امتیاز شما به این صفحه
نمایندگی ال جی در شهر قدس

نمایندگی ال جی در شهر قدس

ال جی یک شرکت چند خوشه‌ای کره‌ای می‌باشد که دفتر مرکزی آن در سئول، پایتخت کره‌ی جنوبی می‌باشد و در سال 1947 بنا نهاده شد. این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه‌ی لوازم خانگی برقی، در صنعت‌های دیگر نیز فعالیت زیاد و چشمگیری داشته است برای مثال صنعت صنایع هوشمند مانند گوشی، شرکت‌های بیمه‌ای، صنایع لوازم سنگین و… اشاره نمود. این شرکت در سال 1938 تاسیس گردید و طی چند دهه فعالیت به اوج شکوفایی خود و تشکیل زیر مجموعه‌هایی مانند ال جی الکترونیکس، ال جی دیسپلی، ال جی تلکام، ال جی کمیکال و… اشاره نمود.

از برترین محصولات ال جی می‌توان به لباسشویی ال جی، ظرفشویی ال جی و یخچال ال جی اشاره نمود. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی ال جی در شهر قدس، موظف به ارائه‌ی هرگونه خدمات برای محصولات ال جی در سراسر تهران می‌باشد پس در صورت نیاز به هرگونه خدماتی برای محصولات ال جی در شهر قدس، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید.

تعمیر محصولات ال جی

تعمیرات، مهمترین بخشی خدمات است که معمولا توسط یک مجموعه ارائه می‌گردد. تعمیرات محصولات ال جی نیازمند یک تعمیرکار زبده و حرفه‌ای می‌باشد که بتواند به درستی دستگاه شمارا عیب یابی نمایید و برای تعمیر آن اقدام نماید زیرا عدم تشخیص صحیح در عیب یابی ممکن است سبب بروز هرگونه خرابی جدید در محصول ال جی شما گردد و در نتیجه شما هزینه‌های زیادی را متقبل خواهید شد. نمایندگی ال جی در ال جی

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی ال جی با بیش از 15 سال سابقه در زمینه‌ی تعمیر محصولات ال جی، ارائه‌ی هرگونه خدمات تعمیر برای تمامی محصولات ال جی ارائه می‌دهد. برای مثال، خدمات تعویض لاستیک دور درب ظرفشویی ال جی در شهر قدس، رفع کدهای خطای لباسشویی ال جی در شهر قدس، تعویض فیلتر ساید بای ساید ال جی در شهر قدس، شارژ گاز یخچال ال جی در شهر قدس و… تعمیر یخچال ال جی در شهر قدس

در صورتی که نیاز به تعمیر لباسشویی ال جی در شهر قدس، تعمیر ظرفشویی ال جی در شهر قدس، تعمیر یخچال ال جی در شهر قدس، تعمیر کولرگازی ال جی در شهر قدس و… دارید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان قاصدک، بدون فوت وقت، برای تعمیر محصول شما اقدام نمایند. تعمیر لباسشویی ال جی در شهر قدس

نصب محصولات ال جی

نصب محصولات ال جی حتما باید توسط یک نمایندگی مجاز و معتبر صورت بگیرد زیرا کارشناسان و نمایندگان معتبر قادر به گارانتی کردن دستگاه شما به مدت 18 الی 36 ماه می‌باشند به علاوه نمایندگان معتبر هر برند بر خلاف هر نمایندگان دیگری، آشنا با ضوابط شرکت اولیه می‌باشند و دستگاه شمارا مطابق با استانداردهای آن برند نصب می‌کنند در نتیجه احتمال بروز مشکلاتی مانند سر و صدای زیاد، نشتی آب و… تا حد زیادی کاهش میابد. نمایندگی ال جی در شهر قدس

از آنجایی که قاصدک سنتر نمایندگی مجاز ال جی در شهر قدس می‌باشد، خدمات نصب را نیز بر شما مشتریان ال جی ارائه می‌نمایند. این خدمات شامل 18 الی 36 ماه گارانتی دستگاه شما می‌باشد همچنین کادر فنی قاصدک، متشکل از افرادی با تجربه در این زمینه هستند که این مضوع می‌تواند تاثیر زیادی روی کیفیت نصب دستگاه شما داشته باشد.

در صورتی که نیاز به نصب لباسشویی ال جی در شهر قدس، نصب ظرفشویی ال جی در شهر قدس، نصب یخچال ال جی در شهر قدس، نصب کولرگازی ال جی در شهر قدس و… دارید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان قاصدک، بدون فوت وقت، برای نصب محصول شما اقدام نمایند. تعمیر لباسشویی ال جی در شهر قدس

سرویس محصولات ال جی

افراد معمولا از سرویس لوازم خانگی خود جلوگیری می‌کنند و آن را بیهوده می‌خوانند در حالی که اینطور نمی‌باشد. سرویس بهترین راه نگهداری از محصولات و افزایش طول عمر آنها می‌باشد. سرویس علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه شما سبب سالم ماندن قطعات و کاهش بروز مشکلاتی مانند نشتی آب، سر و صدا، ارورها و… می‌شود.

سرویس معمولا شامل خدماتی مانند شار گاز برای کولرگازی ال جی، بررسی و جرمگیری لباسشویی و ظرفشویی، بررسی سطح گاز ساید بای ساید، بررسی لاستیک‌‌های دور درب، شستشوی محصول، بررسی شلنگ‌ها و اتصالات ورودی و خروجی آب، بررسی زنگ زدگی قطعات، بررسی قطعات داخلی مانند المنت و… می‌باشد.

در صورتی که نیاز به سرویس لباسشویی ال جی در شهر قدس، سرویس ظرفشویی ال جی در شهر قدس، سرویس یخچال ال جی در شهر قدس، سرویس کولرگازی ال جی در شهر قدس و… نیاز دارید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان قاصدک، بدون فوت وقت، برای سرویس محصول شما اقدام نمایند.

تهیه‌ی قطعات یدکی محصولات ال جی

تهیه‌ی قطعات یدکی محصولات ال جی، از بزرگ ترین چالش‌ها برای کاربران ال جی می‌باشد به علاوه این مضوع ممکن است بسیار ذهن شمارا درگیر کرده باشد. قاصدک سنتر جهت برطرف کردن این شرایط، به عنوان نمایندگی ال جی در شهر قدس، وظیفه‌ی تهیه‌ی قطعات یدکی ال جی را بر عهده گرفته است. این قطعات به صورت ارجینال از شرکت مرکزی ال جی تامین و به دست مشتریان ال جی در شهر قدس می‌رسد. تعمیر ظرفشویی ال جی در شهر قدس

این قطعات یدکی شامل هرگونه قطعاتی می‌شود. برای مثال می‌توان از قطعات بزرگ مانند لاستیک دور درب یخچال ال جی، لاستیک دور درب لباسشویی ال جی، لاستیک دور درب ظرفشویی ال جی، دیگ لباسشویی ال جی و… تا قطعات کوچک تر مانند شیشه‌ی یخچال ال جی، میکروسوئیچ درب لباسشویی ال جی و… اشاره نمود. به علاوه قاصدک سنتر، فروش قطعات مهمی مانند برد دستگاه، موتور دستگاه و… را نیز ارائه می‌کند همچنین می‌توانید برای تهیه‌ی مواد شوینده، با قاصدک سنتر در ارتباط باشید. تعمیر لباسشویی ال جی در شهر قدس

در صورتی که نیاز به قطعات یدکی لباسشویی ال جی در شهر قدس، قطعات یدکی ظرفشویی ال جی در شهر قدس، قطعات یدکی یخچال ال جی در شهر قدس، قطعات یدکی کولرگازی ال جی در شهر قدس و… دارید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان قاصدک، بدون فوت وقت، برای ارسال قطعات شما، اقدام نمایید. نمایندگی ال جی در شهر قدس

لباسشویی ال جی

لباسشویی ال جی از اولین محصولاتی است که ال جی روانه‌ی بازار کرده است و از اولین لباسشویی‌هایی است که ساخته شده و به بازار جهانی عرضه گردیده است. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی لباسشویی ال جی در شهر قدس، موظف به نصب لباسشویی ال جی در شهر قدس، سرویس لباسشویی ال جی در شهر قدس، تعمیر لباسشویی ال جی در شهر قدس و… می‌باشد همچین خدماتی که قاصدک سنتر برای این محصول ارائه می‌دهد، شامل 18 الی 36 ماه گارانتی می‌شود که معمولا این گارانتی برای دستگاه و قطعات تعویض شده می‌باشد.

شما می‌توانید در صورت نیاز به نصب لباسشویی ال جی در شهر قدس، سرویس لباسشویی ال جی در شهر قدس، تعمیر لباسشویی ال جی در شهر قدس و… با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید.

ظرفشویی ال جی

ظرفشویی‌های ال جی یکی از برترین ظرفشویی‌ها در میان برندهای پرچم دار می‌باشد که چندین سال بعد از لباس‌شویی‌های همین برند به بازار عرضه شد. ظرفشویی‌های ال جی در ظرفیت‌های مختلفی با برنامه‌های متنوعی عرضه شده است که همین سبب پر طرفدار بودن این ظرفشویی شده است. ممکن است طی استفاده از ظرفشویی‌های ال جی، برای ظرفشویی‌تان مشکلی پیش آید یا بخواهید آن را سرویس نمایید و یا حتی ممکن است بخواهید آن را نصب نمایید.

در چنین شرایطی بهترین انتخاب، نمایندگی رسمی این برند می‌باشد زیرا که نمایندگان رسمی مجاز به گارانتی کردن دستگاه شما هستند به علاوه از سمت شرکت مرکزی تائید شده هستند و با ضوابط شرکت، آشنا هستند. شما می‌توانید در صورت نیاز به نصب ظرفشویی ال جی در شهر قدس، سرویس ظرفشویی ال جی در شهر قدس، تعمیر ظرفشویی ال جی در شهر قدس و… با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید.

یخچال ال جی

یخچال‌های ال جی در انواع‌های مخختلفی از جمله ساید بای ساید، دوقلو، پایین فریزر و… اشاره نمود. یخچال‌های ال جی به ویژه یخچال‌های ساید بای ساید، به دلیل هزینه‌ی بالا و نصب و تعمیر پیچیده نسبت به سایر یخچال‌ها، از اهمیت زیادی برخوردار هستند و خوب است که توسط یک فرد کاربلد نصب گردد. عدم نصب صحیح این یخچال‌ها سبب بروز سر و صدا و لرزش زیاد، نشتی آب یخچال، خالی شدن گاز یخچال و… می‌شود به علاوه اگر هنگام تعمیر، عیب آن به درستی تشخیص داده نشود، سبب بروز مشکلات بیشتری خواهد شد.

قاصدک سنتر با بیش از 15 سال سابقه در زمینه‌ی تعمیرات و نصب انواع یخچال‌های ال جی و تعمیرات آنها، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات نصب و تعمیر یخچال ال جی در سراسر شهر قدس می‌باشد. شما می‌توانید جهت ثبت درخواست نصب خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

کولرگازی ال جی

کولرگازی‌های ال جی یکی دیگر از محصولات ال جی می‌باشد که قاصدک سنتر وظیفه‌ی ارائه‌ی خدمات مشتریان را برعهده گرفته است. این کولرگازی‌ها در ظرفیت‌ها مختلف اعم از 8000 تا 36000 بی تی یو همچنین اکثر کولرگازی‌های این برند، رده‌ی A+ هستند و از فناوری اینورتر برخوردار هستند.

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی کولرگازی ال جی در شهر قدس، موظف به نصب کولرگازی ال جی در شهر قدس، سرویس کولرگازی ال جی در شهر قدس، تعمیر کولرگازی ال جی در شهر قدس، شارژ کولرگازی ال جی در شهر قدس و… می‌باشد. در صورتی که نیاز به خدمات تعمیر کولرگازی در شهر قدس دارید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید.

چرا قاصدک سنتر را باید انتخاب کنیم؟

– قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی ال جی از سال 1386 با بیش از 15 سال سابقه، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان ال جی در شهر قدس می‌باشد.

– تمامی خدماتی که قاصدک سنتر ارائه می‌کند، عم از نصب و تعمیر، شامل 18 الی 36 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌باشد.

– کادر فنی قاصدک سنتر، متشکل از کارشناسانی حرفه‌ای در زمینه‌ی نصب، تعمیر و سرویس با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه می‌باشد.

– تمام فرآیند تعمیر محصولات ال جی در محل خودتان و تحت نظر خودتان انجام می‌گیرد.

– قاصدک سنتر، یکی از سریعترین شبکات خدماتی در سراسر تهران می‌باشد. همچنین قاصدک سنتر، به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل آمادگی خود را برای ارائه خدماتی مانند نصب و تعمیربه شما اعلام می‌دارد.

– تمامی هزینه‌هایی که قاصدک سنتر دریافت می‌کند، مطابق با هزینه‌های اتحادیه می‌باشد.

– قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی ال جی، تعمیر قطعه را بر تعویض آن اولویت می‌داند و در صورتی که قطعه غیر قابل تعمیر بود، برای نصب آن اقدام می‌کند.

– و…

قاصدک سنتر برای کدامین از محصولات ال جی ارائه‌ی خدمات دارد؟

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی ال جی در شهر قدس، موظف به ارائه‌ی خدمات نصب، تعمیر و سرویس لباسشویی ال جی، ظرفشویی ال جی، یخچال ساید بای ساید ال جی، یخچال دو قلو ال جی، یخچال ال جی، کولرگازی ال جی و نصب و راه اندازی تلوزیون ال جی در شهر قدس می‌باشد.

در صورتی که نیاز به تعمیر، نصب و یا سرویس محصولات ال جی داشته اید، میتوانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک سنتر در اسرع وقت برای خدمت به شما آماده شوند.

سوالات متداول

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی ال جی، موظف به ارائه‌ی خدمات به همراه گارانتی می‌باشد. این گارانتی پس از نصب بر روی محصول و پس از تعمیر بر روی قطعه‌ی تعویض شده انجام می‌گیرید د و طول آن به مدت 18 الی 36 ماه می‌باشد.

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی ال جی، بر خلاف موسسین دروغین، خدمات تعمیر محصولات را به صورت تعمیر در منزل برای شما ارائه می‌کند تا از این جهت بتواند خیال مشتریان ال جی را راحت نمایند.

جهت ثبت سفارش در سامانه‌ی قاصدک سنتر، تنها کافیست با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را اعلام نمایید تا در سامانه‌ی قاصدک ثبت شوید.

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی ال جی در پرند، خدمات نصب، تعمیر و سرویس را برای محصولاتی مانند لباسشویی، ظرفشویی، انواع یخچال، کولرگازی و خدمات نصب را برای تلوزیون ال جی در پرند ارائه می‌نماید.

هزینه‌ی نصب، تعمیر و یا سرویس با توجه به نوع خدماتی که برای شما صورت می‌گیرد متفاوت است و نمی‌توان قیمت واحدی را برای آن اعلام نمود. جهت استعلام قیمت نیز می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

کلمات کلیدی مرتبط

نصب لباسشویی ال جی در شهر قدس، نصب ظرفشویی ال جی در شهر قدس، نصب یخچال ال جی در شهر قدس، نصب ساید بای ساید ال جی در شهر قدس، نصب کولر گازی ال جی در شهر قدس، تعویض فیلتر ساید بای ساید ال جی در شهر قدس، تعمیر لباسشویی ال جی در شهر قدس، تعمیر ظرفشویی ال جی در شهر قدس، تعمیر یخچال ال جی در شهر قدس، تعمیر ساید بای ساید ال جی در شهر قدس، تعمیر کولر گازی ال جی در شهر قدس، سرویس لباسشویی ال جی در شهر قدس، سرویس ظرفشویی ال جی در شهر قدس، سرویس یخچال ال جی در شهر قدس، سرویس ساید بای ساید ال جی در شهر قدس، سرویس کولر گازی ال جی در شهر قدس، نمایندگی لباسشویی ال جی در شهر قدس، نمایندگی ظرفشویی ال جی در شهر قدس، نمایندگی یخچال ال جی در شهر قدس، نمایندگی ساید بای ساید ال جی در شهر قدس، نمایندگی کولر گازی ال جی در شهر قدس

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟