4.5/5 - (98 امتیاز)

نمونه کارهای قاصدک چوب

کابینت ها یکی از اجزای جدانشدنی هر آشپزخانه هستند. اجرای درست و ساخت کابینت هم از لحاظ کارایی و هم از لحاظ زیبایی بصری از اهمیت بالایی برخوردار است.

با توجه به گستردگی مواد اولیه و تنوع در طرح ها لازم است قبل از هر اقدامی برای ساخت کابینت، کمی در زمینه ی متریال مورد نظر، سبک طراحی آشپزخانه و گروه کابینت سازی که قصد سپردن کار به آنها را دارید و البته هزینه ی تمام شده، اطلاعات کسب کنید.
از آنجایی که این روزها و با گسترش آگاهی ها، بسیاری از مشتریان به جزییات نصب و اجرای کابینت اهمیت فراوانی می دهند و تمایل دارند همه چیز طبق نظر و خواست آنها پیش برود.

در ادامه قصد داریم اطلاعاتی از تمام مراحل سفارش ساخت یک کابینت را در اختیار شما قرار دهیم تا با خیالی راحت و اطمینانی کامل برای سفارش اقدام کنید. با ما همراه باشید.

در چه مواقعی به یک کابینت ساز نیاز داریم؟

کمک گرفتن از یک کابینت ساز حرفه ای تنها به نصب و ساخت کابینت خلاصه نمی شود بلکه در مواقع زیر نیز شما به یک کابینت ساز نیاز دارید؛

 •  ساخت و نصب کابینت در آشپزخانه منازل یا شرکت ها و ادارات
 •  تعویض کابینت ها به دلایلی مانند کهنگی یا تغییر دکوراسیون
 •  بازسازی کابینت های قدیمی که هنوز کهنه نشده اند
 •  اضافه کردن بخش هایی جدید به صورت هوایی یا زمینی
 •  تغییر در یراق آلات و…
 • تعمیر کابینت، تعمیر کمد دیواری، تعمیر پارتیشن و…

چگونه یک کابینت ساز حرفه ای پیدا کنیم؟

با توجه به اینکه این روزها در اینترنت به راحتی میتوان به متخصصین حوزه های مختلف دسترسی پیدا کرد. یافتن یک کابینت ساز کار دشواری به نظر نمی رسد. اما آنچه انتظار شما از نتیجه ی کار است با آنچه توانایی های یک کابینت ساز در ساخت کابینت به حساب می آید موضوعی است که نیاز به تحقیق و رعایت نکاتی دارد.
در درجه ی اول لازم است از مهارت ها و تخصص افراد فعال در این حوزه مطلع شوید. اطلاعاتی مثل مدارک و گواهی نامه ها میتواند معیار خوبی در این مورد باشد  و در درجه ی دوم با مشاهده ی نمونه کارها میتوان اطلاعات خوبی از لحاظ مهارتی به دست آورید.


طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در سراسر تهران

همانطور که گفتیم آشپزخانه از اهمیت خاصی برخوردار است. بنابراین یک طراحی عالی می تواند آن را تبدیل به محلی زیبا، کاربردی و پر از آرامش کند. برای طراحی و ساخت کابینت لازم است از یک تیم حرفه ای کمک گرفت زیرا طرح ها و ایده های آنها بر اساس تجربه و شناخت سلیقه‌ی مشتری خواهد بود.

شما می‌توانید در هر نقطه از تهران که باشید، برای طراحی و ساخت کابینت با قاصدک چوب تماس بگیرید. ما از تمام تجربه و انرژی خود استفاده می کنیم تا رضایت شما را به دست بیاوریم. جهت ثبت درخواست، رزرو وقت، مشاوره رایگان و… می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید.

 

سوالات متداول و توصیه به مشتریان

چند سوال که توصیه می کنیم قبل از شروع به کار از کابینت سازها بپرسید تا دید کامل تری نسبت به نحوه ی ساخت کابینت داشته باشید؛

 1.  از چه متریالی استفاده خواهد شد و چرا؟
 2.  هزینه ی اجرای کامل با متریال انتخابی و سایر انواع متریال چه میزان خواهد بود؟
 3.  اجرای صفر تا صد کابینت چه مدت زمان میبرد؟
 4.  نحوه ی پرداخت هزینه به چه صورت است؟
 5.  شرایط ضمانت کار اجرا شده به چه صورت خواهد بود؟
 6.  و… هر سوال دیگر که شاید به ذهن ما نرسیده باشد تا در این موارد جای دهیم.

 

هزینه ساخت کابینت

برای تعیین هزینه ی نهایی یک پروژه ملاک های زیادی وجود دارند که میتوانند سبب افزایش قیمت یا کاهش آن شوند. از جمله ی این موارد میتوان به مواد یا متریال استفاده شده، نوع و کیفیت یراق آلات و… اشاره کرد.

البته قیمت گذاری در طراحی و اجرای کابینت ها به صورت متری صورت خواهد گرفت اما آنچه در قیمت بسیار تاثیر گذار است نوع مواد و کیفیت یراق آلات استفاده شده است.

علاوه بر موارد گفته شده برخی طرح ها به دلیل پیچیدگی خاصی که دارند نیاز به مهارت های ویژه ای برای اجرا هستند لذا برای اجرای این قبیل طرح ها هزینه ی دستمزد و اجرا به مراتب بیشتر خواهد بود.

خدمات کابینت سازی قاصدک چوب

 1.  طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه
 2.  طراحی و اجرای کمد دیواری
 3.  طراحی های ویژه متناسب با هر سلیقه ای
 4.  اجرای کابینت با متریال مختلف متناسب با خواست مشتری
 5.  تعمیر کابینت در صورت آسیب و بروز مشکل
 6.  ضمانت کار اجرا شده
 7.  و به طور کلی تمامی خدمات مرتبط با کابینت

ساخت کابینت جدید یا بازسازی کابینت های قدیمی؟

یکی دیگر از خدماتی که توسط تیم کابینت سازی قاصدک سنتر ارائه میشود خدمات مربوط به بازسازی کابینت ها است. در صورتی که کابینت های منزل شما قدیمی و فرسوده شده اند دو انتخاب خواهید داشت. یکی اینکه تمامی آنها را دور بریزید و مانند یک منزل جدید از اول کابینت های جدید نصب کنید.

اما راه دوم که انتخاب افراد کمتری است این است که به بازسازی دوباره ی آنها فکر کنید. اما چرا افراد کمتر به بازسازی فکر می کنند ؟ چون برای بازسازی نیاز به خلاقیت و ایده های تازه است و البته این کار به مراتب از ساخت سخت تر خواهد بود.

تیم قاصدک سنتر با توجه به خواست, نیاز و سلیقه ی مشتری و البته تکیه بر تخصص کابینت سازهای خود قادر است از پروژه های بازسازی نیز استقبال کند.

خدمات بازسازی کابینت‌های قدیمی:

رنگ آمیزی: برای کابینت های قدیمی که معمولا از دو جنس چوب یا فلز بوده اند, گاهی یک رنگ آمیزی ساده میتواند تغییرات قابل توجهی ایجاد کند. تغییر در یراق آلات و تعمیر قسمت های خراب نیز تاثیر خوبی در ایجاد یک آشپزخانه ی جدید خواهد داشت.

تغییر درب ها: تغییر درب کابینت های قدیمی و جایگزین کردن درب های با جنس ام دی اف یا های گلاس بدون ایجاد تغییر در بدنه ی اصلی آنها یکی دیگر از ایده های پر طرفدار و البته خوب برای بازسازی آشپزخانه های قدیمی است که طرفداران خاص خود را دارد.

نمونه کارهای کابینت

نمونه کارهای کمد دیواری قاصدک چوب

آنچه در گذشته مرسوم بود، استفاده از کمدهای چوبی یا فلزی در ابعاد مختلف بود. این کمدها قابلیت جا به جایی داشتند که البته اصلا کار راحتی نبود. اما این روزها با محبوب شدن کمدهای دیواری بحث جابه جایی کمدها تا حد چشمگیری کاهش یافته است و چون تمامی منازل در حد مورد نیاز دارای کمد دیواری هستند لذا استفاده از کمدهای قدیمی به حداقل رسیده است.
از طرف دیگر با توجه به این که این روزها متراژ خانه ها و آپارتمان ها کاهش یافته است لذا افراد مجبور به استفاده از کمدهای دیواری برای به حداکثر رساندن استفاده ی مفید از فضای اتاق ها هستند.

از این رو انتخاب یک متخصص ساخت کمد دیواری که دارای مهارت بالایی در استفاده ی بهینه از فضای موجود باشد یک دغدغه ی اصلی برای صاحبان منازل است. ساخت کمد دیواری مناسب و جادار در منازل و شرکت ها و ادارات میتواند حلال بسیاری از مشکلات و نظم دهید به وسایل مورد نیاز باشد.

 

زمان طراحی و نصب کمد دیواری در تهران 

برای بیان ساده میتوان زمان اجرای صفر تا صد یک کمد دیواری را به چند بخش تقسیم کرد.
در اولین قدم باید محل مورد نظر برای نصب کمد دیواری اندازه گیری شود. معمولا این کار یک روز یا کمتر زمان خواهد برد.
در قدم دوم نیازسنجی و طراحی اولیه صورت خواهد گرفت. در این مرحله آن چیزی که مشتری انتظار دارد و آن چیزی که از طرف تیم طراحی پیشنهاد میشود به صورت طرح اولیه ارائه خواهد شد و مورد تایید مشتری قرار می گیرد.

در بخش بعدی و پس از طراحی اولیه, باید مواد, متریال مورد نیاز و یراق آلات تهیه و همه چیز برای اجرا آماده شود.
مهمترین بخش و در حقیقت آخرین بخش, ” اجرای کمد دیواری ” خواهد بود. این بخش ممکن است با توجه به متراژ کار, پیچیدگی طراحی و نحوه ی اجرا از چند روز تا چند ماه به طول بیانجامد. نوبت های کاری, میزان سفارش های شرکت و … از دیگر عوامل تعیین کننده در مدت زمان اجرای کار خواهد بود.

 

یک نکته‌ی طلایی

ساخت و نصب کمد دیواری از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه قرار است سالیان سال از کمد دیواری مورد نظر استفاده کنید و کمتر آن را تعویض خواهید کرد لذا لازم است نه تنها در انتخاب جنس و مواد اولیه بلکه در انتخاب یک نصاب خوب نیز دقت بالایی داشته باشید.
در طول سالیان فعالیت در این حوزه بارها با مواردی برخورد کرده ایم که مشتری از بهترین متریال استفاده کرده است اما چون نصاب مورد نظر تخصص لازم را نداشته است نتوانسته به خوبی از پس کار بر بیاید و اجرای قابل قبولی را پیاده کند.

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟