4.6/5 - (11 امتیاز)

نمایندگی رسمی نصب و تعمیر کولرگازی گاسونیک

تعمیر کولرگازی گاسونیک
مراحل ثبت درخواست جهت دریافت خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولرگازی گاسونیک
آیکن ثبت درخواست

ثبت درخواست توسط شما

درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت ثبت نمایید و یا با 09123585814 تماس بگیرید.

آیکن هماهنگ کردن زمان

هماهنگی کارشناس با شما

پس از تایید اطلاعات، کارشناسان در کمترین زمان به منظور هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

اعلام هزینه

مراجعه کارشناس واعلام هزینه

دستگاه شما توسط کارشناس بازدید و ایراد و هزینه خدمات به شما اعلام می گردد.

خدماتی که قاصدک سنتر، به عنوان نمایندگی گاسونیک، ارائه می‌کند
عیب یابی فیوز حرارتی اتوماتیک یا اورلود
نصب کولرگازی گاسونیک و راه اندازی آن
تعمیر کولرگازی گاسونیک و عیب یابی کولرگازی گاسونیک
تفاوت کولرگازی های اینورتر و معمولی – مزایا و معایب
مهم‌ترین علائم خرابی کولرگازی گاسونیک
چرا اسپیلت، خنک نمی‌کند؟
تعمیر کولرگازی در منزل
تعمیر قطعات اسپلیت توسط قاصدک سنتر
برخی از مشکلاتی که در صورت مواجه شدن با آن، می‌توانید با قاصدک سنتر، تماس بگیرید.
انتخاب کولرگازی بر اساس متراژ
سوالات متداول

پس از خرید کولر گازی و اسپلیت، نصب و راه اندازی آن توسط تیم متخصص شرکت ارائه کننده انجام شده و معمولا هیچ گونه مبلغی به عنوان هزینه نصب کولر گازی و اسپلیت پرداخت نمی شود. ضمنا در نظر داشته باشید که بسیاری از شرکت های نمایندگی، همزمان با نصب کولر گازی توسط تیم فنی در محل، گارانتی دستگاه را هم فعال می کنند.

بنابراین در هر صورت نیاز است که از نصاب خود شرکت بدون نیاز به پرداخت مبلغی برای هزینه نصب کولر گازی، کمک گرفته شود. اما در صورتی که قصد جابجایی کولر گازی و یا نصب آن را در خانه ای دیگر داشته باشید در آن صورت علاوه بر نمایندگی های شرکت می توانید از متخصصین محلی هم کمک بگیرید و بر اساس تعرفه نصب کولرگازی که به تصویب اتحادیه رسیده است، مبلغی را پرداخت کنید.

تمامی خدماتی که از قاصدک سنتر دریافت می‌کنید، دارای ضمانت تعمیر 6 ماهه هستند. زمانی که کولرگازی شما توسط تکنسین قاصدک سنتر  تعمیر می‌شود، اطلاعات تماس شما و خدماتی که دریافت کرده‌اید در سیستم ثبت خواهد شد. در صورتی که مشکل دستگاه شما طی مدت 180 روز از زمان تعمیر مجددا بروز کرد، تکنسین دیگری به منزل یا محل کار شما اعزام شده، مشکل دستگاه‌تان را بدون دریافت هزینه برطرف خواهد کرد.

بله. مشکل دستگاه شما هر چه که باشد، تکنسین‌های تعمیرکار کولرگازی در مجموعه قاصدک سنتر قادر به رفع آن هستند. چنانچه پیشتر گفتیم، تعمیرکاران قاصدک سنتر همگی در زمینه تعمیر کولرگازی برندهای مختلف آموزش دیده اند. بنابراین پروسه عیب یابی و تعمیر کولر شما طی زمان کوتاهی صورت گرفته، آرامش و هوای مطلوب به فضای خانه‌تان باز خواهد گشت.

در صورتی که کولرگازی شما خنک نمی‌کند، آبریزی دارد، روشن نمی‌شود یا ناگهان خاموش می‌شود، می‌توانید با مجموعه قاصدک سنتر تماس بگیرید. هماهنگی‌ها جهت رفع مشکل کولرگازی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و مطابق با برنامه زمانی شما صورت خواهد گرفت. به علاوه خدماتی که برای کولرگازی خود از قاصدک سنتر، دریافت می کنید کیفیتی همسان با نمایندگی دارد.

به منظور ثبت سفارش می‌توانید با شماره 09123585814 تماس بگیرید. پس از ثبت اطلاعات، کارشناس مربوطه در کمتر از 60 دقیقه با شما تماس خواهد گرفت.

کلمات کلیدی مرتبط

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟