5/5 - (1 امتیاز)

نصب تلویزیون ال جی| ارائه خدمات در سراسر تهران

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی تلویزیون الجی در سراسر تهران، با ارائه خدماتی از نصب تلویزیون الجی، راه اندازی تلویزیون الجی، گارانتی تلویزیون ال جی به مدت 36 ماه و…. جهت کسب رضایت مشتریان الجی، فعالیت می‌کند. ارائه خدمات قاصدک سنتر، به شما امکان این را می‌دهد تا با خیال راحت تلویزیون الجی را خریداری نمایید، از آنها برای طولانی مدت استفاده کرده آن را به مدت 36 ماه گارانتی نمایید، تنها کافیست در هرساعتی از شبانه روز، با شماره تلفن 09123585814 درهرکجایی از تهران، تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات به شما، اقدام نمایند.

برند ال جی

شرکت الجی در سال 1985 توسط شخصی به کوو این هه، تائسیس گردید. در واقع شرکت الجی، از ادغام دو شرکت لاکی (Lucky) و گلد استار (Goldstar) تشکیل گردیده است که نام آن را Lucky Goldstar گذاشتند و الجی، مخفف کلمه لاکی گلد استار می‌باشد. شرکت الجی با تولید لوازم با کیفیتی از قبیل لباسشویی، ظرفشویی، تلویزیون و… تبدیل به یک برند پرطرفدار و مشهور در سراسر جهان، گردیده است. شرکت الجی، با شعار “زندگی خوب” و “فناوری آینده” خود را تبلیغ می‌نماید و دارای بیش از 82 هزار نیروی انسانی در می‌باشد.

خدمات الجی، توسط متخصصان قاصدک سنتر در تهران، ارائه می‌گردد که یکی از خدمات، نصب تلویزیون الجی با گارانتی 36 ماهه است. پس در صورتی که تصمیم به نصب تلورزیون خود به همراه گارانتی دارید، می‌توانید با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای نصب تلویزیون شما اقدام نمایند و پس از نصب، دستگاه شمارا به مدت 36 ماه گارانتی، نمایند.

چرا باید قاصدک سنتر را انتخاب کرد؟
 1. گارانتی دستگاه شما به مدت 36 ماه پس از ارائه خدمات نصب و تعمیر – هر نمایندگی مجازی باید بتواند برای دستگاهایی که خدمات آنهارا ارائه می‌کند، گارانتی نیز ارائه نماید. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی مجاز ال جی، موظف به گارانتی کردن دستگاه شما پس از ارائه خدمات است پس اگر دستگاه یا قطعه شما طی این 3 سال به مشکلی بربخورد، نمایندگی مجاز ال جی آن را برطرف می‌کند.
 2. ارائه آموزش استفاده صحیح از دستگاه پس از نصب و تعمیر – قاصدک سنتر پس از تعمیر و نصب دستگاه شما، به شما نحوه استفاده صحیح از دستگاه، راه های پیشگیری برای جلو گیری از تعمیرات و… را آموزش می‌دهد و با توجه به این آموزش‌ها، شما می‌توانید خرابی دستگاه خود را تا حد زیادی کاهش دهید.
 3. زمان تعیین شده توسط مشتری – زمان مراجعه کارشناس به منزل شما جهت نصب و یا تعمیر دستگاه شما، توسط شما انتخاب می‌شود و شما می‌توانید در زمانی که راحت هستید، زمان خود را هماهنگ نمایید.
 4. سریعترین مرکز خدماتی – قاصدک سنتر به عنوان سریعترین شبکه خدماتی در سراسر تهران، خدمات تعمیر، نصب، تعویض و.. قطعالت محصولات ال جی را در کوتاه ترین زمان ممکن، ارائه می‌کند. کارشناسان قاصدک سنتر، دارای تجربه چندین ساله در عیب یابی و تعمیر محصولات ال جی است پس با خیال راحت محصولات خود را به دست قاصدک بسپارید.
 5. تعمیر دستگاه در محل – تمام فرآیند تعمیر محصولات شما همگی در خانه انجام می‌گیرد مگر اینکه شرایط دستگاه، بسیار حاد باشد که در چنین شرایطی، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده می‌شود و در صورت امکان تعمیر و در صورتی که تعمیر نشد، برای تعویض آن اقدام می‌نمایند.
 6. قطعات یدکی اصل – قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی مجاز ال جی، وظیفه تامین قطعات را از شرکت مرکزی ال جی جهت رفع میحتاج مشتریان ال جی در ایران را دارد پس از تامین قطعه و تعویض قطعه خوب با یک قطعه فابریک و اوریجینال، مطمئن شوید.
 7. ارائه خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل – قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی ال جی در سراسر تهران، موظف به ارائه خدمات به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل و کسب رضایت مشتریان این برند است. پس در صورت که نیازمند خدمات ال جی هستید، بدون توجه به زمان، با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.
چگونه تلویزیون الجی را ریست کنیم؟

جهت ریست کردن تلویزیون الجی خود، ابتدا وارد پنل اتصالات شوید و سپس وارد صفحه تنظیمات شوید. سپس منوی نرم افزاری تنظیمات، برای شما باز خواهد شد که در چنین شرایطی، شما باید تا آخر منو پایین بروید و روی منوی سه نقطه‌ای، کلیک فرمایید. سپس صفحه‌ی جدیدی برای شما باز خواهد شد که برای ریست کردن تلویزیون الجی، گذینه‌ی reset to initial setting را انتخا نمایید.

راه اندازی تلویزیون الجی

زمانی که کارشناس قاصدک سنتر برای نصب تلویزیون الجی شما اقدام می‌کنند، خودشان مراحل راه اندازی، نصب، تنظیمات و.. را نیز به همراه نحوه استفاده از آن و نکات نگهداری آن به شما آموزش می‌دهند ولی ممکن است شما پس از نصب تلویزیون الجی و مدتی استفاده از آن، بخواهید آن را به دلایل مختلفی از جمله بهم ریختگی تنظیمات، ایرادات نزم افزاری، به اینترنت وصل نشدن و… ریست کنید و یا تنظیمات کارخانه نمایید که تلویزیون شما به حالت کارخانه باز خواهد گشت. برای تنظیم و راه اندازی تلویزیون الجی خود، باید بدانید که راه اندازی تلویزیون الجی بسیار ساده و همانند راه اندازی یک تلفن همراه است.

پس از روشن نمودن تلویزیون، شما باید برای انتخاب زبان تلویزیون خود اقدام نمایید. سعی کنید زبانی را انتخاب کنید که به آن مسلط هستید در غیر اینصورت، ممکن است هنگام تنظیمات کانال‌ها، تنظیمات آنتن، استفاده از نرم افزار ها و… به مشکل بر بخورید. در مرحله بعد، Store Mode یا حالت فروشگاه تلویزیون الجی خود را خاموش کنید و حالت خانه یا Home Mode آن را فعال نمایید. برای خاموش-روشن کردن این حالات، می‌توانید از منوی “عمومی” یا General استفاده نمایید.

چگونه باید تلویزیون الجی را کانال یابی نمود؟

پس از راه اندازی تلویزیون الجی، می‌توانید برای جستجوی کانال‌ها و شبکه‌ها، اقدام نمایید. برای کانال یابی، ابتدا وارد منوی تنظیمات شوید و با توجه به مدل دستگاه خود، یکی از گذینه‌های راه اندازی (Set Up) و یا برنامه‌ها (Programmes) را انتخاب فرمایید. سپس پس از ورود به تنظیمات کانال یابی، گذینه “کانال یابی خودکار” را انتخاب نمایید و اجازه دهید تا درصد شمار روی تلویزیون تا صد در صد پر شود.

برای کانال یابی دستی تلویزیون الجی، وارد قسمت کانال یابی دستی شوید و با توجه به نیاز خود، گذینه بروزرسانی (Update) یا اضافه کردن (Add) را انتخاب نمایید و در زیر، چندین فرکانس و کد وجود دارد که با توجه به آن، می‌توناید شبکه‌ای را اضافه نمایید. این کدها و فرکانس‌ها مختص شهر تهران، می‌باشد.

کانال انتخابی 37 با فرکانس 602MH (کانال‌های SD به ترتیب شبکه 1 الی شبکه نمایش)
2-کانال انتخابی 43 با فرکانس 650MH (کانال‌های SD و تعدادی شبکه رادیویی)
3-کانال انتخابی 34 با فرکانس 578MH (کانال‌های HD سابق به همراه تعدادی شبکه رادیویی)

چگونه روی تلویزیون الجی، برنامه نصب کنیم؟

پس از به پایان رساندن فرآیند نصب و راه اندازی، ممکن است بخواهید برنامه هایی را روی تلویزیون خود، نصب نمایید که در ادامه مراحل نصب برنامه‌هارا به شما، یاد خواهیم داد. ابتدا باید بدانید شما نمی‌توانید هر اپلیکشینی را روی سیستم عامل تلویزیون خود نصب نمایید و تنها می‌توانید اپلیکیشن‌هایی که سرور الجی ارائه می‌دهد را نصب نمایید. جهت دانلود و نصب برنامه، ابتدا تلویزیون خود را به یک شبکه اینترنتی وصل نمایید و سپس وارد قسمت LG Content Store شوید و برنامه مورد نظر خود را جستجو، انتخاب کنید و دکمه نصب یا Install را فشار دهید.

نکات افزایش طول عمر تلویزیون ال جی
 • درصد روشنایی تلویزیون خود را بیش از حد زیاد نکنید. زیادی بیش از حد نور تلویزیون الجی، به صفحه نمایش شما آسیب می‌زند و موجب سیاهی آن می‌گردد همچنین مصرف انرژی شما در برق، تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.
 • از پیکسل سوختگی تلویزیون الجی، خود داری کنید. برای جلو گیری از پیکسل سوختگی تلویزیون، تنها کافیست، تلویزیون را برای مدت طولانی روشن و روی یک صفحه ثابت قرار ندهید. حداقلی سه ساعت یک بار، به تلویزیون خود استراحت یک ساعتی دهید و پس از خاموش کردن تلویزیون، بلافاصله آن را دوباره روشن نفرمایید و حداقل 15 دقیقه بعد، روشن کنید.
 • استفاده کردن از پارچه میکروفابیر بهترین روش برای تمیز کردن و نگهداری از تلویزیون الجی است. این پارچه‌ها بسیار نرم هستند و از ساختار خوبی برخوردارند و می‌توانند به راحتی حجم زیادی از آلودگی‌هارا نسبت به باقی پارچه‌ها پاک کنند.
 • از محلول‌های پاک کننده مانند شیشه پاک کن و.. استفاده نکنید و به جای آن، یک پارچه نرم را کمی نم دار کنید و بعد شروع به تمیز کردن تلویزیون نمایید.
 • از محافظ برق یا تنظیم کننده ولتاژ برق استفاده نمایید. ولتاژ برق خانگی ممکن است در طول روز دچار نوساناتی شود که اگر تلویزیون شما به برق مستقیم متصل باشد، ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرد و به راحتی، نیم سوز شود یا کاملا بسوزد.
 • از داغ شدن تلویزیون خود جلوگیری کنید و آن را در معرض نور آفتاب قرار ندهید. اگر تلویزیون شما روبروی پنجره قرار دارد، می‌توانید از پرده‌های کلفت و زخیم استفاده نمایید و اگر منبع داغ شدن تلویزیون شما، مصرف بیش از اندازه از آن است، مقدار مصرف را کاهش دهید.
 •  
نکات مهم قبل از ریست تلویزیون الجی

 

 • پس از اینکه شما تلویزیون الجی‌تان را ریست می‌کنید، همه اطلاعاتی که از قبل درون تلویزیون‌تان ذخیره نمودید، پاک می‌شوند پس قبل از ریست کردن تلویزیون الجی، ابتدا برای ذخیره سازی اطلاعات خود، اقدام نمایید.
 • در صورتی که از قبل هیچ رمزی برای ریست تلویزیون خود انتخاب نکرده باشید، باید بدانید که کد پیش فرض ریست تلویزیون الجی، معمولا 0000 یا 1234 است.
سوالات متداول

کارشناس نصب تلویزیون الجی، پس از ثبت درخواست نصب تلویزیون الجی شما، در ساعت و مکانی که شما مشخص کرده اید، برای نصب تلویزیون الجی شما، حاضر خواهند شد.

بله وجود دارد ولی قاصدک سنتر هیچگونه مسئولیتی در قبال قطعاتی که شما تهیه کرده اید را گردن نمی‌گیرد و سلامت آن را تضمین نمی‌کند.

بله. پس از نصب تلویزیون الجی توسط کارشناسان قاصدک، دستگاه شما به مدت 36 ماه یا سه سال گارانتی می‌گردد.

کلمات کلیدی مرتبط

نصب تلویزیون ال جی در شمال تهران: نصب تلویزیون ال جی در دروس، نصب تلویزیون ال جی در فرمانیه، نصب تلویزیون ال جی در دزاشیب، نصب تلویزیون ال جی در درکه، نصب تلویزیون ال جی در تجریش، نصب تلویزیون ال جی در زعفرانیه، نصب تلویزیون ال جی در چیذر، نصب تلویزیون ال جی در ونک، نصب تلویزیون ال جی در ولنجک، نصب تلویزیون ال جی در الهیه، نصب تلویزیون ال جی در امانیه

نصب تلویزیون ال جی در ولنجک، نصب تلویزیون ال جی در اقدسیه، نصب تلویزیون ال جی در دربند، نصب تلویزیون ال جی در دیباجی، نصب تلویزیون ال جی در پاسداران، نصب تلویزیون ال جی در قیطریه، نصب تلویزیون ال جی در جردن، نصب تلویزیون ال جی در شریعتی، نصب تلویزیون ال جی در سهروردی، نصب تلویزیون ال جی در قلهک، نصب تلویزیون ال جی در فرشته، تعمیر ساید بای ساید ال جی و…

نصب تلویزیون ال جی در غرب در تهران: نصب تلویزیون ال جی در سعادت آباد، نصب تلویزیون ال جی در طرشت، نصب تلویزیون ال جی در صادقیه، نصب تلویزیون ال جی در ستارخان، نصب تلویزیون ال جی در طرشت، نصب تلویزیون ال جی در گیشا، نصب تلویزیون ال جی در مرزداران، نصب تلویزیون ال جی در شهرک غرب نصب تلویزیون ال جی در پونک، نصب تلویزیون الجی در اکباتان، نصب تلویزیون ال جی در اشرفی اصفهانی، نصب تلویزیون ال جی در شهران، نصب تلویزیون ال جی در پونک، نصب تلویزیون ال جی در آیت الله کاشانی، نصب تلویزیون ال جی در جنت آباد و…

نصب تلویزیون الجی در جنوب تهران: نصب تلویزیون الجی در نصب تلویزیون الجی در منیریه، نصب تلویزیون الجی در دماوند، نصب تلویزیون الجی در شهر ری، نصب تلویزیون الجی در افسریه، نصب تلویزیون الجی در یافت آباد، نصب تلویزیون الجی در نازی آباد، نصب تلویزیون الجی در مطهری، نصب تلویزیون فریزر الجی و…

نصب تلویزیون الجی در شرق تهران: نصب تلویزیون الجی در لویزان، نصب تلویزیون الجی درتهرانپارس، نصب تلویزیون الجی در هروی، نصب تلویزیون الجی در هنگام، نصب تلویزیون الجی در نارمک، نصب تلویزیون الجی در شمیران نو، نصب تلویزیون الجی در پیروزی، نصب تلویزیون الجی در نیروی هوای و…

نصب تلویزیون الجی در حومه تهران: نصب تلویزیون الجی در رباط کریم، نصب تلویزیون الجی در پرند، نصب تلویزیون الجی در فردیس، نصب تلویزیون الجی در پردیس، نصب تلویزیون الجی در ملارد، نصب تلویزیون الجی در رودهن، نصب تلویزیون الجی در بومهن، نصب تلویزیون الجی در شهریار، نصب تلویزیون الجی در اندیشه، نصب تلویزیون الجی در اسلامشهر، نصب تلویزیون الجی در گلستان، نصب تلویزیون الجی در گیلاوند، نصب تلویزیون الجی در کرج، نصب تلویزیون الجی در البرز، نصب تلویزیون الجی در ورامین، نصب تلویزیون الجی در پاکدشت

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟