5/5 - (5 امتیاز)
شهرک صنعتی عباس آباد
خدمات قاصدک چوب در شهرک صنعتی عباس آباد

شهرک صنعتی عباس آباد در 45 کیلومتری شهر تهران و در مسیر تهران _ گرمسار قرار دارد. این شهرک دارای مساحتی حدود 1029 هکتار است که یکی از مهم ترین و بزرگ ترین شهرک های صنعتی تهران به حساب می آید. طبق آمار موجود حدود 42000 نفر در این شهرک مشغول کار هستند.
کارخانه ها, کارگاه ها و مراکز تولیدی بسیاری در زمینه های مختلف از جمله صنایع فلزی ، پلاستیک ، کانی ، مواد غذایی ، برق الکترونیک ، نساجی ، پوشاک شیمیایی ، سلولزی و … در این شهرک فعالیت می کنند.

خدمات قاصدک چوب در شهرک صنعتی عباس آباد

فایل اداری

سفارش فایل اداری در شهرک صنعتی عباس آباد

فایل ها کمدهای کشوداری هستند که به طور ویژه در ادارات و شرکت هایی مورد استفاده قرار می گیرند که حجم کاغذ و پروندهای زیادی دارند.

در گذشته بیشتر از فلز برای ساخت این فایل ها استفاده می شد اما به دلیل معایب بسیار, در حال حاضر استفاده از چوب برای تولید آن مرسوم است چرا؟

چون؛

 • دارای وزنی سبک تر در مقایسه با جنس های فلزی است
 • قابلیت جابه جایی راحت تری دارد
 • انتخاب طرح ها و رنگ های مختلف متناسب با طراحی محیط کار وجود دارد
 • با دوام و مقاوم است

 

ساخت پارتیشن

پارتیشن اداری

ساخت انواع پارتیشن در شهرک صنعتی عباس آباد

پارتیشن های اداری دیوارهای کاذبی هستند که برای ایجاد محدودیت در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند. از پارتیشن ها در ادارات معمولا برای تقسیم بندی محیط کار برای کارمندان استفاده میشود. به طور کلی دو جنس عمده برای پارتیشن ها وجود دارد یکی چوب و دیگری شیشه.
پارتیشن های شیشه ای به دلیل سنگین بودن, امکان جابه جایی محدود و معایب دیگری که دارند عملا زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند. اما در مقابل پارتیشن های ساخته شده از چوب به دلایل زیر محوبیت زیادی دارند؛

 • دارای تنوع بالاتری هستند
 • به راحتی میتوان آنها را جابه جا کرد
 • احتمال شکستن آنها وجود ندارد
 • می توان جنس و رنگ آن را متناسب با محیط انتخاب کرد
 • زیبایی خاصی به محیط می دهد
 • حریم افراد را حفظ خواهد کرد
خدمات قاصدک چوب در شهرک صنعتی عباس آباد

میز اداری

ساخت میز اداری در شهرک صنعتی عباس آباد

میزهای اداری باید متناسب با فضای موجود طراحی و ساخته شوند.البته طرح های آماده ی بسیاری نیز وجود دارد که فقط کافی بهترین آن را برای شرکت خود انتخاب کنید. اما در برخی موارد که محدودیت جا وجود دارد ترجیح این است که میز اداری سفارشی ساخته شود.

با این کار هم می توان یک میز اداری با استانداردهای لازم داشت و هم اینکه اندازه و سایز آن متناسب با فضای مورد استفاده خواهد بود. به نوعی با این کار استفاده ی بهینه از فضا را دارید. ضمن اینکه می توانید طرح و جنس و رنگ دلخواه خودتان را نیز انتخاب کنید.

یک میز اداری خوب انتخاب کنید

 1. ابعاد؛ ابعاد مبلمان اداری باید متناسب با فضا و محیط اداره باشد. در این خصوص باید وجود فضای باز و دسترسی آسان به نقاط مختلف محیط و دستگیر نبودن محیط یکی از مهم ترین ویژگی های یک میز اداری و مبلمان های اداری هستند.
 2. طراحی؛ در این زمینه همه چیز به سفارش دهنده بستگی دارد. گاهی طرح های آماده و ساده که در کاتالوگ ها موجود است برای یک محیط اداری ساده کاملا مناسب است. اما برخی دیگر ترجیح می دهند مدل مورد نظر خود را سفارش دهند.
 3. جنس؛ یکی از مهم ترین فاکتور های یک میز خوب، جنس آن است. استفاده از بهترین چوب برای میز اداری می تواند در ساخت این نوع میزها و دوام و کیفیت آنها بسیار مهم باشد.
خدمات قاصدک چوب در شهرک صنعتی عباس آباد

کتابخانه

طراحی  و ساخت کتابخانه در شهرک صنعتی عباس آباد

کتابخانه از اجزای واجب و ضروری یک اداره یا شرکت نیست. اما وجود آن می تواند تا حد قابل توجهی باعث زیبایی فضا و ایجاد جذابیت بصری محیط شود. 

در واقع یک محیط اداری در درجه ی اول باید برای کارمندان آن جذاب باشد زیرا این افراد بیشترین زمان یک روز خود را در این محیط می گذرانند.

علاوه بر جنبه های زیبایی که کتابخانه ها برای محیط اداری فراهم می کنند, فضای مناسبی را نیز برای نگهداری از پوشه ها و پرونده ها نیز به وجود می آورند.

شهرک صنعتی پرند

کانتر

ساخت کانتر در شهرک صنعتی عباس آباد

این میزها باید به گونه ای طراحی شده باشند که سبب تسهیل ارتباط مشتری و کارمندان شوند. معمولا میزهای کانتر را از جنس ام دی اف با پوششی از پی وی سی(PVC) می سازند.

ویژگی های یک کانتر اداری

 1. ابعاد؛ ابعاد میز را طوری انتخاب کنید تا در بهترین قسمت شرکت قرار گیرد
 2. رنگ و طرح؛ دقت داشته باشید که رنگ و طرح مورد نظر باید با بقیه ی اجزای شرکت و رنگ های آنها هم خوانی داشته باشد
 3. هزینه ها؛ متناسب با ابعاد و جنس چوبی که انتخاب می کنید قیمت های کانترها متفاوت خواهند شد اما تمامی جوانب را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که پرداخت اضافی نخواهید داشت.
 4. مقاومت بالا
 5. طبقه بندی های منظم
 6. قابلیت جمع شدن و اشغال حداقل فضا
خدمات ساخت دکوراسیون اداری

میز منشی

ساخت میز منشی در شهرک صنعتی عباس آباد

میز منشی اولین نقطه ای است که هر مراجعه کننده ای با آن رو به رو می شود. در واقع میز منشی به منزله ی ویترین اداره یا شرکت مورد نظر است. پس لازم است در طراحی یا خرید آن دقت بالایی به خرج داد.
انتخاب طرح, رنگ, اندازه و جنس چوبی که باید برای تولید میز منشی مورد استفاده قرار بگیرد همه و همه بستگی به نوع فعالیت شرکت مورد نظر و محیطی دارد که قرار است از آن استفاه کنند.

یک میز منشی خوب

ارگونومیک بودن( با هدف کاهش فشارهای وارده بر گردن, دست, ستون فقرات و …), ارتفاع مناسب, دارای فضای کافی مانند کشو, طبقه و… استفاده از جنس چوب مرغوب, ضد آب بودن
و … از جمله ویژگی های یک میز منشی مناسب و خوب است.

ساخت میز اداری

دکوراسیون اداری

طراحی و ساخت دکوراسیون اداری در شهرک صنعتی عباس آباد

تصویر خوب ایجاد شده از شرکت در ذهن مخاطب بسیار مهم است و احیای آن در محیط دفتر کار و همچنین سایر جنبه های شرکت ضروری است.

البته داشتن یک دفتر کار شیک یا استفاده از به روزترین دکوراسیون اداری که کاربردی نیست هیچ فایده ای ندارد!! دفتری مملو از اسباب بی استفاده که فقط چشمگیر به نظر می رسد نمی تواند دلیلی برای موفقیت و پیشرفت باشد.

برخی از مهمترین ویژگیهای دفاتر مدرن ، فضاهای کار مشترک ، اتاقهای اجتماعات خصوصی و البته فضاهای میز تحریر است.

استفاده از دکوراسیون اداری  مدرن و زیبا به اندازه‌ی کاری که قرار است در آن انجام شود اهمیت دارد.

خدمات ساخت دکوراسیون اداری

میز کنفرانس

ساخت انواع میز کنفرانس در شهرک صنعتی عباس آباد

تمامی شرکت ها نیاز به یک فضایی مثل اتاق کنفرانس دارند. از اتاق های کنفرانس معمولا برای جلسات مهم بین کارمندان و یا جلساتی که با سایر شرکت ها برگزار می شود, استفاده می کنند.

مهم ترین بخش هر اتاق کنفرانس ” میز کنفرانس ” است. میزهای کنفرانس متناسب با فضایی که در آن قرار می گیرند دارای ابعاد و طرح های مختلفی هستند.

البته طراحی این میزها به عواملی مانند حداکثر تعداد افرادی که قرار است از آن استفاده کنند نیز بستگی دارد.

معمولا پیشنهاد می شود برای بیشتر از 60 نفر از میزهای گرد یا بیضی استفاده کرد.

میزهای کنفرانس دوار, مستطیل,مربع و U شکل از دیگر اشکالی است که می توان برای یک میز کنفرانس طراحی و اجرا کرد.

درب ضد سرقت

ساخت درب ضد سرقت در شهرک صنعتی عباس آباد

درب های ضد سرقتی که برای مکان های اداری، تجاری و امنیتی ساخته و طراحی می شوند نسبت به درب منازل مسکونی از امنیت و استحکام بالاتری برخوردارند. زیرا لایه فولادی که بین دو لایه رویی این درب ها تعبیه می شود بسیار مقاوم تر است و با توجه به مکان نصب درب از انواع عایق نظیر عایق صوتی، عایق حرارتی و عایق رطوبتی در آن ها استفاده می گردد.

ویژگی های یک درب ضد سرقت خوب

 • استفاده از یراق آلات مناسب
 • تنوع در ابعاد و سایزها
 • عایق اتلاف انرژی
 • عایق صدا
 • نصب آسان
 • جنس چوب رویه ی این درب ها باید متناسب با محیطی باشد که می خواهیم از آن استفاده کنیم. برای مثال ام دی اف از زیبایی و براقیت بیشتری در مقایسه با جنس های ملامینه و پی وی سی برخوردار است اما در مقابل خش و نور آفتاب مقاومت کمتری دارد.

درب سالن آمفی تئاتر

سفارش درب آمفی تئاتر در شهرک صنعتی عباس آباد

سالن های آمفی تئاتر باید به گونه ای طراحی شوند که صدایی از بیرون و از داخل سالن منتقل نشود. یکی از عواملی که میتواند در این موضوع تاثیر گذار باشد درب های این سالن ها هستند. معمولا سالن های این چنینی دارای بیش از دو درب هستند.

درب های آمفی تئاترها معمولا از جنس چوب با چهار چوب های فلزی ساخته می شود که برای عایق بهتر این درب ها پس از پایان کار نجاری از فوم های مخصوص با قطرهای متنوع و یک لایه چرم برای پوشش آن استفاده میشود.

ویژگی های درب سالن آمفی تئاتر

از جمله ویژگی هایی که یک درب سالن آمفی تئاتر باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 1. مقاومت بالا در برابر حریق
 2. عدم نفوذ پذیری امنیتی
 3. سهولت در جابه جایی و نصب
 4. عایق صدا
 5. سهولت در موارد خروج اضطراری
 6. استفاده از یراق آلات با کیفیت

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟