نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش
5/5 - (4 امتیاز)

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش

قاصدک سنتر نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش

تکنسین های ما با  بررسی و سرویس صحیح جاروبرقی می تواند عمر جاروبرقی شما را تا حد زیادی افزایش دهد.
اگر جاروبرقی بوش شما به طور ناگهانی کار نمی کند یا مانند قبل جذب نمیکند، ارزش دارد با تیم اختصاصی ما در تهران تماس بگیرید.

تکنسین های متخصص جاروبرقی ما می توانند دستگاه شما را ارزیابی کرده و کار تعمیر را انجام دهند.
تیم فنی ما خدمات کامل 10 امتیازی را روی هر دستگاه انجام می دهد تا اطمینان از کارکرد درست دستگاه حاصل شود. 

ما متعهد به ارائه بالاترین کیفیت خدمات تعمیر جاروبرقی هستیم. کارکنان واجد شرایط ما عملکرد دستگاه را به خطر نمی اندازند.

ما طبق مشخصات سازنده کار می کنیم و در صورت نیاز به تعویض از قطعات جدید استفاده می کنیم.

مراکز تعمیرات ما مجهز به ابزار تعمیرات اختصاصی هستند تا پرسنل مجرب ما بتوانند اکثر مدل ها را مطابق با مشخصات سازنده تعمیر کنند.

ما در تلاش هستیم تا ضمانت رضایت 100 درصدی را ارائه دهیم و قیمت های رقابتی را برای تعمیرات و خدمات جاروبرقی خود ارائه دهیم.نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در تهران

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش

رایج ترین خدمات در جاروبرقی بوش

اگرچه توصیه می شود حداقل هر 12 ماه یکبار جاروبرقی بوش خود را چک کنید، اما برخی از علائم زیر نشان می دهد که جاروبرقی شما ممکن است از کار افتاده و نیاز به توجه حرفه ای داشته باشد:

  1. جاروبرقی برق دریافت نمی کند یا در حال کار قطع است. این می تواند چیزی به سادگی یک فیوز یا اتصال شل باشد یا اینکه جاروبرقی بیش از حد گرم شده و قطع می شود.
  2.  از دست دادن جذب که پس از نگهداری معمول بهبود نمی یابد.
  3. جاروبرقی بیش از حد معمول پر سر و صدا است یا صدای عجیب، جغجغه یا لرزش ایجاد می کند. برای شنیدن هر گونه صداهای غیرمعمولی که می تواند مشکلاتی مانند خم شدن تیغه های فن یا یاتاقان های فرسوده را نشان دهد، به جاروبرقی خود گوش دهید.
  4. بوهای ناشی از جاروبرقی حتی پس از تعویض کیسه/فیلتر، به ویژه بوی سوختن، ممکن است نشان دهنده مشکلات مکانیکی یا الکتریکی باشد که نیاز به توجه دارد.
  5. مکش خیلی داغ می شود (بیش از حد معمول). می تواند با بوی سوختگی همراه باشد و دوباره این می تواند نشانه گرم شدن بیش از حد موتور باشد که می تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود.
نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر انواع جاروبرقی بوش 

  • جاروبرقی های کلاسیک:

جاروبرقی های کلاسیک یا سورتمه ای جاروبرقی های مادام العمر هستند. آنها می توانند با کیف یا بدون کیف باشند، اگرچه امروزه انواع دوتایی یا مختلط نیز وجود دارد که هر دو سیستم را دارند.

  • جاروبرقی شارژی:

امروزه یکی از جالب ترین گزینه های جایگزین هستند. وزن آنها بسیار کم است و بسیار قابل کنترل هستند. در عین حال، امروز آنها دارای استقلال بسیار زیاد و همچنین قدرت خوبی هستند. اگرچه آنها وسیله ای برای جاروبرقی کل خانه نیستند، اما برای به روز نگه داشتن آن و به خصوص در پله ها یا سطوحی که دسترسی به آنها بسیار دشوار است ایده آل هستند.

  • جاروبرقی با فیلتر آب:

جاروبرقی هایی هستند که به ویژه برای دستیابی به محیطی خالص تر و بدون ذرات در محل سکونت یا یک فضای خاص توصیه می شوند.

  • جاروبرقی رباتی:

مدرن ترین دستگاه ها و بدون شک بیشترین امکانات رفاهی هستند. این به لطف این واقعیت است که آنها به طور خودکار کار می کنند:

آنها در سراسر خانه گردش می کنند و آخرین گوشه ها را تمیز می کنند. آنها یک راه حل ایده آل برای کسانی هستند که زمان خوبی برای جاروبرقی روزانه ندارند.

  • جاروبرقی های خشک و مرطوب:

یکی دیگر از گزینه های جایگزین در کلاس جاروبرقی های موجود است. آنها برای تمیز کردن مکان هایی که ممکن است حاوی رطوبت باشند نشان داده شده اند جاروبرقی های دستی: آنها برای جمع آوری خاک از گوشه هایی که دسترسی به آنها دشوار است، مانند وسیله نقلیه ما یا شومینه ایده آل هستند.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش

ایرادات متداول جاروبرقی بوش

 

علت صدای زیاد جاروبرقی بوش چیست؟

از دلایل اصلی صدای ناهنجار در جاروبرقی بوش ، خرابی سیستم چرخنده موتور دستگاه می باشد . برای جلوگیری از بروز این عیب در دستگاه به صورت منظم پاکت دستگاه را تعویض کرده و از پاکت های ۵ لایه نانو استفاده نمایید .

از سوی دیگر به ازای هر ۵ بار تعویض پاکت ، فیلتر هوا و هپای جاروبرقی بوش را تعویض نمایید . این کار از نفود گرد و خاک به داخل موتور و آسیب های بعدی جلوگیری می کند .  راه حل رفع عیوب موتوری ، تعویض بلبرینگ ، کلکتور و یا تعویض موتور جاروبرقی بوش می باشد.

 

علت روشن نشدن جاروبرقی بوش چیست؟

از اصلی ترین دلیل روشن نشدن جاروبرقی بوش BOSCH سوختگی موتور دستگاه می باشد که حدود ۹۰ درصد دلیل روشن نشدن را محتمل می شود . از دیگر دلایل بروز این ایراد سوختن برد دستگاه و ایجاد قطعی سطحی بر روی برد جاروبرقی می باشد .

در آخرین مرحله نیز می توان آسیب های سیم جمع کن و یا شکستگی های پلاتین را دلیل روشن نشدن جاروبرقی بوش دانست.با قاصدک سنتر، مرکز تعمیر جاروبرقی بوش در تهران تماس بگیرید.

 

تفاوت پاکت و فیلتر اصلی با فیک در چیست؟

در مورد پاکت ، پاکت اصلی بوش ۵ الی ۷ لایه ۵ میکرونی نانو دارد که از نفوذ گرد و خاک به داخل مخزن جلوگیری می کند ، در صورتی که پاکت های تقلبی اکثرا تک لایه بوده و یا اینکه جنس آن ها کاغذی می باشد .

در مورد فیلتر هم باید گفت فیلتر های اصلی بوش ، صفحات شبکه ای آکاردئونی می باشد که گردش هوای کاتوره ای دارد اما در فیلتر های فیک ، این صفحات ابر معمولی می باشد .

 

ولوم کم و زیاد کردن جاروبرقی خراب شده است، راه حل چیست؟

در اینگونه موارد سه علت اصلی وجود دارد . یا خود ولوم مشکل برخورده است ، یا پانسومتر روی برد جاروبرقی بوش خراب شده است و یا اینکه سلکتورهای گردشی دچار خرابی و آسیب شده است که نیاز به بازدید و رفع عیب دارد که در اکثر موارد این عیب سطحی بوده و در لحظه حل می گردد.

 

سیم جاروبرقی گیر کرده است و داخل نمی رود، راه حل چیست؟

زمانی که سیم داخل دستگاه نمی رود و به نوعی بیرون از مخزن قفل شده باشد ، توپی سیم جمع کن دچار خرابی شده است و یا اینکه فنر سیم جمع کن دچار اختلال شده است . به منظور سرویس با قاصدک سنتر تماس بگیرید.

 

مکش جاروبرقی بوش کم شده است، علت چیست؟

دو دلیل اصلی برای کاهش مکش جاروبرقی بوش وجود دارد . یکی از این دلایل پر شدن پاکت جاروبرقی و یا استفاده از پاکت های جاروبرقی تقلبی می باشد که باعث کاهش شدید مکش جاروبرقی بوش می شود .

از سوی دیگر خرابی موتور نیز می تواند باعث کاهش مکش دستگاه گردد . علاوه بر این اگر فیلتر هپا و یا فیلتر هوای پشت موتور نیز دچار گرفتگی باشد مکش دستگاه تا ۷۰ درصد کاهش خواهد یافت.

 

بدنه جاروبرقی بوش شکسته است، آیا قاصدک سنتر قطعه مورد نظر را دارد؟

بله . قاصدک سنتر اکثر مدل های بدنه ، در فیلتر ، ولوم های مندرج ، دستگیره و … را موجود داشته و در صورت نیاز در اختیار مشترکان قرار خواهد داد.

 

هزینه تشخیص عیب جاروبرقی توسط کارشناسان قاصدک سنتر چقدر است؟

تمامی مراحل تشخیص عیب جاروبرقی بوش توسط قاصدک سنتر رایگان بوده و در صورت عدم تایید تعمیرات توسط مشترک ، هیچگونه هزینه ای بابت تشخیص عیب و سرویس دریافت نمی گردد.

 

تفاوت پاکت جاروبرقی بوش TYPE P با TYPE G در چیست؟

پاکت های جاروبرقی بوش به دو دسته کلی P و G دسته بندی می شود .

معمولا پاکت های پی به جاروبرقی های ورژن پروفشنال و هوم پروفشنال ، هوم گرین و جاروبرقی های ارگو گرین متعلق می باشد و جی مربوط به جاروبرقی های ارگومکس جدید ، ارگو هپا فیلتر، ارگو مکس سیلور و … قرار می گیرد . تفاوت این دو نوع پاکت در دریچه ورودی محفظه پاکت می باشد.

 

خرطومی جاروبرقی بوش پاره شده است، آیا تعویض می شود؟

بله . با توجه به اینکه کوپل های سر و ته خرطومی ، به صورت پرس حرارتی می باشد ، کارشناسان ما پرس خرطومی را باز کرده و یک خرطومی جدید را جایگزین قبلی می نمایند. لازم به ذکر است که خرطومی 4 میل ارجینال جاروبرقی بوش هم اکنون مورد استفاده قرار می گیرد که مرغوب ترین خرطومی تولیدی شرکت بوش می باشد.

تعمیرات جاروبرقی بوش

تعمیرات جارو برقی بوش در قاصدک سنتر تحت نظر نیرو های متخصص و ماهر در این حوزه انجام می شود که علاوه بر به کار گیری علم روز دنیا در کنار سال ها تجربه بهترین انتخاب برای شما می باشد.

در سال های اخیر به دلیل تحریم ها و محدود شدن واردات، با افزایش قیمت لوازم خانگی مواجه بودیم که همین امر موجب شده تا خرید لوازم خانگی جای خود را به تعمیرات آن بدهد.

اما باید در انتخاب تعمیرکار تخصصی به خصوص لوازمی مانند جاروبرقی بوش نهایت دقت را داشت زیرا در غیر این صورت علاوه بر هزینه برای تعمیر بعد از گذشت زمانی کوتاه باید دوباره به تعمیر آن و یا در بعضی موارد به خرید مجدد لوازم خانگی اقدام کرد.

هزینه تعمیر جاروبرقی بوش

هزینه تعمیر جاروبرقی بوش به چند عامل بستگی دارد که این عوامل عبارتند از:
 
هزینه ایاب ذهاب: شامل هزینه هایی می باشد به رفت آمد و ارسال قطعه و… مرتبط می باشد که به منطقه و آدرس اعزام نیرو بستگی دارد.
 
هزینه و دستمزد نیرو: هزینه و دستمزد در  قاصدک سنترنسبت به رقبای دیگر بسیار منصفانه تر می باشد و تمامی هزینه ها به طور شفاف پیش از شروع کار در خایار شما قرار می گیرد.
هزینه قطعات: در صورتی که تعمیر  جاروبرقی بوش شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، این مورد نیز هزینه دیگری می باشد که برای برخی موارد پیش خواهد آمد.
قاصدک سنتر  تمام تلاش خود را می کند تا با کمترین هزینه وسیله خود را تعمیر کنید و حتی المقدور در همان منزل تعمیر جاروبرقی بوش شما انجام شود.
 

 

نمایندگی تعمیر جارو برقی بوش

جارو برقی یکی از پر مصرف ترین لوازم خانگی است که در هر منزلی یافت می شود. این وسیله به دلیل مصرف بالا و کارایی بسیار زیادی که دارد، در معرض خرابی بیشتری نیز می باشد.
برای این که این وسیله برقی خانگی پر مصرف دوام بیشتری داشته باشد و دیر تر خراب شود لازم است تا آن را از برندهای معتبر و معروف انتخاب و خریداری نمایید.
تا علاوه بر کارایی بهتر و کیفیت بیشتر در مواقع نیاز و مواجه شدن با مشکل خدمات پس از فروش مناسب و خوبی برای مشتریان خود ارائه دهد. بوش یکی از برندها و مارک هایی است که علاوه بر کیفیت بالای محصولات خود، در مواقع نیاز و بروز مشکل برای مشتریان خود خدمات پس از فروش از قبیل تعمیرات و فروش قطعات و لوازم جانبی نظیر فیلتر مخصوص جارو برقی بوش و پاکت مخصوص جارو برقی بوش را عرضه می نماید و این نکته بسیار مهم می باشد
که تعمیرات جاروبرقی بوش را تعمیرکاران و متخصصینی انجام دهند که در کنار تجربه بالا مدک معتبر برای تعمیرات آن برند را نیز داشته باشند.
 
نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش

خدمات تعمیر جاروبرقی در مناطق : 

تعمیر جاروبرقی بوش درحصاربوعلی | تعمیر جاروبرقی بوش در رستم آباد | تعمیر جاروبرقی بوش در فرمانیه |تعمیر جاروبرقی بوش در اوین | تعمیر جاروبرقی بوش در درکه |تعمیر جاروبرقی بوش در زعفرانیه |تعمیر جاروبرقی بوش در محمودیه |تعمیر جاروبرقی بوش در ولنجک | تعمیر جاروبرقی بوش در امام زاده قاسم (ع) | تعمیر جاروبرقی بوش در دربند | تعمیر جاروبرقی بوش در گلابدره |تعمیر جاروبرقی بوش در جماران |تعمیر جاروبرقی بوش در دزاشیب |تعمیر جاروبرقی بوش در نیاوران |تعمیر جاروبرقی بوش در اراج |تعمیر جاروبرقی بوش در کاشانک |تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک دانشگاه |تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک نفت |تعمیر جاروبرقی بوش در دارآباد |تعمیر جاروبرقی بوش در باغ فردوس |تعمیر جاروبرقی بوش در تجریش |تعمیر جاروبرقی بوش در قیطریه | تعمیر جاروبرقی بوش در چیذر |تعمیر جاروبرقی بوش در حکمت |تعمیر جاروبرقی بوش در ازگل | تعمیر جاروبرقی بوش در سوهانک |تعمیر جاروبرقی بوش در شهید محلاتی |  تعمیر جاروبرقی بوش در اتوبان امام علی |تعمیر جاروبرقی بوش در اتوبان صدر | تعمیر جاروبرقی بوش در اقدسیه |تعمیر جاروبرقی بوش در الهیه | تعمیر جاروبرقی بوش در فرشته | تعمیر جاروبرقی بوش در اندرزگو |تعمیر جاروبرقی بوش در بلوار ارتش | تعمیر جاروبرقی بوش در پارک وی |تعمیر جاروبرقی بوش در تجریش | تعمیر جاروبرقی بوش در جمشیدیه |تعمیر جاروبرقی بوش در دیباجی |تعمیر جاروبرقی بوش در سعدآباد | تعمیر جاروبرقی بوش در صاحبقرانیه |تعمیر جاروبرقی بوش در فرمانیه |تعمیر جاروبرقی بوش در قیطریه |تعمیر جاروبرقی بوش در محمودیه |تعمیر جاروبرقی بوش در مقدس اردبیلی |  تعمیر جاروبرقی بوش در مینی سیتی |  تعمیر جاروبرقی بوش در نوبنیاد | تعمیر جاروبرقی بوش در ولیعصر |تعمیر جاروبرقی بوش در  کاشانک |تعمیر جاروبرقی بوش در کامرانیه 

 

خدمات تعمیر جاروبرقی بوش در مناطق حومه تهران :

تعمیر جاروبرقی بوش در

تعمیر جاروبرقی بوش در تهران 

تعمیر جاروبرقی بوش در پرند 

تعمیر جاروبرقی بوش در کرج 

تعمیر جاروبرقی بوش در البرز 

تعمیر جاروبرقی بوش در شمال تهران 

تعمیر جاروبرقی بوش در غرب تهران 

تعمیر جاروبرقی بوش بوش در شریعتی 

تعمیر جاروبرقی بوش در صادقیه 

تعمیر جاروبرقی بوش در اکباتان 

تعمیر جاروبرقی بوش در جیحون

تعمیر جاروبرقی بوش در ستارخان 

تعمیر جاروبرقی بوش در ظفر 

تعمیر جاروبرقی بوش در ونک 

تعمیر جاروبرقی بوش در رباط کریم 

تعمیر جاروبرقی بوش در بوعلی | تعمیر جاروبرقی بوش در سعادت آباد |تعمیر جاروبرقی بوش در مدیریت |تعمیر جاروبرقی بوش در کوهسار | تعمیر جاروبرقی بوش در پونک |تعمیر جاروبرقی بوش در شهید چوب تراش |  تعمیر جاروبرقی بوش در شهید خرم رودی |تعمیر جاروبرقی بوش در صادقیه شمالی |تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک هما |تعمیر جاروبرقی بوش در صادقیه |تعمیر جاروبرقی بوش در شهرآرا |تعمیر جاروبرقی بوش در کوی نصر |تعمیر جاروبرقی بوش در پردیسان |تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک آزمایش |تعمیر جاروبرقی بوش در تهران ویلا |تعمیر جاروبرقی بوش در برق آلستوم |تعمیر جاروبرقی بوش در تیموری |تعمیر جاروبرقی بوش در طرشت |تعمیر جاروبرقی بوش در همایونشهر |تعمیر جاروبرقی بوش در توحید |تعمیر جاروبرقی بوش در زنجان | تعمیر جاروبرقی بوش در شادمهر |تعمیر جاروبرقی بوش در ایوانک |تعمیر جاروبرقی بوش در دریا |تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک قدس |تعمیر جاروبرقی بوش در آسمانها |تعمیر جاروبرقی بوش در درختی | تعمیر جاروبرقی بوش در فرحزاد |تعمیر جاروبرقی بوش در مخابرات |تعمیر جاروبرقی بوش در پرواز |تعمیر جاروبرقی بوش در بهبودی |  تعمیر جاروبرقی بوش در جلال آل احمد | تعمیر جاروبرقی بوش در خوش شمالی |تعمیر جاروبرقی بوش در ستارخان |  تعمیر جاروبرقی بوش درشادمان | تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک ژاندارمری | تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک غرب | تعمیر جاروبرقی بوش در گیشا |تعمیر جاروبرقی بوش در مترو شریف | تعمیر جاروبرقی بوش در مرزداران


گارانتی تعمیرات جاروبرقی بوش تا ۶ ماه معتبر است و قاصدک سنتر تمام تکنسین های خود را در این زمان ضمانت می کند و در صورت هر گونه مشکل پاسخگو خواهند بود.


تعمیر جاروبرقی بوش بستگی نوع خرابی و مشکل دستگاه شما دارد که پس از بررسی توسط کارشناسان اعلام می شود.


با وجود محدودیت های موجود برای تامین کالای اصل قاصدک سنتر  استفاده از قطعات فابریک را ضمانت می کند.


جهت ثبت سفارش می توانید با شماره 02128427994 تماس بگیرید و یا فرم در خواست اعزام کارشناس را تکمیل فرمایید.

 

تعمیر جاروبرقی بوش در آرارات |تعمیر جاروبرقی بوش در ونک |تعمیر جاروبرقی بوش در امانیه |تعمیر جاروبرقی بوش در زرگنده |تعمیر جاروبرقی بوش در درب دوم |تعمیر جاروبرقی بوش در رستم آباد |تعمیر جاروبرقی بوش در اختیاریه |تعمیر جاروبرقی بوش در داودیه |تعمیر جاروبرقی بوش در سید خندان |تعمیر جاروبرقی بوش در دروس |تعمیر جاروبرقی بوش در قبا |تعمیر جاروبرقی بوش در قلهک | کاوسیه | تعمیر جاروبرقی بوش در پاسداران |تعمیر جاروبرقی بوش در جردن |تعمیر جاروبرقی بوش در جلفا |تعمیر جاروبرقی بوش در خواجه عبداله |تعمیر جاروبرقی بوش در دولت |تعمیر جاروبرقی بوش در کلاهدوز |تعمیر جاروبرقی بوش در شیخ بهایی |تعمیر جاروبرقی بوش در شیراز |تعمیر جاروبرقی بوش در ظفر |تعمیر جاروبرقی بوش در ملاصدرا |تعمیر جاروبرقی بوش در میدان کتابی | تعمیر جاروبرقی بوش در میرداماد |تعمیر جاروبرقی بوش در ولیعصر |تعمیر جاروبرقی بوش در پارک وی |تعمیر جاروبرقی بوش در نیایش

| تعمیر جاروبرقی بوش درشهران جنوبی |تعمیر جاروبرقی بوش در  شهران شمالی |تعمیر جاروبرقی بوش در شهرزیبا |تعمیر جاروبرقی بوش در اندیشه |تعمیر جاروبرقی بوش در بهاران  |تعمیر جاروبرقی بوش در المهدی |تعمیر جاروبرقی بوش در باغ فیض |تعمیر جاروبرقی بوش در پونک جنوبی |تعمیر جاروبرقی بوش در پونک شمالی |تعمیر جاروبرقی بوش در حصارک |تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک نفت |تعمیر جاروبرقی بوش در کوهسار |تعمیر جاروبرقی بوش در مرادآباد |تعمیر جاروبرقی بوش در پرواز |تعمیر جاروبرقی بوش در |تعمیر جاروبرقی بوش در ارم |تعمیر جاروبرقی بوش در اباذر |تعمیر جاروبرقی بوش در فردوس |تعمیر جاروبرقی بوش در مهران |تعمیر جاروبرقی بوش در  اکباتان |تعمیر جاروبرقی بوش در بیمه | آپادانا |  تعمیر جاروبرقی بوش درجنت آباد جنوبی |تعمیر جاروبرقی بوش در جنت آباد شمالی |تعمیر جاروبرقی بوش در جنت آباد مرکزی |تعمیر جاروبرقی بوش در شاهین |تعمیر جاروبرقی بوش در آیت الله کاشانی |تعمیر جاروبرقی بوش در اشرفی اصفهانی |تعمیر جاروبرقی بوش در ایران زمین شمالی |تعمیر جاروبرقی بوش در بلوار تعاون |تعمیر جاروبرقی بوش در بلوار فردوس |تعمیر جاروبرقی بوش در بولیوار |تعمیر جاروبرقی بوش در پونک |تعمیر جاروبرقی بوش در پیامبر |تعمیر جاروبرقی بوش در جنت آباد تعمیر جاروبرقی بوش درستاری |تعمیر جاروبرقی بوش در سردار جنگل | تعمیر جاروبرقی بوش در سولقان |تعمیر جاروبرقی بوش در شهر زیبا |تعمیر جاروبرقی بوش در شهران |تعمیر جاروبرقی بوش در شهرک اکباتان | تعمیر جاروبرقی بوش در شهید مهدی باکری

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟