نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
5/5 - (3 امتیاز)

 

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش 

بوش ساکت ترین برند ماشین ظرفشویی در تهران است.¹ ماشین ظرفشویی های ما اندازه کاملی دارند تا با آشپزخانه مدرن مطابقت داشته باشند، با این حال طراحی منحصر به فرد آنها به آنها اجازه می دهد تا برای یک ظاهر داخلی و کاملا یکپارچه نصب شوند.

تمام ماشین های ظرفشویی بوش دارای صلاحیت ENERGY STAR® هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

قاصدک سنتر نمایندگی تعمیر محصولات بوش ، با ارائه خدمات 24 ساعته در 7 روز هفته حتی ایام تعطیل جهت ثبت سفارش کلیک نمایید ⬇️

ماشین ظرفشویی بوش

ویژگی های ماشین ظرفشویی بوش تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش ویژگی های بسیار خوبی را ارائه می دهد. این نمودار خلاصه ویژگی های سطح بالا را بررسی کنید تا سری ماشین های ظرفشویی بوش را بهتر بشناسید و ماشین ظرفشویی مناسب خود را پیدا کنید.

برای مشاهده تفکیک تفاوت‌های ویژگی‌ها بین هر یک از سری‌هایی که بوش ارائه می‌کند، روی دکمه «نمایش اکنون» کلیک کنید.

دفترچه ویژه گی های ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش:


در عصری که زندگی می‌کنیم، ماشین ظرفشویی یکی از لوازم خانگی مهم به شمار می آید.

دیگر کمتر کسی وجود دارد که در خانه خود ماشین ظرفشویی نداشته باشد و با دستان خود، ظرف ها را بشوید؛ چرا که در عصر کنونی هیچکس مانند زمان های قدیم آنچنان وقت خانه داری ندارد و هر فرد درگیری های خاص خود را دارد.
هر گونه اختلال در کارایی ماشین ظرفشویی باعث گرفتاری های خانوم خانه و افراد خانه می‌شود، اگر ماشین ظرفشویی شما درست کار نمی‌کرد سریعا با یک تعمیرکار ماهر و متخصص تماس بگیرید.

گرچه هزینه تعمیر ماشین طرفشویی به نسبت خرابی آن متفاوت است، اما تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ما با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن مشکل شما را رفع می‌کنند.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ما تعمیرکاران خبره خود را چندین سال است که آموزش می‌دهد تا شما عزیزان در این باره هیچ نگرانی نداشته باشید. ماشین های ظرفشویی قدیمی گرچه با دوام بودند، ولی خیلی ساده بودند و نهایت دو برنامه برای شستشو داشتند و سال های سال برای صاحب خود کار می‌کردند.

اما در حال حاضر و با پیشرفته شدن ماشین های ظرفشویی نگهداری از آن سخت تر شده است و پیشنهاد می‌کنیم حتما درباره ماشین ظرفشویی بوش خود اطلاعات کافی را داشته باشید.

مشکلات متداول ماشین ظرفشویی بوش تعمیر ماشین ظرفشویی بوش 

1: ارور E01 ماشین ظرفشویی بوش تعمیر ماشین ظرفشویی بوش 

ایراد از لوازم الکترونیکی 

ایرادات را فقط می توان توسط تکنسین مجاز بوش برطرف کرد. برای برنامه ریزی بازدید از خدمات با پشتیبانی بوش با شماره 09123585814 تماس بگیرید.

2: ارور E02 ماشین ظرفشویی بوش تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ایراد از لوازم الکترونیکی 

ایرادات را فقط می توان توسط تکنسین مجاز بوش برطرف کرد. برای برنامه ریزی بازدید از خدمات با پشتیبانی بوش با شماره 09123585814 تماس بگیرید.

3: ارور E06 ماشین ظرفشویی بوش تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ایراد سنسور

راه حل
ایرادات را فقط می توان توسط تکنسین مجاز بوش برطرف کرد. برای برنامه ریزی بازدید از خدمات با پشتیبانی بوش با شماره  09123585814 تماس بگیرید.

ارور در سیستم گرمایشی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

راه حل
ایرادات را فقط می توان توسط تکنسین مجاز بوش برطرف کرد. برای برنامه ریزی بازدید از خدمات با پشتیبانی بوش با شماره 09123585814  تماس بگیرید.

 ارور نقص در سیستم پر کردن تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

راه حل
ایرادات را فقط می توان توسط تکنسین مجاز بوش برطرف کرد. برای برنامه ریزی بازدید از خدمات با پشتیبانی بوش تماس بگیرید.

پیام های فشار اندروید در انتهای برنامه نمایش داده نمی شوند

راه حل
اگر از برنامه های اضافی (مانند بهینه ساز باتری، ابزارهای سیستم و مدیر نرم افزار) استفاده می کنید، ممکن است بر عملکرد اعلان تأثیر بگذارند. لطفاً پس از به‌روزرسانی سیستم تلفن هوشمند/تبلت خود، برنامه Home Connect را مجدداً نصب کنید.

پوشش مخزن مواد شوینده ماشین ظرفشویی بوش بسته نمی شود

دلایل مختلفی برای این مشکل وجود دارد.

1. چرخه قبلی تمام نشده یا قطع نشده است. 2. عملکرد نامناسب پوشش شوینده.

راه حل
قبل از شروع چرخه جدید مطمئن شوید که چرخه قبلی به پایان رسیده است. برای باز کردن مخزن مواد شوینده، میله قفل را فشار دهید. برای بستن مخزن مواد شوینده، درب آن را بکشید و محکم فشار دهید تا صدا کند.

پریز ماشین ظرفشویی بوش برق ندارد .

راه حل
عملکرد سوکت را بررسی کنید، به عنوان مثال با لامپ اگر پریز کار نمی کند، بررسی کنید که آیا مدار قطع کننده جریان باقیمانده (FI) یا فیوز خانگی مدار الکتریکی خاموش شده است یا خیر.

فیوز اصلی و مدار شکن با جریان باقیمانده (FI) برای ایمنی شما هستند و در صورت وجود اضافه بار یا اتصال کوتاه در مدار الکتریکی پاسخ می دهند. بررسی کنید که آیا سایر وسایل موجود در مدار الکتریکی باعث اضافه بار شده اند یا خیر. در صورت نیاز با یک برقکار تماس بگیرید.

اتصال برق روی دستگاه (نه پریز) به طور کامل وارد نشده است

دوشاخه پشت دستگاه به طور کامل وارد نشده است.

راه حل
بررسی کنید که دوشاخه کابل برق به درستی در دستگاه پشت ماشین ظرفشویی شما وارد شده باشد

تغییر برنامه مستقل یا ماشین ظرفشویی به ECO50 می‌رود تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

هیچ مشکلی در دستگاه وجود ندارد. هنگامی که دستگاه روشن می شود، کم مصرف ترین برنامه به طور خودکار انتخاب می شود.

چگونه ماشین ظرفشویی خود را ریست کنم؟

راه حل
برای تنظیم مجدد ماشین ظرفشویی، دکمه START را به مدت 3 ثانیه فشار دهید. برای دستورالعمل های دقیق تر به دفترچه راهنمای خود مراجعه کنید.

شیلنگ تخلیه مسدود یا پیچ خورده است. تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

راه حل
توجه: نشت آب ممکن است بسیار داغ باشد (خطر سوختن).

1. برنامه را روی OFF قرار دهید و دوشاخه اصلی را بیرون بیاورید.

2. بررسی کنید که آیا شیلنگ تخلیه بدون پیچ خوردگی نصب شده است یا خیر.

3. گیره شلنگ روی سیفون را شل کنید.

4. شلنگ زهکشی (آب باقیمانده) را با دقت خارج کنید.

5. شیلنگ زهکشی و سیفون سیفون را تمیز کنید.

6. انتهای شلنگ را در یک سطل نگه دارید و برنامه DRAIN را انتخاب کنید.

7. شیلنگ تخلیه را به سیفون وصل کرده و نشتی را بررسی کنید.D24

پمپ تخلیه مسدود شده است تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

راه حل
پمپ را تمیز کنید. هنگام تمیز کردن مراقب باشید زیرا ممکن است پمپ با قطعات شیشه مسدود شده باشد.

1. دستگاه را از برق جدا کنید.

2. فیلترها را بردارید. 3. آب را خارج کنید – در صورت لزوم از اسفنج استفاده کنید.

3. از یک قاشق برای باز کردن پوشش پمپ استفاده کنید، سپس درپوش را بگیرید و به سمت بالا بکشید تا مقاومت کند. سپس، به جلو بکشید.

4. محفظه داخلی را بررسی کنید و هر گونه جسم خارجی را بردارید.

5. پوشش را در موقعیت اصلی eh قرار دهید و فشار دهید. مطمئن شوید که درپوش پمپ کاملاً بسته شده است وگرنه پمپ تخلیه کار نخواهد کرد.

6-فیلترها را دوباره نصب کنید.

شما تا پایان برنامه صبر نکردید. تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

راه حل
صبر کنید تا برنامه به پایان برسد یا برنامه را با Reset لغو کنید.

فیلتر ماشین ظرفشویی بوش  مسدود شده است چه کار باید کرد؟ تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

فیلتر مسدود شده است و باید تمیز شود

راه حل
فیلتر باید تمیز شود. برای یادگیری نحوه برداشتن و جدا کردن فیلتر به دفترچه راهنمای مالک خود مراجعه کنید. فیلتر را زیر آب جاری بشویید تا زباله ها از بین بروند.

آلارم نمک ظرفشویی بوش خاموش نمی شود . علت چیست؟

شاید برای شما سوال باشد که ماشین ظرفشویی بوش چگونه تشخیص می دهد که مخزن دارای نمک می باشد و یا نه . در حالت کلی سنسورهای لیزری داخل مخزن نمک قرار دارد و پس از ریختن نمک ، چون آب مخزن نمک تیره می شود ، لیزر از داخل آب کدر رد نشده و آلارم خاموش می شود . سه دلیل وجود دارد که آلارم خاموش نشود .

1- از نمک های شفاف که معمولا ایرانی هستند استفاده می کنید که به دلیل براق بودن ، آب تیره نمی شود و سنسور تشخیص دقیق نمی دهد.

2- نمک به صورت سنگ می باشد که در این صورت بهتر است که با یک قاشق چوبی به صورت دورانی حل گردد تا آب مخزن کاملا مات گردد.

3- سنسور لیزری مخزن نمک ماشن ظرفشویی بوش دچار آسیب شده است که در این صورت نیاز به اعزام تکنسین می باشد.هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

علامت شیر آب روی ماشین ظرفشویی بوش ظاهر می شود.

لزوما روشن شدن علامت شیر آب مربوط به سیستم آبگیری دستگاه نمی شود. در حالت کلی ، علامت شیر آب نشانگر عیب در دستگاه می باشد و معمولا به همراه یک کدخطا یا ارور می باشد. در صورت مشاهده ارور ، با گارانتیران تماس بگیرید تا عیب دستگاه شما بررسی گردد.

وظیفه مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی بوش چیست؟

شاید برای شما سوال باشد که اصولا وظیفه مایع جلا یا همان روغن جلادهنده در ظرفشویی بوش چیست. دو وظیفه اصلی در اختیاز این مایع مصرفی می باشد . وظیفه اصلی آن که از اسم آن نیز مشخص است وظیفه براق کردن ظروف و جلوگیری از مات شدن ظروف می باشد .

اگر ظرفشویی جلا را بیش از حد مصرف نماید ، ظروف به صورت سفید براق و لایه لایه شده و اگر کم مصرف شود ظروف مات و تیره می شود . وظیفه دوم مایع جلا ، ورود در مرحله آخر و در هنگام خشک کردن ظروف بوده و با پوشش روی ظروف ، باعث بهبود کیفیت خشک شدن ظرف های ماشین ظرفشویی می شود.

ماشین ظرفشویی بوش ظرف ها را کثیف می شوید .
ابتدا از اصلی بودن شوینده ماشین ظرفشویی بوش خود اطمینان پیدا کنید. اگر شوینده هیچ مشکلی ندارد و کیفیت مناسبی دارد به احتمال زیاد دو دلیل وجود دارد.

اولا ممکن است ماشین ظرفشویی شما به شدت کثیف شده باشد و جرم گرفته باشد و نیاز به سرویس داشته باشد. باز هم تاکید ما بر استفاده مرتب از جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی بوش BOSCH می باشد.

دوما دقت کنید که درجه شستشوی مناسب را انتخاب کرده باشید. برخی از ظروف با درجه های کوتاه تمیز نمی شوند

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در آرارات |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ونک |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در امانیه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در زرگنده |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در درب دوم |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در رستم آباد |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اختیاریه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در داودیه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در سید خندان |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در دروس|تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در پاسداران |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در جردن |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در دولت |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ظفر |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ملاصدرا |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در میرداماد |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ولیعصر |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در پارک وی |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در نیایش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش درشهران|تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شهرزیبا |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اندیشه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در المهدی |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در باغ فیض |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در پونک|تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در حصارک |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کوهسار |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در مرادآباد |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ارم |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اباذر |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در فردوس |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در مهران |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در  اکباتان|تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در جنت آباد |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شاهین |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در آیت الله کاشانی |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اشرفی اصفهانی |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در بلوار تعاون |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در بلوار فردوس |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در بولیوار |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در پونک |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در پیامبر |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در جنت آباد |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش درستاری |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اکباتان 

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در مناطق :

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در پرند 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کرج 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در البرز 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شمال تهران 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در غرب تهران 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شریعتی 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در صادقیه 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اکباتان 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در جیخون

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ستارخان 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ظفر 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ونک 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در رباط کریم 

لوازم یدکی ماشین ظرفشویی بوش
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

سوالات متداول ماشین ظرفشویی بوشراه ورود آب را چک کنید، سوپاپ دستگاه را بررسی کنید (در صورت خرابی سوپاپ، دستگاه پیش از آبگیری کامل دریچه را می بندد). اگر موارد قبلی نبود احتمالا باید شیر آب را عوض کنید. برای تعویض ان صفحه پایینی را برداریو و با کنار زدن سیم ها زانوی برنجی را خارج کنید و سپس شیر آب قدیمی را در آورید و آن را با شیر آب جدید تعویض کنید.


در مرحله اول شیر چک دستگاه را بررسی کنید و اگر نیاز به تعویض داشت، قسمت قفسه پایین ظرفشویی را باز کنید و بعد با برداشتن بازوی آب پاش و فیلتر، درپوش را بردارید و شیر چک را باز کنید، سپس آن را با قطعه جدید تعویض کنید.


تا جایی که امکان دارد ظرفشویی خود را در شب روشن نکنید. ساعات اولیه صبح بهترین زمان برای روشن کردن ظرفشویی است. ظرف ها را در طول روز بعد از کثیف شدنشان داخل ظرفشویی قرار دهید و توجه کنید همیشه درب ظرفشویی را بسته نگه دارید.


در پایان شب در زمانی که ساعات بار مصرف گذشته باشد آن را روشن کنید یا با استفاده از دکمه های تاخیری، زمان شستشو را مدتی قبل از بیدارشدن خود تنظیم کنید و دکمه استارت را بزنید. آن موقع وقتی بیدار شوید ظرف ها شسته شده است و می‌توانید آن ها را داخل کابینت بچینید. با این کار هم ظرفشویی در بهترین زمان ممکن کار کرده و هم شما وقتتان صرفه جویی شده است.


سه دلیل رایج وجود دارد، لوله تخلیه سوراخ شده باشد، در اتصالات لوله تخلیه مشکلی پیش آمده باشد و یا دیواره و کف ظرفشویی بوش از بین رفته باشد.دو دلیل رایج باعث به وجود آمدن بیش از حد صدا در ظرفشویی می‌شود، پمپ تخلیه خراب شده باشد یا دستگاه تراز نباشد.


وجود نشتی در دستگاه شایع ترین دلیل سوختن هیت پمپ ظرفشویی است. وجود نشتی در ظرفشویی، باعث می‌شود که آب با المنت تماس پیدا کند. پس از تعویض هیت پمپ، مطمئن شوید که نشتی ظرفشویی حل شده باشد.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در مناطق : 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در رستم آباد |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در فرمانیه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش اوین |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در درکه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در زعفرانیه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در محمودیه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ولنجک |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در امام زاده قاسم (ع) |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در دربند |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در جماران |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در دزاشیب |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در نیاوران |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کاشانک |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شهرک نفت|تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در باغ فردوس |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تجریش |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در قیطریه |تعمیر ماشین لباسشویی بوش در چیذر |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در حکمت |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ازگل |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در سوهانک|تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اتوبان امام علی |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اتوبان صدر |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اقدسیه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در الهیه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در فرشته |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در اندرزگو |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در بلوار ارتش |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در پارک وی |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تجریش |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در جمشیدیه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در دیباجی |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در سعدآباد |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در فرمانیه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ولیعصر |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در  کاشانک |تتعمیر ماشین ظرفشویی بوش در کامرانیه 

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در سعادت آباد |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در پونک|تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در صادقیه |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شهرآرا  |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران ویلا |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در طرشت |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در همایونشهر |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در توحید|تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شادمهر |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ایوانک |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در شهر قدس|تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در جلال آل احمد  |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در ستارخان |تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در مرزداران

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟