5/5 - (1 امتیاز)
دنیایی متفاوت از صدا و رنگ درتازه ترین تجربه دوو
تازگی و طراحی منحصر به فرد را با یخچال فریزرهای دوو به زندگی خود بیاورید
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

انواع خدمات دوو، فروش و خدمات پس از فروش محصولات دوو

فروش و خدمات پس از فروش تمامی محصولات تولید شرکت دوو

شرکت دوو در کشور کره جنوبی قرار دارد و از سال 1967 فعالیت خود را آغاز کرده و اوایل فقط تخصص تولید در صنعت پوشاک را داشته است و سال های بعد به صنعت الکترونیک روی آورده است و بعد از مدتها به صنعت کشتی سازی ، خودرو سازی ، تسلیهات و در آخر به تولید لوازم خانگی و تصویری روی آورده است .

دوو در سال 1967 در بدو تاسیس خود با مدیریت کیم وو چونگ شروع شد و میتوان گفت بخشی از نام این برند نیز شامل نام این شخص است که قسمت WOO به معنی عالی و تکامل است . تا قبل از ورود این برند به صنعت لوازم خانگی و نفوذ به خاورمیانه شرکت هیوندای با بیش از 20 زیر مجموعه بزرگترین برند کره جنوبی به حساب می آمد.

دوو از گذشته تا به امروز، در هر مرحله از تولید یک محصول در کنار پای‌بندی به اصول و سیاست‌های انسانی خود در تلاش بوده است تا تکنولوژی را به عنوان راه‌حلی به‌سوی آرامش در جنبه‌های مختلف زندگی وارد کند.

طراحی بر پایه نیازهای بشری و تولید براساس توجه به حفظ و پایداری محیط زیست باعث شده‌ است تا دوو طی سالیان زیاد تبدیل به یک انتخاب درست برای کسانی شود که به دنبال زندگی حرفه‌ای، شاد و پایدارند. انتخاب درستی که نیاز به اثبات ندارد.

‫دوو ‫ﺗﻮﻟﯿﺪ ‫ﻣﺤﺼـــﻮل ‫ﺑﺎ ‫ﻃﺮاحی ‫ﺳﺎده ‫و ‫ﺣﺮﻓﻪ ‫ای ‫و ‫ﮐﯿﻔﯿﺖ ‫ﭘﺎﯾﺪار ‫را ‫ﺑﺮای ‫اﻓﺮادی ‫ﮐﻪ ‫به دﻧﺒﺎل ابزار ‫ﺣﺮﻓﻪ‫ای ‫و ‫ﻗﺎﺑﻞ ‫اﻃﻤﯿﻨﺎن ‫ﻫﺴـﺘﻨﺪ ‫از ‫اﺻﻮل ‫ﺧﻮد ‫ﻗﺮارداده ‫است.

باور برند دوو به آرمان‌های جهانی که شامل طیفی از اهداف پایدار است، باعث استمرار در بهبود روش‌های کار کردن شده‌ است. روش‌هایی که با استفاده از آن‌ها، سعی کرده است تا دنیایی بهتر برای انسان‌ها بسازد. دوو به‌دنبال حقیقت نیاز هر کاربر است. دوو نیازهای کاربران را با راه‌کارهایی نوین از جنس تکنولوژی و متناسب با هر موقعیت، پاسخ می‌‌دهد و ساده‌‌‌ترین روش‌‌ها را بر اساس تجربه و دانش به روز خود در جهت حل مسائل ارائه می‌‌کند.

 

پشتیبانی تلفنی قاصدک سنتر
شماره تماس

تعمیر تمامی محصولات دوو

تلویزیون های دوو
ارائه خدمات دوو برای تمامی محصولات

از شناخته شده ترین برند ها برند دوو می باشد که در تولید انواع لوازم خانگی فعالیت می کند محصولات دوو شامل موارد زیر است:

  • یخچال فریزر
  • ماشین لباسشویی
  • ماشین ظرفشویی
  • اجاق گاز
  • تهویه مطبوغ
  • جاروبرقی
  • تلویزیون و لوازم جانبی آن

خدمات تعمیر لباسشویی دوو در اندیشه

لباسشویی دوو
تعمیر لباسشویی دوو با خدمات دوو

نگهداری و استفاده ی درست از ماشین لباسشویی و همچنین سرویس دوره ای باعث افزایش طول عمر آن می شود اما اگر به هر دلیلی نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی خود دارید کارشناسان با تجربه ی ما تمام سعی خود را می کنند تا قطعه ی موردنظر را تعمیر کنند و در صورت اجبار، به تعویض آن اقدام می کنند تا کمترین هزینه را برای شما داشته باشد. تعمیر و تعویض قطعات یکی از خدمات دوو در مجموعه قاصدک سنتر می باشد.

خدمات پس از فروش یخچال فریزر دوو در پردیس

یخچال فریزر دوو
خدمات دوو، ارائه خدمات پس از فروش یخچال فریزر دوو

از دیگر خدمات دوو خدمات پس از فروش آن می باشد که شامل نصب، ،آموزش نصب، تعویض محصول در صورت ایراد و … می باشد.

اگر شما هم از محصولات دوو استفاده می کنید برای دریافت خدمات و  اطلاعات بیشتر با قاصدک سنتر در تماس باشید.

ارائه خدمات دوو در تهران و شهرستان های تهران

قاصدک سنتر ارائه دهنده خدمات لوازم خانگی از جمله خدمات دوو است که تمامی شهرستان های استان تهران مانند پرند، اسلامشهر، پردیس، رباط کریم، اندیشه و … را پوشش می هد.

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟