امتیاز شما به این صفحه

دوره صفر تا صد تعمیر، نصب و سرویس کولر آبی

دوره تعمیرات کولر آبی، یکی از محبوب ترین دوره آموزشی در قاصدک تدبیر است. در این دوره آموزشی، شما علاوه بر نحوه تعمیرات، عیب یابی، کولر آبی های ایران شرق، جنرال، آبسال، سپهر الکتریک و…، نحوه نصب و سرویس این کولرهای آبی را نیز یاد خواهید گرفت. این دوره آموزشی پکیجی کامل و جامع برای علاقه مندان کولرهای آبی می‌باشد.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

دوره تعمیرات کولر آبی در رباط کریم دوره تعمیرات کولر آبی در پرند دوره تعمیرات کولر آبی در اسلامشهر دوره تعمیرات کولر آبی در شهریار دوره تعمیرات کولر آبی در اندیشه

شرایط مورد نیاز جهت ثبت نام:

اطلاعاتی در رابطه با کلاس:

دوره تعمیرات کولر آبی، از کدام مناطق، دانشجو می‌پذیرد؟

دوره تعمیرات کولر آبی در رباط کریم برگذار می‌شود و ترجیح می‌دهد که فقط دانشجویان اسلامشهر، پرند، شهریار و اندیشه را فعلا پذیرش کند.

توانایی هایی که در دوره تعمیرات کولر آبی کسب میکنید:

دانش کافی در رباطه با کانالهای خروجی و داخلی سب می‌شود که شما به عنوان یک کارشناس کولر آبی، از سطح دانش بالایی نسبت به باقی کارشناسان برخوردار باشید.

این بخش جهت کنترل تنش و لرزش ملاشین درحال به کار، الزامی می‌باشد پس یادگیری این بخش برای شما به عنوان یک کارشناس کولر آبی‌، بسیار حیاتی می‌باشد.

این بخش نیز بسیار مهم است زیرا دریچه هوای خنک کولر آبی، اساسی ترین بخش در کولر آبی است.

نام فصل‌های دوره تعمیرات و نصب کولر آبی

دوره‌های مرتبط:

دوره تعمیرات کولر گازی

دوره تعمیرات، سرویس و نصب کولرگازی تمامی برندها، محبوب ترین دوره ما در فصول گرم سال میباشد. این دوره نیز در محیطی مجهز و کامل جهت آموزش و یادگیری شما، تنظیم شده است. جهت اطلاات بیشتر، کلیک کنید.

دوره تعمیرات پکیج

محبوب ترین دوره آموزشی ما در فصول سرد سال، دوره تعمیرات، نصب و سرویس پکیج میباشد. در این دوره شما تعمیرات انواع پکیج هارا اغم از ایران رادیاتور، بوتان، ایران شرق و... را به صورت اصولی یاد خواهید گرفت.

دوره تعمیرات لباسشویی

دوره ماشین لباسشویی، شامل تعمیرات، نصب و سرویس ماشین لباسشویی می باشد. این دوره در کارگاهای مجهز تعمیرات انجام خواهد شد و شما تعمیرات تمامی لباسشویی هارا یاد خواهید گرفت از برندهای ایرانی تا برندهای خارجی.

مزایای دوره تعمیرات، نصب و سرویس کولر آبی قاصدک تدبیر

سوالات متداول:

بله. آموزش‌های ما در کارگاه‌های مجهز به شما داده میشه. این کارگاه‌های مجهز شامل برندهای مختلفی از کولر آبی‌ها می‌شه که شما یاد می‌گیرید همه اونهارو نصب، تعمیر و یا سرویس کنید.

خیر. همانطور که گفته شد، دوره‌های آموزشی ما در کارگاه‌های مجهز برگذار میشه که این کارگاه‌ها همه ابزار مورد نیاز شما جهت آموزش رو تامین می‌کنه.

برای ثبت نام، مدارکی مانند کپی شناسنامه، دو قطعه عکس 4*3 و کپی کارت ملی باید همراهتون باشه.

کلاس‌های ما در رباط کریم برگذار می‌شن و شما می‌تونید از هرجایی که هستید، از کلاس‌های ما استفاده کنید ولی اگه پرند، اندیشه، اسلامشهر، شهریار و… باشید، رفت و آمد براتون راحت تر میشه.

شهریه دوره تعمیرات کولر آبی، در حدود 1/500/000تومان‌‍‍‍‍‍ه ولی بهتره قبل از اقدام برای برنامه ریزی با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید که اگه نواسانات قیمتی وجود داشته باشه، مطلع بشید.

شما می‌تونید با شماره تلفن 09123585814 تماس داشته باشید و برای پیش ثبت نام اقدام کنید یا سوالی داشتید، بپرسید ولی برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام، بهتره حضوری با مدارکتون تشریف بیارید.

فرم درخواست ثبت نام

اطلاعات بیشتر:

کولرهای آبی، یکی از پرطرفدارترین لوازم خانگی طی دهه اخیر بوده است و به دلیل داشتن قیمت مناسب و اقتصادی‌تری نسبت به کولرهای گازی و ایجاد سرمای بیشتر، مردم ترجیح می‌دهند تا کولر آبی را در مقابل کولر گازی، انتخاب کنند و به این دلیل، کولر آبی بازار کار خوبی دارد که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

تعمیرات، نصب و سرویس کولر آبی بازار خوبی در فصول گرم سال دارد یعنی شما برای شش ماه اول سال، کاری پردرآمد خواهید داشت ولی برای شش ماه دوم سال، درآمد کولر آبی شما به حداقل میرسد ولی شما با دانش نصب کولر آبی، میتوانید حتی در فصول سرد سال نیز، شغل داشته باشید بخصوص در منطاق صنعتی یا مناطقی که ساخت و ساز دارد همچنین فراموش نکنید در این دوره شما نصب کولر آبی اصولی یاد خواهید گرفت که این توانایی بسیار کارآمد در تمامی فصول سال است.

برای اینکه بتوانید در فصول سرد سال نیز درآمد داشته باشید، به دوره تعمیرات پکیج مراجعه کنید و جهت تکمیل کردن دانش خود برای فصول گرم سال به دوره تعمیرات کولر گازی ما در کنار دوره تعمیرات کولر آبی نیز سر بزنید.

در این دوره، شما با صفر تا صد کولر آبی، اتصالات مورد نیاز، تعمیرات کولر آبی، نصب کولر آبی، استاندارد کلی کولر آبی و… آشنا خواهید شد و تمامی مسائل را شما در کاراگاه های مجهز به تجهیزات و به صورت عملی یاد خواهید گرفت و برای تائید یادگیری و اطمینان از مهارت شما، از شما چندین تست گرفته خواهد شد که این تست ها به گونه‌ای طراحی شده است که حتی اگر مسائل را یاد نگرفته باشید، پس از انجام تست یاد خواهید گرفت و دانسته هایتان در ذهنتان، تثبیت می شوند.

در صورتی که پس از اتمام دوره، حس کردید چیزی را یاد نگرفتید، میتوانید با آموزشگاه و یا استاد، تماس حاصل فرمایید یا به صورت مجدد، دوره تان را تجدید کنید زیرا تبدیل کردن شما به یک کارشناس کولر آبی حرفه‌ای، وظیفه ماست همچنین ما شمارا به بازار کار معرفی خواهیم کرد. از آموزش شما تا اشتغالتان، با شماییم.

همچنین مدرس دوره تعمیرات کولر آبی، کارشناس کولر آبی‌ای با 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات کولر آبی ، نصب کولر آبی، تدریس، سرویس کولر آبی و… است که دارای تجربه زیادی می‌باشد که تجربه ایشان، به شما نیز کمک میکند تا فردی موفق‌تر در حوزه و زمینه کاری خود باشید.

کلمات کلیدی مرتبط:

دوره تعمیرات کولر آبی، دوره تعمیرات کولر آبی در رباط کریم، دوره تعمیرات کولر آبی در پرند، دوره تعمیرات کولر آبی در اسلامشهر، دوره تعمیرات کولر آبی در شهریار، دوره تعمیرات کولر آبی در اندیشه، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در پرند، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اسلامشهر، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در شهریار، دوره تعمیرات کولر آبی، دوره تعمیرات کولر آبی در رباط کریم، دوره تعمیرات کولر آبی در پرند، دوره تعمیرات کولر آبی در اسلامشهر، دوره تعمیرات کولر آبی در شهریار، دوره تعمیرات کولر آبی در اندیشه، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اندیشه

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟