همه چیز در مورد ساخت پارتیشن اداری، طراحی و اجرا

همه چیز در مورد ساخت پارتیشن اداری، طراحی و اجرا
4.8/5 - (19 امتیاز)

پارتیشن های اداری بخش مهمی از هر دفتری هستند. آنها حریم خصوصی و درجه ای از جدایی بین کارمندان را فراهم می کنند. انواع مختلفی از پارتیشن اداری وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند

ساخت پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری  ساخت پارتیشن اداری

متداول ترین نوع پارتیشن اداری اتاقک است. اطاقک ها درجه بالایی از حریم خصوصی را فراهم می کنند و در کاهش نویز بسیار موثر هستند. با این حال، آنها ممکن است کاملاً تنگ باشند و کار کردن با آنها برای مدت طولانی دشوار باشد.

یکی دیگر از انواع رایج پارتیشن اداری، سیستم پنل است. سیستم های پنل بسیار متنوع هستند و می توانند به روش های مختلف پیکربندی شوند. آنها همچنین در کاهش نویز بسیار موثر هستند. با این حال، آنها به اندازه کابین ها خصوصی نیستند و می توانند بسیار گران باشند.

در نهایت، پارتیشن های اداری باز وجود دارد. پارتیشن های اداری باز کمترین میزان حریم خصوصی را فراهم می کنند، اما ارزان ترین و کم مصرف ترین گزینه نیز هستند. آنها در کاهش نویز چندان موثر نیستند، اما می توان با استفاده از پانل های آکوستیک این موضوع را کاهش داد.

نصب و ساخت پارتیشن اداری توسط قاصدک چوب

چگونه یک پارتیشن اداری بسازیم

 

پارتیشن های اداری نه تنها یک دفتر را از به هم ریختگی و نامنظم به نظر نمی رسد. آنها همچنین حس حریم خصوصی را برای کارکنان ایجاد می کنند و سر و صدا را کاهش می دهند. پارتیشن‌های کم‌دیواره به همکاران این امکان را می‌دهند که همچنان بتوانند با یکدیگر صحبت کنند، حتی در حالی که فضای کاری شخصی خود را دارند.

اگر دفتر شما جدید است یا در حال حاضر با بودجه کمی کار می کنید، ممکن است نتوانید پارتیشن اداری جدید بخرید. خبر خوب این است که شما هنوز گزینه های زیادی دارید.

به عنوان مثال، ممکن است خودتان بسازید، یا یک پارتیشن اداری ارزان را از یک تامین کننده قابل اعتماد پیدا کنید. اگر نیازهای طراحی خاصی دارید یا می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، ساختن خودتان ممکن است گزینه خوبی باشد. دستورالعمل های زیر به شما کمک می کند تا پارتیشن های اداری خود را بسازید.

ساخت پارتیشن اداری

1. چگونگی طراحی پارتیشن اداری ساخت پارتیشن اداری

قبل از اینکه به فکر بیرون آوردن چوب و چکش باشید، یک طرح برای پارتیشن های خود ایجاد کنید. با اندازه گیری فضای اداری خود و ایجاد یک پلان برای پارتیشن های خود شروع کنید. حتماً مسیرهای پیاده روی کافی را در نظر بگیرید و ابعاد مبلمان اداری فعلی خود (میز، صندلی، کمد بایگانی و غیره) را در نظر داشته باشید.

همانطور که روی طرح های خود کار می کنید، در نظر بگیرید که آیا نیاز دارید پارتیشن های خود دائمی یا متحرک باشند. اگر دفتر شما نیاز به تغییر تنظیمات اغلب دارد، پارتیشن هایی بسازید که به راحتی قابل جابجایی یا جمع شدن هستند.

2. فریم ایجاد کنید ساخت پارتیشن اداری

برای ایجاد یک قاب برای یک پارتیشن اداری DIY فقط پنج تکه چوب لازم است. چوب را به طول مساوی ببرید و سپس چهار عدد از آنها را به شکل مربع وصل کنید. برای ثبات بیشتر، حتما از دو پیچ یا میخ در هر مفصل استفاده کنید.

پنجمین تکه چوب شما برای پشتیبانی بیشتر به صورت افقی در مربع قرار می گیرد. از پیچ یا میخ برای محکم کردن این قطعه نهایی چوب استفاده کنید. سپس، تخته سه لا را به دو طرف قاب مربعی خود وصل کنید.

3. قاب ها را بپوشانید ساخت پارتیشن اداری

مرحله بعدی این است که قاب های خود را با پارچه بپوشانید. بوم و نمد هر دو مواد خوبی برای پوشش پارتیشن هستند. به خاطر داشته باشید که روکش های پارتیشن شما رنگ دفتر شما را تعیین می کند زیرا فضای زیادی را اشغال می کند. در نظر بگیرید که چگونه انتخاب پارچه شما مکمل طرح رنگ فعلی دفتر شما خواهد بود.

4. پارتیشن ها را ایمن کنید ساخت پارتیشن اداری

می توانید پارتیشن های اداری خود را با سوراخ کردن پیچ ها به صورت مورب از طریق تخته سه لا و به دیوارها یا کف، روی دیوار یا زمین محکم کنید. در صورت نیاز به تغییر مکان یا جابجایی پارتیشن ها در آینده، این پیچ ها را می توان برداشت.

ساخت پارتیشن اداری

نحوه انتخاب پارتیشن اداری مناسب ساخت پارتیشن اداری

هنگام انتخاب پارتیشن اداری مناسب چند نکته کلیدی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:

1.نیازهای کارکنان خود را در نظر بگیرید ساخت پارتیشن اداری

هنگام انتخاب پارتیشن اداری، مهم است که نیازهای کارمندان خود را در نظر بگیرید. اگر کارمندان زیادی دارید که نیاز به همکاری دارند، باید پارتیشنی را انتخاب کنید که امکان ارتباط آسان را فراهم کند. اگر کارمندان زیادی دارید که به حفظ حریم خصوصی نیاز دارند، باید پارتیشنی را انتخاب کنید که حریم خصوصی را فراهم کند.
نیازهای کسب و کار خود را در نظر بگیرید
علاوه بر در نظر گرفتن نیازهای کارکنان خود، باید نیازهای کسب و کار خود را نیز در نظر بگیرید. اگر نیاز به ذخیره فایل ها یا تجهیزات زیادی دارید، باید پارتیشنی را انتخاب کنید که فضای کافی داشته باشد. اگر نیاز به جلسات زیادی دارید، باید پارتیشنی را انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند گروهی از افراد را در خود جای دهد.

2.بودجه خود را در نظر بگیرید ساخت پارتیشن اداری

هنگام انتخاب پارتیشن اداری مهم است که بودجه خود را در نظر بگیرید. اگر بودجه کمی دارید، باید پارتیشنی را انتخاب کنید که مقرون به صرفه باشد. اگر پول زیادی برای خرج کردن دارید، باید پارتیشنی را انتخاب کنید که با کیفیت و لوکس باشد.

3.سبک دفتر خود را در نظر بگیرید ساخت پارتیشن اداری

در انتخاب پارتیشن اداری نیز باید به سبک دفتر کار خود توجه کرد. اگر یک دفتر کار مدرن دارید، باید یک پارتیشن مدرن انتخاب کنید. اگر یک دفتر کار سنتی دارید، باید یک پارتیشن سنتی انتخاب کنید.
اندازه دفتر خود را در نظر بگیرید
در انتخاب پارتیشن اداری باید به اندازه دفتر خود نیز توجه کرد. اگر دفتر شما کوچک است، باید یک پارتیشن کوچک انتخاب کنید. اگر دفتر شما بزرگ است، باید یک پارتیشن بزرگ انتخاب کنید.

4.مواد را در نظر بگیرید ساخت پارتیشن اداری

هنگام انتخاب پارتیشن اداری، باید مواد را نیز در نظر بگیرید. اکثر پارتیشن های اداری از شیشه، چوب یا فلز ساخته می شوند. پارتیشن های شیشه ای ظریف و شیک هستند، اما می توانند گران باشند. پارتیشن های چوبی مقرون به صرفه و شیک هستند، اما ممکن است به اندازه پارتیشن های فلزی بادوام نباشند. پارتیشن های فلزی بادوام و مقرون به صرفه هستند، اما ممکن است مانند پارتیشن های شیشه ای یا چوبی شیک نباشند.

پارتیشن های اداری نقش مهمی در ایجاد محیطی مناسب برای کار دارند. آنها به جدا کردن مناطق مختلف برای اهداف مختلف کمک می کنند و همچنین می توانند برای به حداقل رساندن نویز مورد استفاده قرار گیرند.

نگهداری پارتیشن های اداری در شرایط مناسب برای حفظ عملکرد و زیبایی فضای اداری مهم است.

ساخت پارتیشن اداری

نکاتی برای نگهداری از پارتیشن های اداری 

ساخت پارتیشن اداری

نکات زیر برای نگهداری پارتیشن های اداری آورده شده است:

  1. پارتیشن های اداری را به طور مرتب تمیز کنید. این به تمیز و جدید نگاه داشتن آنها کمک می کند.
  2. برای تمیز کردن پارتیشن ها از یک شوینده ملایم یا یک پاک کننده مخصوص پارتیشن اداری استفاده کنید.
  3. از مواد شیمیایی خشن یا محصولات پاک کننده استفاده نکنید زیرا ممکن است به سطح پارتیشن آسیب برساند.
  4. پس از تمیز کردن پارتیشن ها را خشک کنید تا از لکه آب جلوگیری شود.
  5. برای تمیز کردن پارتیشن های اداری از جاروبرقی استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث ایجاد خط و خش یا آسیب به سطح شود.
  6. در صورت وجود هرگونه خراش یا فرورفتگی بر روی پارتیشن ها می توانید از پرکننده چوب برای تعمیر آنها استفاده کنید.
  7. پارتیشن های اداری را هر چند سال یکبار رنگ کنید تا ظاهری جدید داشته باشید.
  8. اگر پارتیشن های اداری شیشه ای هستند، هنگام تمیز کردن آنها مراقب باشید زیرا به راحتی خراشیده می شوند
ساخت پارتیشن اداری

جایگزین هایی برای پارتیشن های اداری ساخت پارتیشن اداری

برخی از افراد مجبور نیستند پارتیشن های اداری خود را با استفاده از قفسه های کتاب، قفسه های عرضه یا صفحه نمایش قاب عکس قابل افزایش به عنوان پارتیشن اداری بسازند. اگر در حال حاضر بودجه لازم برای ساخت پارتیشن های خودتان را ندارید یا اگر مبلمان اداری اضافی دارید، می توانند جایگزین های خوبی باشند.

اگر خیلی هیجان زده نیستید که مجبور باشید پارتیشن های اداری خود را خودتان بسازید، خرید کنید تا ببینید آیا می توانید قیمت های قابل قبولی پیدا کنید. ممکن است تعجب کنید اگر متوجه شوید که برخی از پارتیشن های مستقل ما خیلی بیشتر از هزینه ای که برای قاب چوبی، تخته سه لا و پارچه خرج می کنید، هزینه ندارند.

پارتیشن‌های قابل حمل ایستاده اقتصادی ما در چندین رنگ وجود دارند و به راحتی قابل جمع کردن، جابجایی و ذخیره‌سازی هستند. آنها با بوم پنبه ای مقاوم در برابر شعله 12 اونس پوشانده شده اند و پانل های پارچه ای را می توان جدا کرد و در صورت کثیف شدن در ماشین لباسشویی شست.

شما همچنین با خرید پارتیشن های از پیش ساخته شده در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد زیرا به طور کامل مونتاژ شده ارسال می شوند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را جعبه گشایی کنید و درست در جایی که می خواهید تنظیم کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پارتیشن های اداری یا دریافت مشاوره در مورد اینکه کدام پارتیشن برای دفتر شما مناسب است، با ما در پارتیشن های قابل حمل تماس بگیرید. ما دوست داریم به مردم کمک کنیم تا فضاهای اداری ایجاد کنند که به آنها کمک کند راحت، سازنده و موفق باشند.

ساخت پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری ساخت پارتیشن اداری

وقتی نوبت به بهینه سازی فضای اداری می رسد، پارتیشن ها می توانند راه حلی کم هزینه، انعطاف پذیر و کارآمدتر از نصب دیوارهای گران قیمت و دائمی باشند.
ایده آل برای دفاتر شلوغ که ممکن است اهداف متعددی داشته باشند، یا برای ساختمان های اجاره ای که ممکن است تغییرات ساختاری عمده مناسب نباشد، طیف گسترده ای از پارتیشن ها در بازار وجود دارد. این بدان معناست که مهم نیست که از فضای خود به چه چیزی نیاز دارید، یک راه حل پارتیشن بندی برای شما وجود دارد!
امروز، انواع مختلف پارتیشن های اداری و مزایای متعددی که هر سبک را منحصر به فرد می کند را بررسی خواهیم کرد.

تقسیم کننده های پارتیشن اداری متحرک ساخت پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری متحرک یکی از متنوع ترین و مقرون به صرفه ترین سبک های تقسیم کننده اتاق هستند. این پارتیشن‌های مستقل که برای حمل‌پذیری نهایی طراحی شده‌اند، می‌توانند به راحتی در دفتر جابه‌جا شوند تا از فضای موجود حداکثر استفاده را ببرند.
پارتیشن‌های اداری متحرک که از مواد مختلف و متناسب با طراحی داخلی شما ساخته شده‌اند، انواع مختلفی دارند که مناسب هر فضای اداری یا ساختمان شرکتی هستند.

صفحه نمایش و پارتیشن اداری تاشو (پرتابل) 

بسیار قابل حمل و دارای لولاهای کاملاً مفصلی هستند، این نوع پارتیشن های اداری را می توان به گونه ای پیکربندی کرد که متناسب با هر چیدمان اداری باشد و یکی از منعطف ترین، مقرون به صرفه ترین و همه کاره ترین گزینه های موجود در بازار است.

پارتیشن‌های اداری تاشو که از مواد سبک وزن ساخته شده و روی چرخ‌ها نصب شده‌اند، می‌توانند به راحتی در فضای شما جابه‌جا شوند، در چند لحظه برای ایجاد یک دفتر خصوصی، فضای کامپیوتر یا اتاق جلسه موقت تنظیم شوند و سپس تا شوند و برای استفاده در آینده ذخیره شوند.

این پارتیشن‌های راحت با داشتن یک ردپای باریک هنگام بسته‌بندی، به فضای ذخیره‌سازی زیادی نیاز ندارند، و آنها را به گزینه‌ای عالی برای مشاغلی با فضای محدود تبدیل می‌کند.

پارتیشن‌های اداری تاشو می‌توانند از دیوارهای بزرگ آکاردئونی و جداکننده‌های اداری تا صفحه‌های آکوستیک کوچک‌تر متغیر باشند. آنها را می توان از هر چیزی از شیشه منعکس کننده سر و صدا و پلی کربنات گرفته تا پارچه آکوستیک ضد صدا تهیه کرد.

حتی پارتیشن‌های حصیری در بازار وجود دارند که مانع بصری شیک برای دفاتر مدرن می‌شوند، اگرچه این پارتیشن‌ها کیفیت کاهش نویز محدودی را ارائه می‌دهند.
پارتیشن های تاشو به دلیل طراحی سازگار و قابلیت حمل بالا، یکی از محبوب ترین راه حل های پارتیشن بندی در محیط اداری هستند.

ساخت پارتیشن اداری
ساخت پارتیشن اداری

پارتیشن اداری کشویی ساخت پارتیشن اداری

صفحه نمایش های کشویی با طراحی قابل حمل یکسان و ردپای باریک صفحه نمایش های تاشو، دارای طراحی تلسکوپی ساده هستند که به این معنی است که فقط می توانند در یک خط مستقیم باز شوند.

این سبک از پارتیشن های سیار مخصوصاً برای چیدمان های اداری تنگ و ساختمان های شرکتی که نیازهای فضایی بسیار خاص و اتاق “تاب” محدود دارند، مناسب است.

از آنجایی که پارتیشن‌های کشویی نیازی به باز شدن مانند دیوارهای آکاردئونی ندارند، می‌توان آن‌ها را به راحتی در کنار یک میز کار یا بین دو فضای اداری بدون نیاز به جابجایی مبلمان قرار داد.

با استفاده از طیف وسیعی از مواد مانند صفحه نمایش های اداری تاشو، از صفحه نمایش های کشویی می توان برای ایجاد فضای شخصی برای کارکنان برای کمک به کنترل صدا، افزایش راحتی و پشتیبانی از بهره وری استفاده کرد.

لطفاً توجه داشته باشید، از آنجایی که تقسیم‌کننده‌های کشویی دارای همپوشانی بین پانل‌ها هستند، می‌توانید انتظار داشته باشید به ازای هر دلار هزینه شده، طول دیوار کمی کمتر باشد. این همچنین به این معنی است که در صورت استفاده از پارتیشن خود به عنوان تابلو یا تابلوی اعلانات، دسترسی کمتری به فضای دیواری کاربردی خواهید داشت.

تعمیر پارتیشن اداری ساخت پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری ثابت که معمولاً کیفیت های کاهش صدا را به قیمت قابل حمل بودن ارائه می دهند، جایگزینی جذاب و دائمی برای سبک های قابل حمل تر پارتیشن اداری هستند.
این پارتیشن ها به دلیل طراحی ثابتی که دارند می توانند از مواد سنگین تری مانند شیشه، چوب و حتی فولاد با روکش پودری ساخته شوند. بدون نیاز به قابلیت حمل، آنها همچنین می توانند دارای پانل های تمام ارتفاع برای پوشش واقعی از کف تا سقف، حفظ حریم خصوصی و کنترل صدا و مانع بصری جذابی باشند که برای دفتر مدرن عالی است.
با این حال، توجه به این نکته مهم است که پارتیشن های اداری ثابت، مانند پارتیشن های شیشه ای، معمولاً زمان بیشتری برای نصب دارند و باید توسط یک سازنده حرفه ای راه اندازی شوند. همچنین می‌توانید انتظار داشته باشید که این راه‌حل‌های دائمی‌تر با قیمت بالاتری عرضه شوند، بنابراین مهم است که گزینه‌های خود را قبل از تصمیم‌گیری بسنجید، زیرا متعهد به یک چیدمان طولانی‌مدت با انعطاف‌پذیری بسیار کمی خواهید بود.

پارتیشن اداری شیشه ای ساخت پارتیشن اداری 

پارتیشن‌های شیشه‌ای جایگزینی شیک و شیک برای پارتیشن‌های جامد هستند که به شما این امکان را می‌دهند که فضای خود را به دفاتر خصوصی جدا کنید، بدون اینکه به نظر برسند که یک طرح باز را ببندید. یک پارتیشن اداری شیشه ای شفاف و معمولاً پوشش کف تا سقف را ارائه می کند، می تواند دفتر شما را تقسیم کند و سر و صدای محل کار را کاهش دهد، در حالی که اجازه می دهد نور طبیعی و مصنوعی وارد اتاق شود، فضای شما را روشن تر کند و حس طبیعی طراحی دفتر شما را افزایش دهد. .
در حالی که یک پارتیشن اداری شیشه ای استاندارد به دلیل طراحی شفاف، حداقل حریم خصوصی را ارائه می دهد، پارتیشن های شیشه ای مات زیادی در بازار وجود دارند که راحتی و حریم خصوصی بیشتری را برای کارکنان ارائه می دهند.

ساخت پارتیشن اداری

در حالی که شیشه دارای برخی از کیفیت های کنترل نویز است، اگر به عملکرد صوتی بهتری نسبت به یک پارتیشن شیشه ای استاندارد نیاز دارید، پارتیشن های شیشه ای دو جداره یک راه حل عالی هستند. پارتیشن های شیشه ای دو جداره و سه جداره ممکن است فرصت هایی را برای نصب پرده های یکپارچه برای حفظ حریم خصوصی کامل تر ایجاد کنند.

دیوارهای پارتیشن اداری از کف تا سقف

پارتیشن های کف تا سقف سیستم دیوار قابل اجرا هستند که معمولاً بیشترین حریم خصوصی، بهترین قابلیت های کنترل صدا و جذاب ترین طراحی را ارائه می دهند.
این سبک از راه حل های پارتیشن بندی اداری با طیف وسیعی از مواد، از پارچه و پانل های چوب جامد گرفته تا پارتیشن های پلی کربنات و آلومینیوم، می تواند متناسب با طیف وسیعی از فضاهای اداری برای ایجاد یک محیط کاری راحت و جذاب طراحی شود.
نه تنها پارتیشن‌های تمام ارتفاع معمولاً بیشتر از راه‌حل‌های سبک‌تر و قابل حمل‌تر هزینه دارند، بلکه می‌توانند زمان زیادی برای نصب داشته باشند و معمولاً به خدمات یک سازنده حرفه‌ای نیاز دارند.

ساخت پارتیشن اداری

پارتیشن اداری قابل جداسازی

اگر از یک فضای اجاره ای کار می کنید، پارتیشن های اداری ثابت ممکن است گزینه مناسبی نباشند.
با این حال، اکثر صاحبخانه ها به مستاجران اجازه می دهند که چیزهایی را به دیوارهای ساختمان اجاره ای خود بچسبانند. این امر باعث می‌شود پارتیشن‌های اداری جداشونده یک سازش عالی بین نصب پارتیشن‌های دائمی از کف تا سقف و خرید یک صفحه نمایش کوتاه‌تر و مستقل باشد.
همانطور که از نام آن پیداست، پارتیشن های اداری قابل جداسازی به گونه ای طراحی شده اند که فقط با چند پیچ و براکت مستقیماً روی دیوار نصب می شوند.

این دیوارهای کشویی معمولاً وزن سبک‌تری نسبت به سایر گزینه‌ها دارند و روی چرخ‌ها نصب می‌شوند، این دیوارهای کشویی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به راحتی در موقعیت خود قرار می‌گیرند و در صورت عدم استفاده به دیوار فشار داده می‌شوند. این کار را برای تنها یک عضو تیم آسان می کند، بدون اینکه نیازی به بلند کردن وسایل سنگین باشد.
این عملکرد هوشمندانه و چرخشی تا حدودی انعطاف پذیری پارتیشن های کاملاً قابل حمل را ارائه می دهد، در حالی که طراحی دیواری امکان پارتیشن بلندتر را بدون خطر واژگونی فراهم می کند. این بدان معناست که عملکرد صدا و حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهد.

قاصدک چوب  

قاصدک چوب اولین و بزرگترین تولید کننده انواع مختلف کابینت پارتیشن اداری ، املاکی ، پاتریشن شیشه ای ، اطاق کنفراس ، نصب اجرا و طراحی انواع پارتیشن پزشکی برای ارتباط با تماس بگیرید . 

سایر خدمات قاصدک چوب

مناطق تحت پوشش جهت اجرا و ساخت پارتیشن

پارتیشن اداری شمال شرق تهران 

پارتیشن اداری شرق تهران 

پارتیشن اداری شمال تهران 

پارتیشن اداری مرکز تهران 

پارتیشن اداری غرب تهران 

پارتیشن اداری جنوب غرب تهران 

پارتیشن اداری حومه تهران 

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری  در تهران 

پارتیشن اداری  در شهرک صنعتی پرند 

پارتیشن اداری  در شهرک صنعتی شمس آباد

پارتیشن اداری  در شهرک صنعتی عباس آباد

پارتیشن اداری  در پرند 

پارتیشن اداری  در رباط کریم 

پارتیشن اداری  در اسلام شهر 

پارتیشن اداری  در کرج 

پارتیشن اداری  در شهریار 

پارتیشن اداری  در اندیشه 

پارتیشن اداری  در شهر قدس 

پارتیشن اداری  در پردیس 

 

پارتیشن اداری کلاسیک |پارتیشن اداری دفتر کار |پارتیشن اداری طوسی |پارتیشن اداری لاکچری |پارتیشن اداری مدرن|پارتیشن اداری اتاق مدیریت 

پارتیشن اداری  در غرب تهران 

پارتیشن اداری  آیت الله کاشانی،پارتیشن اداری  باغ فیض، پارتیشن اداری  بلوار فردوس،پارتیشن اداری  آریا شهر، پارتیشن اداری  جنت آباد،پارتیشن اداری  پونک،پارتیشن اداری  صادقیه، 

پارتیشن اداری  اکباتان،پارتیشن اداری  شهرک آپادانا،پارتیشن اداری  شهرزیبا،پارتیشن اداری  شهرک آزادی،پارتیشن اداری  مرزداران،

پارتیشن اداری شهرک راه آهن،پارتیشن اداری  میدان المپیک

021-56887829

021-28427994

09121541062

پارتیشن اداری  شمال تهران:

پارتیشن اداری  لواسانات، پارتیشن اداری  شمیرانات، پارتیشن اداری نیاوران،پارتیشن اداری  ولنجک،پارتیشن اداری  الهیه،پارتیشن اداری  تجریش،پارتیشن اداری  شریعتی، 

پارتیشن اداری  فرمانیه،پارتیشن اداری  کامرانیه  پارتیشن اداری  چیذر،پارتیشن اداری  زعفرانیه،پارتیشن اداری  منظریه، 

پارتیشن اداری  ازگل،پارتیشن اداری دربند،پارتیشن اداری  دزاشیب،پارتیشن اداری  محمودیه،پارتیشن اداری  پل رومی،پارتیشن اداری  پاسداران،پارتیشن اداری  ظفر،پارتیشن اداری  میرداماد،پارتیشن اداری  جردن،پارتیشن اداری  دروس، 

021-56887829

021-28427994

09121541062

پارتیشن اداری  مرکز تهران:

پارتیشن اداری  ستارخان، پارتیشن اداری  توحید،پارتیشن اداری  جمهوری، پارتیشن اداری  رودکی،پارتیشن اداری  مرتضوی،پارتیشن اداری  جیحون،

پارتیشن اداری  آذربایجان، پارتیشن اداری  انقلاب،پارتیشن اداری  مهرآباد،دکوراسیون اداری  استاد معین،پارتیشن اداری  جمالزاده،پارتیشن اداری  کارگر

021-56887829

021-28427994

09121541062

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟