4.8/5 - (26 امتیاز)

دوره صفر تا صد تعمیر، نصب و سرویس ماشین لباسشویی

دوره تعمیرات ماشین لباسشویی، یکی از محبوب ترین دوره آموزشی در قاصدک تدبیر است. در این دوره آموزشی، شما علاوه بر نحوه عیب یابی و نصب ماشین لباسشویی برندهای مختلف، نحوه تعمیرات و نصب ماشین لباسشویی‌های برندهای مختلف را یاد خواهید گرفت.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

دوره تعمیرات ماشین لباسشویی

شرایط مورد نیاز جهت ثبت نام:

اطلاعاتی در رابطه با کلاس:

دوره تعمیرات ماشین لباسشویی، از کدام مناطق، دانشجو می‌پذیرد؟

دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در رباط کریم برگذار می‌شود و ترجیح می‌دهد که فقط دانشجویان اسلامشهر، پرند، شهریار و اندیشه را فعلا پذیرش کند.

توانایی هایی که در دوره تعمیرات ماشین لباسشویی کسب میکنید:

در این بخش از شما انتظار می‌رود طبق تدریس استاد، بتوانید انواع لباسشویی‌های توکار، معمولی، دایرکت درایو و…. را  در برندهای مختلف بوش، سامسونگ، اسنوا، پاکشوما و…. سرویس کنید.

در این بخش از شما انتظار می‌رود طبق تدریس استاد، بتوانید تمامی دستگاه‌های ماشین لباسویی مانند ماشین لباسشویی معمولی، ماشین لباسشویی توکار و… را در برندهای مختلف، مطابق با استانداردهای آن شرکت، نصب کنید.

در این بخش از شما انتظار می‌رود طبق تدریس استاد، بتوانید ارورهای هرنوع ماشین لباسشویی در هر برندی را یاد بگیرید و در زمانی که با آن موتجه شدید، آن را برطرف کنید.

 

مدار گرمایش آب برای لباسشویی‌ها و جنس لباسی که قرار است توسط ماشین لباسشویی شسته شود، بسیار مهم است پس دانستن تعمیرات آن نیز بسیار ضروری می‌باشد. در پایان دوره انتظار می‌رود که بوانید از پس این تعمیرات نیز برآیید.

عیب یابی برد اولین اصول و قاعده تعمیرات یک دستگاه می‌باشد و تعمیر آن مهمترین مسئله زیرا هزینه تعویض برد برای مشتری ممکن انز یاد باشد و آنها ترجیح دهند تا بردشان بجای تعمیر، تعویض شود پس یادگیری این بخش بسیار مهم است.

دیگ ماشین لباسشویی مهمترین بخش ماشین لباسشویی است و بلد بودن تعمیرات و تعویض آن برای یک کارشناس ماشین لباسشویی بسیار ضروری می‌باشد. مطمئن شوید که این بخش را حتما یاد بگیرید.

نام فصل‌های دوره تعمیرات ماشین لباسشویی

دوره‌های مرتبط:

دوره تعمیرات کولر گازی

دوره تعمیرات، سرویس و نصب کولرگازی تمامی برندها، محبوب ترین دوره ما در فصول گرم سال میباشد. این دوره نیز در محیطی مجهز و کامل جهت آموزش و یادگیری شما، تنظیم شده است. جهت اطلاات بیشتر، کلیک کنید.

دوره تعمیرات کولر آبی

دوره تعمیرات، نصب و سرویس کولر آبی، دوره تکمیلی فصول گرم سال در کنار دوره آموزشی کولر گازی میباشد. این دوره نیز در کاراگاه های مجهز، برگزار میشود و شما برای شرکت در کلاس نیازی به ابزار ندارید. جهت ثبت نام این دوره، کلیک کنید.

دوره تعمیرات ظرفشویی

در این دوره شما با نحوه تعمیرات، نصب و سرویس ماشین های ظرفشویی ایرانی و خارجی آشنا خواهید شد. این دوره نیز در کارگاه های مجهز برگذار خواهد شد و شما جهت شرکت در کلاس نیازی به داشتن ابزار نخواهید داشت.

مزایای دوره تعمیرات، نصب و سرویس ماشین لباسشویی قاصدک تدبیر

سوالات متداول:

بله. آموزش‌های ما در کارگاه‌های مجهز به شما داده میشه. این کارگاه‌های مجهز شامل برندهای مختلفی از لباسشویی می‌شه که شما یاد می‌گیرید همه اونهارو نصب، تعمیر و یا سرویس کنید.

خیر. همانطور که گفته شد، دوره‌های آموزشی ما در کارگاه‌های مجهز برگذار میشه که این کارگاه‌ها همه ابزار مورد نیاز شما جهت آموزش رو تامین می‌کنه.

برای ثبت نام، مدارکی مانند کپی شناسنامه، دو قطعه عکس 4*3 و کپی کارت ملی باید همراهتون باشه.

کلاس‌های ما در رباط کریم برگذار می‌شن و شما می‌تونید از هرجایی که هستید، از کلاس‌های ما استفاده کنید ولی اگه پرند، اندیشه، اسلامشهر، شهریار و… باشید، رفت و آمد براتون راحت تر میشه.

شهریه دوره تعمیرات ماشین لباسشویی، در حدود 2/500/000 تومان‌‍‍‍‍‍ه ولی بهتره قبل از اقدام برای برنامه ریزی با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید که اگه نواسانات قیمتی وجود داشته باشه، مطلع بشید.

شما می‌تونید با شماره تلفن 09123585814 تماس داشته باشید و برای پیش ثبت نام اقدام کنید یا سوالی داشتید، بپرسید ولی برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام، بهتره حضوری با مدارکتون تشریف بیارید.

فرم درخواست ثبت نام

اطلاعات بیشتر:

ماشین لباسشویی، یکی از پر مصرف‌ترین لوازم یک خانه می‌باشد و اکثر خانه‌ها ماشین لباسشویی را دارد و این ماشین لباسشویی‌ها نیاز به تعمیرات و سرویس دارد که اگر شما این حرفه را بلد باشید، می‌توانید به راحتی در هر فصلی از سال، شغل ثابتی داشته باشید.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

در این دوره، شما با صفر تا صد ماشین لباسشویی، اتصالات مورد نیاز ماشین لباسشویی، تعمیرات ماشین لباسشویی، نصب ماشین لباسشویی، استاندارد کلی برای ماشین لباسشویی و… آشنا خواهید شد و تمامی مسائل را شما در کاراگاه های مجهز به تجهیزات و به صورت عملی یاد خواهید گرفت و برای تائید یادگیری و اطمینان از مهارت شما، از شما چندین تست گرفته خواهد شد که این تست ها به گونه‌ای طراحی شده است که حتی اگر مسائل را یاد نگرفته باشید، پس از انجام تست یاد خواهید گرفت و دانسته هایتان در ذهنتان، تثبیت می شوند.

در صورتی که پس از اتمام دوره، حس کردید چیزی را یاد نگرفتید، میتوانید با آموزشگاه و یا استاد، تماس حاصل فرمایید یا به صورت مجدد، دوره تان را تجدید کنید زیرا تبدیل کردن شما به یک کارشناس ماشین لباسشویی حرفه‌ای، وظیفه ماست همچنین ما شمارا به بازار کار معرفی خواهیم کرد. از آموزش شما تا اشتغالتان، با شماییم.

همچنین مدرس دوره ماشین لباسشویی، کارشناس ماشین لباسشویی‌ست با 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی، نصب ماشین لباسشویی، تدریس، سرویس ماشین لباسشویی و… است که دارای تجربه زیادی می‌باشد که تجربه ایشان، به شما نیز کمک میکند تا فردی موفق‌تر در حوزه و زمینه کاری خود باشید.

با یاد گیری این دوره، شما می‌توانید آینده کاری خود را تضمین کنید یا حتی با حرفه‌ای شدن در این مضوع به وسیله شرکت در کلاس ما، شما میتوانید کسب و کار خود را راه بیاندازید. این دوره به صورت صفر تا صد در آموزشگاه بین المللی قاصدک تدبیر، زیر نظر استادان برجسته و با تجربه، برگذار می‌شود.

پس از پایان این دوره، شما مدرکی دریافت خواهید کرد که به شما اجازه می‌دهد به عنوان یک کارشناس حرفه‌ای، کار خود را شروع کنید. این مدرک، قابل ترجمه و مورد قبول کشورهای اروپایی و.. است که شما با داشتن این مدرک، حتی می‌توانید برای ویزای کار، اقدام کنید.

کلمات کلیدی مرتبط:

دوره تعمیرات ماشین لباسشویی، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در رباط کریم، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در پرند، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در اسلامشهر، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در شهریار، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در اندیشه، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در پرند، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اسلامشهر، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در شهربار، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در رباط کریم، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در پرند، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در اسلامشهر، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در شهریار، دوره تعمیرات ماشین لباسشویی در اندیشه، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اندیشه

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟