امتیاز شما به این صفحه
نمایندگی سامسونگ در شهر قدس

نمایندگی سامسونگ در شهر قدس

سامسونگ یک شرکت چند خوشه‌ای کره‌ای می‌باشد که دفتر مرکزی آن در سئول، پایتخت کره‌ی جنوبی می‌باشد. این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه‌ی لوازم خانگی برقی، در صنعت‌های دیگر نیز فعالیت زیاد و چشمگیری داشته است برای مثال صنعت صنایع هوشمند مانند گوشی، شرکت‌های بیمه‌ای، صنایع لوازم سنگین و… اشاره نمود. این شرکت در سال 1938 تاسیس گردید و طی چند دهه فعالیت به اوج شکوایی خود و تشکیل زیر مجموعه‌هایی مانند سامسونگ فایر، سامسونگ لایف، سامسونگ الکترونیس، سامسونگ موتورز و… اشاره نمود.

از برترین محصولات سامسونگ می‌توان به لباسشویی سامسونگ، ظرفشویی سامسونگ و یخچال سامسونگ اشاره نمود. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ در شهر قدس، موظف به ارائه‌ی هرگونه خدمات برای محصولات سامسونگ در سراسر تهران می‌باشد پس در صورت نیاز به هرگونه خدماتی برای محصولات سامسونگ در شهر قدس، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید.

تعمیر محصولات سامسونگ

تعمیرات، مهمترین بخشی خدمات است که معمولا توسط یک مجموعه ارائه می‌گردد. تعمیرات محصولات سامسونگ نیازمند یک تعمیرکار زبده و حرفه‌ای می‌باشد که بتواند به درستی دستگاه شمارا عیب یابی نمایید و برای تعمیر آن اقدام نماید زیرا عدم تشخیص صحیح در عیب یابی ممکن است سبب بروز هرگونه خرابی جدید در محصول سامسونگ شما گردد و در نتیجه شما هزینه‌های زیادی را متقبل خواهید شد. نمایندگی سامسونگ در شهر قدس

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ با بیش از 15 سال سابقه در زمینه‌ی تعمیر محصولات سامسونگ، ارائه‌ی هرگونه خدمات تعمیر برای تمامی محصولات سامسونگ ارائه می‌دهد. برای مثال، خدمات تعویض لاستیک دور درب ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، رفع کدهای خطای لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، تعویض فیلتر ساید بای ساید سامسونگ در شهر قدس، شارژ گاز یخچال سامسونگ در شهر قدس و… تعمیر یخچال سامسونگ در شهر قدس

در صورتی که نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، تعمیر یخچال سامسونگ در شهر قدس، تعمیر کولرگازی سامسونگ در شهر قدس و… دارید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان قاصدک، بدون فوت وقت، برای تعمیر محصول شما اقدام نمایند. تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهر قدس

نصب محصولات سامسونگ

نصب محصولات سامسونگ حتما باید توسط یک نمایندگی مجاز و معتبر صورت بگیرد زیرا کارشناسان و نمایندگان معتبر قادر به گارانتی کردن دستگاه شما به مدت 18 الی 36 ماه می‌باشند به علاوه نمایندگان معتبر هر برند بر خلاف هر نمایندگان دیگری، آشنا با ضوابط شرکت اولیه می‌باشند و دستگاه شمارا مطابق با استانداردهای آن برند نصب می‌کنند در نتیجه احتمال بروز مشکلاتی مانند سر و صدای زیاد، نشتی آب و… تا حد زیادی کاهش میابد. نمایندگی سامسونگ در شهر قدس

از آنجایی که قاصدک سنتر نمایندگی مجاز سامسونگ در شهر قدس می‌باشد، خدمات نصب را نیز بر شما مشتریان سامسونگ ارائه می‌نمایند. این خدمات شامل 18 الی 36 ماه گارانتی دستگاه شما می‌باشد همچنین کادر فنی قاصدک، متشکل از افرادی با تجربه در این زمینه هستند که این مضوع می‌تواند تاثیر زیادی روی کیفیت نصب دستگاه شما داشته باشد.

در صورتی که نیاز به نصب لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، نصب ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، نصب یخچال سامسونگ در شهر قدس، نصب کولرگازی سامسونگ در شهر قدس و… دارید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان قاصدک، بدون فوت وقت، برای نصب محصول شما اقدام نمایند. تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهر قدس

سرویس محصولات سامسونگ

افراد معمولا از سرویس لوازم خانگی خود جلوگیری می‌کنند و آن را بیهوده می‌خوانند در حالی که اینطور نمی‌باشد. سرویس بهترین راه نگهداری از محصولات و افزایش طول عمر آنها می‌باشد. سرویس علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه شما سبب سالم ماندن قطعات و کاهش بروز مشکلاتی مانند نشتی آب، سر و صدا، ارورها و… می‌شود.

سرویس معمولا شامل خدماتی مانند شار گاز برای کولرگازی سامسونگ، بررسی و جرمگیری لباسشویی و ظرفشویی، بررسی سطح گاز ساید بای ساید، بررسی لاستیک‌‌های دور درب، شستشوی محصول، بررسی شلنگ‌ها و اتصالات ورودی و خروجی آب، بررسی زنگ زدگی قطعات، بررسی قطعات داخلی مانند المنت و… می‌باشد.

در صورتی که نیاز به سرویس لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، سرویس ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، سرویس یخچال سامسونگ در شهر قدس، سرویس کولرگازی سامسونگ در شهر قدس و… نیاز دارید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان قاصدک، بدون فوت وقت، برای سرویس محصول شما اقدام نمایند.

تهیه‌ی قطعات یدکی محصولات سامسونگ

تهیه‌ی قطعات یدکی محصولات سامسونگ، از بزرگ ترین چالش‌ها برای کاربران سامسونگ می‌باشد به علاوه این مضوع ممکن است بسیار ذهن شمارا درگیر کرده باشد. قاصدک سنتر جهت برطرف کردن این شرایط، به عنوان نمایندگی سامسونگ در شهر قدس، وظیفه‌ی تهیه‌ی قطعات یدکی سامسونگ را بر عهده گرفته است. این قطعات به صورت ارجینال از شرکت مرکزی سامسونگ تامین و به دست مشتریان سامسونگ در شهر قدس می‌رسد. تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس

این قطعات یدکی شامل هرگونه قطعاتی می‌شود. برای مثال می‌توان از قطعات بزرگ مانند لاستیک دور درب یخچال سامسونگ، لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ، لاستیک دور درب ظرفشویی سامسونگ، دیگ لباسشویی سامسونگ و… تا قطعات کوچک تر مانند شیشه‌ی یخچال سامسونگ، میکروسوئیچ درب لباسشویی سامسونگ و… اشاره نمود. به علاوه قاصدک سنتر، فروش قطعات مهمی مانند برد دستگاه، موتور دستگاه و… را نیز ارائه می‌کند همچنین می‌توانید برای تهیه‌ی مواد شوینده، با قاصدک سنتر در ارتباط باشید. تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهر قدس

در صورتی که نیاز به قطعات یدکی لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، قطعات یدکی ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، قطعات یدکی یخچال سامسونگ در شهر قدس، قطعات یدکی کولرگازی سامسونگ در شهر قدس و… دارید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان قاصدک، بدون فوت وقت، برای ارسال قطعات شما، اقدام نمایید. نمایندگی سامسونگ در شهر قدس

لباسشویی سامسونگ

لباسشویی سامسونگ از اولین محصولاتی است که سامسونگ روانه‌ی بازار کرده است و از اولین لباس‌شویی‌هایی است که ساخته شده و به بازار جهانی عرضه گردیده است. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، موظف به نصب لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، سرویس لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهر قدس و… می‌باشد همچین خدماتی که قاصدک سنتر برای این محصول ارائه می‌دهد، شامل 18 الی 36 ماه گارانتی می‌شود که معمولا این گارانتی برای دستگاه و قطعات تعویض شده می‌باشد.

شما می‌توانید در صورت نیاز به نصب لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، سرویس لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهر قدس و… با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید.

ظرفشویی سامسونگ

ظرفشویی‌های سامسونگ یکی از برترین ظرفشویی‌ها در میان برندهای پرچم دار می‌باشد که چندین سال بعد از لباس‌شویی‌های همین برند به بازار عرضه شد. ظرفشویی‌های سامسونگ در ظرفیت‌های مختلفی با برنامه‌های متنوعی عرضه شده است که همین سبب پر طرفدار بودن این ظرفشویی شده است. ممکن است طی استفاده از ظرفشویی‌های سامسونگ، برای ظرفشویی‌تان مشکلی پیش آید یا بخواهید آن را سرویس نمایید و یا حتی ممکن است بخواهید آن را نصب نمایید.

در چنین شرایطی بهترین انتخاب، نمایندگی رسمی این برند می‌باشد زیرا که نمایندگان رسمی مجاز به گارانتی کردن دستگاه شما هستند به علاوه از سمت شرکت مرکزی تائید شده هستند و با ضوابط شرکت، آشنا هستند. شما می‌توانید در صورت نیاز به نصب ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، سرویس ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس و… با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید تا درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید.

یخچال سامسونگ

یخچال‌های سامسونگ در انواع‌های مخختلفی از جمله ساید بای ساید، دوقلو، پایین فریزر و… اشاره نمود. یخچال‌های سامسونگ به ویژه یخچال‌های ساید بای ساید، به دلیل هزینه‌ی بالا و نصب و تعمیر پیچیده نسبت به سایر یخچال‌ها، از اهمیت زیادی برخوردار هستند و خوب است که توسط یک فرد کاربلد نصب گردد. عدم نصب صحیح این یخچال‌ها سبب بروز سر و صدا و لرزش زیاد، نشتی آب یخچال، خالی شدن گاز یخچال و… می‌شود به علاوه اگر هنگام تعمیر، عیب آن به درستی تشخیص داده نشود، سبب بروز مشکلات بیشتری خواهد شد.

قاصدک سنتر با بیش از 15 سال سابقه در زمینه‌ی تعمیرات و نصب انواع یخچال‌های سامسونگ و تعمیرات آنها، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات نصب و تعمیر یخچال سامسونگ در سراسر شهر قدس می‌باشد. شما می‌توانید جهت ثبت درخواست نصب خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

کولرگازی سامسونگ

کولرگازی‌های سامسونگ یکی دیگر از محصولات سامسونگ می‌باشد که قاصدک سنتر وظیفه‌ی ارائه‌ی خدمات مشتریان را برعهده گرفته است. این کولرگازی‌ها در ظرفیت‌ها مختلف اعم از 8000 تا 36000 بی تی یو همچنین اکثر کولرگازی‌های این برند، رده‌ی A+ هستند و از فناوری اینورتر برخوردار هستند.

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی کولرگازی سامسونگ در شهر قدس، موظف به نصب کولرگازی سامسونگ در شهر قدس، سرویس کولرگازی سامسونگ در شهر قدس، تعمیر کولرگازی سامسونگ در شهر قدس، شارژ کولرگازی سامسونگ در شهر قدس و… می‌باشد. در صورتی که نیاز به خدمات تعمیر کولرگازی در شهر قدس دارید، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید.

چرا قاصدک سنتر را باید انتخاب کنیم؟

– قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی سامسونگ از سال 1386 با بیش از 15 سال سابقه، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به مشتریان سامسونگ در شهر قدس می‌باشد.

– تمامی خدماتی که قاصدک سنتر ارائه می‌کند، عم از نصب و تعمیر، شامل 18 الی 36 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌باشد.

– کادر فنی قاصدک سنتر، متشکل از کارشناسانی حرفه‌ای در زمینه‌ی نصب، تعمیر و سرویس با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه می‌باشد.

– تمام فرآیند تعمیر محصولات سامسونگ در محل خودتان و تحت نظر خودتان انجام می‌گیرد.

– قاصدک سنتر، یکی از سریعترین شبکات خدماتی در سراسر تهران می‌باشد. همچنین قاصدک سنتر، به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل آمادگی خود را برای ارائه خدماتی مانند نصب و تعمیربه شما اعلام می‌دارد.

– تمامی هزینه‌هایی که قاصدک سنتر دریافت می‌کند، مطابق با هزینه‌های اتحادیه می‌باشد.

– قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی سامسونگ، تعمیر قطعه را بر تعویض آن اولویت می‌داند و در صورتی که قطعه غیر قابل تعمیر بود، برای نصب آن اقدام می‌کند.

– و…

قاصدک سنتر برای کدامین از محصولات سامسونگ ارائه‌ی خدمات دارد؟

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی سامسونگ در شهر قدس، موظف به ارائه‌ی خدمات نصب، تعمیر و سرویس لباسشویی سامسونگ، ظرفشویی سامسونگ، یخچال ساید بای ساید سامسونگ، یخچال دو قلو سامسونگ، یخچال سامسونگ، کولرگازی سامسونگ و نصب و راه اندازی تلوزیون سامسونگ در شهر قدس می‌باشد.

در صورتی که نیاز به تعمیر، نصب و یا سرویس محصولات سامسونگ داشته اید، میتوانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک سنتر در اسرع وقت برای خدمت به شما آماده شوند.

سوالات متداول

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ، موظف به ارائه‌ی خدمات به همراه گارانتی می‌باشد. این گارانتی پس از نصب بر روی محصول و پس از تعمیر بر روی قطعه‌ی تعویض شده انجام می‌گیرید د و طول آن به مدت 18 الی 36 ماه می‌باشد.

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ، بر خلاف موسسین دروغین، خدمات تعمیر محصولات را به صورت تعمیر در منزل برای شما ارائه می‌کند تا از این جهت بتواند خیال مشتریان سامسونگ را راحت نمایند.

جهت ثبت سفارش در سامانه‌ی قاصدک سنتر، تنها کافیست با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را اعلام نمایید تا در سامانه‌ی قاصدک ثبت شوید.

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی سامسونگ در شهریار، خدمات نصب، تعمیر و سرویس را برای محصولاتی مانند لباسشویی، ظرفشویی، انواع یخچال، کولرگازی و خدمات نصب را برای تلوزیون سامسونگ در شهریار ارائه می‌نماید.

هزینه‌ی نصب، تعمیر و یا سرویس با توجه به نوع خدماتی که برای شما صورت می‌گیرد متفاوت است و نمی‌توان قیمت واحدی را برای آن اعلام نمود. جهت استعلام قیمت نیز می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

کلمات کلیدی مرتبط

نصب لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، نصب ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، نصب یخچال سامسونگ در شهر قدس، نصب ساید بای ساید سامسونگ در شهر قدس، نصب کولر گازی سامسونگ در شهر قدس، تعویض فیلتر ساید بای ساید سامسونگ در شهر قدس، تعمیر لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، تعمیر یخچال سامسونگ در شهر قدس، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در شهر قدس، تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر قدس، سرویس لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، سرویس ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، سرویس یخچال سامسونگ در شهر قدس، سرویس ساید بای ساید سامسونگ در شهر قدس، سرویس کولر گازی سامسونگ در شهر قدس، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در شهر قدس، نمایندگی یخچال سامسونگ در شهر قدس، نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در شهر قدس، نمایندگی کولر گازی سامسونگ در شهر قدس

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟