5/5 - (103 امتیاز)

نمایندگی تعمیر یخچال بوش | ارائه خدمات در سرتاسر ایران

تنها نمایندگی تعمیر یخچال بوش در سرتاسر ایران، قاصدک سنتر، اعلام آمادگی برای فروش لوازم یدکی یخچال بوش، تعمیر یخچال بوش، خدمات پس از فروش یخچال بوش و…. به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل، می‌کند.

در صورتی که نیازمند تعمیر یخچال فریزر بوش، تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش، تعمیر یخچال دوقلو بوش، تعمیر یخچال توکار بوش، تعمیر یخچال تک در بوش و… شدید، تنها کافیست این مقاله را بخوانید و در صورت رفع نشدن مشکلتان، می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان مجرب قاصدک سنتر، در زمانی که توسط شما تعیین شده است به منزل شما مراجعه می‌کند و برای رفع مشکل یخچال شما در منزل خود شما، اقدام می‌کنند و فقط در شرایط بسیار حاد، قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده می‌شود.

تعمیرات در زمان گارانتی

تعمیرات دستگاه شما به دو بخش تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شود که در این بخش به تعمیر گارانتی می‌پردازیم. اگر دستگاه شما گارانتی باشد، شما معاف از پرداخت هر نوع هزینه‌ای هستید یا اگر قطعه‌ی مورد نیازتان بلا توسط قاصد سنتر، تعمیر و یا تعویض گردیده باشد نیز قطعه شما مشمول 6 ال 18 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌شود.

تعمیرات خارج از گارانتی

تعمیرات غیر گارانتی، دسته دوم از تعمیرات می‌باشد. اگر دستگاه شما فاقد گارانتی باشد، باید برای تعمیر غیر گارانتی دستگاه خود اقدام نمایید و پس از تعمیر دستگاه شما یا تعویض و یا تعمیر قطعه خاصی، دستگاه شما توسط تیم فنی قاصدک سنتر و شرکت رسمی بوش آلمان، به مدت 6 الی 18 ماه گارانتی  می‌گردد و اگر دفعه بعد به تعمیرات نیاز داشتید، فقط با ما تماس بگیرید.

درخواست قطعه یدکی

همچنین علاوه بر تعمیر یخچال بوش، ما خدمات فروش قطعات یدکی یخچال بوش را به شما مشتریان بوش، ارائه می‌کنیم این خدمات، شامل قطعاتی از یخچال بوش مانند شیشه فریزر بوش، شیشه یخچال بوش، برد الکترونیکی یخچال بوش، واشرهای درب یخچال بوش و…می‌شود همچنین می‌توانید بهترین فیلترهارا برای یخچال بوش خود، تهیه کنید.

ارورهای متداولی که در یخچال بوش رخ می‌دهد، به چه علت است؟

ارورهایی که معمولا در هر دستگاه رخ می‌دهد، بسیار مهم است هم برای تعمیرکار یخچال بوش و هم برای خود یخچال بوش زیرا این ارورها نشان دهنده عیب دستگاه شما و رکن اصلی عیب یابی یخچال بوش می‌باشد. در ادامه، این ارورهارا بررسی کرده ایم تا خودتان بدون نیازمندی به تعمیرکاری بتوانید یخچال بوش خود را عیب یابی کنید.

ارور E01؛ در یخچال بوش نشان دهنده خرابی سنسور دمای یخچال می باشد. به طور خلاصه یعنی سنسور دما معیوب شده است. برای تعمیر ابتدا سوکت سنسور را یک بار بیرون بیاورید و مجددا متصل نمایید. درصورت عدم رفع مشکل برای تعویض با ما تماس بگیرید.

ارور E02؛ در یخچال بوش نشان دهنده خرابی سنسور دمای فریزر می باشد. اگر بعد از بررسی سنسور کار نکرد، سنسور باید تعویض شود. برای تعمیر ساید بای ساید بوش یا دیگر مدل های بوش با قاصدک سنتر تماس بگیرید.

ارور E05؛ در یخچال بوش اشاره به این دارد که یخچال بوش باید کاملا سرویس شود و یا ممکن است سنسور دما در قسمت دیفراست یخچال مشکل داشته باشد. بهترین راه حل برای رفع این ارور، تماس با نمایندگی است.

ارور E10؛ در یخچال بوش بیانگر این است که ماژول برد اصلی یخچال معیوب شده است. این ارور بسیار خطرناک و هزینه بر است. در صورت مشاهده این ارور فورا یخچال را خاموش کنید. و با تکنیسین تعمیر یخچال بوش تماس بگیرید.

ارور E15؛ این ارور نشان دهنده وجود خطا یا مشکل در سنسور محیطی یخچال می باشد. سنسور محیطی مستقیما به دیسپلی یخچال متصل است و دمای محیط را نشان می دهد. در این صورت دمای محیط یخچال ممکن است نشان داده نشود. یا به صورت اشتباه نشان داده شود

ارور E03؛ از دیگر ارورهای یخچال فریزر میتوان به این ارور اشاره کرد که نشان دهنده خرابی سنسور دمای کشو است. برای کشوی یخچال و فریزر سنسور دما در نظر گرفته شده و اگر اتصالات آن قطع شود، عملکرد این قطعه با اختلال مواجه خواهد شد.

ارور E11؛ ارور E11 در یخچال بوش نشان دهنده این است که ماژول کنترل صفحه نمایش دچار اشکال شده است. برای رفع این ارور کافیست ابتدا یک مرتبه صفحه نمایش دستگاه را به مدت 5 دقیقه خاموش و مجدد روشن کنید. اگر ارور با این اقدام برطرف نشد، تعمیرکار باید ماژول صفحه نمایش را تعویض کند.

ارور E20؛ اگر با ارور E20 یخچال بوش مواجه شدید، به معنای این است که ارتباط صفحه نمایش با برد قطع شده است. سیم های اتصال ماژول و برد را بررسی و اگر دارای اشکال هستند آنها را تعویض کنید. دقت داشته باشید که این مشکل باید توسط افراد متخصص در زمینه برطرف شود.

ارور F3؛ اگر یخ زدایی یا همان دیفراست یخچال فریزر بوش بیش از اندازه طولانی شود، با این ارور روبرو خواهید شد. برای رفع این ارور باید سیستم دیفراست و قطعات مرتبط با آن بررسی و عیب یابی شوند. خرابی در المنت، ترموفیوز و ترمودیسک و حتی برد می توانند در بروز این ارور نقش داشته باشند و باید عیب یابی شوند.

ارور al فریزر بوش؛ این ارور نشان دهنده این است که دمای کابین افزایش پیدا کرده و گرم شده است. دلایل متعددی برای بروز این مشکل وجود دارد از قبیل باز و بسته شدن زیاد درب فریزر، خراب بودن لاستیک دور درب، خراب بودن سنسور دما و خرابی در برد که باید همگی با دقت بررسی و عیب یابی شوند.

آیا هوای داخل یخچال فریزر بوش شما گرم است؟

دلایل مختلفی برای گرم بودن هوای یخچال برخلاف درجه نشان داده شده روی دیسپلی یخچال، وجود دارد. رایج ترین دلیل برای این مشکل، دمپر یخچال میباشد که دچار مشکل شده است در غیر اینصورت به احتمال زیاد فن یخچال شما دچار نقض شده است یا مشکل میتواند از ترموستات یا برفک زدایی باشد همچنین اگر کویل های تبخیر کننده برفک بسته شده باشد هم شما با ابن مشکل روبرو خواهید شد. در ساده ترین حالت، ممکن است فقط درب یخچال را به طور کامل نبسته اید و یا درزگیرهای یخچالتان شکسته است.

دلیل نشت آب یخچال فریزر بوش چیست؟

اخیرا مشتری هایی بودند که در رابطه با ابن مشکل، گزارش های مختلفی دادند و در این قسمت، میخواهیم در این رابطه توضیحاتی بدهیم. اصولا این مشکل به دلیل رطوبت زیاد محل نصی یخچال اتقاق می افتد ولی دلایل دیگری از جمله خرابی درزگیر یخچال فریزر یا مسدود شدن لوله تخلیه یخچال هم میتواند از دلایل مشاهده شده دیگر باشد ولی احتمال اینکه نشتی از شلنگ آب متصل به یخچال باشد هم وجود دارد پس ابتدا شلنگ متصل را چک کنید.

اگر بعد از امتحان کردن تمامی مراحل بالا، هنوز نشتی داشتید، مخزن آب را چک کنید. از دلایل دیگر میتوان به خرابی مخزن آب اشاره کرد. برای رفع این مشکل می بایست مخزن را به طور کلی تعویض کرد زیرا استفاده از چسب گزینه ی مناسبی به دلیل پلاستیکی بودن مخزن نیست.

علت روشن شدن چراغ فیلتر یخچال ساید بوش چیست؟

 زمانی که چراغ فیلتر به رنگ قرمز نشان داده می‌شود، نشان دهنده‌ی این است که نیاز به تعویض فیلتر ساید بوش در سریع‎ترین زمان ممکن را دارید. عمر مفید فیلترهای یخچال به طور متوسط پنج تا شش ماه است که این مورد به میزان مصرف شما نیز دارد.

چراغ قرمزی که در یخچال Bosch طراحی شده به این منظور است که هر وقت تاریخ مصرف فیلتر تصفیه آب تمام شد، به شما یادآور شود که باید به فکر تعویض فیلتر ساید بوش باشید. هرگاه که این چراغ در یخچال شما به نمایش آمد به هیچ عنوان از آبسردکن و یخ‌ساز استفاده نکنید تا سلامتی خود و خانواده‌تان را به خطر نیندازید.

اولین و بهترین کاری که به محض روشن شدن چراغ قرمز فیلتر یخچال ساید بوش باید انجام دهید این است که از یک تکنسین کمک بگیرید تا فیلتر آب را برای شما تعویض کنند. این یکی از خدمات ارزنده‌ی ما در بوش است که تعویض فیلتر یخچال بوش را با بهترین کیفیت برای شما انجام می‌دهند.

دلیل نویز و سر و صدای یخچال فریزر بوش چیست؟

در سالن نشسته اید و همگام تماشای سریال موردعلاقه خود به دلیل سر و صدایی که یخچال تولید میکند اگرچه کم، تمرکز ندارید؟ یخچال های بوش معمولا سر و صدای زیادی تولید میکند که معمولا این سر و صدا به دلیل کثیی کمپرسور رخ میدهد. گرما توسط کویل های کمپرسور در پشت یخچال دفع میشود و زمانی که کمپرسور توسط گرد و غبار پوشانده میشود، کمپرسور باید سریع تر و سخت تر کار کند تا بتواند تعائل را برقرار کند.

تمیز کردن کویل های کمپرسور تغلب این مشکل را ب سرعت حل میکند ولی ممکن است بعد از تمیز کردن کمپرسور، سر و صدای یخچال قطع نشود که این نشان دهنده این است که کمپرسور یخچال شما خراب است و زمانی که کمپرسور معیوب خاموش میشود ممکن است صدای تق تق یا کوبیدن بدهد که این صدا میتواند شک شمارا در مورد خرابی کمپرسور به یقین تبدیل کند.

یخچال فریزر بوش دیگر یخ زدایی نمیکند.

دلیل رایج برای این مشکل خرابی سیستم یخ زدایی است. در ادامه راه حل امکان پذیری ذکر شده است، درصورت نتیجه نگرفتن با نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

تایمر یخ زدایی خراب؛ معمولا مشکل یخ زدایی فریزر ها در این بخش رخ میدهد. این تایمر بخاری یخ زدایی را چندین بار در طول روز فعال میکند تا یخ های جمع شده روی کویل های اوپراتور ذوب شود.

اگر این تایمر خراب شود به احتمال زیاد ممکن است چرخه یخ زدایی اصلا شروع نشود و یا برق بخاری یخ زدایی در طولا روز قطع شود. پس باید چک کنید که آیا تایمر شما به درستی کار میکند یا خیر. توجه داشته باشید که باید بخاری را روشن و کمپرسور را خاموش کنید.اگر تایمر برق را به اجزای یخ زدایی نرساند یا ظرف 30 دقیقه عملیات یخ زدایی به پایان برسد، تایمر یخ زدایی خراب است.

فیلتر یخچال چیست و چه کاربردی دارد؟

این روزها اکثر یخچال‌هایی که تولید می‌شوند دارای فیلتر هستند و این قابلیت را دارند که به طور مستقیم آب شهری را به آن متصل کنیم و استفاده کنیم. یخچال‌‌هایی که این قابلیت را دارند، باید یک فیلتر یخچال نیز داشته باشند که این فیلتر کارایی بسیار زیادی دارد. از جلمه کاربردهایی که فیلتر یخچال دارد عبارتند از:

  • تصفیه و از بین بردن شن و ماسه و گل و لای و ذره‌های معلق در آب
  • تصفیه‌ی آب از لجن، خزه، جلبک‌های رشد کرده در سیستم آب‌رسانی شهری
  • اضافه کردن کلر به منظور ضدعفونی کردن آب شرب
  • از بین بردن سموم کشاورزی و افت‌کش‌ها و مواد شیمیایی احتمالی در آب شهری
  • از بین بردن طعم و مزه‌ی بد آب

علت تعویض فیلتر یخچال بوش، چیست؟

تعویض فیلتر بوش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که فیلتر یخچال هم یک طول عمر مشخص دارد و اگر آن را تعویض نکنید، از قدرت و توانایی فیلتر کاسته می‌شود و در نتیجه این دستگاه آب را تصفیه نخواهد کرد و در اصل هیچ تاثیری روی آبی که از آب‌چکان یخچال بیرون می‌آید نخواهد داشت. وقتی که فیلتر عملا فرسوده شود و آن را تعویض نکنید، مواد داخلی فیلتر که وظیفه‌ی تصفیه‌ی آب را دارند فاسد می‌شوند و تاثیرات بسیار مخرب و زیادی خواهند داشت.

چگونه فیلتر یخچال بوش ساید بای ساید را تعویض کنیم؟

برای تعویض فیلتر یخچال بوش باید چند نکته‌ی مهم را در نظر داشته باشید. اول اینکه سعی کنید این کار را خودتان انجام ندهید. چراکه ممکن است به سایر قطعات یخچال آسیب وارد کنید. دومین مورد این است که باید شناخت کافی در مورد تعویض فیلتر ساید بای ساید بوش داشته باشید. در حال حاظر دو نوع فیلتر مختلف برای یخچال‌های Bosch وجود دارد: فیلتر داخلی و فیلتر خارجی.

تعویض فیلتر خارجی خیلی کار سختی نیست و می‌توانید به راحتی آن را انجام دهید. برای تعویض فیلتر خارجی ابتدا باید یخ‌ساز را خاموش کنید و سپس شیر آب ورودی را به صورت کامل ببندید. سپس باید یخچال را به جلو بکشید و فیلتر آب که در مسیر شلنگ قرار گرفته را پیدا کنید. بعد باید شلنگ ورودی را کمی به سمت راست و چپ بچرخانید و بعد به بیرون بکشید تا بیرون بیاید. اگر فیلتر را نتوانستید به بیرون بکشید باید اول پیچ کاور محافظ را از پشت فیلتر باز کنید و بعد فیلتر کهنه را خارج کنید و آن را با فیلر جدید جایگزین آن کنید و سپس آن را با دقت محکم کنید.

در مورد تعویض فیلتر داخلی یخچال Bosch این کار کمی متفاوت‌تر از فیلتر خارجی است. این فیلتر درون خود یخچال قرار گرفته است. در برخی مدل‌های یخچال بوش این فیلتر در کنار جا میوه‌ای قرار گرفته و در برخی مدل‎ها در طبقه ‎ی بالایی قرار دارد. خیلی راحت با پیدا کردن جای فیلتر می‌توانید این کار را انجام دهید. اگر خودتان نتوانستید این کار را انجام دهید با نمایندگی بوش برای تعمیر ساید بای ساید تماس حاصل نمائید.

چگونه مدل دستگاه خود را پیدا کنیم؟

شماره مدل (E-Nr) روی پلاک مشخصات دستگاه شما نشان داده شده است. از حروف و اعداد تشکیل شده است. انتهای Model Number یک اسلش و دو عدد بعد از آن را نشان می دهد. مثال: SHX2AR55UC/13

اگر برای یافتن پلاک امتیاز دستگاه خود به کمک نیاز دارید، روی پیوند زیر کلیک کنید تا مدل دستگاه خود را از سایت رسمی بوش، پیدا کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال بوش
سوالات متداول

فرآیند تعمیر تمام محصولات بوش عم از تعمر یخچال بوش، تعمیر ساید بای ساید بوش، تعمیر یخچال فریزر بوش، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر جاروبرقی بوش و…. در منزل صاحب دستگاه، رخ می‌دهد و فقط در صورت نیاز، قطعه معیوب به تعمیرگاه فرستاده می‌شود و پس از اتمام تعمیرات، قطعه با توجه به نوع تعمیرات به مدت 6 الی 3 ماه، گارانتی می‌گردد.

هزینه‌ها و تعرفه‌های تعمیرات یخچال بوش وابسته به فاکتورهای مختلفی، متغییر است. این فاکتورها می‌تواند به عواملی مانند نوع تعمیرات شما، حالت گارانتی دستگاه شما، هزینه تعمیر دستگاه شما، نرخ اتحادیه و… وابسته باشد. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید تا مشاوران ما شمارا راهنمایی کنند.

در وهله اول، همکاران ما تلاش می‌کنند تا قطعه معیوب دستگاه شمارا تعمیر کند تا هزینه‌های شما تا حد امکان کاهش بیابد ولی اگر قطعه معیوب قابل تعمیر نبود، کارشناسان ما برای تعویض آن اقدام می‌کنند. قطعه‌هایی که کارشناسان ما استفاده می‌کنند همگی دارای 6 الی 18 ماه گارانتی بی قید و شرط هستند. برخلاف باقی مراکز خدماتی که ادعای دروغین نمایندگی تعمیرات بوش را دارند، قطعات ما از شرکت رسمی بوش آلمان، تامین می‌گردند و صد در صد زمانت می‌شوند.

قاصدک سنتر به عنوان تنها نمایندگی رسمی بوش در ایران، موظف به خدمات رسانی در تمام مناطق ایران می‌باشد. این خدمات از استانها شروع می‌شوند و تمام مناطق تهران اعم از شمال تهران تا حومه تهران را پوشش می‌دهد. ضمن کسب اطمینان شما، خدمات ما در تمام ایران می‌باشد پس با خیال راحت در هرکجای ایران که هستید، با ما تماس بگیرید و تعمیر دستگاه بوش خود را به دستان امنی بسپارید.

جهت اقدام برای تعمیرات محصولات بوش خود مانند تعمیر یخچال بوش، تعمیر لباسشویی بوش تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر جاروبرقی بوش و… شنا می‌توانید با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید و تا کمتر از 24 ساعت برایتان کارشناس، اعزام شود.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی تعمیر یخچال بوش، تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش، تعمیر یخچال دوقلو بوش، نمایندگی مجاز تعمیر یخچال بوش، تعمیر یخچال بوش، تعمیر یخچال دوقلو بوش، تعمیر یخچال توکار بوش، نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش، نمایندگی تعمیر یخچال توکار بوش، نمایندگی تعمیر یخچال دوقلو بوش

تعمیر یخچال بوش در شریعتی، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در شریعتی، تعمیر یخچال بوش در قلهک، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در قلهک، تعمیر یخچال بوش در ظفر، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در ظفر، تعمیر یخچال بوش در قیطریه، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در قیطریه، تعمیر یخچال بوش در مرزداران، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در مرزداران، تعمیر یخچال بوش در گیشا، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در گیشا، تعمیر یخچال بوش در ستارخان، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در ستارخان

تعمیر یخچال بوش در اکباتان، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در اکباتان، تعمیر یخچال بوش در صادقیه، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در صادقیه، تعمیر یخچال بوش در سعادت آباد، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در سعادت آباد، تعمیر یخچال بوش در شهرک غرب، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در شهرک غرب، تعمیر یخچال بوش در شهر زیبا، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در شهر زیبا، تعمیر یخچال بوش در فرمانیه، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در فرمانیه، تعمیر یخچال بوش در نیاوران

نمایندگی تعمیر یخچال بوش در نیاوران، تعمیر یخچال بوش در آجودانیه، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در آجودانیه، تعمیر یخچال بوش در جردن، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در جردن، تعمیر یخچال بوش در کاشانک، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در کاشانک، تعمیر یخچال بوش در شمال تهران، نمایندگی تعمیر یخچال بوش در غرب تهران و…

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟