نمایندگی پاکشوما شهریار
5/5 - (4 امتیاز)

قاصدک سنتر نمایندگی تعمیرات پاکشوما شهریار

قاصدک سنتر نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات پاکشوما در شهریار

معمولا وقتی یک وسیله برقی خانگی، دچار مشکل یا نقص می‌شود، ابتدا سعی می‌کنیم عامل یا عوامل احتمالی آن را پیدا کرده و نسب به رفع آن‌ها اقدام کنیم.

به این امید که، شاید مشکل ایجاد شده برطرف شود و نیاز به پیگیری بیشتر نباشد. گاهی ممکن است مطالعه دفترچه راهنما یا دفترچه‌ای برای خطاهای دستگاه از سوی کمپانی ارائه می‌شود مراجعه کرده و به‌نتیجه برسیم.

گاهی نیز در سایت کارخانه یا سایت نمایندگی‌های فروش جستجو کرده تا دلایل خطای دستگاه را پیدا کنیم. در این مواقع، دسترسی به یک نمایندگی قابل قبول با خدمات ویژه و کامل بهترین کمک است.

قاصدک سنتر نمایندگی پاکشوما در شهریار، این خدمات را به شما ارائه کرده و با مشاوره اصولی و حرفه کمک می‌کند تا خطای دستگاه را شناخته و نسبت به رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید.

همچنین اگر نیاز به بررسی دقیق‌تر باشد، تعمیرکار حرفه‌ای این نمایندی در اسرع وقت در محل درخدمت شما خواهد بود.

پاکشوما و خدمات و پشتیبانی‌های پس از خرید

نمایندگی تعمیرات پاکشوما شهریار
تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

درباره برند پاکشوما و محصولات این تولیدی صنعتی باید گفت که این شرکت بیش از ۴۶ سال است که در این زمینه فعالیت دارد. کار خود را با تولید ماشین‌های لباسشویی نیمه اتوماتیک آغاز کرد و با تولید ماشین‌های لباسشویی تمام اتوماتیک ادامه داد.

امروز شاهد ماشین‌ظرفشویی، کولر گازی، یخچال و فریزر، جاروبرقی و ماشین‌های لباسشویی تمام و نیمه‌اتوماتیک در لیست محصولات این شرکت هستیم.

آنچا باعث دوام و ماندگاری این برند و توسعه روز افزون آن شده است، کیفیت ساخت بالا، استفاده از قطعات خوش ساخت و البته خدمات پس از فروش و پشتیبانی مناسب بود.

داشتن نمایندگی‌های متعدد و متعهد و پاسخگو در اقصی نقاط کشور که در به‌صورت تمام وقت پاسخگوی نیاز کاربران و مصرف‌کنندگان محصولات پاکشوما هستند یکی از دلایل موفقیت این برند محسوب می‌شود.

قاصدک سنتر نمایندگی پاکشوما در شهریار نیز در پاسخگویی به سوالات، درخواست سرویس و تعمیرات مشتری سریع‌ترین و بهترین عملکرد را دارد.

برتری‌های قاصدک سنتر نمایندگی تعمیرات پاکشوما شهریار

قاصدک سنتر نمایندگی پاکشوما در شهریار که در راستای تامین رضایت مشتری‌های خود از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند، همواره و در هر وقت و زمان همراه مصرف کنندگان محصولات پاکشوما است و راهنمایی‌ها و خدمات لازم را به آن‌ها ارائه می‌کند. برخی از این خدمات عبارتند از:

 •  نصب و راه‌اندازی رایگان تمامی محصولات پاکشوما و آموزش نحوه صحیح استفاده
 •  انجام تمامی خدمات مربوط به تعمیرات، سرویس‌های دوره‌ای و موارد مشابه در محل
 •  استفاده از قطعات اصل درصورت نیاز به تعویض قطعه در پروسه تعمیر دستگاه‌ها
 •  ارائه مشاوره و راهنمایی هنگام بررسی خطاهای دستگاه و کمک برای رفع آن‌ها
 •  بهره‌مندی از کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای و باتجربه
 •  ارائه خدمات مشمول گارانتی به‌صورت کامل و رایگان
 •  ارائه خدماتی که مشمول گارانتی نمی‌شوند با نازلترین قیمت و بهترین هزینه

در نظر داشته باشید که عیب‌یابی از دستگاه و تشخیص مشکل دقیق آن کاری تخصصی است که نیاز به تجرب و مهارت بالا دارد.

درصورت عدم اشراف کامل تکنسین تعمیرات به جزئیات دستگاه‌ها، دچار تشخیص اشتباه شده و علاوه‌بر تعمیر نادرست دستگاه، ممکن است به بخش‌های دیگر نیز آسیب وارد کند.

بهره بردن از تعمیرکاران حرفه‌ای در قاصدک سنتر مانع از ایجاد چنین مشکلات و معضلاتی شده و تعمیر دقیق دستگاه شما را تضمین می‌کند.

نکاتی برای استفاده از ماشین لباسشویی پاکشوما

نکاتی برای استفاده از ماشین لباسشویی پاکشوما
نکاتی برای استفاده از ماشین لباسشویی پاکشوما

دانستن برخی از نکات مهم پیش از استفاده از انواع لوازم برقی خانگی می‌تواند ما را به استفاده صحیح از آن‌ها کمک کند و مانع از آسیب دیدن دستگاه دراثر شیوه غلط استفاده از آن‌ها شود. نکاتی که درمورد نحوه استفاده از ماشین لباسشویی پاکشوما باید بدانید عبارتند از:

 •  برای شستشوی لباس‌ها از پودر استاندارد استفاده کنید. دقت داشته باشید که استفاده از حجم زیاد پودر، کمک به تمیزتر شدن لباس شما نمی‌کند،‌بلکه تنها هزینه‌تان را افزایش داده و گاهی باعث آسیب به دستگاه می‌شود. به طور معمول بین ۷۰ تا ۸۰ گرم پودر لباسشویی برای هنگامی که ماشین لباسشویی پاکشوما پر از لباس باشد،‌ کافی است. در واقع اندازه حدود یک پیمانه که همراه با ماشین لباسشویی پاکشوما است. لطفا دقت داشته باشید برای برنامه Pre wash نصف این مقدار نیاز خواهد بود.
 •  استفاده بیش از حد از مواد شوینده، استفاده از شوینده نامناسب، استفاده بیش از حد از مایع های متفرقه مثل مایع لباسشویی و یا صابون برای شستشوی لباس‌ها می‌تواند باعث ایجاد کف زیاد در لباس‌ها کند. این کف مازاد گاهی از محفظه پودر خارج شده و گاهی بعد از شستشوی کامل لباس‌ها بین آن‌ها باقی می‌ماند. بنابراین دقت داشته باشید که این موارد را پیش از شستشوی لباس‌ها رعایت کنید.
 •  گاهی برخی از لباس‌ها، ملحفه‌ها یا پرده‌ها که بدلیل جنس پارچه خود تولید کف می‌کنند، مثل شستشوی تور و غیره. توصیه می‌شود برای شستشوی این پارچه ها مواد شوینده را نصف میزان استفاده کنید.
 •  اگر تمایل به استفاده از نرم‌کننده برای شستشوی لباس‌ها دارید، دقت کنید که غلظت نرم کننده را درصورت نیاز با آب م کنید و آن را به‌صورت رقیق شده استفاده کنید. دقت داشته باشید که استفاده از نرم‌کننده غلیظ باعث ایجاد رسوب در داخل مخزن مربوط به نرم کننده می‌شود.
 •  توصیه می‌شود در فواصل زمانی مشخص، مخزن پودر، مایع و نرم‌کننده ماشین لباس‌شویی را با اب شستشو کنید تا از رسوب بیش از حد آن پیشگیری شود. این رسوب‌ها می‌تواند ایجاد قارچ کرده و در بهداشت لباس‌ها ایجاد مشکل نماید.
 •  دقت داشته باشید که در ماشین لباسشویی بیشتر از حجم دستگاه و ظرفیت اعلامی از سوی کارخانه لباس نریزیر. برای اینکه بتوانید تشخیص درستی از حجم لباس مجاز در هر ماشین لباسشویی داشته باشید، بعد از قرار دادن لباسها داخل دستگاه، آن‌ها را با دست کامل فشار دهید. در این شرایط بهتر است که، نصف فضای دیگ ماشین لباسشویی خالی شود.
 •  توجه داشته باشید که به طور معمول در دستگاه‌های ۸ کیلویی میزان شستشوی البسه خشک به طور روزانه حدود ۳.۵ کیلو برای لباسهای خشک، ۲.۵ کیلو برای لباس های ظریف و برای البسه پشمی ۲ کیلو است. دلیل این امر جذب میزان زیاد آب توسط هر کدام از این لباسها است و وزنی که توسط آن‌ها به دستگاه اضافه می‌شود.
 •  توجه داشته باشید که درصورت ریختن لباس بیش از حد داخل دستگاه، احتمال افزایش لرزش و صدای آن خواهد بود. این کار باعث فشار به کمک‌های دور ماشین لباسشویی شده و ایجاد ضربه می‌کند. البته استفاده از حجم بسیار کم لباس نیز می‌تواند باعث ایجاد لرزش شود. دلیل آن جمع شدن لباس‌ها در قسمتی از دیگ بر اثر نیروی گریز از مرکز هنگام خشک کردن لباس و ایجاد فشار غیر متقارن بر روی کمک‌های دستگاه است.
 •  به تنظیم بودن پایه‌های دستگاه (به‌اصطلاح تراز بودن دستگاه) دقت کنید. این موضوع می‌تواند بر تمامی اجزای بزرگ و کوچک ماشین لباس‌شویی تاثیر گذاشته و فشار مضاعف وارد کند.

استفاده از محافظ برق استاندارد برای دستگاه، خشک کردن واشر دور دیگ دستگاه پس از شستشوی لباس‌ها،‌باز گذاشتن درب دستگاه پس از خالی کردن لباس‌های شسته شده و اجازه دادن به اینکه داخل دیگ خشک شود و دقت در باز بودن راه خروج و تخلیه آب نیز از دیگر مواردی هستند که باید در استفاده از ماشیت لباسشویی به آن‌ها دقت داشت.

خدمات نصب و راه‌اندازی

خدمات نصب و راه‌اندازی
خدمات نصب و راه‌اندازی

نکاتی که ذکر شد مواردی هستند که معمولا تکنسین‌های قاصدک سنتر هنگام نصب دستگاه به شما می‌گویند. مواردی که رعایت آن‌ها بسیار مهم است و بر تداوم سلامت دستگاه بسیار موثرند. ضمن اینکه سرویس‌کاران و کارشناسان متخصص قاصدک سنتر هنگام نصب و راه‌اندازی دستگاه همه آنچه را که باید را رعایت کرده و مطابق با اصول و قواعد کار خود را تکمیل می‌کنند.

برای مثال اگر مسیر لوله تخلیه و ورودی آن به لوله فاضلاب مناسب نباشد، تمهیدات لازم را انجام داده تا فشاری حین تخلیه به دستگاه وارد نشود.

یا اگر سیستم لوله‌کشی مربوط به ماشین لباسشویی که قرار است آب دستگاه را تامین کند مشکلی داشته باشد، آن را برطرف کرده و سپس مراحل نصب دستگاه را پیش می‌برند.

در واقع برخی آماده‌سازی‌های محل نصب دستگاه در ابتدا و پیش از اقدام به نصب توسط کارشناسان قاصدک سنتر به شما اعلام می‌شود.

درصورتی که شما امکان انجام این کارها را نداشته باشید، تکنسین‌های این مرکز، تمامی مراحل را برای شما پیش خواهند برد.

در سرویس‌های دوره‌ای نیز سرویس‌کاران قاصدک سنتر نمایندگی پاکشوما در شهریار به رعایت تمامی نکات ذکر شده توجه می‌کنند و اگر نقصی در دستگاه ببیند، متوجه خواهند شد که مشکل از رعایت کدام نکات ایجاد شده و آن را به شما متذکر خواهند شد تا از تشدید مشکل و ایجاد موجدد آن پیشگیری شود.

سخن پایانی

در نهایت باید گفت، بهره بردن از تولیدات کارخانه‌ها و صنعتکاران داخلی، در حال حاضر از جهات مختلفی می‌تواند انتخاب دقیق و درستی باشد.

از جهت حمایت از تولید کننده داخلی، اطمینان خاطر از خدمات پس از فروش و بهره‌مندی از نمایندگی‌های پاسخگو و متعهد. درواقع استفاده از محصولات تولید داخل، باعث می‌شود که نگران تامین قطعات دستگاه خود و خرابی احتمالی آن‌ها نباشیم. چرا که شرکت و نمایندگی‌ها تامین قطعه و تعمیرات مورد نیاز ما را تضمین مبی‌کنند.

قاصدک سنتر، نمایندگی پاکشوما در شهریار، با استفاده از قطعات اصل و انجام تعمیرات و سرویس‌های اصولی و دقیق، یکی از این تضمین کننده‌های متعهد است که به ما درمورد خرید و استفاده از محصولات تولیدی‌های صنعتی داخلی مانند پاکشوما اطمینان لازم را می‌دهد.

البته نباید از کنار کیفیت ساخت بالا و خوش سابقه بودن محصولات شرکت‌های مانند پاکشوما نیز گذشت.

سوالات متداول

استفاده از محافظ برقی خاص از برندی مشخص درمورد ماشین لباسشویی پاکشوما توصیه می‌شود؟

 •  خیر، در این مورد خاص، برند مشخصی مدنظر شرکت یا تعمیرکاران قاصدک سنتر نیست. اما توصیه می‌شود که محافظ مورد استفاده استانداردهای لازم را جهت دفع نوسانات برق داشته باشد.

داشتن سیستم ارت و چاه ارت در ساختمان برای استفاده از ماشین لباسشویی پاکشوما الزامی است؟

 •  خیر، البته که داشتن این سیستم و امکان بهره‌مندی از این تکنولوژی در ساختمان فواید بسیاری دارد و می‌تواند عمر طولانی‌تر را برا دستگاه ما تضمین کند.

آیا استفاده از سفیدکننده در ماشین لباسشویی پاکشوما مجاز است؟

 •  به طور کلی استفاده از سفید کننده‌ها به دلیل وجود اسید در آن‌ها توصیه نمی شود. اما در حالتی که نیاز به استفاده از این نوع شوینده باشد، توصیه می‌شود مقداری از آن با حدود یک پارچ آب حل شده و سپس در جاپودری ریخته شود.

آیا جرمگیری ماشین لباسشویی ضروری است؟

 •  به‌طور قطع جرم‌گیری منظم و دقیق با جرمگیرهای مخصوص می‌تواند به عملکرد بهینه دستگاه ما و افزایش طول عمر آن کمک کند. درمورد نوع جرمگیر مصرفی و چگونگی استفاده از آن‌ها می‌توانید از تکنسین‌های قاصدک سنتر نمایندگی پاکشوما در شهریار کمک بگیرید.

تماس بگیرید

باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟