4.8/5 - (175 امتیاز)
کابینت آشپزخانه

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه تهران

دریافت سفارش ساخت کابینت آشپزخانه و ساخت کمد دیواری مدرن و کلاسیک مطابق نظر و سلیقه شما با به کار گیری از جنس های ام دی اف ، هایگلاس و ممبران 

ساخت کابینت آشپز خانه تهران

ساخت کابینت آشپزخانه MDF

جنس کابینت ام دی اف ، از قطعات و خورده چوب (particle board) های پرس شده ( MDF )است که به صورت یک پارچه و یک تکه بدون روکش است ، اما خالی از لطف نیست که بدانید قطعات ام دی اف قابلیت روکش پذیری دارند و مغز و هسته اصلی انواع کابینت هایی که در بازار با اسامی مختلفی مانند،کابینت های گلاس و یا کابینت ممبران می شنوید از ام دی اف است.

Medium-density fibreboard  به معنی تخته فیبر با چگالی (تراکم) متوسط ، یکی از مشتقات چوب است که از خرده چوب های بهم چسبیده تشکیل شده که این خرده ها توسط چسب یا رزین به یکدیگر می چسبند و تشکیل چیزی شبیه به الیاف چوبی می دهند، الیاف  توسط دستگاه مخصوصی تحت فشار و حرارت، پرس می شوند و در قطعات و ابعاد مختلف برش می خورند و اکثرا در کابینت سازی، ساخت کمد، قفسه ، میز ، صندلی و…. کاربرد دارند.

ساخت کابینت آشپزخانه

قاصدک چوب

ساخت کابینت آشپز خانه تهران
ساخت کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت آشپزخانه ممبران

ممبران به همان روکش روی کابینت گفته می‌شود که به روی کابینت‌های ام دی اف معمولی چسبیده می‌شود. این کابینت‌ها ظرافت خاص، طرح‌ها و حکاکی‌های متنوعی دارند. ساخت کابینت آشپزخانه

طرح های حک شده بر چوب ام دی اف می تواند از طرح های شاخص ایرانی انتخاب و یا از سلیقه مشتریان در آن استفاده شود. در هر دو صورت کابینت آشپزخانه ممبران می تواند گرما و جذابیت زیادی به خانه شما بخشیده و آن را خاص و متمایز سازد. با استفاده از کابینت ممبران فضای موجود یکپارچه و زیبا خواهد شد و تنوع رنگ موجود در آن می تواند هر سلیقه ای را راضی نگه دارد.

کابینت ممبران با در نظر گرفتن هنر اصیل معرق و منبت ایرانی در طراحی، تنوع رنگ و خصوصیات و قابلیت های فوق العاده ای که دارند ،آشپزخانه شما را به یک آشپزخانه سلطنتی تبدیل می کنند.ساخت کابینت آشپزخانه
معمولا مهارت شخص سازنده، قیمت، رنگ و پوشش دهی فضای آشپزخانه، در زمان خرید ،از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، به همین دلیل، سازندگان، برای ساخت کابینت ممبران، از چوب صنعتی MDF با روکش ضد آب PVC و طراحی کلاسیک و کلاسیک مدرن استفاده می کنند و جهت پیاده سازی نقوش منبت و معرق از ماشین های CNC کمک می گیرند.

ساخت کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت آشپز خانه تهران

ساخت کابینت آشپزخانه هایگلاس

هایگلاس نوعی MDF است با این تفاوت که روی سطح آن یک لایه روکش پلکسی گلاس پوشیده می شود.

اما خود پلاکسی گلاس، نوعی پلاستیک است که ظاهری بسیار شفاف دارد و جنس آن طوری است که از شیشه سبک تر اما مقاوم تر است و با رنگ ها و طرح های بسیار متنوع در سرتاسر جهان تولید می شوند.

ساخت کابینت آشپزخانه

قاصدک چوب

انواع چیدمان کابینت آشپزخانه

برای ساخت کابینت با توجه به نوع ساخت و طراحی آشپزخانه, چیدمان های استاندارد و مشخصی تعریف شده است که در تصاویر پایین مشاهده خواهید کرد.

ساخت کابینت آشپزخانه تهران

قاصدک چوب

کابینت آشپزخانه U شکل

آشپزخانه هایی که به شکل  U طراحی شده اند کارایی زیادی دارند. این آشپزخانه از سه دیوار تشکیل شده است که دو دیوار به صورت موازی و روبروی یکدیگر قرار گرفته اند و یک دیوار میانی این دو دیوار موازی را به هم متصل می کند.

ساخت کابینت آشپزخانه

به دلیل اینکه پلان آن شبیه به حرف انگلیسی U است به این نام شهرت یافته است.
در آشپزخانه های U شکل شما سه دیوار در اختیار دارید که که می توانید کابینت ها را بر روی این سه دیوار نصب کنید به همین دلیل محدودیت فضا برای نگهداری ظروف آشپزخانه نخواهید داشت.ساخت کابینت آشپزخانه

علاوه بر این براحتی می توانید اصول دسترسی مثلث آشپزخانه را در این نوع از چیدمان رعایت کرده و کارایی ان را تضمین کنید. ساخت کابینت آشپزخانه 

کابینت اشپزخانه L شکل

طراحی کابینت برای این آشپزخانه ها همانطور که در حرف انگلیسی L دیده می شود چیدمان کابینت های شما به طور کلی روی رو دیوار اصلی و متقاطع صورت می گیرد.ساخت کابینت آشپزخانه

این طراحی بر اساس طول دو دیوار می تواند یک فضای مربع و یا مستطیل را برایتان تداعی کند. اما طراحان داخلی در ارتباط با اشپزخانه هایی که به صورت L بوده و یکی از دیوار های آن طول بیشتری دارد توصیه می کنند که کابینت های هوایی را روی دیواری که ضلع بلند تری دارد نصب کنید

و اگر لازم است کابینت های بلند و مرتفعی دارید تا حد امکان در ضلع کوچکتر و نزدیک به پنجره در صورت وجود قرار ندهید تا مانع از ورود نور طبیعی نشود.

کابینت آشپزخانه خطی

اگر فضای خانه شما کوچک است بهترین چیدمان اشپزخانه برای شما آشپزخانه خطی است.

این مدل از اجرای کابینت که تنها روی یک دیوار انجام می شود. اگرچه چیدمان اصلی این آشپزخانه بر روی یک خط انجام می شود و نمیتوان مثلث استاندارد دسترسی به اشپزخانه را در آن رعایت کرد اما برای خانه هایی که متراژ کمتر از 50 دارند بهترین انتخاب است.
کمترین فضا را آشپزخانه اشغال می کند و این برایتان بسیار مفید خواهد بود.. البته گاهی مواقع می توان از یک عنصر جدا کننده مانند میز برای جداسازی فضای آشپزخانه و نشیمن استفاده کرد. 

کابینت آشپزخانه موازی

محل قرار گیری کابینت در این نوع از آشپزخانه ها بر روی دو دیوار روبروی هم و به صورت موازی است. اگرچه فضای زیادی عموما بین فاصلاه دو دیوار اشپزخانه نیست اما در صورتی که طول دیوار ها زیاد باشد شما بابت جایدهی ظروف خود در کابینت ها با مشکلی مواجه نخواهید شد.

از طرفی به دلیل فضای نزدیک به هم ببین دو ردیف کابینت کار شده شما براحتی می توانید در این آشپزخانه ها فعالیت کنید اما اگر تعداد افرادیی که در آشپزخانه حضور دارند بیشتر شود کار کمی برایتان سخت می شود. از سویی دیگر به دلیل اینکه افلب این اشپزخانه ها باریک هستند فضایی برای قرار داردن جزیره و یا میز در این قبیل آشپخانه ها وجود ندارد.مگر اینکه متراژ منزل شما زیاد بوده و بتوان فاصله بین دو دیوار را بیشتر و عریض تر درنظر گرفت.  

ساخت کابینت آشپز خانه تهران

کابینت آشپزخانه ممبران

کابینت ممبران با در نظر گرفتن هنر اصیل معرق و منبت ایرانی در طراحی، تنوع رنگ و خصوصیات و قابلیت های فوق العاده ای که دارند ،آشپزخانه شما را به یک آشپزخانه سلطنتی تبدیل می کنند.
معمولا مهارت شخص سازنده، قیمت، رنگ و پوشش دهی فضای آشپزخانه، در زمان خرید ،از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، به همین دلیل، سازندگان، برای ساخت کابینت ممبران، از چوب صنعتی MDF با روکش ضد آب PVC و طراحی کلاسیک و کلاسیک مدرن استفاده می کنند و جهت پیاده سازی نقوش منبت و معرق از ماشین های CNC کمک می گیرند. 

ساخت کابینت آشپز خانه تهران

کابینت آشپزخانه هایگلاس

هایگلاس نوعی MDF است با این تفاوت که روی سطح آن یک لایه روکش پلکسی گلاس پوشیده می شود. اما خود پلاکسی گلاس، نوعی پلاستیک است که ظاهری بسیار شفاف دارد و جنس آن طوری است که از شیشه سبک تر اما مقاوم تر است و با رنگ ها و طرح های بسیار متنوع در سرتاسر جهان تولید می شوند.

قاصدک چوب

ساخت کابینت آشپز خانه تهران

کابینت آشپزخانه ام دی اف

Medium-density fibreboard  به معنی تخته فیبر با چگالی (تراکم) متوسط ، یکی از مشتقات چوب است که از خرده چوب های بهم چسبیده تشکیل شده که این خرده ها توسط چسب یا رزین به یکدیگر می چسبند و تشکیل چیزی شبیه به الیاف چوبی می دهند، الیاف  توسط دستگاه مخصوصی تحت فشار و حرارت، پرس می شوند و در قطعات و ابعاد مختلف برش می خورند و اکثرا در کابینت سازی، ساخت کمد، قفسه ، میز ، صندلی و…. کاربرد دارند. ساخت کابینت پردیس ، ساخت کابینت پرند ، ساخت کابینت تهران

انواع کمد دیواری

ساخت انواع کمد دیواری ریلی ،درب لولایی و آکاردئونی مطابق با سلیقه ی شما با به کارگیری بهترین جنس چوب

کمد دیواری ریلی

امروزه استفاده از انواع کمد دیواری ریلی به ویژه برای دکوراسیون مدرن بسیار رایج شده و آن را با مواد مختلفی مثل شیشه، چوب ام دی اف، های‌گلاس یا شیشه تهیه می‌کنند. این کمدهای دیواری ریلی برای مکان‌هایی که فضای کافی ندارند تا درب کمد باز و بسته شود، گزینه فوق‌العاده‌ای است و بدین شکل، به بهترین نحو از فضا استفاده می‌شود.

از طرف دیگر مقاومت درب کمد دیواری ریلی، از درب یک کمد لولایی به نسبت بیشتر است و همین موارد موجب شده که طرفداران بیشتری نسبت به سایر انواع کمد داشته باشد.

نصب کمد دیواری ریلی معمولاً سریع و آسان است اما هزینه آن کمی نسبت به سایر انواع کمدها بیشتر است و برای مکان‌های مختلفی نظیر خانه، اداره و شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از مهم‌ترین نکاتی که باید در زمان ساخت و استفاده از کمد دیواری ریلی مد نظر قرار دهید این است که حتماً از یراق‌آلات باکیفیتی استفاده کنید تا به مرور زمان مشکلی در باز و بسته کردن درب نداشته باشید.

قاصدک چوب

ساخت کابینت آشپز خانه تهران

کمد دیواری با در لولایی

کمد دیواری با در لولایی یکی از قدیمی‌ترین انواع کمد است که از قدیم در خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت و امروزه، هم در خانه‌هایی با سبک‌های کلاسیک و سنتی و هم مدرن سازگاری دارد. 

یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که کمدهای دیواری لولایی نسبت به ریلی دارند این است که شما می‌توانید همه درب‌های کمد را با هم باز کنید و به همه بخش‌های آن دسترسی داشته باشید؛ اما در مورد کمد ریلی زمانی که سمتی از آن را باز کنید، سمت دیگر آن بسته می‌شود. از طرف دیگر معمولاً قیمت کمد با درب لولایی معمولاً از کمد دیواری ریلی بیشتر است و این موضوع می‌تواند روی انتخاب خیلی از افراد مؤثر باشد. 

کابینت سازی و دکوراسیون منزل در کرمانشاه

کمد دیواری با درب آکاردئونی

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که طراحی کمد دیواری با درب آکاردئونی از ساز آکاردئون الهام گرفته و قابلیت جمع شدن دارد و این موضوع موجب می‌شود تا فضای کمتری توسط درب کمد اشغال شود.

به این مدل کمد، کمد با درب تاشو یا کرکره‌ای نیز گفته می‌شود و درواقع در زمان باز کردن درب، به جای اینکه کامل باز شود، درب به صورت تاشو بوده و انعطاف بیشتری دارد.

نمونه کارهای کابینت آشپزخانه

نمونه کارهای کابینت آشپزخانه

کابینت ساز خوب در تهران

پیدا کردن کابینت ساز خوب در تهران شاید کمی دشوار باشد. برای پیدا کردن یک کابینت کار ماهر در تهران میتوانید نمونه کارهای مختلف را بررسی کنید و از بین آنها یکی را انتخاب کنید. اما اینکار ممکن است با ریسک های مختلفی از جمله هدر دادن زمان و هزینه شما همراه باشد.

برای جلوگیری از این مشکل میتوانید به گروه قاصدک چوب اطمینان کنید و با خیال راحت پروژه های خود را سفارش داده و با کمترین قیمت و بهترین کیفیت تحویل بگیرید

کابینت ارزان تهران

یکی از راههای نوسازی و بازسازی منزل ایجاد تغییرات در کابینت و آشپزخانه میباشد. شما میتوانید با سفارش کابینت ارزان در تهران روحی تازه به منزل و محل زندگی خودتان ببخشید.

قیمت کابینت پیش ساخته تهران

کابینت های پیش ساخته به کابینت هایی گفته میشود که در ابعاد استاندارد ساخته شده و آماده نصب هستند. مرحله سفارش تا نصب این کابینت ها بیشتر از چند روز طول نخواهد کشید.

تنوع رنگ, ابعاد و جنس این کابینت ها محدود است و از این رو عرصه را برای انتخاب مشتری محدودتر می کند. اما مزیت بزرگی که این نوع از کابینت ها دارند این است که هزینه ها را تا حد قابل توجهی برای مشتری کم می کنند و به همین دلیل برای افرادی که محدودیت مالی دارند انتخاب خوبی است.

برای خرید کابینت های پیش ساخته این نکات را در نظر بگیرید؛

  • جدا از اینکه کابینت ها قرار است نیازهای شما را در آشپزخانه برطرف کنند, باید رنگ و استایل آنها با سایر لوازم هماهنگ باشد, پس این نکته را در نظر بگیرید.
  • در هنگام سفارش و خرید به کیفیت و جنس کابینت ها دقت کنید. اینکه از جنس چوب است یا ام دی اف یا فلز. به لولاها و آب بندی های آن نیز توجه کنید.
  • می توانید نوع فریم دار یا بدون فریم را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. حتی امکاناتی مانند درب های هیدرولیکی, پنل های دکوری و … در کابینت های پیش ساخته قیمت ارزان تری نسبت به سایر مدل ها دارند.

کابینت ساز در تهران

قبل از هر اقدامی برای ساخت کابینت بهتر است لیستی از خواسته ها و نیازهای خود را تهیه کنید. سپس بودجه‌ی خود را در نظر بگیرید و با یک کابینت ساز در این زمینه مشورت کنید.

با توجه به تجربه ای که کابینت سازهای قاصدک چوب دارند بهترین جنس و متریال را به شما پیشنهاد می کنند و کمک می کنند تا شما بهترین تصمیم را بگیرید.

ساخت کابینت فلزی در تهران

یکی از قدیمی ترین سبک کابینت سازی, کابینت های فلزی بودند که شاید هنوز هم برخی از آنها را بتوان در خانه های قدیمی مشاهده کرد. رفته رفته و با روی کار آمدن کابینت های چوبی و ام دی اف و به دلیل تنوع بالایی که داشتند این سبک فراموش شد.

در حال حاضر برای کاهش هزینه ها و دوام بیشتر به شکل دیگری از کابینت های فلزی استفاده می شود. یعنی برای بدنه از فلز استفاده می شود و درب ها را برای زیبایی بیشتر از جنس چوب یا ام دی اف می سازند.

عوامل موثر در قیمت کابینت سازی تهران

برای تعیین قیمت نهایی یک پروژه ساخت و نصب کابینت عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند. از جمله‌ی این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

  1. متراژ آشپزخانه یا محیط مورد نظر
  2. نوع طراحی کابینت
  3. جنس و کیفیت چوب و متریال مورد استفاده
  4. تعمیرات یا تغییرات احتمالی مورد نیاز
  5. ابزارهایی که استفاده میشوند

سفارش ساخت کابینت آشپزخانه در پرند

برای طراحی و سفارش ساخت انواع کابینت در پرند و سایر مناطق تهران می توانید با قاصدک چوب تماس بگیرید.

تجربه‌ی زیاد کابینت سازهای ما, استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال و یراق آلات, مناسب ترین قیمت و طراحی مدرن و به روز از جمله مزیت هایی است که نشان می دهد برای قاصدک چوب رضایت و جلب نظر مشتری اولویت دارد.

سایر خدمات قاصدک چوب

مناطق تحت پوشش جهت اجرا و ساخت کابینت

 کابینت سازی شمال شرق تهران 

 کابینت سازی شرق تهران 

 کابینت سازی شمال تهران 

 کابینت سازی مرکز تهران 

 کابینت سازی غرب تهران 

کابینت سازی جنوب غرب تهران 

کابینت سازی حومه تهران 

کابینت سازی

کابینت سازی  در تهران 

کابینت سازی در شهرک صنعتی پرند 

کابینت سازی در شهرک صنعتی شمس آباد 

کابینت سازی در پرند 

کابینت سازی در رباط کریم 

کابینت سازی در اسلام شهر 

کابینت سازی در کرج 

کابینت سازی در شهریار 

کابینت سازی در اندیشه 

کابینت سازی در شهر قدس 

کابینت سازی در پردیس 

آموزش کابینت سازی 

کابینت از کجا بخرم|ساخت کابینت تهران | ساخت کابینت آشپزخانه |کابینت کاری در تهران |کابینت سازی متری چند در تهران|چیدمان کابینت  |ساخت کابینتچند روز طول میکشد | کابینت چه رنکی خوبه |کابینت کنج |کابینت کلاسیک | شغل کابینت سازی در تهران | کابینت سازی تهران | خدمات کابینت سازی | شماره کابینت ساز در تهران |کابینت سازی غرب تهران | کابینت تهران دیوار |بورس کابینت تهران |لیست کابینت سازان تهران|کابینت سازی ارزان در تهران

 

کابینت سازی در غرب تهران 

کابینت سازی آیت الله کاشانی،کابینت سازی باغ فیض، کابینت سازی بلوار فردوس،کابینت سازی آریا شهر، کابینت سازی جنت آباد،کابینت سازی پونک،کابینت سازی صادقیه، 

کابینت سازی اکباتان،کابینت سازی شهرک آپادانا،کابینت سازی شهرزیبا،کابینت سازی شهرک آزادی،کابینت سازی مرزداران،

کابینت سازی شهرک راه آهن،کابینت سازی میدان المپیک

021-56887829

021-28427994

09121541062

 

 

انواع کابینت آشپزخانه

 

 

 

کابینت سازی شمال تهران:

کابینت سازی لواسانات، کابینت سازی شمیرانات، کابینت سازی نیاوران، کابینت سازی ولنجک،کابینت سازی الهیه،کابینت سازی تجریش،کابینت سازی شریعتی، 

کابینت سازی فرمانیه،کابینت سازی کامرانیه  کابینت سازی چیذر،کابینت سازی زعفرانیه،کابینت سازی منظریه، 

کابینت سازی ازگل،کابینت سازی دربند،کابینت سازی دزاشیب،کابینت سازی محمودیه،کابینت سازی پل رومی،کابینت سازی پاسداران،کابینت سازی ظفر،کابینت سازی میرداماد،کابینت سازی جردن،کابینت سازی دروس، 

021-56887829

021-28427994

09121541062

 

 

کابینت سازی

 

 

کابینت سازی مرکز تهران:

کابینت سازی ستارخان، کابینت سازی توحید،کابینت سازی جمهوری، کابینت سازی رودکی،کابینت سازی مرتضوی،کابینت سازی جیحون،

کابینت سازی آذربایجان، کابینت سازی انقلاب،کابینت سازی مهرآباد،کابینت سازی استاد معین،کابینت سازی جمالزاده،کابینت سازی کارگر

021-56887829

021-28427994

09121541062