5/5 - (55 امتیاز)

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش | ارائه خدمات در سراسر ایران

تنها نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در سرتاسر ایران، قاصدک سنتر، اعلام آمادگی برای فروش لوازم یدکی ظرفشویی بوش، تعمیر ظرفشویی بوش، خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش و…. به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل، می‌کند.

در صورتی که نیازمند تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر ظرفشویی توکار بوش، تعمیر ظرفشویی رومیزی بوش و… شدید، تنها کافیست این مقاله را بخوانید و در صورت رفع نشدن مشکلتان، می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان مجرب قاصدک سنتر، در زمانی که توسط شما تعیین شده است به منزل شما مراجعه می‌کند و برای رفع مشکل ظرفشویی شما در منزل خود شما، اقدام می‌کنند و فقط در شرایط بسیار حاد، قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده می‌شود.

تعمیرات در زمان گارانتی

تعمیرات دستگاه شما به دو بخش تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شود که در این بخش به تعمیر گارانتی می‌پردازیم. اگر دستگاه شما گارانتی باشد، شما معاف از پرداخت هر نوع هزینه‌ای هستید یا اگر قطعه‌ی مورد نیازتان بلا توسط قاصد سنتر، تعمیر و یا تعویض گردیده باشد نیز قطعه شما مشمول 6 ال 18 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌شود.

تعمیرات خارج از گارانتی

تعمیرات غیر گارانتی، دسته دوم از تعمیرات می‌باشد. اگر دستگاه شما فاقد گارانتی باشد، باید برای تعمیر غیر گارانتی دستگاه خود اقدام نمایید و پس از تعمیر دستگاه شما یا تعویض و یا تعمیر قطعه خاصی، دستگاه شما توسط تیم فنی قاصدک سنتر و شرکت رسمی بوش آلمان، به مدت 6 الی 18 ماه گارانتی  می‌گردد و اگر دفعه بعد به تعمیرات نیاز داشتید، فقط با ما تماس بگیرید.

درخواست قطعه یدکی

همچنین علاوه بر تعمیر ظرفشویی بوش، ما خدمات فروش قطعات یدکی ظرفشویی بوش را به شما مشتریان بوش، ارائه می‌کنیم این خدمات، شامل قطعاتی از ظرفشویی بوش مانند پاک کننده بوش، فیلتر بوش، برد الکترونیکی ظرفشویی بوش، نمایشگر ظرفشویی بوش و…می‌شود همچنین می‌توانید بهترین فیلترهارا برای ظرفشویی بوش خود، تهیه کنید.

چرا ظرفشویی بوش درست آبگیری نمی‌کند؟

راه ورود آب را چک کنید، سوپاپ دستگاه را بررسی کنید (در صورت خرابی سوپاپ، دستگاه پیش از آبگیری کامل دریچه را می بندد). اگر موارد قبلی نبود احتمالا باید شیر آب را عوض کنید. برای تعویض ان صفحه پایینی را برداریو و با کنار زدن سیم ها زانوی برنجی را خارج کنید و سپس شیر آب قدیمی را در آورید و آن را با شیر آب جدید تعویض کنید.

دلیل برگشتن آب کثیف به ظرفشویی بوش چیست؟

در مرحله اول شیر چک دستگاه را بررسی کنید و اگر نیاز به تعویض داشت، قسمت قفسه پایین ظرفشویی را باز کنید و بعد با برداشتن بازوی آب پاش و فیلتر، درپوش را بردارید و شیر چک را باز کنید، سپس آن را با قطعه جدید تعویض کنید.

تعمیر ظرفشویی بوش | نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش

بهترین زمانی که می‌توان ماشین ظرفشویی را روشن کرد چه موقع می باشد؟

تا جایی که امکان دارد ظرفشویی خود را در شب روشن نکنید. ساعات اولیه صبح بهترین زمان برای روشن کردن ظرفشویی است.  در پایان شب در زمانی که ساعات بار مصرف گذشته باشد آن را روشن کنید یا با استفاده از دکمه های تاخیری، زمان شستشو را مدتی قبل از بیدارشدن خود تنظیم کنید و دکمه استارت را بزنید.

چرا ماشین ظرفشویی بوش، تمیز نمیشوید؟

دلایلی مختلفی وجود دارد که ممکن است سبب شود تا ظرف‌هایتان در ماشین ظرفشئیی، تمیز شسته نشود. اولین و بارزترین دلیل، شوینده شماست! اگر از شوینده نامناسب و یا اشتباه اسفاده کنید، ممکن است چنین اتفاقی برای شما رخ دهد. جهت تهیه شوینده مناسب، می‌توانید با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید. دلیل دوم می‌تواند استفاده از پلن و یا برنامه ریزی نامناسب باشد. پس برنامه دستگاهتان را چک کنید. اگر مشکلی از برنامه نبود، تنظیمات خود را چک کنید. دلیل بعدی، نحوه چیدمان ظرووف در ماشین ظرفشویی بوش است. حتما چیدمان خود را چک کنید و دلیل بسیار مهم دیگر، کثیفی یا خرابی فیلترهای ظرشویی بوش است. جهت تعویض فیلترها می‌توانید با ما تماس بگیرید.

چرا زیر ظرفشویی بوش آب جمع شده است؟

سه دلیل رایج وجود دارد، لوله تخلیه سوراخ شده باشد، در اتصالات لوله تخلیه مشکلی پیش آمده باشد و یا دیواره و کف ظرفشویی بوش از بین رفته باشد.

دلیل آن که ظرفشویی خیلی صدا می دهد چیست؟

دو دلیل رایج باعث به وجود آمدن بیش از حد صدا در ظرفشویی می‌شود، پمپ تخلیه خراب شده باشد یا دستگاه تراز نباشد.

چرا هیت پمپ ظرفشویی سوخته است؟

وجود نشتی در دستگاه شایع ترین دلیل سوختن هیت پمپ ظرفشویی است. وجود نشتی در ظرفشویی، باعث می‌شود که آب با المنت تماس پیدا کند. پس از تعویض هیت پمپ، مطمئن شوید که نشتی ظرفشویی حل شده باشد.

چرا ظرفشویی بوش، به خوبی خشک نمی‌کند؟

در برخی از مواقع ممکن است ظرفشویی بوش ظروف را به طور کامل خشک نکره باشد یا بعد از باز کردن در ظرفشویی، آب از دستگاه بیرون بیاید برای عیب یابی ابتدا دربچه هوا را چک کنید که به درستی باز شود و اگر به درستی باز نشد، آن را تعویض کنید ولی اگر به درستی باز شد سراغ مرحله بعد بروید.

در این مرحله ابتدا فن هوا کش دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. برای این کار میتوانید موتور فن را با یک مولتی متر چک کنید  و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید و چک کنید تا مانعی سر راه چرخ های فن وجود نداشته باشد ولی ممکن است که فن ها نیاز به تعویض داشته باشند.

در مرحله آخر المنت گرمایی دستگاه را چک کنید. اگر این بخش خراب باشد، برای تعمیر میتوانید با ما تماس بگیرید زیرا اگر خودتان دست بزنید ممکن است باعث تشدید مشکل شوید.

ظرفشویی بوش

ارورهای متداولی که در ظرفشویی بوش رخ می‌دهد، به چه علت است؟

ارورهایی که معمولا در هر دستگاه رخ می‌دهد، بسیار مهم است هم برای تعمیرکار ظرفشویی بوش و هم برای خود ظرفشویی بوش زیرا این ارورها نشان دهنده عیب دستگاه شما و رکن اصلی عیب یابی ظرفشویی بوش می‌باشد. در ادامه، این ارورهارا بررسی کرده ایم تا خودتان بدون نیازمندی به تعمیرکاری بتوانید ظرفشوییبوش خود را عیب یابی کنید.

 

 

ارورهای دستگاه بوشدلیل ارورها
E06خرابی سوئچ درب
E07خرابی فن خشک کن
E08سرعت پمپ گرم کن سرعتش کم شده
E09گردش گرم کن از کار افتاده
E10پمپ گرم کن از کار افتاده
E11مقاومت گرمایی یا سیم کشی مرتبط معیوب است
E12نیاز به حضور تکنیسین میباشد
E13دمای آب بیش از حد ( 75 درجه ) میباشد
E14نیاز به حضور تکنیسین میباشد
E15سنسور شناور ایراد دارد
E16کمبود آب ورودی
E17سطح آب بیش از حد بالا است
E18سطح آب بسیار کم است
E19نیاز به حضور تکنیسین میباشد
E20پمپ گردش یا موتور اصلی ظرفشویی
E21موتور اصلی ایراد دارد
E22نیاز به حضور تکنیسین میباشد
E23پمپ تخلیه ایراد دارد
E24فیلتر تخلیه ایراد دارد
E25پمپ تخلیه ایراد دارد
E26نیاز به حضور تکنیسین میباشد
E27نیاز به حضور تکنیسین میباشد

بهترین شوینده‌های ظرفشویی بوش، چیست؟

انواع متفاوتی از مواد شوینده ظرفشویی بوش وجود دارد که در ادامه تمامی آنهارا به علاوه بهترین برند و نحوه تهیه آنهاخواهیم شناخت.

  1. قرص ماشین ظرفشویی
  2. ژل ماشین ظرفشویی
  3. جلادهنده ماشین ظرفشویی
  4. بوگیر ماشین ظرفشویی
  5. نمک ماشین ظرفشویی
  6. جرمگیر ماشین ظرفشویی

قرص ماشین ظرفشویی؛ قرص های ماشین ظرفشویی، اولین و مهمترین مواد شوینده نه فقط در ماشین ظرفشویی بوش بلکه در تمامی ماشین ظرفشویی ها میباشد و درجه پاک کنندگی آنها تاثیر زیادی دارد. در اولین قدم شم باید هنگام خرید از برند این قرص ها مطمئن شوید. بهترین برند در این قرص ها، برندهای فیری (Fairy) و فینیش (Finish) میباشد که برای تهیه این قرص ها میتوانیید با ما تماس حاصل فرمایید.

این قرص ها از نظر بسته بندی و وابسسته به هر برند با یک دیگر تفاوت زیادی دارند زیرا که تعداد بسته بندی ها متفاوت است و از ۲۰ عددی گرفته تا ۱۰۰ عددی، در هر تعدادی که بخواهید، موجود است.

ژل ماشین ظرفشویی؛ ژل های ماشین ظرفشویی عملکرد مشابهی با قرص های ماشین ظرف شویی دارند با این تفاوت که به صورت ژل تولید می شود و کارایی منحصر به فرد خود را نیز دارد برای مثال حجم مصرفی از این ژل به انتخاب خود شما است ولی در قرص ها شما از چنین ویژگی هایی برخوردار نیستید و این ویژگی وجه اقتصادی بهتری نیز دارد. بهترین برند ها برای ژل ماشین ظرفششویی نیز همانند قرص ظرفشویی، برندهای فیری (Fairy) و فینیش (Finish) میباشد که برای تهیه این قرص ها میتوانیید با ما تماس حاصل فرمایید.

جلادهنده ماشین ظرفشویی؛ همان طور که از نام این محصول مشخص است، جلادهنده ماشین ظرفشویی ظروف کریستالی و شیششه ای را برق می اندازند و جلا میدهند. بهترین برند نیز برای این محصول، برندهای فیری (Fairy) و فینیش (Finish) میباشد که برای تهیه این قرص ها میتوانیید با ما تماس حاصل فرمایید.

بوگیر ماشین ظرفشویی؛ این محصول بهتربن انتخاب برای مشتریانی که مشکل بو با سیستم ظرفشویی خود دارند است برای استفاده کافیست که بوگیر را در طبقه بالایی موجود در دستگاه آویزان کنید و از آن استفاده کنید ولی به یاد داشته باشید که پس از استفاده از بوگیر، حتما برای یک الی دو ساعت درب ظرفشویی را باز بگذارید تا مانع ایجاد باکتری و آلرژی شوید.

لازم به ذکر است که بهترین برند سبب کمتریم آلژی و.. میشود و بهترین برند، فینیش (Finish) میباشد که برای تهیه این قرص ها میتوانیید با ما تماس حاصل فرمایید.

جرمگیر ماشین ظرفشویی؛ استفاده متداوم از ظرفشویی، سبب میشود املاح موجود در آب، رسوبات آهکی لوله های آب و منافذ خروجی آب گرفته شود و اگر ماشین ظرفشویی جرمگیری نشود، این رسوبات در طولانی مدت سبب ایجاد فشار زیادی بر موتور سیستم میشود و این فشارها به دستگاه آسیب میزند و در خوشبینانه تریین حالت ممکن سبب ایجاد بوی بد میشود که به سادگی قابل رفع نیست. پس بهتر است بعد از 40 بار استفاده از ماشین ظرفشویی و یا بین 4 الی 6 ماه یک بار از جرم گیر ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

بهترین برند جرمگیری برای تمامی ماشین ظرفشویی ها، برندهای فیری (Fairy) و فینیش (Finish) میباشد که برای تهیه این قرص ها میتوانیید با ما تماس حاصل فرمایید.

جلادهنده ماشین ظرفشویی؛ همان طور که از نام این محصول مشخص است، جلادهنده ماشین ظرفشویی ظروف کریستالی و شیششه ای را برق می اندازند و جلا میدهند. بهترین برند نیز برای این محصول، برندهای فیری (Fairy) و فینیش (Finish) میباشد که برای تهیه این قرص ها میتوانیید با ما تماس حاصل فرمایید.

رضایت مشتری
سوالات متداول

فرآیند تعمیر تمام محصولات بوش عم از تعمر یخچال بوش، تعمیر ساید بای ساید بوش، تعمیر یخچال فریزر بوش، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر جاروبرقی بوش و…. در منزل صاحب دستگاه، رخ می‌دهد و فقط در صورت نیاز، قطعه معیوب به تعمیرگاه فرستاده می‌شود و پس از اتمام تعمیرات، قطعه با توجه به نوع تعمیرات به مدت 6 الی 3 ماه، گارانتی می‌گردد.

هزینه‌ها و تعرفه‌های تعمیرات ظرفشویی  بوش وابسته به فاکتورهای مختلفی، متغییر است. این فاکتورها می‌تواند به عواملی مانند نوع تعمیرات شما، حالت گارانتی دستگاه شما، هزینه تعمیر دستگاه شما، نرخ اتحادیه و… وابسته باشد. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید تا مشاوران ما شمارا راهنمایی کنند.

در وهله اول، همکاران ما تلاش می‌کنند تا قطعه معیوب دستگاه شمارا تعمیر کند تا هزینه‌های شما تا حد امکان کاهش بیابد ولی اگر قطعه معیوب قابل تعمیر نبود، کارشناسان ما برای تعویض آن اقدام می‌کنند. قطعه‌هایی که کارشناسان ما استفاده می‌کنند همگی دارای 6 الی 18 ماه گارانتی بی قید و شرط هستند. برخلاف باقی مراکز خدماتی که ادعای دروغین نمایندگی تعمیرات بوش را دارند، قطعات ما از شرکت رسمی بوش آلمان، تامین می‌گردند و صد در صد زمانت می‌شوند.

قاصدک سنتر به عنوان تنها نمایندگی رسمی بوش در ایران، موظف به خدمات رسانی در تمام مناطق ایران می‌باشد. این خدمات از استانها شروع می‌شوند و تمام مناطق تهران اعم از شمال تهران تا حومه تهران را پوشش می‌دهد. ضمن کسب اطمینان شما، خدمات ما در تمام ایران می‌باشد پس با خیال راحت در هرکجای ایران که هستید، با ما تماس بگیرید و تعمیر دستگاه بوش خود را به دستان امنی بسپارید.

جهت اقدام برای تعمیرات محصولات بوش خود مانند تعمیر یخچال بوش، تعمیر لباسشویی بوش تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر جاروبرقی بوش و… شنا می‌توانید با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید و تا کمتر از 24 ساعت برایتان کارشناس، اعزام شود.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر ظرفشویی، تعمیر ظرفشویی مبله بوش، نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی مبله بوش، تعمیر ظرفشویی توکار بوش، نمایندگی تعمیر ظرفشویی توکار بوش، تعمیر ظرفشویی رومیزی بوش، نمایندگی تعمیر ظرفشویی رومیزی بوش، خدمات پس از فروش ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش در شریعتی، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در شریعتی، تعمیر ظرفشویی بوش در قلهک، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در قلهک، تعمیر ظرفشویی بوش در ظفر، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در ظفر، تعمیر ظرفشویی بوش در قیطریه، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در قیطریه، تعمیر ظرفشویی بوش در مرزداران، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در مرزداران، تعمیر ظرفشویی بوش در گیشا، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در گیشا، تعمیر ظرفشویی بوش در ستارخان، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در ستارخان

تعمیر ظرفشویی بوش در اکباتان، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در اکباتان، تعمیر ظرفشویی بوش در صادقیه، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در صادقیه، تعمیر ظرفشویی بوش در سعادت آباد، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در سعادت آباد، تعمیر ظرفشویی بوش در شهرک غرب، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در شهرک غرب، تعمیر ظرفشویی بوش در شهر زیبا، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در شهر زیبا، تعمیر ظرفشویی بوش در فرمانیه، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در فرمانیه، تعمیر ظرفشویی بوش در نیاوران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در نیاوران، تعمیر ظرفشویی بوش در آجودانیه، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در آجودانیه، تعمیر ظرفشویی بوش در جردن، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در جردن، تعمیر ظرفشویی بوش در کاشانک، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در کاشانک، تعمیر ظرفشویی بوش در شمال تهران، نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در غرب تهران و

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟