4.9/5 - (32 امتیاز)

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش | ارائه خدمات در سرتاسر ایران

تنها نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در سرتاسر ایران، قاصدک سنتر، اعلام آمادگی برای فروش لوازم یدکی جاروبرقی بوش، تعمیر جاروبرقی بوش، خدمات پس از فروش جاروبرقی بوش و…. به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل، می‌کند.

در صورتی که نیازمند تعمیر جاروبرقی بوش، تعمیر جاروبرقی حملی بوش، تعمیر جارو شارژی بوش، تعمیر جاروبرقی رباتیک بوش و… شدید، تنها کافیست این مقاله را بخوانید و در صورت رفع نشدن مشکلتان، می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان مجرب قاصدک سنتر، در زمانی که توسط شما تعیین شده است به منزل شما مراجعه می‌کند و برای رفع مشکل جاروبرقی شما در منزل خود شما، اقدام می‌کنند و فقط در شرایط بسیار حاد، قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده می‌شود.

تعمیرات در زمان گارانتی

تعمیرات دستگاه شما به دو بخش تعمیرات گارانتی و تعمیرات غیر گارانتی تقسیم می‌شود که در این بخش به تعمیر گارانتی می‌پردازیم. اگر دستگاه شما گارانتی باشد، شما معاف از پرداخت هر نوع هزینه‌ای هستید یا اگر قطعه‌ی مورد نیازتان بلا توسط قاصد سنتر، تعمیر و یا تعویض گردیده باشد نیز قطعه شما مشمول 6 ال 18 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌شود.

تعمیرات خارج از گارانتی

تعمیرات غیر گارانتی، دسته دوم از تعمیرات می‌باشد. اگر دستگاه شما فاقد گارانتی باشد، باید برای تعمیر غیر گارانتی دستگاه خود اقدام نمایید و پس از تعمیر دستگاه شما یا تعویض و یا تعمیر قطعه خاصی، دستگاه شما توسط تیم فنی قاصدک سنتر و شرکت رسمی بوش آلمان، به مدت 6 الی 18 ماه گارانتی  می‌گردد و اگر دفعه بعد به تعمیرات نیاز داشتید، فقط با ما تماس بگیرید.

درخواست قطعه یدکی

همچنین علاوه بر تعمیر جاروبرقی بوش، ما خدمات فروش قطعات یدکی جاروبرقی بوش را به شما مشتریان بوش، ارائه می‌کنیم این خدمات، شامل قطعاتی از جاروبرقی بوش مانند خرطومی جاروبرقی بوش، کیسه جاروبرقی بوش، موتور جاروبرقی بوش، پارویی جاروبرقی بوش و…می‌شود همچنین می‌توانید بهترین فیلترهای هوا را برای جاروبرقی بوش خود، تهیه کنید.

تعمیر جاروبرقی بوش | نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش
تعمیر جاروبرقی بوش

علت صدای زیاد جاروبرقی بوش چیست؟

از دلایل اصلی صدای ناهنجار در جاروبرقی بوش ، خرابی سیستم چرخنده موتور دستگاه می باشد. برای جلوگیری از بروز این عیب در دستگاه به صورت منظم پاکت دستگاه را تعویض کرده و از پاکت های ۵ لایه نانو استفاده نمایید .

از سوی دیگر به ازای هر ۵ بار تعویض پاکت ، فیلتر هوا و هپای جاروبرقی بوش را تعویض نمایید. این کار از نفود گرد و خاک به داخل موتور و آسیب های بعدی جلوگیری می کند.  راه حل رفع عیوب موتوری ، تعویض بلبرینگ، کلکتور و یا تعویض موتور جاروبرقی بوش می باشد.

علت روشن نشدن جاروبرقی بوش چیست؟

از اصلی ترین دلیل روشن نشدن جاروبرقی بوش BOSCH سوختگی موتور دستگاه می باشد که حدود ۹۰ درصد دلیل روشن نشدن را محتمل می شود. از دیگر دلایل بروز این ایراد سوختن برد دستگاه و ایجاد قطعی سطحی بر روی برد جاروبرقی می باشد .

در آخرین مرحله نیز می توان آسیب های سیم جمع کن و یا شکستگی های پلاتین را دلیل روشن نشدن جاروبرقی بوش دانست.با قاصدک سنتر، مرکز تعمیر جاروبرقی بوش در تهران تماس بگیرید.

تفاوت پاکت و فیلتر اصلی با فیک در چیست؟

در مورد پاکت  پاکت اصلی بوش ۵ الی ۷ لایه ۵ میکرونی نانو دارد که از نفوذ گرد و خاک به داخل مخزن جلوگیری می کند، در صورتی که پاکت های تقلبی اکثرا تک لایه بوده و یا اینکه جنس آن ها کاغذی می باشد .

در مورد فیلتر هم باید گفت فیلتر های اصلی بوش، صفحات شبکه ای آکاردئونی می باشد که گردش هوای کاتوره ای دارد اما در فیلتر های فیک، این صفحات ابر معمولی می باشد.

ولوم کم و زیاد کردن جاروبرقی خراب شده است، راه حل چیست؟

در اینگونه موارد سه علت اصلی وجود دارد . یا خود ولوم مشکل برخورده است ، یا پانسومتر روی برد جاروبرقی بوش خراب شده است و یا اینکه سلکتورهای گردشی دچار خرابی و آسیب شده است که نیاز به بازدید و رفع عیب دارد که در اکثر موارد این عیب سطحی بوده و در لحظه حل می گردد.

مکش جاروبرقی بوش کم شده است، علت چیست؟

دو دلیل اصلی برای کاهش مکش جاروبرقی بوش وجود دارد . یکی از این دلایل پر شدن پاکت جاروبرقی و یا استفاده از پاکت های جاروبرقی تقلبی می باشد که باعث کاهش شدید مکش جاروبرقی بوش می شود.

از سوی دیگر خرابی موتور نیز می تواند باعث کاهش مکش دستگاه گردد . علاوه بر این اگر فیلتر هپا و یا فیلتر هوای پشت موتور نیز دچار گرفتگی باشد مکش دستگاه تا ۷۰ درصد کاهش خواهد یافت.

سیم جاروبرقی گیر کرده است و داخل نمی رود، راه حل چیست؟

زمانی که سیم داخل دستگاه نمی رود و به نوعی بیرون از مخزن قفل شده باشد ، توپی سیم جمع کن دچار خرابی شده است و یا اینکه فنر سیم جمع کن دچار اختلال شده است. به منظور سرویس با قاصدک سنتر تماس بگیرید.

خرطومی جاروبرقی بوش پاره شده است، آیا تعویض می شود؟

بله. با توجه به اینکه کوپل های سر و ته خرطومی ، به صورت پرس حرارتی می باشد، کارشناسان ما پرس خرطومی را باز کرده و یک خرطومی جدید را جایگزین قبلی می نمایند. لازم به ذکر است که خرطومی 4 میل ارجینال جاروبرقی بوش هم اکنون مورد استفاده قرار می گیرد که مرغوب ترین خرطومی تولیدی شرکت بوش می باشد.

تفاوت پاکت جاروبرقی بوش TYPE P با TYPE G در چیست؟

پاکت های جاروبرقی بوش به دو دسته کلی P و G دسته بندی می شود .

معمولا پاکت های پی به جاروبرقی های ورژن پروفشنال و هوم پروفشنال ، هوم گرین و جاروبرقی های ارگو گرین متعلق می باشد و جی مربوط به جاروبرقی های ارگومکس جدید ، ارگو هپا فیلتر، ارگو مکس سیلور و … قرار می گیرد . تفاوت این دو نوع پاکت در دریچه ورودی محفظه پاکت می باشد.

بدنه جاروبرقی/جارو شارژی و... بوش، شکسته است، آیا قابل تعمیر است؟

بله. جاروبرقی بوش شما، قابل تعمیر است. قاصدک سنتر به عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش اکثر مدل‌های بدنه، فیلتر، ولوم‌های مندرج، دستگیره و… را از شرکت رسمی بوش آلمان، تامین کرده است تا در صورت نیاز مشتریان، آنهارا در اختیار شما قرار دهد. نه فقط جاروبرقی بلکه شما برای بدنه جارو شارژی بوش، جارو رباتیک بوش، جارو برقی صنعتی بوش و…. می‌توانید از قاصدک سنتر، اقدام کنید.

سوالات متداول

فرآیند تعمیر تمام محصولات بوش عم از تعمر یخچال بوش، تعمیر ساید بای ساید بوش، تعمیر یخچال فریزر بوش، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر جاروبرقی بوش و…. در منزل صاحب دستگاه، رخ می‌دهد و فقط در صورت نیاز، قطعه معیوب به تعمیرگاه فرستاده می‌شود و پس از اتمام تعمیرات، قطعه با توجه به نوع تعمیرات به مدت 6 الی 3 ماه، گارانتی می‌گردد.

هزینه‌ها و تعرفه‌های تعمیرات جاروبرقی بوش وابسته به فاکتورهای مختلفی، متغییر است. این فاکتورها می‌تواند به عواملی مانند نوع تعمیرات شما، حالت گارانتی دستگاه شما، هزینه تعمیر دستگاه شما، نرخ اتحادیه و… وابسته باشد. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید تا مشاوران ما شمارا راهنمایی کنند.

در وهله اول، همکاران ما تلاش می‌کنند تا قطعه معیوب دستگاه شمارا تعمیر کند تا هزینه‌های شما تا حد امکان کاهش بیابد ولی اگر قطعه معیوب قابل تعمیر نبود، کارشناسان ما برای تعویض آن اقدام می‌کنند. قطعه‌هایی که کارشناسان ما استفاده می‌کنند همگی دارای 6 الی 18 ماه گارانتی بی قید و شرط هستند. برخلاف باقی مراکز خدماتی که ادعای دروغین نمایندگی تعمیرات بوش را دارند، قطعات ما از شرکت رسمی بوش آلمان، تامین می‌گردند و صد در صد زمانت می‌شوند.

قاصدک سنتر به عنوان تنها نمایندگی رسمی بوش در ایران، موظف به خدمات رسانی در تمام مناطق ایران می‌باشد. این خدمات از استانها شروع می‌شوند و تمام مناطق تهران اعم از شمال تهران تا حومه تهران را پوشش می‌دهد. ضمن کسب اطمینان شما، خدمات ما در تمام ایران می‌باشد پس با خیال راحت در هرکجای ایران که هستید، با ما تماس بگیرید و تعمیر دستگاه بوش خود را به دستان امنی بسپارید.

جهت اقدام برای تعمیرات محصولات بوش خود مانند تعمیر یخچال بوش، تعمیر لباسشویی بوش تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر جاروبرقی بوش و… شنا می‌توانید با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید و تا کمتر از 24 ساعت برایتان کارشناس، اعزام شود.

تعمیر جاروبرقی بوش، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش، تعمیر جاروشارژی بوش، نمایندگی تعمیر جاروشارژی بوش، تعمیر جاروبرقی بوش در شریعتی، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در شریعتی، تعمیر جاروبرقی بوش در قلهک، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در قلهک، تعمیر جاروبرقی بوش در ظفر، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در ظفر، تعمیر جاروبرقی بوش در قیطریه، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در قیطریه، تعمیر جاروبرقی بوش در مرزداران، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در مرزداران، تعمیر جاروبرقی بوش در گیشا، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در گیشا، تعمیر جاروبرقی بوش در ستارخان، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در ستارخان

تعمیر جاروبرقی بوش در اکباتان، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در اکباتان، تعمیر جاروبرقی بوش در صادقیه، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در صادقیه، تعمیر جاروبرقی بوش در سعادت آباد، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در سعادت آباد، تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک غرب، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک غرب، تعمیر جاروبرقی بوش در شهر زیبا، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در شهر زیبا، تعمیر جاروبرقی بوش در فرمانیه، نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در فرمانیه، تعمیر جاروبرقی بوش در نیاوران، نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی بوش

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟