امتیاز شما به این صفحه

دوره صفر تا صد تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی

دوره تعمیرات جاروبرقی، یکی از محبوب ترین دوره آموزشی در قاصدک تدبیر است. در این دوره آموزشی، شما علاوه بر نحوه عیب یابی، تعمیرات، سرویس و راه اندازی جاروبرقی برندهای مختلف، نحوه تعمیرات، سرویس، عیب یابی و راه اندازی جارو شارژی برندهای مختلف را یاد خواهید گرفت.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

دوره تعمیرات جاروبرقی دوره تعمیرات جاروشارژی

شرایط مورد نیاز جهت ثبت نام:

اطلاعاتی در رابطه با کلاس:

دوره تعمیرات جاروبرقی، از کدام مناطق، دانشجو می‌پذیرد؟

دوره تعمیرات جاروبرقی در رباط کریم برگذار می‌شود و ترجیح می‌دهد که فقط دانشجویان اسلامشهر، پرند، شهریار و اندیشه را فعلا پذیرش کند.

توانایی هایی که در این دوره کسب میکنید:

در این بخش از شما انتظار می‌رود طبق تدریس استاد، بتوانید انواع جاروبرقی‌های، معمولی، صنعتی، شارژی، رباتیک و…. را  در برندهای مختلف بوش، سامسونگ، الجی و…. سرویس کنید.

در این بخش شما باید نحوه تعمیر و یا تعویض فیلتر را بیاموزید زیرا فیلتر جاروبرقی/جاروشارژی است که به معنی آن معنای جارو را داده و اگر فیلتر خراب شود و یا از کار بیفتد، جاروبرقی دیگر قادر به تمیزکاری نخواهد بود.

سیستم مکش جاروبرقی/جاروشارژی، مهمترین بخش جارو می‌باشد زیرا اگر نتواند مکش داشته باشد، نمی‌تواند جایی را تمیز کند و دستگاه عملا بی فایده است پس تعمیر این بخش از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

تعمیر قطعات مکانیکی جاروبرقی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا تعویض قطعات می‌تواند بسیار هزینه بر باشد پس ترجیح مردم تعمیر آن است.

اکثر جاروبرقی‌ها داری سیستم سیم جمع کن است و طی استفاده، این سیم جمع کن‌ها بسیار زود خراب می‌شود که برای خیلی از افراد آزار دهنده هستند و یکی از ایرادات رایج جاروبرقی‌ها می‌باشد که به عنوان یک کارشناس جاروبرقی باید بتوانید از پس این ایراد برآیید.

نام فصل‌های دوره تعمیرات جاروبرقی و جارو شارژی

دوره‌های مرتبط:

دوره تعمیرات ظرفشویی

در این دوره شما با نحوه تعمیرات، نصب و سرویس ماشین های ظرفشویی ایرانی و خارجی آشنا خواهید شد. این دوره نیز در کارگاه های مجهز برگذار خواهد شد و شما جهت شرکت در کلاس نیازی به داشتن ابزار نخواهید داشت.

دوره تعمیرات پکیج

محبوب ترین دوره آموزشی ما در فصول سرد سال، دوره تعمیرات، نصب و سرویس پکیج میباشد. در این دوره شما تعمیرات انواع پکیج هارا اغم از ایران رادیاتور، بوتان، ایران شرق و... را به صورت اصولی یاد خواهید گرفت.

دوره تعمیرات یخچال ساید، فریزر، دوقلو و...

دوره یخچال نیز مانند تمامی دوره ها شامل تعمیرات، سرویس و نصب میشود که در این دوره شما همه چیز را جز به جز درمورد تعمیرات یخچال های ایرانی و خارجی یاد خواهید گرفت.

مزایای دوره تعمیرات، نصب و سرویس جاروبرقی و جاروشارژی قاصدک تدبیر

سوالات متداول:

بله. آموزش‌های ما در کارگاه‌های مجهز به شما داده میشه. این کارگاه‌های مجهز شامل برندهای مختلفی از جاروبرقی و جاروشارژی می‌شه که شما یاد می‌گیرید همه اونهارو راه اندازی، تعمیر و یا سرویس کنید.

خیر. همانطور که گفته شد، دوره‌های آموزشی ما در کارگاه‌های مجهز برگذار میشه که این کارگاه‌ها همه ابزار مورد نیاز شما جهت آموزش رو تامین می‌کنه.

برای ثبت نام، مدارکی مانند کپی شناسنامه، دو قطعه عکس 4*3 و کپی کارت ملی باید همراهتون باشه.

کلاس‌های ما در رباط کریم برگذار می‌شن و شما می‌تونید از هرجایی که هستید، از کلاس‌های ما استفاده کنید ولی اگه پرند، اندیشه، اسلامشهر، شهریار و… باشید، رفت و آمد براتون راحت تر میشه.

شهریه دوره تعمیرات، راه اندازی و سرویس جاروبرقی و جاروشارژی، در حدود 2/000/000 تومان‌‍‍‍‍‍ه ولی بهتره قبل از اقدام برای برنامه ریزی با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید که اگه نواسانات قیمتی وجود داشته باشه، مطلع بشید.

شما می‌تونید با شماره تلفن 09123585814 تماس داشته باشید و برای پیش ثبت نام اقدام کنید یا سوالی داشتید، بپرسید ولی برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام، بهتره حضوری با مدارکتون تشریف بیارید.

فرم درخواست ثبت نام

اطلاعات بیشتر:

جاروبرقی، یکی از پر مصرف‌ترین لوازم یک خانه می‌باشد و اکثر خانه‌ها جاروبرقی را دارد و این جاروبرقی‌ها نیاز به تعمیرات و سرویس دارد که اگر شما این حرفه را بلد باشید، می‌توانید به راحتی در هر فصلی از سال، شغل ثابتی داشته باشید.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

در این دوره، شما با صفر تا صد جاروبرقی، اتصالات مورد نیاز جاروبرقی، تعمیرات جاروبرقی، راه اندازی جاروبرقی، استاندارد کلی برای جاروبرقی و… آشنا خواهید شد و تمامی مسائل را شما در کاراگاه های مجهز به تجهیزات و به صورت عملی یاد خواهید گرفت و برای تائید یادگیری و اطمینان از مهارت شما، از شما چندین تست گرفته خواهد شد که این تست ها به گونه‌ای طراحی شده است که حتی اگر مسائل را یاد نگرفته باشید، پس از انجام تست یاد خواهید گرفت و دانسته هایتان در ذهنتان، تثبیت می شوند.

در صورتی که پس از اتمام دوره، حس کردید چیزی را یاد نگرفتید، میتوانید با آموزشگاه و یا استاد، تماس حاصل فرمایید یا به صورت مجدد، دوره تان را تجدید کنید زیرا تبدیل کردن شما به یک کارشناس جاروبرقی و جاروشارژی حرفه‌ای، وظیفه ماست همچنین ما شمارا به بازار کار معرفی خواهیم کرد. از آموزش شما تا اشتغالتان، با شماییم.

همچنین مدرس دوره جاروبرقی، کارشناس لوازم خانگی‌ست و جاروشارژی‌ست با 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات جاروبرقی، راه اندازی جاروبرقی، تدریس، سرویس جاروبرقی و… است که دارای تجربه زیادی می‌باشد که تجربه ایشان، به شما نیز کمک میکند تا فردی موفق‌تر در حوزه و زمینه کاری خود باشید.

با یاد گیری این دوره، شما می‌توانید آینده کاری خود را تضمین کنید یا حتی با حرفه‌ای شدن در این مضوع به وسیله شرکت در کلاس ما، شما میتوانید کسب و کار خود را راه بیاندازید. این دوره به صورت صفر تا صد در آموزشگاه بین المللی قاصدک تدبیر، زیر نظر استادان برجسته و با تجربه، برگذار می‌شود.

پس از پایان این دوره، شما مدرکی دریافت خواهید کرد که به شما اجازه می‌دهد به عنوان یک کارشناس حرفه‌ای، کار خود را شروع کنید. این مدرک، قابل ترجمه و مورد قبول کشورهای اروپایی و.. است که شما با داشتن این مدرک، حتی می‌توانید برای ویزای کار، اقدام کنید.

کلمات کلیدی مرتبط:

دوره تعمیرات جاروبرقی، دوره تعمیرات جاروبرقی در رباط کریم، دوره تعمیرات جاروبرقی در پرند، دوره تعمیرات جاروبرقی در اسلامشهر، دوره تعمیرات جاروبرقی در شهریار، دوره تعمیرات جاروبرقی در اندیشه، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در پرند، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اسلامشهر، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در شهریار، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اندیشه، دوره تعمیرات جاروشارژی، دوره تعمیرات جاروشارژی در رباط کریم، دوره تعمیرات جاروشارژی در پرند، دوره تعمیرات جاروشارژی در اسلامشهر، دوره تعمیرات جاروشارژی در شهریار، دوره تعمیرات جاروشارژی در اندیشه، دوره تعمیرات جاروبرقی، دوره تعمیرات جاروبرقی در رباط کریم، دوره تعمیرات جاروبرقی در پرند، دوره تعمیرات جاروبرقی در اسلامشهر، دوره تعمیرات جاروبرقی در شهریار، دوره تعمیرات جاروبرقی در اندیشه

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟