کابینت سازی در پرند

کابینت سازی در پرند
4.8/5 - (23 امتیاز)

کابینت سازی در پرند | طراحی و ساخت کابینت و کمد دیواری با بالاترین کیفیت, قیمتی مناسب و کادری مجرب

اولین چیزی که در یک خانه توجه افراد را جلب می کند دکور و طراحی آشپزخانه است. به همین دلیل آشپزخانه را قلب خانه می نامند.

در واقع طراحی آشپزخانه علاوه بر اینکه سبب زیبایی خانه می شود, فضای بیشتری برای استفاده را فراهم می کند و باعث میشود بهترین استفاده از مکان های مختلف انجام شود.

در واقع دکوراسیون داخلی و طراحی آَشپزخانه و کابینت های آن باید متناسب با مساحت و بخش های مختلف خانه صورت بگیرد. همچنین تمامی فضاها باید نیازهای صاحب خانه را برطرف کند.

طراحی آشپزخانه و کابینت سازی را می توان از مهمترین جنبه های دکوراسیون داخلی در نظر گرفت.

می توان گفت که بیشتر زیبایی دکوراسیون داخلی به طراحی آشپزخانه مربوط می شود، به طوری که وجود کابینت آشپزخانه و تجهیزات مختلف نیاز به هماهنگی با سایر قسمت های طراحی شده در خانه را داشته باشند.

دکوراسیون منزل در پرند

کلمه دکوراسیون به معنی آراستن و چیدمان است. با هدف مرتب کردن خانه ها و ایجاد حس نشاط برای اعضای خانه, این روزها طراحی و دکوراسیون از اهمیت زیادی برخوردار است.

منظور از دکوراسیون این نیست که حتما هزینه های هنگفتی بابت آن پرداخت شود و از به روز ترین امکانات استفاده شود.

بلکه گاهی یک چیدمان خاص و متفاوت از سری مبل های قدیمی خانه ی شما می تواند تغییر چشمگیری در منزل به وجود بیاورد و سبب ایجاد تنوع شود.

با توجه به همه گیر شدن و افزایش آگاهی عمومی از طراحی دکوراسیون داخلی, دیگر طراحی دکوراسیون محدود به خانه‌های مسکونی نیست و در دفاتر کاری، فروشگاه ها، مغازه ها، بیمارستان ها، هتل ها و غیره هم از قوانین مختلف دکوراسیون داخلی استفاده میشود.

دکوراسیون منزل در پرند
دکوراسیون منزل و کابینت سازی در پرند

شاید در نگاه اول چیدمان دکوراسیون منزل, کار ساده ای به نظر برسد و به سلیقه هر فرد بستگی داشته باشد اما باید بگوییم که برای داشتن یک دکوراسیون استاندارد لازم است تا اصولی را در چیدمان, انتخاب رنگ ها و استفاده درست از فضاها دانست.

دلیل اینکه برخی خانه ها با وجود هزینه های بسیار زیاد, همچنان در چشم بیننده زیبا به نظر نمی رسند شاید همین عدم آگاهی باشد.

در واقع طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه انجام می شود.

این هماهنگ سازی زمانی بیشترین جلب توجه را می کند که در فضاهای کوچک و نقلی آپارتمان ها نمایش داده شود.

بخشی از این کار به سلیقه مشتری و صاحب منزل بستگی دارد و بخش مهم دیگر آن به کابینت ساز و چگونگی کار او وابسته است.

پشتیبانی تلفنی قاصدک سنتر

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی

سبک های مختلفی برای دکوراسیون منزل می توان در نظر گرفت که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم؛

سبک دکوراسیون مدرن

مهم ترین ویژگی در این سبک انتخاب رنگ های ساده و خطوط صاف است. نظم در این دکوراسیون حرف اول را می زند و هر چه فضا خلوت تر باشد, این سبک بیشتر خودش را نشان می دهد.

پیشنهاد اولیه این سبک این است که از شیشه و استیل و رنگ های سفید و نقره ای بیشتر استفاده شود. البته در برخی وسایل می توان از رنگ های دیگر استفاده کرد اما بسیار محدود و کم.

سبک دکوراسیون امروزی

تفاوت های ریز و مهمی بین این سبک و سبک مدرن وجود دارد و فقط افرادی متوجه آن خواهند شد که اطلاعات جامع و کاملی از مد و طراحی بدانند.

مهم ترین تفاوت سبک امروزی با سبک مدرن در این است که انعطاف پذیری سبک امروزی نسبت به مدرن بیشتر است و علاقه و تمایلات به روز مردم در آن قرار داده شده است. به طور مثال استفاده از خط های خمیده در سبک امروزی یکی از تحولات بزرگ است.

کابینت سازی در پرند

از آنجایی که آشپزخانه محور اصلی و قلب خانه است, بنابراین طراحان توجه ویژه‌ای به آن دارند و آن را جذاب ترین و مهم ترین بخش طراحی خانه می دانند. به همین دلیل در اولین بخش از طراحی یک خانه به سراغ آشپزخانه می روند.

طرح ها و سبک های بسیاری برای کابینت سازی و طراحی آشپزخانه وجود دارد اما آن چیزی که در تصاویر معمولا مشاهده می شود فضاهای بزرگ و بدون هیچ محدودیتی است.

در واقع زمانی مهارت های کابینت سازها مشخص می شود که در یک فضای محدود بهترین سبک را کار کنند.

کابینت سازی در پرند
کابینت سازی در پرند

برای کابینت سازی در پرند نیز اصلی ترین موضوع همین است. بسیاری از واحدها و ساختمان های این منطقه دارای مساحتی محدود برای آشپزخانه هستند و نیاز به افرادی با مهارت و تجربه بالا دارند تا بهترین طراحی و اجرا را برای آنها انجام دهد.

همانطور که اشاره کردیم در نگاه اول زیبایی آشپزخانه توجه بیننده را جلب می‌کند و در مرحله بعد از لحاظ کاربردی برای صاحب خانه بسیار اهمیت دارد. پس باید این دو نکته را در تمامی متراژها و مساحت ها برای کابینت سازی در نظر گرفت.

پشتیبانی تلفنی قاصدک سنتر

ساخت کابینت در پرند

برای ساخت کابینت در پرند اول لازم است کمی در مورد متریال و لوازمی که مورد استفاده قرار میگیرد اطلاعاتی را به دست آوریم. پس با ما همراه باشید.

پیشنهاد می کنیم نگاهی به ساخت کابینت در تهران بیندازید.

کدام یک را برای کابینت سازی در پرند انتخاب می کنید, چوب یا فلز؟

متریال متنوعی در ساخت کابینت ها وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند. امروزه با گسترش تکنولوژی و وجود نمونه های متنوع متریالی که برای ساخت کابینت ها مورد استفاده قرار میگیرد با سال های گذشته بسیار تفاوت پیدا کرده است.

ساخت کابینت چوبی در پرند

چوب یکی از قدیمی ترین متریال برای ساخت کابینت هاست که هنوز هم گاهی استفاده می شود اما نه مثل گذشته.

این متریال محبوبیت خاصی در بین مشتریان داشته و دلیل آن کیفیت بالا, تنوع جنس و طبیعی جلوه دادن بخش های مختلف آشپزخانه بوده.

استفاده از چوب معمولا برای “سبک کلاسیک” استفاده می شود که جلوه ای خاص و سنتی به آشپزخانه می بخشد.

کابینت های کلاسیک دارای نقش و نگارهای بسیار و تزیینات و جزئیات منحصر به فردی است که نشان دهنده زیبایی این سبک است.

وقتی از سبک کابینت های کلاسیک برای آشپزخانه استفاده می شود گویا اصالت ایرانی در نقطه به نقطه آن خانه موج می زند. زیرا این سبک با متریال چوب نشان دهنده اصالت و نماد اشرافیت است.

چوب های راش, افرا, گردو, بلوط, صنوبر, انجیلی, درخت‌گلابی و … از انواع چوب هایی هستند که در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت کابینت فلزی در پرند

متریال دیگری که برای ساخت کابینت, در گذشته بیشتر رایج بوده فلز است. دلیل اصلی استفاده از این جنس برای ساخت کابینت دوام بالا و البته قیمت مناسب آن بوده است.

کابینت های فلزی از ظاهر ساده ای برخوردار هستند و جز تنوع رنگ تقریبا نمی توان ظاهر متفاوتی به آنها داد. به همین دلیل این روزها بیشتر از این جنس برای ساخت کابینت های آشپزخانه های صنعتی استفاده می شود.

آنچه در آشپزخانه ها صنعتی ملاک اصلی انتخاب جنس کابینت است دوام بالا, نگهداری ساده و تمیزکاری سریع است. به همین دلایلی که ذکر شد استفاده از چوب و سایر جنس های رایج برای تولید کابینت فقط مناسب آشپزخانه های خانگی است و نه مکان های صنعتی و بزرگ و پر مصرف.

قیمت ساخت کابینت در پرند

ساخت کابینت در پرند
تنوع در کابینت سازی در پرند

قیمت ساخت کابینت در پرند از جهات مختلفی میتواند متغیر باشد و نمیتوان قیمت دقیقی را برای آن مشخص کرد. اما برای دریافت قیمت ساخت کابینت میتوانید با مشاوران ما به صورت تلفنی در تماس باشید.

متخصصان و کابینت سازان قاصدک چوب افراد با تجربه ای هستند که با استفاده از تجربه خود در کنار مهارت و استفاده از بهترین تکنولوژی های روز, می توانند برای هر ابعادی کابینت طراحی و اجرا کنند.

تخصص ما در قاصدک چوب ارائه همان چیزی است که شما برای منزل, شرکت یا آشپزخانه های صنعتی خود در پرند مد نظر دارید.

پشتیبانی تلفنی قاصدک سنتر

کابینت سازی لوکس در پرند

این روزها افراد بیشتر به دنبال کابینت های لوکس هستند تا جلوه ای زیبا به خانه های خود بدهند. برای اینکه یک طراحی را در رده کابینت های لوکس قرار دهیم لازم است یکسری اصول را در این زمینه بررسی کنیم.

اگر شما هم قصد ساخت کابینت لوکس در پرند را دارید می توانید قبل از هر تصمیم و اقدامی کمی در مورد متریال و اصول ساخت آن اطلاعات به دست بیاورید.

1. بدنه در ساخت کابینت لوکس در پرند

برای ساخت یک کابینت به اجزایی مانند چوب یا ورق ام دی اف، یراق آلات، صفحه و دستگیره ها و … نیاز است که در مجموع این تجهیزات را متریال می گویند.

کیفیتی که هر کدام از این اجزا دارند در مجموع کیفیت نهایی کابینت ساخته شده را تعیین می کند.

2. یراق آلات کابینت

یراق آلات مجموعه اجزایی مانند لولا، ریل های کشوها، جک ها و … هستند که از بهترین برندهای تولید کننده این یراق آلات می توان به هتیش آلمان‬‫‪ ،‬بلوم اتریش و فانتونی چین و … اشاره کرد.‬‬‬‬

3. صفحه کابینت های لوکس

رویه ی کابینت ها یا همان صفحه نقش بسیار مهمی در زیبایی ظاهری آشپزخانه دارد.

چون رویه ها در معرض تماس با مواد مختلف هستند بنابراین دوام و طول عمر آن بسیار مهم است. در کابینت های لوکس معمولا از سنگ طبیعی و یا سنگ کوارتز با ابزار لبه صفحه کلاسیک استفاده می شود.

4. اکسسوری

در جدیدترین طراحی هایی که برای کابینت ها در نظر گرفته می شود, استفاده از اکسسوری هایی مانند کشوها و طبقات داخلی که با نام “سوپرمارکت کابینت” معروف هستند, بسیار استفاده می شود.

این اکسسوری ها با هدف دسترسی بیشتر و سهولت در استفاده از بخش های مختلف در کابینت های کلاسیک استفاده می شوند.

5. اپلاینس

به مجموعه تمام وسایل برقی که در داخل آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد اپلاینس می گویند. مانند یخچال فریزر‪ ،‬گاز‪ ،‬هود‪ ،‬فر‪ ،‬مایکرو, ماشین ظرفشویی و لباس شویی و … .‬‬‬‬

اپلاینس را می توان توکار یا روکار طراحی کرد که این موضوع به سلیقه مشتری و میزان فضای موجود بستگی دارد.

نورپردازی در طراحی کابینت لوکس در پرند

نورپردازی را نمی توان بخشی مهم و اصلی از کابینت سازی در نظر گرفت اما اگر به دنبال جلوه ای بیشتر هستید به شما استفاده از آن را به شدت پیشنهاد می کنیم.

نورپردازی در طراحی کابینت لوکس در پرند
اهمیت نورپردازی در کابینت سازی در پرند

همه مواردی که تا به اینحا توضیح دادیم مانند طراحی، استفاده از متریال مرغوب، یراق آلات برند و … بدون نورپردازی ممکن است جلوه ی چندان خوبی نداشته باشد.

بنابراین در یک طراحی کابینت لوکس و ایده آل استفاده از نورپردازی علاوه بر ایجاد جلوه بیشتر به انتقال حس و حال خوب نیز بسیار کمک می کند.

کابینت سازی در پرند فاز 6

پرند یک از جدیدترین شهرهای اطراف تهران است که به دلیل آب و هوای خوب و امکان دسترسی سریع به شهر تهران بسیار ایده آل افرادی است که در شهر تهران کار می کنند و از شلوغی و آلودگی آن گریزان هستند.

شهر پرند از فازهای مختلفی تشکیل شده است. فرقی نمی کند شما در کدام فاز یا منطقه زندگی می کنید در هر صورت می توانید برای ساخت کابینت مد نظر خود با قاصدک چوب در تماس باشید.

کابینت پرند کوزو

یکی دیگر از بخش های پرند کوزو است. ساختمان های ساخته شده در این بخش از نوع مسکن مهر هستند که توسط یک شرکت ترکیه ای به نام “کوزو” ساخته شدند. به همین دلیل این بخش در بین محلی ها به همین نام معروف شده است.

برای کابینت سازی در پرند و به طور مشخص کوزو می توانید با قاصدک چوب در ارتباط باشید و از تصاویر پروژه هایی که در این منطقه توسط تیم قاصدک چوب اجرا شده است بازدید کنید.

ساخت کمد دیواری در پرند

معمولا کمد دیواری ها را در بخش های فرو رفته از ساختمان ها می سازند تا ضمن پر کردن فضای مورد نظر یک محیط خوب برای جاسازی وسایل مورد استفاده تعبیه شود.

با توجه به این که این روزها کمد دیواری بخش مهمی از خانه ها شده و دیگر مثل قبل کسی از کمدهای قدیمی استفاده نمی کند, بنابراین باید در هر خانه ای فارغ از اینکه فضای فرورفته دارد یا نه قسمتی را برای ساخت کمد دیواری اختصاص داد.

سبک های مختلفی برای ساخت کمد دیواری در پرند وجود دارد که باید با توجه به متراژ مد نظر و سلیقه مشتری لحاظ شود.

مراحل ساخت کمد دیواری در پرند

مراحل ساخت کمد دیواری را می توان به دو بخش اسکلت بندی و نمای ظاهری تقسیم کرد. برای ظاهر کمدهای دیواری ساخته شده دو سبک مدرن و کلاسیک رایج است.

کمد ‌دیواری مدرن مثل هایگلاس، طرح اف، مات، رنگ پولیشی یا کمد‌دیواری انزو و سبک کلاسیک مثل کمد ‌دیواری ممبران، روکش چوب و چوب طبیعی است.

البته می توان ظاهر کمدهای دیواری را متناسب با سلیقه مشتری تغییر داد مثلا روی درب آن از آینه استفاده کرد یا بخشی از آن را به ویترین تبدیل کرد.

ساخت کمد دیواری در پرند

جنس کمد دیواری

در حال حاضر چوب بهترین گزینه برای ساخت کمدهای دیواری است اما در گذشته بیشتر از فلز استفاده می شد.

امام هنوز هم برخی از همکاران ما تلفیقی از هر دو را استفاده می کنند. یعنی بدنه اسکلت را از فلز و ظاهر و درب ها را از چوب کار می کنند که مورد پسند برخی مشتری هاست.

اما بهترین گزینه همان استفاده از چوب و ام دی اف با کیفیت است.

بهترین چوب ها برای ساخت کمد دیواری چوب درخت گیلاس, گردو, بلوط و … است که هر کدام ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند.
برای مثال چوب گیلاس رنگ روشن و مقاومت خوبی دارد در حالی که قیمت آن بالاست.

  • دلیل استفاده از چوب گردو مقاومت بالای آن و عدم تغییر شکل و کیفیت آن در طول سالهای طولانی است. ضمن اینکه طرح چوب گردو زیبایی طبیعی خاصی به کمد دیواری می دهد.
  • چوب بلوط هم یکی از انواع چوبهای مقاوم برای ساخت کمد دیواریست. این چوب به دلیل تنوع بالا در تناژ رنگ های روشن تا تیره، محبوبیت بالایی دارد.

MDF

جدای از چوب هایی که مورد بررسی قرار دادیم. بهترین و محبوب ترین متریالی که این روزها برای ساخت کمد دیواری و کابینت استفاده می شود MDF است که هم قیمت مناسبی دارد و هم تنوع طرح و رنگ آن بی نظیر است.

استفاده ازMDF هیچ محدودیتی ندارد و برای تولید انواع کابینت, کمد دیواری, میز تلویزیون, میز کامپیوتر و … می توان از آن استفاده کرد.

فهرست مطالب

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟