5/5 - (2 امتیاز)
شهرک صنعتی نصیر آباد
خدمات قاصدک چوب در شهرک صنعتی نصیر آباد

شهرک صنعتی نصیر آباد در فضایی به وسعت 260 هکتار در سال 1369 افتتاح شد. هدف اصلی از افتتاح این شهرک صنعتی در فاصله ی 2 کیلومتری شهر رباط کریم, ساماندهی به مشاغل و واحدهای تولیدی در این منطقه بود. این شهرک در حال حاضر یکی از شهرک های مهم و فعال استان تهران می باشد که به دلیل نزدیکی به شهر تهران صنایع مختلف خواهان فعالیت در آن هستند.

 قاصدک چوب با هدف رفاه مشاغل موجود در این شهرک صنعتی اقدام به تولید ملزومات چوبی و اداری متناسب با محیط کار کرده است که در ادامه به معرفی برخی از این محصولات می پردازیم.

خدمات قاصدک چوب در شهرک صنعتی عباس آباد

فایل اداری

سفارش فایل اداری در شهرک صنعتی نصیر آباد

یکی از مهم ترین ابزارهای اداری ” فایل های اداری” هستند که در شرکت ها و ادارات مختلف جهت نگهداری و سازماندهی پرونده ها و اوراق موجود استفاده می شوند. فایل اداری کمک می کند تا مدارک مورد نیاز مرتب و منظم دسته بندی شوند و در مواقع نیاز به راحتی به آنها دسترسی داشته باشیم.

 این فایل ها در گذشته بیشتر از جنس فلز تولید می شدند اما به دلیل سنگینی بیش از حد و مشکلات دیگر این روزها ترجیح این است که از جنس چوب ساخته شوند. از جمله مواردی که در تهیه ی یک فایل اداری باید به آن توجه کرد میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛

 1. اندازه ی فایل متناسب با محیطی که از آن استفاده خواهد شد
 2. تعداد کشوهای مورد نیاز
 3. تعداد کشوهایی که برای امنیت بیشتر باید قفل داشته باشند
 4. رنگ فایل
 5. جنس چوب آن
 6. کوچک یا بزرگ بودن آن 
ساخت پارتیشن

پارتیشن اداری

ساخت پارتیشن اداری در شهرک صنعتی نصیر آباد

پارتیشن های اداری مناسب استفاده در محیط هایی هستند که فضای بازی دارند. با هدف بهینه سازی فضای موجود از انواع پارتیشن ها برای ایجاد محدودیت محیطی استفاده می شود.

 در حال حاضر پارتیشن های تولید شده از جنس ام دی اف پر طرفدارترین نوع هستند اما پارتیشن های شیشه ای نیز وجود دارند که در برخی موارد از آن ها استفاده میشود.
قاصدک چوب استفاده از پارتیشن های چوبی را به شما توصیه می کند زیرا؛

 • دارای تنوع بالاتری هستند
 • به راحتی میتوان آنها را جابه جا کرد
 • احتمال شکستن آنها وجود ندارد
 • می توان جنس و رنگ آن را متناسب با محیط انتخاب کرد
 • زیبایی خاصی به محیط می دهد
 • و حریم افراد را حفظ خواهد کرد
خدمات ساخت دکوراسیون اداری

میز اداری

ساخت انواع میز اداری در شهرک صنعتی نصیر آباد

یکی از اجزای جدایی ناپذیر از هر محیط کاری “میزهای اداری” هستند. وجود میزهای اداری تاثیر زیادی بر نظم و ترتیب و سازماندهی مدارک و پرونده ها دارد. در ادامه چند توصیه را از قاصک چوب برای خرید یک میز اداری مناسب در نظر داشته باشید؛

 1. مهم است در نظر بگیرید که میز اداری برای مدت طولانی قرار است مورد استفاده قرار بگیرد پس باید جنس مناسب و مقاومی را انتخاب کنید.
 2. رنگ میز باید متناسب با محیطی باشد که قرار است از آن استفاده کنید.
 3. باید بتوان به راحتی آن را جابه جا کرد
 4. سایز میز و کشودار بودن آن نیز مهم است

چه لزومی به ساخت میز اداری سفارشی وجود دارد؟

همانطور که گفتیم میزهای اداری باید متناسب با فضای موجود طراحی و ساخته شوند. لذا در برخی موارد که محدودیت جا وجود دارد ترجیح این است که میز اداری سفارشی ساخته شود. 

با این کار هم می توان یک میز اداری با استانداردهای لازم داشت و هم اینکه اندازه و سایز آن متناسب با فضای مورد استفاده خواهد بود. به نوعی با این کار استفاده ی بهینه از فضا را دارید. ضمن اینکه می توانید طرح و جنس و رنگ دلخواه خودتان را نیز انتخاب کنید.

خدمات ساخت دکوراسیون اداری

کتابخانه

سفارش کتابخانه در شهرک صنعتی نصیر آباد

کتابخانه های اداری ممکن است که جز ملزومات فرعی ادارات به حساب بیایند اما در زیباتر جلوه دادن محیطی که از آن ها استفاده می شود نقش بسیار مهمی دارند. این کتابخانه ها علاوه بر اینکه باعث زیباتر شدن محیط می شوند جایی مناسب برای قرار دادن پرونده ها و زونکن های اداری هستند تا در صورت نیاز به راحتی بتوان به آنها دسترسی داشت.

قاصدک چوب کتابخانه ی مورد نیاز شما را در هر مدل و سایزی که مد نظر شماست طراحی و اجرا می کند. این کتابخانه ها را میتوانید با جنس چوب های متفاوت و در مدل های مختلف مانند ویترین دار و … سفارش دهید.

شهرک صنعتی نصیرآباد

کانتر

سفارش کانتر در شهرک صنعتی نصیر آباد

کانتر, باجه یا پیشخوان میزهای اداری هستند که در ادارات, بیمارستان ها, مطب ها و… مورد استفاده قرار می گیرند. این میزها باید به گونه ای طراحی شده باشند که سبب تسهیل ارتباط مشتری و کارمندان شوند. معمولا میزهای کانتر را از جنس ام دی اف با پوششی از پی وی سی(PVC) می سازند.

مقاومت بالا در برابر فشار, طبقه بندی های منظم, قابلیت جمع شدن و… از جمله ویژگی های یک میز کانتر است. اما آنچه برای ادارات مهم است محدودیت در اندازه ی میزهای کانتر است. برای این منظور قاصدک چوب آماده ی سفارش و ساخت میزهای کانتر در هر اندازه ای است که مناسب محیط استفاده ی شما خواهد بود.

خدمات ساخت دکوراسیون اداری

میز منشی

سفارش ساخت میز منشی در شهرک صنعتی نصیر آباد

میز منشی اولین نقطه ای است که هر مراجعه کننده ای با آن رو به رو می شود. در واقع میز منشی به منزله ی ویترین اداره یا شرکت مورد نظر است پس لازم است در طراحی یا خرید آن دقت بالایی به خرج داد.
انتخاب طرح, رنگ, اندازه و جنس چوبی که باید برای تولید میز منشی مورد استفاده قرار بگیرد همه و همه به نوع فعالیت شرکت مورد نظر و محیطی دارد که قرار است از آن استفاه کنند.

ویژگی های یک میز منشی خوب؛

 • ارگونومیک بودن( با هدف کاهش فشارهای وارده بر گردن, دست, ستون فقرات و …)
 • ارتفاع مناسب
 • دارای فضای کافی مانند کشو, طبقه و…
 • استفاده از جنس چوب مرغوب
 • ضد آب بودن
 • و …
شهرک صنعتی نصیرآباد

دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری در شهرک صنعتی نصیر آباد

دکوراسیون اداری ترکیبی از میزهای اداری, کمدهای مورد استفاده در ادارات, کتابخانه ها و … است که از ملزومات لازم برای یک محیط اداری می باشند. بهتر است که در ابتدا و قبل از سفارش هر کدام از این اجزا در مورد طراحی نهایی و نحوه ی چیدمان, نوع جنس مورد استفاده و … به خوبی فکر کرد و برآوردهایی را در نظر گرفت.

 قاصدک چوب برای راهنمایی و دادن مشاوره در این زمینه در کنار شما خواهد بود. متخصصان ما با توجه به تجربه ای که در زمینه ی ساخت ملزومات چوبی ادارات دارند میتوانند مشاوران خوبی برای شما باشند و در این زمینه به شما کمک کنند.

ساخت دکوراسیون تجاری

میز کنفرانس

انواع میز کنفرانس در شهرک صنعتی نصیر آباد

هر اداره یا شرکت دارای یک اتاق کنفرانس برای برگزاری جلسات کاری است. این اتاق نیاز به یک میز با شرایط خاص دارد که به “میز کنفرانس” معروف است. میزهای کنفرانس ابعادی بزرگ تر از میزهای اداری معمولی دارند و معمولا از جنس MDF, چرم, شیشه,آلومینیوم و … هستند. البته نوع MDF بیشترین طرفدار را دارد.

 
اندازه ی میزهای کنفرانس بر اساس اتاقی که قرار است در آن قرار بگیرند تعیین میشوند. اگر افراد حاضر بیش از 70 یا 80 نفر باشند بهترین پیشنهاد برای استفاده ی بهینه از فضای موجود اشکال دایره یا بیضی است.


ارتفاع مناسب میز کنفرانس, زیبایی, جنس مورد استفاده, نورپردازی و فضای مناسب برای استفاده ی هر نفر از جمله ویژگی هایی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

درب ضد سرقت

سفارش درب ضد سرقت در شهرک صنعتی نصیر آباد

ویژگی های یک درب ضد سرقت خوب؛

 • درب های ضد سرقت باید دارای عایق صوتی باشند
 • از یک ورقه فلزی مناسب باید در داخل آنها استفاده کرد تا از هر گونه نفوذ جلوگیری کند
 • جنس چوب رویه ی این درب ها باید متناسب با محیطی باشد که می خواهیم از آن استفاده کنیم. برای مثال ام دی اف از زیبایی و براقیت بیشتری در مقایسه با جنس های ملامینه و پی وی سی برخوردار است اما در مقابل خش و نور آفتاب مقاومت کمتری دارد.
 • استفاده از یراق آلات مناسب
 • تنوع در ابعاد و سایزها
 • عایق اتلاف انرژی
 • عایق صدا
 • نصب آسان

درب ضد سرقت چوبی یا فلزی؟

درب های ضد سرقت چوبی معمولا برای محیط های داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل استقبال از درب های ضد سرقت چوبی زیبایی بیشتر آنها در مقابل سایر مدل ها است.

البته امنیت این درب ها هیچ تفاوتی با مدل های فلزی ندارد زیرا از یراق آلات مقاوم و ضد سرقت در آنها استفاده می شود.

درب سالن آمفی تئاتر

ساخت درب های آمفی تئاتر در شهرک صنعتی نصیر آباد

سالن های آمفی تئاتر باید به گونه ای طراحی شوند که صدایی از بیرون و از داخل سالن منتقل نشود. یکی از عواملی که میتواند در این موضوع تاثیر گذار باشد درب های این سالن ها هستند. معمولا سالن های این چنینی دارای بیش از دو درب هستند.

درب های آمفی تئاترها معمولا از جنس چوب با چهار چوب های فلزی ساخته می شود که برای عایق بهتر این درب ها پس از پایان کار نجاری از فوم های مخصوص با قطرهای متنوع و یک لایه چرم برای پوشش آن استفاده میشود.

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟