بازسازی منزل شهرک غرب در سریعترین زمان و بهترین کیفیت

بازسازی منزل شهرک غرب در سریعترین زمان و بهترین کیفیت
5/5 - (1 امتیاز)

قطعاً همه‌ی ما دوست‌دار تنوع در محیط زندگی هستیم و به روش‌های مختلف سعی در ایجاد تنوع در اطرافمان داریم. یکی از روش‌هایی که شما می‌توانید برای تغییر محیط زندگی‌تان انتخاب کنید، بازسازی است. بازسازی منزل به هرگونه اقدامی که جهت بهبود محیط و زیرساخت ساختمان انجام شود، گفته خواهد شد. در این متن به بازسازی منزل شهرک غرب که یکی از مناطق خوب استان تهران با انواع ساختمان است، می‌پردازیم.

اگر قصد نوسازی ساختمان خود را در این منطقه و در سریع‌ترین زمان ممکن دارید، حتما با متخصصین و مهندسان مجموعه قاصدک چوب در ارتباط باشید.

بازسازی ساختمان در منطقه شهرک غرب تهران

تا به حال ممکن است برای خرید منزل، ساختمان‌های متعددی را دیده باشید و بسیاری از آنها به لحاظ قیمت، متراژ و … با شما سنخیت داشته باشد، اما محیط و طراحی منزل با آنچه دلخواه شماست، هماهنگ نباشد. در چنین شرایطی بهترین گزینه برای شما این است که آن منزل را خریداری کنید سپس تغییرات و مواردی که به آنها علاقمند هستید و در ذهنتان است را با متخصصین و کاربلدان این حوزه در میان بگذارید، سپس نسبت به تغییر و نوسازی منزلتان اقدام نمایید.

بازسازی منزل شهرک غرب به دلایل مختلفی انجام می‌شود، در بعضی موارد ممکن است منزل شما فرسوده باشد و نیاز باشد تا بسیاری لوله کشی‌های ساختمان تعویض گردد تا بتوانید سالیان سال در آن منزل سکونت کنید. اما در بعضی موارد منزل شما تازه ساز و یا از ساخت آن 5 الی 10 سال و یا کمتر گذشته است، ولی شما علاقمند به تغییر آشپزخانه، کف منزل، تغییر فضای اتاق خواب و پذیرایی و … باشید. در چنین مواقعی ایده خود را با افراد ماهر به اشتراک بگذارید تا بهترین نتیجه را کسب نمایید.

دلایل بازسازی ساختمان‌ها در شهرک غرب چیست؟

دلایل بازسازی ساختمان‌ها
دلایل بازسازی منزل شهرک غرب

ساختمان‌ها در مناطق مختلف به دلایل زیادی بازسازی می‌شوند، یکی از اصلی‌ترین دلایل بازسازی منزل به شرح زیر است:

 •  فرسودگی کامل ساختمان (منازل قدیمی)
 •  فرسودگی بخشی از قسمت‌های منزل مانند لوله کشی، دیوارها، شیشه‌ها و …
 •  کمک به ماندگاری بیشتر ساختمان برای سکونت طی مدت زمان طولانی‌تر
 •  ایجاد کارآیی بیشتر و تنوع در بخش‌های مهم و مختلف ساختمان مانند آشپزخانه
 •  تغییر دکوراسیون کلی ساختمان

*پیش از شروع عملیات بازسازی با تیم حرفه‌ای قاصدک چوب در تماس باشید و  مشورت نمایید.*

راهنمای بازسازی منزل در شهرک غرب

انتخاب طرح و نقشه و یا رنگ و ایده‌ای که با منزل شما سازگار باشد، از موارد مهم و اساسی در بازسازی منزل است. به کارگرفتن تخصص طراحان در هر قسمت از منزل به شما کمک بسیاری می‌کند. بازسازی هر قسمت از منزل نیاز به ایده‌های خلاقانه دارد که از کمترین فضا بتوانید بیشترین استفاده را ببرید. در ادامه به موارد مهم در خصوص بازسازی هر بخش از خانه خواهیم پرداخت.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه
بازسازی آشپزخانه

قطعاً تا به حال شنیده‌اید که قلب هر خانه آشپزخانه آن است. امروزه نیز با open شدن آشپزخانه‌ها، آشپزخانه و المان‌های موجود در آن بسیار تأثیرگذارتر از قبل می‌باشند؛ زیرا افراد با ورود به منزل علاوه بر پذیرایی آشپزخانه را نیز می‌بینند و هارمونی بین رنگ کابینت‌ها و دیگر عناصر پذیرایی در چشمگیر کردن دکوراسیون منزل نقش اساسی دارد. از سری تغییراتی که می‌توانید در آشپزخانه خود ایجاد کنید مواردی است که در ادامه به آن پرداخته‌ایم. اما اصلی‌ترین مورد آن است که بودجه و فضای در اختیار شما چقدر است و چه تغییراتی در آشپزخانه شما امکان‌پذیر است.

اصلی‌ترین تغییرات در بازسازی آشپزخانه چیست؟

 •  تغییر کابینت‌ها به مدل‌های چوبی، فایبرگلاس و …
 •  تغییر درب کابینت‌ها به صورت جدا
 •  تغییر کف آشپزخانه (سنگ، سرامیک، پارکت، موزائیک، موکت و ….)
 •  ساخت کانتر
 •  تغییر شیرآلات و سینک با توجه به جایگاه کابینت‌ها
 •  ایجاد جزیره
 •  تغییر در نورپردازی و چراغ‌های آشپزخانه

بازسازی اتاق خواب‌

بازسازی اتاق خواب‌
بازسازی منزل شهرک غرب و تغییر اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب به دلیل آرامشی که نیاز است هنگام خواب به افراد منتقل کند از اهمیت بسیاری برخوردار است و نیاز به اجرای ایده‌های خاص دارد. برخی تغییراتی که می‌توان در اتاق خواب‌ها اعمال کرد، به شرح زیر است:

 •  تغییر کلی و یا درب کمدهای دیواری
 •  تغییر چارچوب و یا شیشه‌های اتاق خواب
 •  رنگ و یا کاغذ دیواری دیوارها
 •  اضافه کردن قسمتی برای کمد و سرویس خواب
 •  تغییر کف پوش اتاق

بازسازی پذیرایی

پذیرایی اصلی‌ترین و چشمگیرترین قسمت خانه است و در یک نگاه برداشتی که یک فرد می‌تواند از منزل شما داشته باشد از طریق پذیرایی انجام می‌شود به همین دلیل در انتخاب عناصر پذیرایی دقت لازم را داشته باشید. اگر متراژ پذیرایی شما کوچک است پیشنهاد می‌شود در بازسازی از رنگ‌های روشن استفاده کنید تا پذیرایی شما بزرگ‌تر از قبل به نظر برسد.

از اصلی‌ترین تغییراتی که برای بازسازی پذیرایی می‌توانید انجام دهید، به موارد زیر اشاره خواهیم کرد:

 1.  تغییر در سقف و ایجاد طراحی و کنده کاری در مرکز سقف برای زیباتر شدن
 2.  اضافه کردن سقف کاذب
 3.  تغییر نورپردازی وسط و دور سقف
 4.  استفاده از کاغذ دیواری به صورت تک برای اصلی‌ترین دیوارِ پذیرایی
 5.  تغییر کف پوش پذیرایی

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

اصلی‌ترین تغییراتی که در بازسازی حمام و سرویس بهداشتی انجام می‌شود، در صورت نیاز تعویض شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام است که بخش اساسی هزینه مربوط به بازسازی این قسمت را تشکیل می‌دهد. علاوه بر شیرآلات، تغییرات مربوط به روشویی، اضافه کردن و یا تغییر توالت فرنگی، تغییرات دیزاین کاشی‌ها و آینه مربوط به سرویس بهداشتی از جمله اقداماتی است که می‌توانید برای بازسازی سرویس بهداشتی انجام دهید.

چه طور هزینه مربوط به بازسازی منزل شهرک غرب را برآورد کنیم؟

دو عامل اساسی، هزینه مربوط به بازسازی منزل شهرک غرب را تشکیل می‌دهند:

 1.  هزینه مربوط به مصالح ساختمانی، رنگ، شیرآلات، کف پوش و کاشی‌ها و …
 2.  هزینه مربوط به دستمزد کارگران، طراحان و مهندسین پروژه

این دو عامل در مجموع هزینه مربوط به نوسازی منزل شما را تشکیل می‌دهد. در نظر داشته باشید هزینه‌های مورد اول، هزینه‌های اولیه‌ای است که قیمت آن براساس قیمت‌های موجود در بازار تعیین می‌شود، البته اگر با افراد کاربلد در ارتباط باشید خواهید توانست با قیمت‌های به صرفه مواد اولیه بازسازی منزل را تهیه کنید.

اگر قصد بازسازی و یا تعمیر کمد دیواری منزل خود را دارید ابتدا نگاهی به مقاله سفارش ساخت کمد دیواری در تهران بیندازید.

سوالات متداول بازسازی منزل شهرک غرب

1. هزینه بازسازی منزل شهرک غرب چقدر است؟

 • هزینه بازسازی در این منطقه به عوامل زیادی بستگی دارد که بایستی پیش از شروع با مهندسین و متخصصین کاربلد در این حوزه، مشورت نمایید. برای آگاهی از هزینه بازسازی با کارشناسان قاصدک چوب در تماس باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن کار بازسازی منزلتان را شروع کنید.

2. بازسازی یا تعویض ساختمان کدام به صرفه تر است؟

 • قطعاً بازسازی منزل هزینه کمتری نسبت به تعویض منزل خواهد داشت و مزایای بسیاری دارد. برای آشنایی بیشتر با بازسازی منزل حتماً این مقاله و سایر مقالات مرتبط ما را تا پایان مطالعه بفرمایید.

3. بهترین و ساده‌ترین راه برای بازسازی منزل شهرک غرب چیست؟

 • برای اینکه در سریعترین زمان ممکن نسبت به بازسازی منزل خود اقدام نمایید، روی تخصص مهندسین مجموعه قاصدک سرویس حساب کنید.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟