4.9/5 - (7 امتیاز)

تعمیر لباسشویی الجی | ارائه خدمات در سراسر تهران

تنها نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در سرتاسر ایران، قاصدک سنتر، اعلام آمادگی برای فروش لوازم یدکی لباسشویی ال جی، تعمیر لباسشویی ال جی، خدمات پس از فروش لباسشویی ال جی و…. به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل، می‌کند.

در صورتی که نیازمند تعمیر لباسشویی ال جی، تعمیر خشک کن ال جی، تعمیر لباسشویی دوقلو ال جی و… شدید، تنها کافیست این مقاله را بخوانید و در صورت رفع نشدن مشکلتان، می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیر لباسشویی ال جی
چرا لباسشویی الجی روشن نمی‌شود؟

روشن نشدن لباسشویی اتفاقی رایج است که نه فقط میان لباسشویی های الجی بلکه میان تمامی لباسشویی‌ها، رخ می‌دهد. ابتدا بهتر است نگران نشوید و مسائل طبیعی و پایه را چک نمایید. ابتدا مطمئن شوید لباسشویی شما به پریزر برق متصل است و همچنین خب است با یک فازمتر از حامل رسانای الکتریکی بودن پریز برق، اطمینان حاصل نمایید. همچنین چک کنید که سوییچ درب، معیوب نباشد و بسته شود.

اگر سوییچ درب بسته نباشد، لباسشویی الجی روشن نخواهد شد زیرا برد لباسشویی الجی تا زمانی که درب به درستی بسته نشود، فرمان پر کردن آب را نمی‌دهد. پس اگر مشکل از اتصال برق شما نبود، سوییچ درب را عیب یابی کنید. در صورتی که نتوانستید سوییچ درب را تعمیر کنید، می‌توانید با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

چرا لباسشویی الجی سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

لباسشویی الجی به دلایل مختلفی سر و صدا ایجاد می‌کند که در ادامه این مشکلات مورد بررسی قرار خواهند گرفت. در ابتدا بهتر است اول از میزان لباسهایی که در لباسشویی ریخته اید، اطمینان حاصل کنید و لباسشویی را بیش از ظرفیت آن پر نکنید در ادامه، پایه های لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید زیرا فرسودگی پایه ها سبب ایجاد سر و صدای زیاد خواهد گردید. البته ممکن است در برخی از شرایط، کارتان با یک روغن کاری ساده راه خواهد افتاد. البته تسمه یا قرقره محرک ماشین لباسشویی ممکن است فرسوده گردیده باشد.

چرا دیگ ماشین لباسشویی هنگام فرآیند خشک کردن، نمی‌چرخد؟

اگر دیگ لباسشویی هنگام خشک کردن نمی‌چرخد، یعنی آب دستگاه شما تخلیه شده است. برای عیب یابی و تعمیر، لباس هارا دوباره در مخزن لباسشویی توزیع کنید. سعی کنید لباس های سنگین را مانند حوله و.. را کم کم بیندازید و لباسشویی را بیشتر از حجم تعریف شده، پر نکنید. همچنین پمپ دستگاه و شلنگ تخلیه را چک کنید چون ممکن است چیزی راه شلنگ تخلیه را مسدود کرده باشد. همچنین سطح دستگاه را روی زمین مورد بررسی قرار دهید زیرا تعادل نبودن لباسشویی روی زمین سبب رخ دادن چنین شرایط مشابهی می‌گردد.

چرا لباسشویی الجی، به خوبی لباس‌هارا نمی‌شوید؟

همانطور که تا به الان متوجه شدید، مقدار باری که در لباسشویی میریزید بسیار مهم است. پس برای عیب یابی دستگاه خود حتما چک کنید که دستگاهتان بیش از حد پر نشده است. پر شدن بیش از حد، سبب میشود که لباسشویی فضای کامل برای شستشوی همه لباس هارا نداشته باشد.

در دومین قدم از کیفیت و توان پاک کنندگی مایع یا شوینده‌ای که با آن عملیات شستشو را انجام می‌دهید، اطمینان حاصل کنید زیرا در مناطقی که سختی آب بسیار زیاد است باید از شوینده های قوی و آنزیم دار استفاده کنید تا رسوبی روی لباستان ایجاد نشود و لباستان، تمیز شسته گردد. و از مواید شوینده به اندازه مناسب استفاده کنید زیرا شوینده زیاد سبب کثیف تر شدن و بافی ماندن لک روی لباستان گردد.

چرا ماشین لباسشویی الجی، آب را تخیه نمی‌کند؟

ابتدا از مسدود نبودن پمپ دستگاه اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است پمپ تخلیه توسط لباس‌ها مسدود گردیده باشد. جهت این کار، کافیست ابتدا دستگاه را از برق بکشید. پیچ های صفحه جلو را بردارید. محفظه پمپ دستگاه شما ممکن است به راحتی قابل مشاهده باشد، در صورت مشاهده گرفتگی یا هرگونه چیزی که باعث مسدودیت شده است، از انبر استفاده کنید تا عوامل منجر به مسدود شدن پمپ را به آرامی از بین ببرید.

گرفتگی ممکن است در لوله متصل شده به پمپ قرار داشته باشد. بست لوله را بردارید و آب را تخلیه کنید. اگر گرفتگی در شلنگ وجود داشته باشد، معمولاً در انتهای شلنگ می‌باشد و تنها کافیست مسدود کننده را بیرون بکشید. در صورتی که نتوانستید مشکل خود را حل کنید، می‌توانید با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر لباسشویی الجی شما اقدام نمایند.

علت خروج آب از کف لباسشویی الجی چیست؟

خروج آب از کف لباسشویی به دلایل مختلفی رخ می‌دهد، که برای تعمیر آنها، بهتر است با یک کارشناس تماس بگیرید تا برای تعمیر محصولات شما اقدام نمایند. برای تعمیر خروجی آب از کف لباسشویی می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

در ادامه چندیدن دلایلی که باعث رخداد این اتفاق می‍شود، نام برده خواهند شد.

 • وجود مشکل یا خرابی در شلنگ تخلیه
 • تراز نبودن لباسشویی الجی
 • استفاده زیاد و بیش از حد از شوینده
 • وجود مشکل در شلنگ آب ورودی
 • نشتی آب و خرابی لاستیک دور درب
 • خرابی کاسه نمد لباسشویی
 • و …
چرا لباسشویی الجی، آبگیری نمیکند؟

آبگیری نکردن لباسشویی الجی معمولا به دلایلی مانند فشار پایین آب، بروز مشکل در شیر آب ورودی و کثیفی فیلتر لباسشویی است که تعمیرات آنها در خانه بسیار راحت است.

افزایش تایم شستشو لباسشویی الجی به چه علت رخ می‌دهد؟

افزایش تایم شستشوی لباسشویی الجی معمولا به چهار دلیل رخ می‌دهد که در آینده آنهارا نام خواهیم برد.

 • از پودر لباسشویی بی کیفیت استفاده می‌کنید: تنها کافیست پودر لباسشویی خود را عوض کنید.
 • از پودر دستی استفاده می‌کنید: به جای پودر دستی از پودر لباسشویی استفاده کنید. زیرا پودرهای دستی، مدت زمان بیشتری برای حل شدن در آب و انجام عملیات شستشو دارد ولی پودرهای لباسشویی به سرعت در آب حل می‌شود و عملیات شستشو را تسریع می‌بخشد.
 • معیوب بودن تایمر لباسشویی الجی: در برخی از شرایط ممکن است تایمر لباسشویی معیوب باشد. برای عیب یابی و تعمیر می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیرات لباسشویی شما اقدام نمایند.
 • ریختن لباس بیش از اندازه: مقدار لباسی که در لباسشویی می‌ریزید بسیار مهم است و پر کردن بیش از حد لباسشویی بیش از حد توان آن، سبب رخ دادن اتفاقات زیادی خواهد شد که شما با آنها آشنا شدید. سعی کنید حداکثر دو-سوم لباسشویی را پر کنید نه بیشتر.
ارورهای لباسشویی الجی چیست؟ بررسی ارورها.

کد خطا

دلیل کد خطا و نحوه رفع آن

OE

شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا دچار انسداد و گرفتگی نشده باشد.

DE، DE1، DE2

ممکن است درب لباسشویی باز مانده باشد. از بسته بودن درب ماشین لباسشویی مطمئن شوید.

DE4

باید حسگر درب بررسی و در صورت خرابی تعویض شود.

TE

بهتر است لباسشویی را از برق بکشید و از یک تکنسین راهنمایی بگیرید. ممکن است ترموستات و المنت حرارتی خراب شده باشد.

FE

شیر آب را ببندید و لباسشویی را از برق بکشید. باید هیدرواستات تعویض شود.

PE

لازم است سنسور سطح آب بررسی و تعویض شود.

LE

لباسشویی را به مدت نیم ساعت از برق بکشید تا موتور خنک شود. سپس مجدد دستگاه را راه‌اندازی کنید.

AE

برای رفع نشتی باید لباسشویی توسط تکنسین بررسی شود.

SE

باید سنسور و موتور دستگاه بررسی شود.

CL

برای رفع این ارور لباسشویی ال جی، قفل کودک را به مدت سه ثانیه فشار دهید.

IE

آب ورودی دستگاه، اتصالات مرتبط با آن و فشار آب ورودی لباسشویی باید بررسی شود.

FF

مقداری آب گرم داخل محفظه شستشوی لباسشویی بریزید و یخ شیلنگ تخلیه و پمپ تخلیه را باز کنید.

Cd

به معنای پایان چرخه خشک کن است.

HE

به معنای وجود ایراد در هیتر، سیم‌کشی هیتر و ترمیستور است.

E7

این ارور مربوط به ماشین لباسشویی Twin Wash است و نشان می‌دهد که عدم اتصال رخ داده است.

nC, nU

به معنای وجود اختلال در NFC ماشین لباسشویی است.

nE, nF

وجود اختلال در WiFi لباسشویی

EE

وجود ایراد در برد اصلی

dL

خطای قفل درب لباسشویی

E3

مشکل عدم تخلیه آب در لباسشویی درب از بالا

LE1، LE2

وجود ایراد در موتور

dHE

وجود اختلال در برنامه خشک کن صد در صد

Sud

خطای بیش از اندازه بودن مواد شوینده

چرا باید قاصدک سنتر را انتخاب کرد؟
 1. گارانتی دستگاه شما به مدت 36 ماه پس از ارائه خدمات نصب و تعمیر – هر نمایندگی مجازی باید بتواند برای دستگاهایی که خدمات آنهارا ارائه می‌کند، گارانتی نیز ارائه نماید. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی مجاز ال جی، موظف به گارانتی کردن دستگاه شما پس از ارائه خدمات است پس اگر دستگاه یا قطعه شما طی این 3 سال به مشکلی بربخورد، نمایندگی مجاز ال جی آن را برطرف می‌کند.
 2. ارائه آموزش استفاده صحیح از دستگاه پس از نصب و تعمیر – قاصدک سنتر پس از تعمیر و نصب دستگاه شما، به شما نحوه استفاده صحیح از دستگاه، راه های پیشگیری برای جلو گیری از تعمیرات و… را آموزش می‌دهد و با توجه به این آموزش‌ها، شما می‌توانید خرابی دستگاه خود را تا حد زیادی کاهش دهید.
 3. زمان تعیین شده توسط مشتری – زمان مراجعه کارشناس به منزل شما جهت نصب و یا تعمیر دستگاه شما، توسط شما انتخاب می‌شود و شما می‌توانید در زمانی که راحت هستید، زمان خود را هماهنگ نمایید.
 4. سریعترین مرکز خدماتی – قاصدک سنتر به عنوان سریعترین شبکه خدماتی در سراسر تهران، خدمات تعمیر، نصب، تعویض و.. قطعالت محصولات ال جی را در کوتاه ترین زمان ممکن، ارائه می‌کند. کارشناسان قاصدک سنتر، دارای تجربه چندین ساله در عیب یابی و تعمیر محصولات ال جی است پس با خیال راحت محصولات خود را به دست قاصدک بسپارید.
 5. تعمیر دستگاه در محل – تمام فرآیند تعمیر محصولات شما همگی در خانه انجام می‌گیرد مگر اینکه شرایط دستگاه، بسیار حاد باشد که در چنین شرایطی، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده می‌شود و در صورت امکان تعمیر و در صورتی که تعمیر نشد، برای تعویض آن اقدام می‌نمایند.
 6. قطعات یدکی اصل – قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی مجاز ال جی، وظیفه تامین قطعات را از شرکت مرکزی ال جی جهت رفع میحتاج مشتریان ال جی در ایران را دارد پس از تامین قطعه و تعویض قطعه خوب با یک قطعه فابریک و اوریجینال، مطمئن شوید.
 7. ارائه خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل – قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی ال جی در سراسر تهران، موظف به ارائه خدمات به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل و کسب رضایت مشتریان این برند است. پس در صورت که نیازمند خدمات ال جی هستید، بدون توجه به زمان، با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.
سوالات متداول

تعرفه تعمیرات بستگی به نوع خرابی شما، نوع خدماتی که دریافت کردید، نیازمندی دستگاه شما به قطعات و… بستگی دارد. این قیمت‌ها دچار نوساناتی است که نمی‌شود قیمت واحدی را برای آن اعلام کرد. پیشنهاد می‌شود برای استعلام قیمت با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا تعرفه تعمیر لباسشویی ال جی شمارا به شما اعلام نمایند. جدول تعرفه‌ی زیر، یک جدول حدودی است و قیمت‌ها ممکن است تغییر کند.

قطعات لباسشویی

هزینه تعمیرات لباسشویی

المنت

440/000 الی 735/000 تومان

پمپ تخلیه

490/000 الی 1/000/000 تومان

تایمر

120/000 الی 1/850/000 تومان

کمک فنر

485/000 الی 880/000 تومان

لاستیک درب

485/000 الی 1/490/000 تومان

هیدرواستات

300/000 الی 800/000 تومان

شیربرقی

395/000 الی 730/000 تومان

میکروسوئیچ

300/000 الی 800/000 تومان

بلبرینگ

1/200/000 الی 2/350/000 تومان

موتور

محاسبه بر اساس قیمت روز موتور می باشد.

دیگ

700/000 الی 1/300/000 تومان

شفت

650/000 الی 1/200/000 تومان

پانل

با توجه به مدل و نوع ماشین لباسشویی متغیر است.

خرطومی دیگ

190/000 الی 330/000 تومان

درب

400/000 الی 1/000/000 تومان

فیوز

با توجه به نوع فیوز متغیر است.

جک

530/000 الی 740/000 تومان

برد الکترونیکی

با توجه به نوع و میزان خرابی قطعات برد متغیر است.

نصب

350/000 الی 455/000 تومان

سرویس

330/000 الی 495/000 تومان

تعمیرات لباسشویی، فرآیندی حساس است و طی آن، لباسشویی شما باید کامل مورد بررسی قرار گیرد. همچنین عملیات تعمیر ممکن است نیازمند قطعه شود که در چنین شرایطی ممکن است روند کار، طولانی‌تر گردد زیرا تامین قطعات، از شرکت صورت می‌گیرد ولی درصورتی که دستگاه شما تعمیر سنگینی نداشته باشد، ممکن است فرآیند تعمیرات شما حتی طی دو ساعت نیز پایان یابد.

قاصدک سنتر، پس از نصب لباسشویی ال جی و تعمیر لباسشویی ال جی، آن را به مدت 36 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌کند. این گارانتی خیال شمارا از نمایندگی مجاز بودن قاصدک سنتر، مطمئن خواهد کرد و شما مطمئن خواهید بود که دستگاه خود را به دستان امنی خواهید سپرد.

تمام خدماتی که قاصدک سنتر به شما ارائه می‌کند، در محل انجام می‌گیرد و هیچ چیزی از محلی که شما انتخاب کردید خارج نمی‌گردد.

برای ثبت درخواست برای دستگاه لباسشویی ال جی خود تنها کافیست با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر لباسشویی شما در زمان تعیین شده توسط شما اقدام نمایند.

کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر لباسشویی ال جی در شمال تهران: تعمیر لباسشویی ال جی در دروس، تعمیر لباسشویی ال جی در فرمانیه، تعمیر لباسشویی ال جی در دزاشیب، تعمیر لباسشویی ال جی در درکه، تعمیر لباسشویی ال جی در تجریش، تعمیر لباسشویی ال جی در زعفرانیه، تعمیر لباسشویی ال جی در چیذر، تعمیر لباسشویی ال جی در ونک، تعمیر لباسشویی ال جی در ولنجک، تعمیر لباسشویی ال جی در الهیه، تعمیر لباسشویی ال جی در امانیه

تعمیر لباسشویی ال جی در ولنجک، تعمیر لباسشویی ال جی در اقدسیه، تعمیر لباسشویی ال جی در دربند، تعمیر لباسشویی ال جی در دیباجی، تعمیر لباسشویی ال جی در پاسداران، تعمیر لباسشویی ال جی در قیطریه، تعمیر لباسشویی ال جی در جردن، تعمیر لباسشویی ال جی در شریعتی، تعمیر لباسشویی ال جی در سهروردی، تعمیر لباسشویی ال جی در قلهک، تعمیر لباسشویی ال جی در فرشته، تعمیر ساید بای ساید ال جی و…

تعمیر لباسشویی ال جی در غرب در تهران: تعمیر لباسشویی ال جی در سعادت آباد، تعمیر لباسشویی ال جی در طرشت، تعمیر لباسشویی ال جی در صادقیه، تعمیر لباسشویی ال جی در ستارخان، تعمیر لباسشویی ال جی در طرشت، تعمیر لباسشویی ال جی در گیشا، تعمیر لباسشویی ال جی در مرزداران، تعمیر لباسشویی ال جی در شهرک غرب تعمیر لباسشویی ال جی در پونک، تعمیر لباسشویی الجی در اکباتان

تعمیر لباسشویی ال جی در اشرفی اصفهانی، تعمیر لباسشویی ال جی در شهران، تعمیر لباسشویی ال جی در پونک، تعمیر لباسشویی ال جی در آیت الله کاشانی، تعمیر لباسشویی ال جی در جنت آباد و…

تعمیر لباسشویی الجی در جنوب تهران: تعمیر لباسشویی الجی در تعمیر لباسشویی الجی در منیریه، تعمیر لباسشویی الجی در دماوند، تعمیر لباسشویی الجی در شهر ری، تعمیر لباسشویی الجی در افسریه، تعمیر لباسشویی الجی در یافت آباد، تعمیر لباسشویی الجی در نازی آباد، تعمیر لباسشویی الجی در مطهری، تعمیر لباسشویی فریزر الجی و…

تعمیر لباسشویی الجی در شرق تهران: تعمیر لباسشویی الجی در لویزان، تعمیر لباسشویی الجی درتهرانپارس، تعمیر لباسشویی الجی در هروی، تعمیر لباسشویی الجی در هنگام، تعمیر لباسشویی الجی در نارمک، تعمیر لباسشویی الجی در شمیران نو، تعمیر لباسشویی الجی در پیروزی، تعمیر لباسشویی الجی در نیروی هوایی و…

تعمیر لباسشویی الجی در حومه تهران: تعمیر لباسشویی الجی در رباط کریم، تعمیر لباسشویی الجی در پرند، تعمیر لباسشویی الجی در فردیس، تعمیر لباسشویی الجی در پردیس، تعمیر لباسشویی الجی در رودهن، تعمیر لباسشویی الجی در بومهن، تعمیر لباسشویی الجی در شهریار، تعمیر لباسشویی الجی در اندیشه، تعمیر لباسشویی الجی در اسلامشهر، تعمیر لباسشویی الجی در گلستان، تعمیر لباسشویی الجی در گیلاوند، تعمیر لباسشویی الجی در کرج، تعمیر لباسشویی الجی در ورامین، تعمیر لباسشویی الجی در پاکدشت

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟