امتیاز شما به این صفحه

دوره صفر تا صد تعمیر، نصب و سرویس ماشین ظرفشویی

دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی، یکی از محبوب ترین دوره آموزشی در قاصدک تدبیر است. در این دوره آموزشی، شما علاوه بر نحوه عیب یابی و نصب ماشین ظرفشویی برندهای مختلف، نحوه تعمیرات و نصب ماشین ظرفشویی‌های برندهای مختلف را یاد خواهید گرفت.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی

شرایط مورد نیاز جهت ثبت نام:

اطلاعاتی در رابطه با کلاس:

دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی، از کدام مناطق، دانشجو می‌پذیرد؟

دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در رباط کریم برگذار می‌شود و ترجیح می‌دهد که فقط دانشجویان اسلامشهر، پرند، شهریار و اندیشه را فعلا پذیرش کند.

توانایی هایی که در این دوره کسب میکنید:

در این بخش باید شما یاد بگیرید که چگونه انواع ماشین‌های ظرفشویی را عیب یابی کنید زیرا عیب یابی مهمترین بخش تعمیرات  است و اگر اشتباه عیب یابی شود ممکن است هزینه زیادی برای مشتری به بار بیاورید.

در این بخش باید شما یاد بگیرید که چگونه انواع ماشین‌های ظرفشویی را باز و بسته کنید تا بتوانید قطعات را عیب یابی کنید و تعمیرات را انجام دهید.

در این بخش باید شما یاد بگیرید که چگونه انواع ماشین‌های ظرفشویی را مطابق استانداردهای شرکت ظرفشویی نصب کنید همچنین یاد می‌گیرید که چگونه باید دستگاه‌های ماشین ظرفشویی خاص را مانند ظرفشویی‌های توکار، نصب کنید.

در این بخش باید شما یاد بگیرید که چگونه انواع ماشین‌های ظرفشویی را تعمیر کنید یعنی شما نحوه صحیح باز و بسته کردن ماشین ظرفشویی را یاد می‎گیرید و سپس یاد می‌گیرید که چگونه مشکلاتی مانند ایجاد لک روی ظروف، خشک نشدن ظروف، پایان برنامه و…. را برطرف کنید.

در این بخش دوباره باید شما یاد بگیرید که چگونه انواع ماشین‌های ظرفشویی را نصب کنید و پس از آن نحوه سرویس ماهیانه و سالیانه ماشین‌های ظرف شویی مختلف در برندهای مختف یاد بگیرید.

در این بخش باید شما یاد بگیرید که چگونه انواع ماشین‌های ظرفشویی را تعمیر کنید. این بخش شامل تعمیرات پمپ و جت پمپ ماشین‌های ظرفشویی می‌شود و شما باید حتما این بخش را یاد بگیرید.

رفع ارورها و کدهای خطای ماشین ظرفشویی بسیار مهم است زیرا این کدهای خطا و ارورها به شما کمک می‌کند تا بتوانید کار خود را عییب یابی کنید و خیلی از مشکلات ماشین ظرفشویی را بدون اطلاف زمان زیادی، حل کنید.

تعویض قطعات مکانیکی نیز بسیار مهم است زیرا در برخی از موارد تعمیر قطعه، مشکل ظرفشویی را حل نمی‌کند پس باید قطعه تعویض شود و اگر شما نتوانید از پس تعویض قطعات برآیید، از پس تعمیر دستگاه نیز بر نخواهید آمد.

نام فصل‌های دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی

دوره‌های مرتبط:

دوره تعمیرات کولر گازی

دوره تعمیرات، سرویس و نصب کولرگازی تمامی برندها، محبوب ترین دوره ما در فصول گرم سال میباشد. این دوره نیز در محیطی مجهز و کامل جهت آموزش و یادگیری شما، تنظیم شده است. جهت اطلاات بیشتر، کلیک کنید.

دوره تعمیرات کولر آبی

دوره تعمیرات، نصب و سرویس کولر آبی، دوره تکمیلی فصول گرم سال در کنار دوره آموزشی کولر گازی میباشد. این دوره نیز در کاراگاه های مجهز، برگزار میشود و شما برای شرکت در کلاس نیازی به ابزار ندارید. جهت ثبت نام این دوره، کلیک کنید.

دوره تعمیرات لباسشویی

دوره ماشین لباسشویی، شامل تعمیرات، نصب و سرویس ماشین لباسشویی می باشد. این دوره در کارگاهای مجهز تعمیرات انجام خواهد شد و شما تعمیرات تمامی لباسشویی هارا یاد خواهید گرفت از برندهای ایرانی تا برندهای خارجی.

مزایای دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی قاصدک تدبیر

سوالات متداول:

بله. آموزش‌های ما در کارگاه‌های مجهز به شما داده میشه. این کارگاه‌های مجهز شامل برندهای مختلفی از ماشین ظرفشویی می‌شه که شما یاد می‌گیرید همه اونهارو نصب، تعمیر و یا سرویس کنید.

خیر. همانطور که گفته شد، دوره‌های آموزشی ما در کارگاه‌های مجهز برگذار میشه که این کارگاه‌ها همه ابزار مورد نیاز شما جهت آموزش رو تامین می‌کنه.

برای ثبت نام، مدارکی مانند کپی شناسنامه، دو قطعه عکس 4*3 و کپی کارت ملی باید همراهتون باشه.

کلاس‌های ما در رباط کریم برگذار می‌شن و شما می‌تونید از هرجایی که هستید، از کلاس‌های ما استفاده کنید ولی اگه پرند، اندیشه، اسلامشهر، شهریار و… باشید، رفت و آمد براتون راحت تر میشه.

شهریه دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی، در حدود 2/300/000 تومان‌‍‍‍‍‍ه ولی بهتره قبل از اقدام برای برنامه ریزی با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید که اگه نواسانات قیمتی وجود داشته باشه، مطلع بشید.

شما می‌تونید با شماره تلفن 09123585814 تماس داشته باشید و برای پیش ثبت نام اقدام کنید یا سوالی داشتید، بپرسید ولی برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام، بهتره حضوری با مدارکتون تشریف بیارید.

فرم درخواست ثبت نام

اطلاعات بیشتر:

ماشین ظرفشویی، یکی از پر مصرف‌ترین لوازم یک خانه می‌باشد و اکثر خانه‌ها ماشین ظرفشویی را دارد و این ماشین ظرفشویی‌ها نیاز به تعمیرات و سرویس دارد که اگر شما این حرفه را بلد باشید، می‌توانید به راحتی در هر فصلی از سال، شغل ثابتی داشته باشید.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

در این دوره، شما با صفر تا صد ماشین ظرفشویی، اتصالات مورد نیاز ماشین ظرفشویی، تعمیرات ماشین ظرفشویی، نصب ماشین ظرفشویی، استاندارد کلی برای ماشین ظرفشویی و… آشنا خواهید شد و تمامی مسائل را شما در کاراگاه های مجهز به تجهیزات و به صورت عملی یاد خواهید گرفت و برای تائید یادگیری و اطمینان از مهارت شما، از شما چندین تست گرفته خواهد شد که این تست ها به گونه‌ای طراحی شده است که حتی اگر مسائل را یاد نگرفته باشید، پس از انجام تست یاد خواهید گرفت و دانسته هایتان در ذهنتان، تثبیت می شوند.

در صورتی که پس از اتمام دوره، حس کردید چیزی را یاد نگرفتید، میتوانید با آموزشگاه و یا استاد، تماس حاصل فرمایید یا به صورت مجدد، دوره تان را تجدید کنید زیرا تبدیل کردن شما به یک کارشناس ماشین ظرفشویی حرفه‌ای، وظیفه ماست همچنین ما شمارا به بازار کار معرفی خواهیم کرد. از آموزش شما تا اشتغالتان، با شماییم.

همچنین مدرس دوره ماشین ظرفشویی ، کارشناس ماشین ظرفشویی‌ست با 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ، نصب ماشین ظرفشویی، تدریس، سرویس ماشین ظرفشویی و… است که دارای تجربه زیادی می‌باشد که تجربه ایشان، به شما نیز کمک میکند تا فردی موفق‌تر در حوزه و زمینه کاری خود باشید.

با یاد گیری این دوره، شما می‌توانید آینده کاری خود را تضمین کنید یا حتی با حرفه‌ای شدن در این مضوع به وسیله شرکت در کلاس ما، شما میتوانید کسب و کار خود را راه بیاندازید. این دوره به صورت صفر تا صد در آموزشگاه بین المللی قاصدک تدبیر، زیر نظر استادان برجسته و با تجربه، برگذار می‌شود.

پس از پایان این دوره، شما مدرکی دریافت خواهید کرد که به شما اجازه می‌دهد به عنوان یک کارشناس حرفه‌ای، کار خود را شروع کنید. این مدرک، قابل ترجمه و مورد قبول کشورهای اروپایی و.. است که شما با داشتن این مدرک، حتی می‌توانید برای ویزای کار، اقدام کنید.

کلمات کلیدی مرتبط:

دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در رباط کریم، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در پرند، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در اسلامشهر، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در شهریار، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در اندیشه، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در رباط کریم، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در پرند، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در اسلامشهر، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در شهریار، دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی در اندیشه، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در پرند، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اسلامشهر، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در شهربار، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اندیشه

آموزشگاه فنی حرفه‌ای تعمیرات لوازم خانگی در اسلامشهر
آموزشگاه فنی حرفه‌ای تعمیرات لوازم خانگی در اسلامشهر
آموزشگاه فنی حرفه‌ای تعمیرات لوازم خانگی در اسلامشهر

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟