسور یخچال سامسونگ یا خرابی رله یخچال سامسونگ، سبب سرد نکردن یخچال گردد و در قدم آخر، فن را چک کنید زیرا از کار افتادن فن نیز باعث می‌شود تا یخچال سرد نکند.

چرا یخچال سامسونگ، سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

تولید نویز و سر و صدا یخچال، فقط مختص برند سامسونگ نمی‌باشد بلکه تمامی یخچال‌ها سر و صدا تولید می‌کند. در ادامه به بررسی دلایلی که سبب تولید نویز در یخچال سامسونگ می‌گردد، خواهیم و پرداخت و آنهارا بررسی خواهیم کرد. لطفا قبل از تماس گرفتن با هر تعمیرکاری، ابتدا متن زیر را بخوانید و در صورت ممکن، ابتدا خودتان برای تعمیر دستگاه سامسونگ خود، اقدام نمایید.

در وهله اول باید بدانید صداهایی مانند صدای حباب، به دلیل گردش گاز در مدار است که برای عملیات یخ زدایی می‌باشد و یک صدا طبیعی محسوب می‌شود و نباید خود را به خاطر آن، نگران کنید.

همچنین در برخی از شرایط ممکن است به دلیل چیدمان نامناسب در یخچال و یا تراز نبودن یخچال هنگام نصب، سبب سر و صدا در یخچال سامسونگ گردد پس به این مسائل نیز دقت فرمایید.

همچنین در برخی از شرایط ممکن است خرابی موتور و معیوب بودن کمپرسور یخچال، سبب ایجاد اینگونه سر و صداها در یخچال سامسونگ گردد. این صداها در برخی از شرایط با با یک روغن کاری ساده قابل حل هستند و در برخی از شرایط نیازمند تعمیر و تعویض هستند. پیشنهاد می‌شود که برای عیب یابی یخچال سامسونگ خود اقدام نمایید. در ضمن دلایلی از قبیل شکستگی پره‌های فن یا خرابی فن نیز می‌تواند در این عامل، تاثیر گذار باشد.

بررسی ارورهای یخچال سامسونگ

کد خطای یخچال سامسونگ

علت احتمالی

 1E یا SE 

وصل نبودن جریان برق یخچال

4E

معیوب شدن سنسور دیفراست فریزر

 5 و 5E

قطع شدن جریان برق یا وجود مشکل در سنسور فریزر

6E

خراب شدن سنسور دمای محیط

8E

معیوب شدن سنسور یخساز

 23E

وجود مشکل در فن کندانسور

 25E

معیوب شدن سنسور دیفراست

33E 

عملکرد نادرست لوله پرکن آب

39E

ایراد در سنسور یخساز

40E

خراب شدن فن فریزر

84E یا 84C

قفل شدگی روتور

85E

قطع بودن جریان برق و بی ثباتی جریان در مبدل PDA

ارور یخچال سامسونگ

علت احتمالی

88 88، 83e ،85e یا 86e

عملکرد نامناسب اینورتر PBA

RD

یخ زدگی دمپر هوا

PC

وجود یک مشکل ارتباطی با درب و واحد کنترل اصلی یخچال

5

ایراد سنسور دمای یخچال

D

معیوب شدن سنسور دیفراست

E5

خراب شدن سنسور محیطی یخچال

F5

ایراد در سنسور دمای فریزر

D5

خراب شدن سنسور دیفراست

 

چرا قاصدک سنتر
 1. گارانتی دستگاه شما به مدت 36 ماه پس از ارائه خدمات نصب و تعمیر – هر نمایندگی مجازی باید بتواند برای دستگاهایی که خدمات آنهارا ارائه می‌کند، گارانتی نیز ارائه نماید. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی مجاز سامسونگ، موظف به گارانتی کردن دستگاه شما پس از ارائه خدمات است پس اگر دستگاه یا قطعه شما طی این 3 سال به مشکلی بربخورد، نمایندگی مجاز سامسونگ آن را برطرف می‌کند.
 2. ارائه آموزش استفاده صحیح از دستگاه پس از نصب و تعمیر – قاصدک سنتر پس از تعمیر و نصب دستگاه شما، به شما نحوه استفاده صحیح از دستگاه، راه های پیشگیری برای جلو گیری از تعمیرات و… را آموزش می‌دهد و با توجه به این آموزش‌ها، شما می‌توانید خرابی دستگاه خود را تا حد زیادی کاهش دهید.
 3. زمان تعیین شده توسط مشتری – زمان مراجعه کارشناس به منزل شما جهت نصب و یا تعمیر دستگاه شما، توسط شما انتخاب می‌شود و شما می‌توانید در زمانی که راحت هستید، زمان خود را هماهنگ نمایید.
 4. سریعترین مرکز خدماتی – قاصدک سنتر به عنوان سریعترین شبکه خدماتی در سراسر تهران، خدمات تعمیر، نصب، تعویض و.. قطعالت محصولات سامسونگ را در کوتاه ترین زمان ممکن، ارائه می‌کند. کارشناسان قاصدک سنتر، دارای تجربه چندین ساله در عیب یابی و تعمیر محصولات سامسونگ است پس با خیال راحت محصولات خود را به دست قاصدک بسپارید.
 5. تعمیر دستگاه در محل – تمام فرآیند تعمیر محصولات شما همگی در خانه انجام می‌گیرد مگر اینکه شرایط دستگاه، بسیار حاد باشد که در چنین شرایطی، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده می‌شود و در صورت امکان تعمیر و در صورتی که تعمیر نشد، برای تعویض آن اقدام می‌نمایند.
 6. قطعات یدکی اصل – قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی مجاز سامسونگ، وظیفه تامین قطعات را از شرکت مرکزی سامسونگ جهت رفع میحتاج مشتریان سامسونگ در ایران را دارد پس از تامین قطعه و تعویض قطعه خوب با یک قطعه فابریک و اوریجینال، مطمئن شوید.
 7. ارائه خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل – قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ در سراسر تهران، موظف به ارائه خدمات به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل و کسب رضایت مشتریان این برند است. پس در صورت که نیازمند خدمات سامسونگ هستید، بدون توجه به زمان، با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.
سوالات متداول

قیمت تعمیرات بستگی به نوع خرابی شما، نوع خدماتی که دریافت کردید، نیازمندی دستگاه شما به قطعات و… بستگی دارد. این قیمت‌ها دچار نوساناتی است که نمی‌شود قیمت واحدی را برای آن اعلام کرد. پیشنهاد می‌شود برای استعلام قیمت با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا قیمت تعمیر یخچال سامسونگ شمارا به شما اعلام نمایند. جدول قیمت‌ی زیر، یک جدول حدودی است و قیمت‌ها ممکن است تغییر کند.

قطعات یخچال سامسونگ

هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ

شارژ گاز یخچال در محل

 • شارژگاز: 950/000 الی 1/400/000 تومان
 • رفع نشتی و وکیوم کامل: 250/000 الی 400/000 تومان
 • اضافه کردن کندانسور ضمیمه: 150/000 الی 430/000 تومان
 • شستشوی کامل مدار: 150/000 الی 250/000 تومان
 • تعویض صفحع تریزون (مدل های قدیمی): 450/000 الی 690/000 تومان
 • تعویض فیلتر درایر: 90/000 الی 140/000 تومان

تعویض ترموستات یخچال

 • 290/000 الی 490/000 تومان

تعویض سنسور محیطی

 • 190/000 الی 300/000 تومان

تعویض فن یخچال

 • فن موتور: 590/000 الی 890/000 تومان
 • فن داخلی “معمولی”: 690/000 الی 1/290/000 تومان
 • فن داخلی “سرامیکی”: 790/000 الی 2/900/000 تومان (مدل های ساید بای ساید)
 • سرویس فن یخچال: 120/000 تومان

رگلاژ درب یخچال

 • درب یخچال: 130/000 الی 190/000 تومان
 • درب فریزر: 95/000 الی 175/000 تومان

تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی

 • با توجه به میزان خرابی و قطعات معیوب متغیر است.
 • به دلیل نوسانات ارز نمیتوانیم قیمت دقیق تعویض برد الکترونیکی یخچال سامسونگ را توضیح دهیم.

تعویض تایمر یخچال های نیمه الکترونیکی سامسونگ

 • 250/000 الی 590/000 تومان

تعویض نوار درب یخچال سامسونگ

 • 350/000 الی 990/000 تومان

لولای درب یخچال

 • لولای بالا: 100/000 الی 150/000 تومان
 • لولای پایین: 100/000 الی 150/000 تومان
 • لولای وسط: 100/000 الی 150/000 تومان

تعویض رله اورلود کمپرسور یخچال

 • 190/000 الی 390/000 تومان

تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ

 • تعویض کمپرسور: 150/000 الی 250/000 تومان
 • شارژ گاز: 950/000 الی 1/400/000 تومان
 • قیمت کمپرسور: قیمت کمپرسور به قیمت روز محاسبه می شود.

المنت یخچال

 • 490/000 الی 750/000 تومان

سنسور دیفراست یخچال

 • 300/000 الی 650/000 تومان

درب یخچال ساید

 • 300/000 الی 500/000 تومان

دمپر یخچال

 • 470/000 الی 730/000 تومان

اواپراتور یخچال

 • 670/000 الی 1/000/000 تومان

نصب یخچال

 • نصب یخچال: 250/000 الی 390/000 تومان
 • نصب آبسردکن: 150/000 الی 300/000 تومان

تعمیر آبسردکن یخچال ساید سامسونگ

 • 295/000 الی 485/000 تومان

تعمیر آبسردکن و یخساز یخچال ساید سامسونگ

 • 650/000 الی 1/295/000 تومان

رفع آبریزی یخچال

 • 150/000 الی 390/000 تومان

تعمیرات یخچال، فرآیندی حساس است و طی آن، یخچال شما باید کامل مورد بررسی قرار گیرد. همچنین عملیات تعمیر ممکن است نیازمند قطعه شود که در چنین شرایطی ممکن است روند کار، طولانی‌تر گردد زیرا تامین قطعات، از شرکت صورت می‌گیرد ولی درصورتی که دستگاه شما تعمیر سنگینی نداشته باشد، ممکن است فرآیند تعمیرات شما حتی طی دو ساعت نیز پایان یابد.

قاصدک سنتر، پس از نصب یخچال سامسونگ و تعمیر یخچال سامسونگ، آن را به مدت 36 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌کند. این گارانتی خیال شمارا از نمایندگی مجاز بودن قاصدک سنتر، مطمئن خواهد کرد و شما مطمئن خواهید بود که دستگاه خود را به دستان امنی خواهید سپرد.

تمام خدماتی که قاصدک سنتر به شما ارائه می‌کند، در محل انجام می‌گیرد و هیچ چیزی از محلی که شما انتخاب کردید خارج نمی‌گردد.

برای ثبت درخواست برای دستگاه یخچال سامسونگ خود تنها کافیست با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر یخچال شما در زمان تعیین شده توسط شما اقدام نمایند.

کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر یخچال سامسونگ در شمال تهران: تعمیر یخچال سامسونگ در دروس، تعمیر یخچال سامسونگ در فرمانیه، تعمیر یخچال سامسونگ در دزاشیب، تعمیر یخچال سامسونگ در درکه، تعمیر یخچال سامسونگ در تجریش، تعمیر یخچال سامسونگ در زعفرانیه، تعمیر یخچال سامسونگ در چیذر، تعمیر یخچال سامسونگ در ونک، تعمیر یخچال سامسونگ در ولنجک، تعمیر یخچال سامسونگ در الهیه، تعمیر یخچال سامسونگ در امانیه

تعمیر یخچال سامسونگ در ولنجک، تعمیر یخچال سامسونگ در اقدسیه، تعمیر یخچال سامسونگ در دربند، تعمیر یخچال سامسونگ در دیباجی، تعمیر یخچال سامسونگ در پاسداران، تعمیر یخچال سامسونگ در قیطریه، تعمیر یخچال سامسونگ در جردن، تعمیر یخچال سامسونگ در شریعتی، تعمیر یخچال سامسونگ در سهروردی، تعمیر یخچال سامسونگ در قلهک، تعمیر یخچال سامسونگ در فرشته و…

تعمیر یخچال سامسونگ در غرب در تهران: تعمیر یخچال سامسونگ در سعادت آباد، تعمیر یخچال سامسونگ در طرشت، تعمیر یخچال سامسونگ در صادقیه، تعمیر یخچال سامسونگ در ستارخان، تعمیر یخچال سامسونگ در طرشت، تعمیر یخچال سامسونگ در گیشا، تعمیر یخچال سامسونگ در مرزداران، تعمیر یخچال سامسونگ در شهرک غرب تعمیر یخچال سامسونگ در پونک، تعمیر یخچال سامسونگ در اکباتان

تعمیر یخچال سامسونگ در اشرفی اصفهانی، تعمیر یخچال سامسونگ در شهران، تعمیر یخچال سامسونگ در پونک، تعمیر یخچال سامسونگ در آیت الله کاشانی، تعمیر یخچال سامسونگ در جنت آباد و…

تعمیر یخچال سامسونگ در جنوب تهران: تعمیر یخچال سامسونگ در تعمیر یخچال سامسونگ در منیریه، تعمیر یخچال سامسونگ در دماوند، تعمیر یخچال سامسونگ در شهر ری، تعمیر یخچال سامسونگ در افسریه، تعمیر یخچال سامسونگ در یافت آباد، تعمیر یخچال سامسونگ در نازی آباد، تعمیر یخچال سامسونگ در مطهری و…

تعمیر یخچال سامسونگ در شرق تهران: تعمیر یخچال سامسونگ در لویزان، تعمیر یخچال سامسونگ درتهرانپارس، تعمیر یخچال سامسونگ در هروی، تعمیر یخچال سامسونگ در هنگام، تعمیر یخچال سامسونگ در نارمک، تعمیر یخچال سامسونگ در شمیران نو، تعمیر یخچال سامسونگ در پیروزی، تعمیر یخچال سامسونگ در نیروی هوای و…

تعمیر یخچال سامسونگ در حومه تهران: تعمیر یخچال سامسونگ در رباط کریم، تعمیر یخچال سامسونگ در پرند، تعمیر یخچال سامسونگ در فردیس، تعمیر یخچال سامسونگ در پردیس، تعمیر یخچال سامسونگ در ملارد، تعمیر یخچال سامسونگ در رودهن، تعمیر یخچال سامسونگ در بومهن، تعمیر یخچال سامسونگ در شهریار، تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه، تعمیر یخچال سامسونگ در اسلامشهر، تعمیر یخچال سامسونگ در گلستان، تعمیر یخچال سامسونگ در گیلاوند، تعمیر یخچال سامسونگ در کرج، تعمیر یخچال سامسونگ در البرز، تعمیر یخچال سامسونگ در ورامین، تعمیر یخچال سامسونگ در پاکدشت

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟