4.2/5 - (8 امتیاز)

نمایندگی رسمی اخوان در قرچک

نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک

شرکت اخوان​​​​

برند اخوان به منظور تولید محصولات داخلی با کیفیت در سال 1348 توسط محسن اخوان جم در تهران، تاسیس شد و کیفیت بالای این برند به همراه حمایت هموطنان باعث شد که این شرکت بتواند بیش از 50 سال به ارائه‌ی خدمات و فروش محصولات اخوان در سراسر تهران بپردازد و همزمان به یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی گاز سوز تبدیل شود. از محصولات این برند می‌توان به هود اخوان، گاز اخوان، فر اخوان، سینک اخوان و شیر آلات اخوان اشاره نمود.

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی اخوان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه‌ی ارائه خدمات لوازم خانگی و بیش از هفت سال سابقه در زمینه‌ی ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر محصولات اخوان آمادگی خود را جهت ارائه‌ی خدمات به مشتریان به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک، اعلام می‌نماید. نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک

شما می‌توانید جهت ثبت سفارش برای دریافت خدمات نصب، تعمیر و یا سرویس محصولات اخوان خود مانند هود، گاز مبله، گاز صفحه‌ای و فر با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک در اسرع وقت برای ارائه‌ی خدمات به شما اقدام نمایند.

چرا باید قاصدک سنتر را انتخاب نماییم؟​​

 1. قاصدک سنتر، نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک با بیش از هفت سال سابقه‌ی مفید می‌باشد.
 2. قاصدک سنتر، برای تمامی خدمات نصبی که انجام می‌دهد، دستگاه شمارا به مدت 18 ماه و برای تعویض قطعات دستگاه شما را به مدت 6 ماه گارانتی معتبر و شرکتی می‌کند. نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک
 3. کادر فنی قاصدک سنتر، متشکل از کارشناسانی با تجربه با بیش از ده ها سال سابقه در زمینه‌ی نصب و تعمیر انواع برندهای خارجی و ایرانی می‌باشد.
 4. قاصدک سنتر به عنوان یک نمایندگی مجاز و معتبر، آماده‌ی ارائه خدمات به مشتریان برند اخوان به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل می‌باشد که برای ارائه خدمات به شما حتی در ایام نوروز نیز اقدام خواهد شد.
 5. قاصدک سنتر به عنوان یک نمایندگی رسمی و مجاز، تعمیرات دستگاه شمارا در منزل انجام می‌دهد و فقط در صورت نیاز، قطعه معیوب را به تعمیرگاه مرکزی ارسال می‌نمایند. نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک
 6. یکی دیگر از ویژگی‌های نمایندگی مجاز قاصدک سنتر نسبت به مراکز دروغین، اولویت قرار دادن تعمیر قطعه به تعویض قطعه جهت کاهش هزینه‌های شما می‌باشد. نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک
 7. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک، موظف به تامین قطعه‌های اورجینال از کارخانه‌ی اخوان می‌باشد تا بتواند بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد. نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک
 8. تمامی قیمت‌های قاصدک سنتر از جمله نصب، سرویس و تعمیر مطابق با هزینه‌ها و نرخ‌های اتحادیه می‌باشد.

شما می‌توانید جهت ثبت سفارش برای دریافت خدمات نصب، تعمیر و یا سرویس محصولات اخوان خود مانند هود، گاز مبله، گاز صفحه‌ای و فر با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک در اسرع وقت برای ارائه‌ی خدمات به شما اقدام نمایند.

نصب محصولات اخوان​​​​

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی نصب اخوان در قرچک، موظف به ارائه‌ی خدمات نصب محصولات اخوان از جمله نصب هود اخوان در قرچک، نصب فر اخوان در قرچک و نصب گاز اخوان در قرچک اشاره نمود. به علاوه بر خدمات نصب، قاصدک سنتر، موظف به گارانتی کردن دستگاه شما پس از نصب به مدت 18 ماه می‌باشد که این گارانتی، گارانتی شرکتی می‌باشد و دستگاه شما توسط شرکت اخوان گارانتی می‌گردد. نمایندگی نصب اخوان در قرچک

برای نصب محصولات اخوان، خوب است قبل از درخواست اعزام کارشناس به نکات محل نصب خود دقت فرمایید و برای استاندارد سازی آن اقدام فرمایید. می‌توانید برای پیدا کردن استانداردهای محل نصب خود، اطلاعات نوشته شده روی کارتن دستگاه خود را مطالعه فرمایید. نمایندگی نصب اخوان در قرچک

شما می‌توانید جهت دریافت خدمات نصب هود اخوان در قرچک، نصب فر اخوان در قرچک و نصب گاز اخوان در قرچک با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید. نمایندگی نصب اخوان در قرچک

تعمیر محصولات اخوان​​​​

تعمیر یک دستگاه به ویژه یک دستگاه گازسوز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا گاز مصرفی شهری می‌تواند سبب آتش سوزی و یا مرگ خاموش گردد پس این حقیقتی که گاز شما توسط چه کسی تعمیر می‌شود بسیار مهم است به علاوه یک کارشناس کارنابلد ممکن است باعث به بار آمدن هزینه‌های بیشتری روی گاز شما شود و یا حتی ممکن است مجبور به تعویض گاز خود شوید از این رو باید سعی کنید بهترین کارشناس تعمیر و یا نصب را برای خود بیابید.

قاصدک سنتر متشکل از یک کادر خبره و دوره دیده با بیش از ده ها سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم گاز سوز برندهای مختلف، می‌باشند. به علاوه کارشناسان قاصدک سنتر، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات تعمیر به صورت 24 ساعته برای مشتریان برند اخوان در سراسر قرچک می‌باشد.

همچنین تمامی قطعاتی که قاصدک سنتر برای تعمیر محصولات شما استفاده می‌کنند، دارای 6 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌باشد و تامین آنها از کارخانه رسمی اخوان صورت گرفته است.

شما می‌توانید جهت دریافت خدمات تعمیر هود اخوان در قرچک، تعمیر فر اخوان در قرچک، خرید قطعات یدکی محصولات اخوان و تعمیر گاز اخوان در قرچک با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید.

سرویس محصولات اخوان​​​​

سرویس یک دستگاه، سبب افزایش طول عمر مفید آن دستگاه و افزایش راندمان آن می‌شود به علاوه با سرویس کردن دستگاه خود، علاوه بر اینکه دستگاه شما تمیز می‌شود، احتمال بروز خرابی را نیز کاهش می‌دهد. سرویس‌های دستگاه باید به صورت دوره‌ای باشد و طول هر دوره حداقل 6 الی 12 ماه باشد.

طی سرویس محصول شما، دستگاه شما عیب یابی می‌شود و در صورت بروز هرگونه مشکلی، قبل از بزرگ شدن و هزینه‌برتر شدن آن مشکل اقدام می‌گردد. شما می‌توانید جهت دریافت خدمات سرویس هود اخوان در قرچک، سرویس فر اخوان در قرچک و سرویس گاز اخوان در قرچک با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید.

تعمیر گاز اخوان​​​

میدانیم که قلب هر خانه آشپرخانه آن است از آن جای که آشپزخانه یکی از محل پراستفاده است از وسایل شیک و با کیفیت باید استفاده کرد یکی از محصولات که به آشپزخانه شما زیبایی میبخشد گاز اخوان است.

شرکت اخوان، به طور کلی دو نوع گاز مبله و رو میزی ( صفحه‌ای، توکار) تولید می‌کند که هرکدام از این گازها دارای مدل‌های مختلفی می‌باشد.

 برای دریافت خدمات نصب یا تعمیر گاز اخوان خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

نرخ خدمات قاصدک سنتر
شرح خدماتهزینه (تومان)
اجرت و ایاب ذهاب350,000
قیمت تعمیر یا تعویض چینی فندک اخوان180,000
قیمت تعمیر یا تعویض ترموکوبل اخوان240,000
قیمت تعویض شعله پخش کن اخوان490,000
قیمت تعویض چدنی اخوان980,000
قیمت تعویض ولوم اخوان48,000
قیمت تعویض روغن گیر اخوان180,000
قیمت تعویض شیشه رویه گاز اخوان980,000
قیمت تعمیر یا تعویض استیل رویه گاز اخوان1400,000
قیمت تعویض ترانس فندک اخوان280,000
قیمت تعویض بوبین اخوان180,000
قیمت تعمیر یا تعویض میکروسویچ اخوان290,000
قیمت تعمیر یا تعویض شیرگاز اخوان690,000

مشکلات رایج اجاق گاز اخوان​​​

مشکلاتی که در استفاده از گاز اخوان ممکن به وجود آید.

 • چرا شعله  اجاق گازم روشن نمیشود؟

روشن نشدن شعله اجاق  گاز دلایل متعدد دارد از جمله نشتی گاز،مسدودی شعله گیر، عدم اتصال برق و … میتواند دلیل روشن نشدن شعله ها باشد.

 • چرا شعله اجاق گاز پس از رهایی ولوم اجاق گاز خاموش میشود؟

این مشکل معمولا به دلیل وجود نشتی گاز، عدم تنظیم درست ولوم گاز، وجود گرد و غبار در شعله گیر و… باشد.

 • چرا شیشه گاز می‌شکند؟

دلیل شکستن شیشه گاز بیشتر نوسانات بیش از حد گرما و سرما، نصب نادرست گاز، کیفیت شیشه، افتادن وسایل بر روی گاز، قرار دادن ظروف سنگین و برگشت حرارت قابلمه ها میباشد.

البته به جز موارد بالا، ممکن است دلایل دیگری نیز باعث ایجاد این مشکل شود که توصیه می کنیم جهت ثبت سفارش برای دریافت خدمات نصب، تعمیر و یا سرویس گاز اخوان خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک در اسرع وقت برای ارائه‌ی خدمات به شما اقدام نمایند.

 • چرا گاز به شعله های اجاق گاز نمیرسد؟

اگر تمام مشعل ها روشن نمیشود و گاز به آنها نمیرسد ممکن دلیل آن عدم جریان گاز، مسدود بودن نازل یا ژیگلور و خرابی فندک باشد.

پیشنهاد ما به شما اینست که این مشکلات را به قاصدک سنتر نمایندگی رسمی اخوان مطرح نمایید.

 • چرا شعله گاز تغییر رنگ دارد و یا به رنگ زرد میسوزد؟

شعله اجاق گاز در حالت عادی باید آبی بسوزد. دلیل تغییر رنگ و یا رنگ زرد شعله ها میتواند نشتی گاز، تنظیم نادرست اکسیژن یا آلودگی و کثیفی در شعله‌گیر باشد. همچنین دلیل دیگر برای تغییر رنگ شعله ها میتواند کاهش نسبت هوا به گاز باشد.

 • چرا شعله اجاق گاز اخوان سر و صدا دارد؟

اگر شعله اجاق گاز اخوان صدای های غیر معمولی تولید می کند ممکن دلیل آن نشتی گاز، تنظیم نادرست شعله، آسیب و یا خراش در شعله گیر باشد. همچنین اگر هوا بیش از حد به مشعل برسد، شعله با سر و صدا می‌سوزد.

 • چرا شعله اجاق گاز حرارت کم تولید می‌نماید؟

دلیل حرارت کم شعله گاز میتواند خرابی قطعات داخلی، نشتی گاز، کثیفی شعله پخش کن ها، خرابی شیر اجاق گاز و غیره باشد.

 • چرا شعله های اجاق گاز دود می‌کند؟

اگر شعله اجاق گاز جدید است و دود تولید می‌کند دلیل آن میتواند استفاده از روغن صنعتی هنگام تولید باشد. اگر اجاق گاز جدید نباشد ممکن دلیل آن عدم استفاده از سوخت مناسب، فرسایش روی شعله گیر، ها تنظیم نادرست اکسیژن، آلودگی و باقی ماندن چربی روی شعله ها باشد.

 • چرا اجاق گاز جرقه نمیزند؟

جرقه نزدن اجاق گاز از مشکلات رایج است که میتواند دلایل زیاد داشته باشد مانند: فعال بودن قفل کودک و یا قفل دستگاه، مسدود بودن سر شعله ها، مرطوب بودن شعله گاز، نرسیدن برق به گاز، نشتی گاز، نیم سوز شدن فندک و شکستن فندک باشد. تعمیر گاز در قرچک

 • چرا اجاق گاز جرقه میزند ولی روشن نمی‌شود؟

اگر اجاق گاز جرقه میزد اما شوشن نمیشود ممکن دلیل آن باز نبودن شیر گازو یا گرفتگی و کثیفی سوراخ گاز باشد.

 • چرا بوی گاز از اجاق گاز به مشام میرسد؟

در حالات که بوی گاز از اجاق گاز به مشام شما میرسد دلیل آن ممکن خرابی اتصالات وردی، پارگی شیلنگ، شل شدن بستی و نشتی گاز باشد.

اگر این مشکلات رایج  را در اجاق گاز اخوان خود دارید بهتر است با نمایندگی اخوان و یا تکنسین های با تجربه قاصدک تماس حاصل فرمایید تا هر چی زود تر به مشکلات شما رسیدگی صورت گیرد. نمایندگی تعمیر اخوان در قرچک

جهت ثبت سفارش برای دریافت خدمات نصب، تعمیر و یا سرویس گاز اخوان خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک در اسرع وقت برای ارائه‌ی خدمات به شما اقدام نمایند.تعمیر گاز در قرچک

تعمیر هود اخوان​​​

از بین بردن بخار، دود و چربی ناشی از پخت و پز به یک هود قوی نیاز دارد. هود اخوان با قدرت مکش فوق‌العاده و موتور قدرتمند میتواند چربی و بو موقع آشپزی را پاک کند. ویژگی مشترک تمام مدل های هود اخوان کیفیت محصول، موتور قدرتمند، مکش بالا و داشتن صدای کم میباشد.

شکل ظاهری هود اخوان معمولا از جنس شیشه‎ واستیل است.هود اخوان دارای مدل های مختلف میباشد این مدل ها قرار ذیل اند.

شما می‌توانید جهت ثبت سفارش برای دریافت خدمات تعمیر یا نصب هود اخوان خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک در اسرع وقت برای ارائه‌ی خدمات به شما اقدام نمایند.نمایندگی اخوان در قرچک

انواع تعمیرات هود​​​

 1. تعمیر هود مخفی اخوان

یکی از پر فروش ترین و جدیدترین مدل هود اخوان هود مخفی است که این محصول به صورت توکار و کاملا در دل کابینت قرار میگیرد. این محصول با بدنه استیل و پنل لمسی تولید میگردد. هود مخفی مناسب برای آشپزخانه های کوچک است.

 1. تعمیر هود شومینه‌ای اخوان

هود شومینه‌ا‎ی به شکل T بر عکس است که به سقف آشپزخانه وصل میگردد. این مدل هود یک دود کش در بالای خود دارد که قابل تنظیم است و به صورت عمود قرار داردو تمام سطح اجاق گاز را پوشش میدهد.

 1. تعمیر هود زیر کابینی اخوان

یکی دیگر از مدل های هود اخوان هود زیر کابینی است این مدل هود بالای اجاق گاز نصب میشود. لوله خروج هوای این مدل هود داخل کابینت قرار میگرد که یک این مدل ساده بین مدل های دیگر است.

 1. تعمیر هود لمسی اخوان

هود لمسی اخوان دارای صفحه کلید لمسی است ک دارای عملکرد سریع، نظافت آسان میباشد و قابلیت استفاده از راه دور توسط ریموت کترول را دارد.

 1. تعمیر هود مورب اخوان

این مدل هود نسبت به دیگر مدل های هود اخوان طراحی زیبا و مدرن دارد بدنه لین محصول ترکیب از استیل و شیشه است. هود مورب روی دیوار با زاویه‎ی 45 درجه در فضای بین کابینت ها نصب میشود.نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک

برای دریافت خدمات نصب یا تعمیر هود اخوان خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.تعمیر گاز در قرچک

مشکلات رایج هود اخوان​​​

 •  چرا هود اخوانم روشن نمی‌شود؟

اگر هود روشن نمیشود اما چراغ های روی صفحه نمایشگر روشن می‌شود ممکن کلید های فرمان و یا سیم ها و اتصالات داخل هود  قطع شده باشند. همچنین ممکن موتور هود دچار آسیب  شده باشد.

اگر هود روشن نمی‌شود و همزمان چراغ های روی صفحه نمایشگر نیز خاموش هستند ممکن دلیل آن عدم اتصال برق، قطع بودن دو شاخه، سوختن فیوز اصلی هود، قطع بودن دکمه ON/OFF، خراب شدن برد الکترونیکی یا برد لمسی و یا سوختن فیوز داخلی باشد.

 • چرا مکش هود اخوان ضعیف است؟

اگر هود مکش ضعیف دارد ممکن دلیل آن گرفتگی فن خروجی هوا، کثیفی فیلتر هود، مشکل در موتور و پروانه های فن باشد.

 • چرا هود اخوان صدا می‌دهد؟

دلیل صدا های ناهنجار هود ممکن شل بودن قطعات داخلی، کثیفی فیلتر، خراب شدن پروانه یا فن، بروز ایرادات در موتور هود و خرابی گیریپاژ موتور باشد.نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک

 • چرا چراغ هود اخوان روشن نمی‌شود؟

روشن نشدن چراغ هود یکی از ایرادات رایج هود آشپزخانه است که دلیل آن میتواند اتصال نادرست لامپ به سرپیچ، سوختن لامپ هالوژنی یا LED، معیوب بودن سرپیچ، بروز مشکل در سوئیچ لامپ و بروز عیب در عملکرد تبدیل کننده یا ترانسفورماتور باشد. تعمیر گاز در قرچک

 • چرا دکمه های صفحه لمسی هود آشپزخانه کار نمی‌کند؟

دلایل کار نکردن صفحه لمسی هود آشپزخانه می‌تواند عدم اتصال بین دو برد، خراب شدن برد الکترونیکی، بروز ایراد در برد صفحه نمایش و خراب شدن پنل یا تاج پد هود لمسی باشد.

 • چرا سیم های هود قطع یا ذوب می‌شود؟

دلیل قطع شدن یا ذوب شدن سیم های هود میتواند روشن بودن یکسره چراغ هود،خراب بودن دکلمه ON/OFF و قرارگیری هود در فاصله نزدیک به اجاق گاز باشد.تعمیر گاز در قرچک

شما می‌توانید جهت ثبت سفارش برای دریافت خدمات نصب، تعمیر و یا سرویس هود اخوان خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک در اسرع وقت برای ارائه‌ی خدمات به شما اقدام نمایند.نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک

تعمیر فر اخوان​​​

یکی از تجهیزات پر مصرف هر آشپزخانه فرهای توکار اخوان است که میتواند در پخت سریع غذا به شما کمک کند.

شرکت اخوان دارای فر توکار ( برقی، گازی و برقی، گازی ) میباشد. تعمیر گاز در قرچک

 • تعمیر فر برقی اخوان،تعمیر گاز در قرچک

 با 3 المن در قسمت های تحتانی، فوقانی و و مرکزی قابلیت استفاده را در هر زمان بدون استفاده گاز و یا نیاز به گاز دارد.

 • تعمیر فر برقی و گازی اخوان،تعمیر گاز در قرچک

این فر المنت حرارتی و ونتوری هم زمان از دوعملکرد گاز و برق را دارد. در قسمت پایینی از طریق شعله پخش کن گازی و در بالا از المنت های برقی برخوردار است. تعمیر گاز در قرچک

 • تعمیر فر گازی اخوان،تعمیر گاز در قرچک

نحو عملکرد و پخت این فر از طریق  شعله پخش کن گازی است که در سطح تحتانی فر قرار دارد.

برای دریافت خدمات نصب یا تعمیر فر اخوان خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

 • چرا فر اخوان گرم نمی‌شود؟

اگر فر دارید که گرم نمیشود دلیل آن معیوبیت جرقه زن است اگر فر را روشن می‌کنید باید قبل از شعله ور شدن صدای کلیک را بشنوید اگر هیچ صدایی را نشنیدید باید جرقه زن را تعویض کنید. تعمیر گاز در قرچک

آزمایش جرقه زن به یک تعمیر کار حرفه‌ای نیاز دارد شما می‌توانید جهت ثبت سفارش برای دریافت خدمات نصب یا تعمیر فر اخوان خود با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک در اسرع وقت برای ارائه‌ی خدمات به شما اقدام نمایند.نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک

 • چرا فر اخوان خود به خود خاموش و روشن می‌شود؟

اگر فر ناگهان بدون دلیل خاموش و روشن می‌شود میتواند دلیل آن کثیفی یا معیوب بودن دکمه on/off، خراب بودن برد فر،بروز مشکل در ترموستات، مشکلات جریان برق و عدم درست تنظیم کردن تایمر فر باشد.

 • چرا در فر اخوان بسته نمی‌شود؟

دلیل بسته نشدن درب فر میتواند خرابی قفل درب، خم شدن قاب درب، خراب شدن لاستیک درب، ایراد در لولاها و یا گیر کردن جسم خارجی باشد.

 • چرا فر اخوان غذا را یکنواخت نمی‌پزد؟

دلیل اینکه فر غذا را یکنواخت نمیپزد میتواند بروز خرابی در المنت ها، کج بودن سینی فر، تراز نبودن پایه های دستگاه، خرابی سنسور دما و بروز مشکل در برد کنترل مدار باشد.نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک

 • چرا فر اخوان کار نمی‌کند؟

دلیل کار نکردن فر میتواند خرابی در ترموستات، خراب شدن فندک دستگاه، فشار پایین گاز، گرفتگی پیلوت وگرفتگی ورودی فندک و مشعل باشد.

 • چرا چراغ فر اخوان روشن نمی‌شود؟

چراغ فر راحتی بیشتر دارد شما میتوانید بدون باز کردن درب فر آنرا کنترل نمایید پس دلیل روشن نشدن چراغ فر سوختن لامپ فر خواهد بود اگر پس از تعویض لامپ  فر دوباره کار نکرد شاید سیستم کنترل الکترونیکی خراب باشد رفع این مشکلات بدون تعمیر کار با تجربه می‌تواند خطرناک باشد پس برای دریافت خدمات تعمیر فر اخوان با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک در اسرع وقت برای ارائه‌ی خدمات به شما اقدام نمایند.نمایندگی تعمیر اخوان در قرچک

سوالات متداول

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی اخوان، بر خلاف موسسین دروغین، خدمات تعمیر محصولات را به صورت تعمیر در منزل برای شما ارائه می‌کند تا از این جهت بتواند خیال مشتریان اخوان را راحت نمایند.

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی اخوان، موظف به ارائه‌ی خدمات به همراه گارانتی می‌باشد. این گارانتی پس از نصب بر روی محصول و پس از تعمیر بر روی قطعه‌ی تعویض شده انجام می‌گیرد و طول آن به مدت 18 ماه می‌باشد.

جهت ثبت سفارش در سامانه‌ی قاصدک سنتر، تنها کافیست با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را اعلام نمایید تا در سامانه‌ی قاصدک ثبت شوید.

قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی اخوان در پرند، خدمات نصب، تعمیر و سرویس را برای محصولاتی مانند گاز، هود و فر اخوان در پرند ارائه می‌نماید.

هزینه‌ی نصب، تعمیر و یا سرویس با توجه به نوع خدماتی که برای شما صورت می‌گیرد متفاوت است و نمی‌توان قیمت واحدی را برای آن اعلام نمود. جهت استعلام قیمت نیز می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی نصب اخوان در قرچک، نصب گاز اخوان در قرچک، نصب هود اخوان در قرچک، نصب فر اخوان در قرچک

نمایندگی تعمیر اخوان در قرچک، تعمیر گاز اخوان در قرچک، تعمیر هود اخوان در قرچک، تعمیر فر اخوان در قرچک

نمایندگی سرویس اخوان در قرچک، سرویس گاز اخوان در قرچک، سرویس هود اخوان در قرچک، سرویس فر اخوان در قرچک

نمایندگی اخوان در قرچک، نمایندگی گاز اخوان در قرچک، نمایندگی هود اخوان در قرچک، نمایندگی فر اخوان در قرچک

نمایندگی رسمی تعمیرات شرکت اخوان در قرچک،تعمیر گاز در قرچک

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟