5/5 - (2 امتیاز)
کتری بوش

کتری بوش به سیستم‌های ایمنی خاصی مجهز شده است. سیستم این کتری‌ها طوری طراحی شده‌اند که حتی در شرایطی که آبی درون ظرف وجود ندارد و دستگاه بیش از حد داغ شده، به صورت خودکار از دستگاه محافظت کنند. ضمن این که هنگامی که آب کتری به جوش می‌آید، کتری به صورت خودکار خاموش می‌شود.

در این مقاله ما به بررسی کتری برقی بوش و تعمیرات آن میپردازیم.

نمایندگی بوش سرویس اعلام آمادگی برای خدمات پس از فروشو فروش قطعات یدکی بوش میکند  پسبرای خرید لوازم یدکی کتری برقی بوش میتوانید با بوش سرویس تماس حاصل فرمایید.

تکنسین‌های بوش سرویس قاصدک سرویس می‌توانند در زمان تعیین شده توسط شما ضمن مراجعه به محل، عیب‌یابی صحیح و تعمیر یخچال فریزر بوش شما در غرب تهران را بدون انتقال کتری برقی بوش به تعمیرگاه انجام دهند. در صورت نیاز فقط قطعه‌ی معیوب به تعمیرگاه مرکزی منتقل خواهد شد. تعمیرکاران ما با توجه به سال‌ها تجربه و آموزش‌های تخصصی با مشکلات رایج یخچال فریزر بوش با هر مدلی به خوبی آشنا هستند. پس اگر با هر کدام از مشکلات زیر مواجه شده‌اید و به دنبال تعمیرات تخصصی یخچال فریزر بوش هستید، با بوش سرویس یا نمایندگی بوش در غرب تهران تماس بگیرید.

کتری برقی روشن نمی‌شود

این ایراد یکی از رایج ترین ایرادات کتری های برقی بوش است که دلایل بروز آن می‌تواند بسیار زیاد باشد. خرابی ترموستات، خرابی سیم اتصال، خرابی المنت‌های دستگاه و… از دلایل رخ دادن این مشکل است اما پیشنهاد می‌شود تعمیر را به یک تکنسین بسپارید.

کتری برقی رسوب کرده است

در برخی موارد، کف و دیواره‌های کتری برقی بوش رسوب می‌کند. این رسوبات رنگ سفید یا کرمی دارند و به‌سختی پاک می‌شوند. دلیل بروز این مشکل استفاده از آب تصفیه نشده و دارای املاح است. برای از‌بین‌ بردن این رسوبات می‌توانید از سرکه رقیق شده با آب استفاده کنید.

پریدن فیوز با روشن‌ کردن کتری برقی

اگر زمانی که کتری برقی بوش خود را روشن می‌کند، فیوز منزلتان می‌پرد، سیم‌کشی کتری شما دارای اتصالی است و باید هرچه سریع‌تر توسط تعمیرکاران یک نمایندگی معتبر و مراکز مجاز تعمیرات کتری بوش برقی تعمیر شود. این ایراد یکی از خطرناک‌ترین ایرادات متداول کتری های برقی است که باید کاملا آن را جدی گرفت.

کتری برقی سروصدای ناهنجار تولید می‌کند.

خرابی المنت‌های حرارتی و ترموستات‌های کتری برقی بوش می‌تواند باعث ایجاد سروصدای ناهنجار در هنگام به جوش آمدن آب شود. این ایراد باید توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص از تعمیرگاه ها یا نمایندگی های مجاز تعمیرات کتری برقی بوش رفع شود و به همین خاطر از دست‌کاری کتری برقی بدون دانش کافی خودداری کنید.

نکاتی برای افزایش طول عمر کتری برقی بوش

افزایش قیمت انواع لوازم خانگی برقی باعث شده است که افراد با رعایت نکات مراقبتی، طول عمر لوازم منزل خود را افزایش دهند. برای افزایش طول عمر کتری برقی بوش بوش نیز نکاتی وجود دارد که رعایت آن‌ها می‌تواند طول عمر کتری شما را به‌شدت افزایش دهد. یکی از این نکات استفاده از آب تصفیه‌شده برای عدم رسوب‌گذاری کتری است. آب‌های سنگین و دارای املاح به المنت‌ها و دیگر قسمت‌های داخلی کتری برقی آسیب جدی وارد می‌کنند. از طرف دیگر استفاده اصولی و درست مطابق با توضیحات دفترچه راهنما نیز از دیگر نکاتی است که برای افزایش طول عمر کتری برقی باید آن را رعایت کرد.

معرفی مهم‌ترین قطعات کتری برقی بوش

باتوجه به این‌ که کتری برقی بوش با چای‌ساز این برند متفاوت است، این وسیله قطعات بسیار کم‌تری دارد. از جمله این قطعات می‌توان به ترموستات، المنت‌های حرارتی، کلید روشن و خاموش و لامپ خبر اشاره کرد. هر یک از این قطعات تاثیر مخصوص به خود را در عملکرد نهایی کتری برقی دارند و به همین خاطر در صورت دستگاه، باید در ابتدا این قطعات را به‌صورت جداگانه عیب‌یابی کرد. شما می‌توانید تمام قطعات معیوب کتری برقی خود را از تعمیرگاه مجاز همیار ریپیر به‌عنوان مرکز تعمیرات کتری برقی بوش خریداری کنید. با مهم‌ترین قطعات کتری برقی آشنا می‌شویم.

ترموستات کتری برقی بوش؛ کتری های برقی بوش دارای دو ترموستات هستند که از افزایش بیش از اندازه دمای المنت‌های دستگاه جلوگیری می‌کنند تا دستگاه آسیب نبیند. این قطعه عموما به‌سادگی خراب نمی‌شود اما از اصلی‌ترین دلایل خرابی آن می‌توان به پایان عمر مفیدش یا نوسان جریان برق اشاره کرد

المنت‌های حرارتی؛ افزایش دمای آب درون کتری برقی بوش با استفاده از المنت‌های حرارتی تعبیه شده در کف کتری انجام می‌شود. این المنت‌ها از طریق یک سوکت به بدنه یا سینی دستگاه متصل می‌شوند و با جریان یافتن برق، دمای آب درون کتری به نقطه جوش می‌رسد. نوسان برق و نفوذ آب از دلایل اصلی خرابی این قطعه هستند.

کلید روشن و خاموش؛ یکی از مهم‌ترین اما ساده‌ترین قطعات کتری های برقی بوش، کلید روشن و خاموش آن است. این کلید المنت‌های دستگاه را برای جوش آوردن آب فعال می‌کند. باتوجه به استفاده بسیار زیاد از این کلید، احتمال خرابی آن براثر استفاده نادرست یا واردشدن فشار بیش از اندازه بالا است.

لامپ خبر کتری برقی بوش؛ تمام کتری های برقی بوش دارای یک لامپ خبر آبی یا قرمزرنگ هستند که در زمان فعال‌شدن المنت دستگاه روشن می‌شود. این لامپ ازآن‌جهت اهمیت دارد که روشن شدن آن به معنی فعال‌شدن المنت‌های دستگاه است. همچنین این لامپ یک قطعه ایمنی نیز به‌شمار می‌آید.

تعرفه تعمیر کتری برقی بوش.

هزینه به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برای مثال امکان دارد دستگاه شما نیازمند به تعویض قطعه شود که مشمول هزینه است ولی در مدت زمانی که محصول شما گارانتی دارد ممکن است هزینه های شما کاهش پیدا کند. تعیین قیمت باید توسط تعمیرکار و پس از عیب یابی دستگاه انجام شود همچنین درنظر داشته باشید که بازدید و کارشناسی قاصدک تعمیر رایگان است.

نحوه برقراری ارتباط با قاصدک تعمیر برای تعمیر کردن کتری بوش شما

برای ارتباط با نمایندگی بوش جهت تهیه لوازم یدکی بوش و دریافت خدمات بوش سرویس صرفا جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید.

قاصدک تعمیر آماده خدمت به شما میباشد.

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟