5/5 - (17 امتیاز)
تعمیر کولرگازی در اندیشه

نمایندگی تعمیر کولرگازی در اندیشه

قاصدک سنتر، نمایندگی تعمیر کولرگازی در اندیشه، با ارائه‌ی خدمات تعمیر کولرگازی، نصب کولرگازی، سرویس کولرگازی، شارژگاز کولرگازی و… با بیش از 15 سال سابقه در اندیشه، اعلام آمادگی برای ارائه‌ی خدمات به شما مشتریان کولرگازی می‌کند. شما می‌توانید جهت ثبت درخواست خود برای تعمیر کولرگازی در اندیشه، سرویس کولرگازی در اندیشه، نصب کولرگازی در اندیشه و… با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و مشکل خود را اعلام کنید تا درخواست شما ثبت گردد.

پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما طی یک ساعت با شما تماس می‌گیرند و طی 24 ساعت، برای رفع مشکل و یا رسیدگی به درخواست شما، اقدام می‌نمایند. خدمات قاصدک سنتر، به صورت شبانه روزی در تمامی روزهای هفته حتی در ایام تعطیل می‌باشد پس بدون نگرانی، درصورت نیاز به هرگونه خدمات کولرگازی در اندیشه، با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

قاصدک سنتر، چه خدماتی را به عنوان نمایندگی کولرگازی در اندیشه، ارائه می‌کند؟

قاصدک سنتر، به عنوان نمایندگی کولرگازی در اندیشه، موظف به ارائه‌ی خدماتی مانند تعمیر کولرگازی در اندیشه، نصب کولرگازی در اندیشه، سرویس کولرگازی در اندیشه، شارژ کولر گازی در اندیشه و… می‌باشد. از آنجایی که قاصدک سنتر، نمایندگی رسمی کولرگازی در اندیشه می‌باشد، این خدمات را فقط مختص یک برند به خصوص ارائه نمی‌کند بلکه این خدمات برای تمامی برندها مانند سامسونگ، الجی، هایسنس، بکو، ویرپول، گری، گرین، جنرال، جنرال مکس، جنرال گلد و… ارائه می‌کند پس هیچگونه نگرانی‌ای بابت برند کولرگازی خود نداشته باشید و با 09123585814 تماس بگیرید.

چرا باید قاصدک سنتر را برای تعمیر کولرگازی خود، انتخاب کنیم؟
 1. گارانتی دستگاه شما به مدت 6 الی 18 ماه پس از ارائه خدمات نصب و تعمیر – هر نمایندگی مجازی باید بتواند برای دستگاهایی که خدمات آنهارا ارائه می‌کند، گارانتی نیز ارائه نماید. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی مجاز کولرگازی، موظف به گارانتی کردن دستگاه شما پس از ارائه خدمات است پس اگر دستگاه یا قطعه شما طی این مدت به مشکلی بربخورد، نمایندگی مجاز آن را برطرف می‌کند.
 2. ارائه آموزش استفاده صحیح از دستگاه پس از نصب و تعمیر – قاصدک سنتر پس از تعمیر و نصب دستگاه شما، به شما نحوه استفاده صحیح از دستگاه، راه های پیشگیری برای جلو گیری از تعمیرات و… را آموزش می‌دهد و با توجه به این آموزش‌ها، شما می‌توانید خرابی دستگاه خود را تا حد زیادی کاهش دهید.
 3. زمان تعیین شده توسط مشتری – زمان مراجعه کارشناس به منزل شما جهت نصب و یا تعمیر دستگاه شما، توسط شما انتخاب می‌شود و شما می‌توانید در زمانی که راحت هستید، زمان خود را هماهنگ نمایید.
 4. سریعترین مرکز خدماتی – قاصدک سنتر به عنوان سریعترین شبکه خدماتی در سراسر تهران، خدمات تعمیر، نصب، تعویض و.. قطعات دستگاه شمارا در کوتاه ترین زمان ممکن، ارائه می‌کند. کارشناسان قاصدک سنتر، دارای تجربه چندین ساله در عیب یابی و تعمیر کولرگازی است پس با خیال راحت محصولات خود را به دست قاصدک بسپارید.
 5. تعمیر دستگاه در محل – تمام فرآیند تعمیر محصولات شما همگی در خانه انجام می‌گیرد مگر اینکه شرایط دستگاه، بسیار حاد باشد که در چنین شرایطی، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده می‌شود و در صورت امکان تعمیر و در صورتی که تعمیر نشد، برای تعویض آن اقدام می‌نمایند.
 6. قطعات یدکی اصل – قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر کولرگازی، وظیفه تامین قطعات را از شرکت مرکزی جهت رفع میحتاج مشتریان در ایران را دارد پس از تامین قطعه و تعویض قطعه خوب با یک قطعه فابریک و اوریجینال، مطمئن شوید.
 7. ارائه خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل – قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی رسمی در سراسر تهران، موظف به ارائه خدمات به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل و کسب رضایت مشتریان است. پس در صورت که نیازمند خدمات هستید، بدون توجه به زمان، با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.
محل نصب مناسب برای کولرگازی چیست؟

محل نصبی که برای کولرگازی خود، انتخاب می‌کنید یک سری باید و نباید دارد که در ادامه به بایدها و نبایدهای محل نصب کولرگازی پرداخته ایم. محل‌های نصب کولرگازی باید به گونه‌ای باشد تا کولرگازی بتواند بالاترین و بهترین راندمان را از خود نشان دهد و در معرض کمترین آسیب قرار بگیرد که در ادامه به بررسی مواردی که این شرایط را برای کولرگازیتان فراهم می‌کند، خواهیم پرداخت.

1.      فاصله‌ی پنل و سقف نباید خیلی کم باشد و باید مقدار مناسبی باشد.

2.      کولرگازی حتما باید به صورت تراز نصب گردد تا بعدها، باعث سر و صدا نشود.

3.      پنل کولرگازی نباید روبروی درب و پنجره نصب گردد.

4.      ترجیحا پنل خارجی کولرگازی، در آب و هوایی با کمترین درصد آلودگی نصب شود.

5.      کندانسور را دور از نور مستقیم خورشید و در سایه قرار دهید.

6.      کمپرسور را در فضای باز قرار دهید و از قرار دادن جسم سنگین روی آن، خود داری نمایید.

7.      محل نصب کولرگازی باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

8.      لوله کشی دستگاه و خانه‌ی شما باید استاندارد باشد.

9.      طول لوله باید مناسب با توان مصرفی کولرگازی باشد.

10.  توان مصرفی کولرگازی باید برای محیط مناسب باشد.

چرا کولرگازی، روشن نمی‌شود؟

روشن نشدن کولرگازی یکی از اتفاق‌های بسیار نگران کننده‌ای می‌باشد که ممکن است برای هر کولرگازی‌ای رخ دهد و باید آن را جدی گرفت زیرا ممکن است نشان دهنده یا شروع کننده‌ی یک خرابی جدی باشد. برای عیب یابی کولرگازی خود، در وهله‌ی اول، حتما سیستم برقی آن مانند جعبه تقسیم، کابل برق، برق ساختمان، پریز برق، محافظ برق و… را حتما چک کنید و درصورتی که مشکلتان برطرف نشد، موارد زیر را چک نمایید.

1.      گرفتگی لوله تخلیه – گرفتگی مسیر تخلیه‌ی آب کولر، یکی از دلایلی است که باعث روشن نشدن کولر می‌شود. این موضوع می‌تواند سوئیچ شناوری را فعال کرده و به این ترتیب با هشدار دادن به برد، مانع از راه‌اندازی سیستم سرمایشی شود. حتما مسیر مجرا را چک کنید و از باز بودن آن، اطمینان حاصل کنید.

2.      خرابی ریموت کنترل – ممکن است دستگاه شما هیچ مشکل فنی‌ای نداشته باشد و فقط خرابی ریموت کنترل باعث شده باشد تا دستگاه روشن نشود. سعی کنید دستگاه را دستی روشن نمایید یا از یک ریموت جدید استفاده نمایید.

3.      کثیف بودن فیلتر کولرگازی، مورد بعدی‌ای می‌باشد که باید آن را بررسی کنید. کثیفی فیلتر کولرگازی باعث عدم چرخش هوا در کولرگازی می‌شود و در نتیجه، کولرگازی‌تان روشن نمی‌شود. برای رفع این مشکل، فیلتر کولرگازی را عوض کنید و برای جلوگیری، از این مشکل، کولرگازی خود را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید.

4.      در آخر، ممکن است مواردی مانند خراب شدن ترموستات، خراب شدن کندانسور دمایی کولرگازی، خراب بودن برد کولرگازی، خراب بودن موتور فن و… نیز، دلیل خاموش شدن کولرگازی شما باشد که باید توسط یک کارشناس بررسی گردد. جهت عیب یابی کولرگازی در اندیشه، با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید.

گاز کولرگازی چیست؟

گاز کولرگازی، برای کولرگازی بسیار مهم است و اگر سطح این گاز کاهش بیابد یا اصلا در مخزن وجود نداشته باشد، راندمان کولرگازی کاهش می‌یابد و ممکن است اختلالات زیادی را در عملکرد کولرگازی خود، شاهد باشید. نام گازی که در کولرگازی، جریان دارد، گاز مبرد است. این گاز، طی عملکرد کولرگازی به مایع تبدیل می‌شود و دوباره به گاز تبدیل می‌شود و دوباره به مایع و… که این چرخه‌ی تبدیلی، باعث خنک سازی هوای خانه می‌شود.

این گازها معمولا پس از مدتی استفاده تمام می‌شود یا فاسد می‌شوند که در هردو صورت باید برای شارژ گاز کولرگازی خود اقدام نمایید تا عملکرد کولرگازی شما، به حالت قبلی خود برگردد. گاز مبرد، گازی معمولی نیست و دارای شاخص خاصی است که به سلامتی شما، لایه‌ی اوزون، محیط زیست و… آسیب نمی‌رساند و با دیگر گازها مانند گاز کربن دی اکسید، گاز هلیم، گاز پروپان و… فرق دارد.

این گاز دارای درجه‌ی جوش بسیار پایینی است و به راحتی، با دمای گرم خانه به نقطه‌ی جوش می‌رسد و از مایع به گاز، تغییر فاز می‌دهد. هنگامی که این گاز تغییر فاز می‌دهد، کاهش دما شدیدی رخ می‌دهد که این کاهش دما، سبب خنک شدن دمای خانه‌ی شما می‌شود.

نکات نگهداری از کولرگازی

در ادامه، چندین نکته نوشته شده است که با رعایت آن نکات، شما می‌توانید عمر مفید کولرگازی خود را افزایش دهید. این نکات به شما کمک می‌کند تا کولرگازی شما، کمترین نیاز به تعمیر را پیدا کند.

1.      کولرگازی را مطابق با استانداردهای آن نصب کنید. نصب اشتباه و یا نادرست کولرگازی، سبب کاهش راندمان کولرگازی می‌شود.

2.      کولرگازی را مرتبا سرویس کنید. این سرویس ها به شما کمک می‌کند تا درصورت هرگونه خرابی، قبل از دردسر ساز و هزینه‌برتر شدن مشکلتان، آن مشکل برطرف گردد.

3.      فیلترهای هوا را مرتبا عوض کنید و نگذارید که فیلترها، کثیف شوند.

4.      سعی کنید بیشتر از حالت خودکار –Auto Mode  – کولر، استفاده کنید زیرا در این حالت، فن و کمپرسور کولرگازی شما، کمترین فشار ممکن را متقبل خواهد شد.

سرویس کولرگازی چیست؟

سرویس کولرگازی، بخشی از خدمات است که طی آن، به بررسی تمیزی کولرگازی، عیب یابی، محل نصب و… پرداخته می‌شود. سرویس کولرگازی از دسته خدماتی است که باید هرساله آن را برای کولرگازی خود دریافت کنید تا عمر مفید کولرگازی شما، افزایش یابد و نیازمندی کولرگازی شما به تعمیرات کاهش یابد. در ادامه به بررسی آنکه سرویس کولرگازی، شامل چه خدماتی می‌شود خواهیم پرداخت.

اولین و مهمترین مرحله‌ی سرویس هر کولرگازی، تمیز کردن فیلترهای کولرگازی و یا تعویض کردن فیلترهای کولرگازی می‌باشد. این مرحله باید به صورت دوره‌ای انجام گیرد زیرا با انسداد جریان هوایی که از فیلترهای کولرگازی، عبور می‌کند، ممکن است خاک مستقیما درون لوله‌ی مسی تبخیر کند و صدماتی مانند روشن نشدن کولرگازی، به وجود آورد. چنین تعیض به موقع کولرگازی، باعث می‌شود تا مقدار زیادی درصد مصرف انرژی شما، کاهش بیابد که این درصد ممکن است تا 5 الی 20 درصد، منجر شود پس تعویض فیلترهای کولرگازی را مهم شمرده و از انجام دادن آن، سر باز نزنید.

خوب است بدانید برخی از فیلترهای کولرگازی، قابلیت شستشو و استفاده‌ی مجدد دارند که شما می‌توانید آن را بشویید و پس از خشک کردن آن، دوباره از آن استفاده نمایید اما برخی از فیلترهای کولرگازی موجود در بازار مانند فیلتر ویتامین سی، فیلتر هپا و… یک بار مصرف هستند و باید پس از کثیف شدن آن، آن را دور بریزید و فیلتر جدیدی تهیه نمایید.

فیلترهارا به صورت دوره‌ای و با توجه به فصل تعویض یا تمیز نمایید. استانداردترین زمان برای تعویض یا تمیز کردن فیلترها در فصول فصول گرم مانند تابستان، هر دو ماه یک بار می‌باشد. البته این در شرایطی می‌باشد که شما در کولرگازی خود را بسیار زیاد استفاده نمی‌کنید و هیچ حیوان خانگی خز داری ندارید. درصورتی که مصرف کولرگازی شما بالا است یا حیوان خانگی خز دار دارید، برای تعویض فیلتر، به صورت ماهانه اقدام نمایید.

دومین مرحله‌ای که باید طی سرویس کولرگازی طی شود، تمیز نگه داشتن یا تمیز کردن کویل‌های کولرگازی می‌باشد. کویل و لوله مویی های کندانسور و اپراتور در طی ماه ها و سال های کارکرد خود، گرد و خاک را به خود جمع می کنند مخصوصا کندانسور که در محیط بیرونی قرار دارد . با گذشت زمان ، کویل تبخیر کننده خاک را جمع می کند و این گرد و غبار جریان هوا را کاهش داده و لوله های مسی را عایق می کند و توانایی جذب حرارت را کاهش می دهد. برای جلوگیری از بروز این مشکل، هر ساله کویل و لوله مسی مویی تبخیر کننده دستگاه خود را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تمیز کنید.

باید بدانید که اگر کندانسور کولرگازی را در محیط بیرونی مانند پشت بام یا بالای پنجره نصب نموده اید، احتمال کثیفی کویل کولرگازی شما، تا حد چشمگیری افزایش می‌یابد و دو الی سه برابر می‌شود پس کویل‌های کولرگازی را به صورت هفته‌ای چک نمایید و در صورت مشاهده‌ی کثیفی، با استفاده از یک شلنگ آب، برای تمیز کردن آن، اقدام نمایید یا می‌توانید از شانه‌های مخصوص کویل در بازار تهیه نمایید و از آنها برای تمیز کاری کویل‌های کولرگازی خود، استفاده فرمایید.

دریافتید که کندانسور عضوی حیاتی از کولرگازی است و بدون آن، کولرگازی تبدیل به یک دستگاه بی مصرف خواهد شد پس نگهداری و تمیزی از آن را جدی بگیرید و سرویس مخصوص کندانسورهای کولرگازی را به صورت دوره‌ای ترجیحا سالانه و هنگام شروع فصول گرم سال، انجام دهید.

سرویس های فنی کولر گازی

بخشی دیگر از سرویس کولرگازی، سرویس فنی کولرگازی است که فقط توسط کارشناس کولرگازی ارائه می‌شود که در ادامه به بررسی این موارد، خواهیم پرداخت.

 1. سطح گاز مبرد در پکیج باید مورد بررسی قرار گیرد. کم بودن سطح مبرد، باعث سرد نکردن کولرگازی می‌شود و برای رفع آن باید برای شارژ گاز کولرگازی خود اقدام نمایید.
 2. نشت گاز در کولرگازی بسیار مهم است زیرا ممکن است باعث آتش سوزی شود. این آزمایش نشت گاز مبرد معمولا با قطعه‌ای به نام ردیاب نشت انجام می‌شود.
 3. مواردی مانند میزان انرژی مصرفی دستگاه بسیار مهم است که باید با آمپر سنج بررسی شود. اگر دستگاه میزان انرژی مصرفی زیادی داشته باشد، ممکن است نشان دهنده‌ی یک خرابی جدی در دستگاه باشد.
 4. برقی که به دستگاه وارد می‌شود نیز باید مورد بررسی قرار گیرد. وجود هرگونه نوسانی در برق ورودی کولرگازی، باعث سوختن برد یا پمپ کولرگازی می‌شود.
 5. نشت مجرا در سیستم‌های مرکزی باید مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت مشاهده‌ی نشت، باید برای جلوگیری نشتی در سیستم مرکزی، اقدام شود زیرا این مورد نیز می‌تواند باعث آتش سوزی شود.
 6. اتصالات برقی یکی دیگر از مواردی است که باید مورد بررسی قرار گیرد زیرا می‌تواند باعث برق گرفتگی شود. اتصالات برقی باید چک شود و آنها، سفت شود و درصورت علاقه‌ می‌توانید جهت تهیه پوشش غیر الکترولیت اقدام کنید و از آن، استفاده نمایید.
 7. موتور کولرگازی را باید مورد بررسی قرار دهید و مواردی مانند روغن، سفت بودن کمربندها، سایش و… را چک کنید.
 8. ترموستات، قطعه‌ای است که برای اندازه گیری هوای محیط کاربرد دارد. دقت ترموستات را به عوان مرحله‌ی آخر سرویس کردن کولرگازی، چک نمایید.
چگونه باید کولرگازی را سرویس نمود؟

ابتدا باید برای شستشوی کویل‌های کندانسور اقدام نمایید که می‌توانید جهت این کار، از یک شلنگ یا شانه‌ی مخصوص استفاده کنید و حتما مطمئن شوید که کندانسور کاملا تمیز می‌شود و هیچ آلودگی‌ای بر روی اوپراتور کندانسور، باقی نمی‌ماند البته حواستان را جمع کنید که حین شستشوی کندانسور، به بخش‌های الکتریکی دستگاه و یا موتور کولرگازی، صدمه‌ای وارد نکنید.

مراحلی که در بالا در رابطه با کویل‌های کندانسور گفته شد نیز برای اوپراتور پنل داخلی نیز صادق است که باید طبق آن پیش بروید البته کمی تفاوت وجود دارد که باید به آنها دقت نمایید زیرا این عملیات، بسیار حساس می‌باشد و نیازمند تجربه و تخصص است زیرا اگر این کار توسط یک فرد بی تجربه انجام شود، ممکن است به قطعات داخلی پنل، آسیب برساند. جهت ثبت درخواست سرویس کولرگازی در اندیشه، می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید.

سوالات متداول

جهت دریافت خدمات تعمیر کولرگازی در اندیشه، سرویس کولرگازی در اندیشه و نصب کولرگازی در اندیشه، تنها کافیست با شماره تلفن 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

بدون نگرانی در رابطه با برند کولرگازی خود، با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید زیرا قاصدک سنتر برای تمامی برندهای کولرگازی، از جمله سامسونگ، الجی، یونیوا، جنرال گلد، اجنرال، بوش، جنرال شکار، مدیا، ایولی و… ارائه خدمات در اندیشه، دارد.

پس از اینکه شما با قاصدک سنتر تماس گرفتید و درخواست خود را ثبت کردید، کارشناسان قاصدک طی 60 دقیقه با شما تماس می‌گیرند و پس از هماهنگی زمان با شما، کارشناس طی 24 ساعت، موظف به تکمیل ارائه‌ی خدمات به شما می‌باشد.

کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر کولرگازی در اندیشه، تعمیر کولر گازی سامسونگ در اندیشه، تعمیر کولر گازی الجی در اندیشه، تعمیر کولر گازی مدیا در اندیشه، تعمیر کولر گازی اجنرال در اندیشه، تعمیر کولر گازی جنرال در اندیشه، تعمیر کولر گازی جنرال شکار در اندیشه، تعمیر کولر گازی ایوولی در اندیشه، تعمیر کولر گازی هایسنس در اندیشه، تعمیر کولر گازی یونیوا در اندیشه، تعمیر کولر گازی گاسونیک در اندیشه، تعمیر کولر گازی گری در اندیشه، تعمیر کولر گازی جنرال مکس در اندیشه، تعمیر کولر گازی تی سی ال در اندیشه، تعمیر کولر گازی بوش در اندیشه و…

نصب کولرگازی در اندیشه، نصب کولرگازی سامسونگ در اندیشه، نصب کولرگازی الجی در اندیشه، نصب کولرگازی مدیا در اندیشه، نصب کولرگازی اجنرال در اندیشه، نصب کولرگازی جنرال در اندیشه، نصب کولرگازی جنرال شکار در اندیشه، نصب کولرگازی ایوولی در اندیشه، نصب کولرگازی هایسنس در اندیشه، نصب کولرگازی یونیوا در اندیشه، نصب کولرگازی گاسونیک در اندیشه، نصب کولر گازی گری در اندیشه، نصب کولرگازی جنرال مکس در اندیشه، نصب کولرگازی تی سی ال در اندیشه، نصب کولرگازی بوش در اندیشه و…

سرویس کولرگازی در اندیشه، سرویس کولرگازی سامسونگ در اندیشه، سرویس کولرگازی الجی در اندیشه، سرویس کولرگازی مدیا در اندیشه، سرویس کولرگازی اجنرال در اندیشه، سرویس کولرگازی جنرال در اندیشه، سرویس کولرگازی جنرال شکار در اندیشه، سرویس کولرگازی ایوولی در اندیشه، سرویس کولرگازی هایسنس در اندیشه، سرویس کولرگازی یونیوا در اندیشه، سرویس کولرگازی گاسونیک در اندیشه، سرویس کولر گازی گری در اندیشه، سرویس کولرگازی جنرال مکس در اندیشه، سرویس کولرگازی تی سی ال در اندیشه، سرویس کولرگازی بوش در اندیشه و…

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟