5/5 - (1 امتیاز)

کابینت سازی در پونک

پیشرو در صنعت ساخت انواع محصولات چوبی در تمام مناطق ایران

بورس بهترین کابینت های ممبران، ام دی اف، هایگلاس، نئوکلاسیک و… در پونک با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه

چرا باید به قاصدک چوب، اعتماد کنیم؟

ساخت کابینت آشپزخانه با MDF
کابینت سازی در پونک

ام دی اف، مخفف Medium Density Fiberboard است که به معنی تخته فیبری با چگالی متوسط میباشد. این جنس از چوب، پرطرفدارترین چوب، میان تمامی چوب ها میباشد زیرا علاوه بر کیفیت خوب، قیمت مناسبی نسبت به سایر چوب ها دارد.

کابینت های ام دی اف، نسبت به آب مقاوم هستند، مقاومت چشمگیری در رابطه با فشار و ضربه دارند، دچار فرسودگی نمیشود و تمیز کردنشان، بسیار راحت میباشد همچنین قطعات ام دی اف قابلیت روکش پذیری دارند و مغز و هسته اصلی انواع کابینت هایی مانند کابینت های گلاس و یا کابینت ممبران است.

برای تولید کابینت ام دی اف، تکه های سخت و نرم چوب را با موم و مقدار کمی رزین مخلوط کرده و سپس آنهارا تحت فشار و حرارت قرار میدهند.

ساخت کابینت آشپزخانه با های گلاس

کابینت های گلاس، جزو دسته کابینت مدرن محسوب میشود. کابینت های های گلاس، نوعی ورق که مغز آنها ام دی اف و روکش پلکسی گلاس که نوعی پلاستیک است، میباشد. معمولاً برای هزینه کمتر کابینت های های گلاس از یک طرف با لایه پلکسی گلاس پوشیده می‌شوند. این لایه حالتی براق و شفاف به کابینت هایگلاس می‌دهد. به همین دلیل در تجهیزات دکوراتیو دیگر نیز طرفدار زیادی دارد. کابینت‌ هایگلاس یکی از زیباترین متریال و سبک ترک به نامهای AGT و … می‌باشد.

کابینت هایگلاس انواع مختلفی دارد که با توجه به سلیقه شما قابل اجرا می باشد. کابینت پلی گلاس یکی از انواع کابینت هایگلاس میباشد. کابینت پلی گلاس دارای یک لایه روکش پلی استر است و به همین علت دارای براقیت بیشتری نسبت به دیگر انواع کابینت می باشد.

ساخت کابینت آشپزخانه با نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک، جدیدترین نوع کابینت در تمام دنیا محسوب میشود و نسبت به باقی انواع کابینت ها، ناشناخته تر است زیرا مدت زیادی از عرضه شدن این کابینت ها نمیگذرد. همچنین شایان ذکر است که این کابینت های فوق العاده، ترکیبی از دو سبک پرطرفدار و شیک کابینت های کلاسیک و کابینت های مدرن است پس با انتخاب این گزینه، انگار شما یک تیر را به دو هدف زده اید.

کابینت های نئو کلاسیک به دو دسته ی کابینت نئو کلاسیک انزو و کابینت نئو کلاسیک پولیشی، تقسیم میشود. ضخامت درب های کابینت انزو، در اندازه های بیست و پنج میلیمتر و چهل میلیمتر قابل تولید است، همچنین ضخامت رنگ در این مدل یک میلیمتر است. نوع رنگ کابینت های انزو پلی اورتان است درحالی که ضخامت رنگ درب های پولیشی بین یک تا دو میلیمتر است.

ساخت کابینت آشپزخانه با ممبران

کابینت ممبران، پرطرفدارترین نوع کابینت از همه نظر میباشد زیرا دارای طراحی فوق العاده لاکچری و شیک، تنوع رنگی بالا و… میباشد. کابینت ممبران با نام کابینت وکیوم نیز شناخته میشود. بدنه این کابینت، از ام دی اف ساخته شده است که با یک روکش پی وی سی، به کابینت کار این اجازه را میدهد تا بتواند انواع مختلفی از نقش و نگارهارا روی آن پیاده سازی کند.

این کابینت ها نباید مستقیما مقابل تابش نور قرار بگیرند زیرا که روکش پی وی سی به نور حساس است و موجب تغییر رنگ کابینت میشود ولی کابینت ممبران برای شما بهترین انتخاب است اگر کابینتتان مورد تابش نور قرار نمیگیرد، زیرا روکش های پی وی سی  دارای تنوع و رنگ های متنوعی است و همچنین قیمت مناسب تری نسبت به کابینت های کلاسیک دارد.

کابینت آشپزخانه کابینت اکونومی

همانطور که از اسم کابینت اکونومی معلوم است، این کابینت، کابینت های مقرون به صرفه ای میباشد که مناسب بودجه‌ی شما میتواند طراحی و پیاده سازی شود.

این کابینت، نسبت به باقی جنس های کابینت، بهترین قیمت را دارد و شما میتوانید با انتخاب این جنس از کابینت، در هزینه های خود، صرفه جویی کنید.

کابینت های اکونومی، برای اولین بار در کشور ایران توسط مهندسین قاصدک چوب، طراحی شده است.

سوالات متداول

پس از خواندن این مقاله، ممکن است سوالاتی برای شما پیش بیاید که در ادامه متن، ما تلاش کردیم تا حد ممکن آن سوالات را برای شما جمع آوری کنیم و به پاسخ آن سوالات بپردازیم پس مارا تا آخر مقاله، همراهی کنید.

کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک چه فرقی دارند؟

کابینت کلاسیک و کابینت نئوکلاسیک، شباهت های زیادی به یکدیگر دارند زیرا کابینت نئوکلاسیک، ترکیبی از کابینت مدرن و کابینت کلاسیک است پس طبیعتا این نوع کابینت باید مشابه کابینت مدرن و کابینت کلاسیک باشد همچنین هردو کابینت کلاسیک و کابینت نئوکلاسیک از اجزای کوچکی مانند تاج، زیر چراغ، درب های حکاکی شده و… تشکیل شده است که این اجزای کوچک، مشخص کننده سبک کابینت است.

رنگ کابینت، نکته بعدی است برای مثال در کابینت کلاسیک، از رنگ های پلی استر و پلی اورتان استفاده می شود درحالی که در کابینت های نئوکلاسیک از رنگ های پوششی و پولیشی استفاده میشود پس با تشخیص رنگ، شما به راحتی میتوانید سبک کابینت را تشخیص دهید.

همچنین طراحی کابینت نئو کلاسیک، تاحدی ساده تر از کابینت کلاسیک است و قیمت ارزانتری دارد. نگهداری و تمیزکاری شان، آسان تر از کابینت های کلاسیک و منبت کاری شده است و مسلما کابینت های نئوکلاسیک، مدرن تر است پس حال و هوای آشپزخانه تان مدرن تر از آشپزخانه ای با طرح کلاسیک خواهد بود.

کابینت سازی در پونک، تعمیر کابینت در پونک، خرده کاری کابینت در پونک، تعمیرات کابینت در پونک، قیمت کابینت پونک

کابینت مدرن و نئوکلاسیک چه فرقی دارند؟

کابینت های مدرن، طرفداران بیشتری دارند زیرا هم کیفیت خوبی دارند، هم قیمت مناسبی دارند و هم ظاهر مدرن تری نسبت به کابینت نئوکلاسیک دارد. همانطور که تا به اینجای مقاله متوجه شدید، کابینت نئوکلاسیک، ترکیبی از کابینت مدرن و کابینت کلاسیک است ولی شباهت ظاهری بین کابینت کلاسیک و نئو کلاسیک بیشتر است از شباهت کابینت نئوکلاسیک و مدرن پس تشخیص فرق بین آنها بسیار آسان است پس اگر دنبال سبکی مدرن هستید، کابینت مدرن و اگر دنبال سبکی مینیمال و کمی کلاسیک هستید، کابینت نئوکلاسیک را انتخاب کنید.

کابینت های مدرن زیاد جاگیر نیستند و حتی در فضاهای کوچک هم قابل طرح ریزی و اجرا است درحالی که کابینت های نئوکلاسیک به فضای بیشتری نیاز دارد ولی درعوض کابینت های نئوکلاسیک طرح های بیشتری دارد و فضای بیشتری را به شما در زمینه انتخاب طرح، میدهد همچنین این نوع کابینت ها، در رنگ های روشن و خنثی کاربرد چشمگیری دارد اما کابینت های مدرن، تنوع رنگی بیشتری دارد و دست شمارا در انتخاب رنگ، باز نگه میدارد.

کابینت سازی در پونک، تعمیر کابینت در پونک، خرده کاری کابینت در پونک، تعمیرات کابینت در پونک، قیمت کابینت پونک

کابینت ممبران و نئوکلاسیک چه فرقی دارند؟

کابینت ممبران دارای نقش و نگارهای بیشتری است و در دسته کابینت های سنتی قرار میگرد همچنین معمولا انتخاب کاربرانی است که فضای بیشتری در آشپزخانه دارند ولی کابینت نئوکلاسیک، سبکی بین کلاسیک و مدرن است پس صد در صد، کابینت نئوکلاسیک، حالت ساده تر و مدرن تری نسبت به کابینت های ممبران دارند.

تمیز کردن کابینت های نئوکلاسیک آسانتر است و همچنین تنوع رنگی بیشتری را درمیان کابینت های نئوکلاسیک شاهد هستیم ولی کابینت ممبران قابل استفاده در هم دکوراسیون های مدرن و هم دکوراسیون های سنتی و کلاسیک، است.

کابینت های گلاس و ام دی اف چه فرقی دارند؟

با توجه به مقاله ای که در بالا خواندیم، کابینت های های گلاس، درواقع همان کابینت ام دی اف است که با لایه ای از جنس پلکسی گلاس، پوشانده شده است و همین روکش سبب ایجاد این تفاوت ها شده است و این روکش، امکاناتی را فراهم کرده است که سبب شده است تا کاربران، های گلاس را به ام دی اف ترجیح دهند.

تفاوت دیگری که بین کابینت هایگلاس و ام دی اف وجود دارد، وجود لبه های تیز در کابینت های گلاس است. در کابینت های ام دی اف این لبه ها به خوبی سنباده شده و تیزی آن از بین می‌رود اما در کابینت های ام دی اف که روکش هایگلاس دارند از بین بردن این لبه ها امکان پذیر نیست زیرا موجب خرابی ورق هایگلاس می‌شود.

کابینت سازی در پونک، تعمیر کابینت در پونک، خرده کاری کابینت در پونک، تعمیرات کابینت در پونک، قیمت کابینت پونک

چیدمان های آشپزخانه به پنج دسته اصلی تقسیم میشود:

  1. آشپزخانه خطی/آشپزخانه دیواری (Straight kitchen/Wall kitchen)
  2. آشپزخانه L شکل (L Shaped kitchen)
  3. آشپزخانه موازی (Parallel kitchen)
  4. آشپزخانه U شکل (U shaped kitchen)
  5. آشپزخانه جزیره ای (Island kitchen)

1. آشپزخانه خطی/آشپزخانه دیواری

چیدمان آشپزخانه خطی، معمولا برای آشپزخانه های کوچک با فضای کم، طراحی شده است زیرا که در این حالت، ما بیشترین بازده از فضارا نسبت به باقی چیدمان ها خواهیم داشت. این چیدمان، به شما این امکان را میدهد تا از فضای خود به نحوه احسنت استفاده کنید و فضایی را هدر ندهید و تمام کابینت ها در این حالت، فقط روی یک دیوار قرار میگیرند.

در این سبک، همه اجزای مهم آشپزخانه تان مانند سینک ظرفشویی، فر، اجاق گاز و.. در یک سمت قرار میگیرد و در این حالت، شما به جابجایی زیادی نیاز ندارید و میتوانید به راحتی، به هر قسمتی از آشپزخانه خود، دسترسی داشته باشید.

2. آشپزخانه ال شکل

طبق عکس فوق، آشپزخانه ال شکل، به شکل کلمه انگلیسی L طراحی شده است و برای پیاده سازی این طرح در آشپزخانه، ما به دو دیوار نیاز داریم پس فضای آشپزخانه تان باید به طورحتم بزرگتر از آشپزخانه ای با چیدمان خطی باشد ولی این طرح، قابلیت پیاده سازی در آشپزخانه های کوچک و بزرگ را دارد.

طراحی ال شکل، بسیار منعطف می باشد و به شما این امکان را میدهد تا کمی در جابجایی لوازم آشپزخانه خود، دخالت کنید همچنین در این حالـت شما فضای خیلی بیشتری نسبت به چیدمان خطی خواهید داشت و این یک پوینت مثبت برای شما خواهد بود.

3. آشپزخانه موازی

 

آشپزخانه راهرویی یا آشپزخانه موازی، آشپزخانه ای است که مانند آشپزخانه ال شکل، نیاز به دو دیوار دارد ولی طریقه قرارگیری کابینت ها، باهم متفاوت است. در این نوع چیدمان، دو ردیف کابینت، روبروی هم قرار میگیرد و یک راهرو، بین کابینت ها ایجاد میکند. این چیدمان، از هر میلی متر آشپزخانه شما طوری استفاده میکند که جایی برای هدر رفتن باقی نماند.

این چیدمان، چیدمانی بسیار مدرن و شیک بوده و بهترین کابینت برای این چیدمان، کابینت مدرن میباشد تا فضای آشپزخانه تان را بسیار شیک کند البته این نوع چیدمان ها، برای آشپزخانه های کوچک، به صرفه ترین چیدمان میباشد ولی مسلما شما نیز میتوانید از این نوع چیدمان برای آشپزخانه های بزرگ استفاده کنید.

 

4. آشپزخانه U شکل

کابینت های یو شکل، یک دیزاین فوق العاده برای آشپزخانه های بزرگ می باشد که سه دیوار آشپزخانه را پوشش میدهد. این طراحی، همانطور که به فضای زیادی برای پیاده سازی نیاز دارد، فضای زیادی را هم برای شما فراهم میکند. این کابینت ها برای آشپزخانه های کوچک، قابل پیاده سازی نمیباشد زیرا سبب دلگیر شدن بیش از حد آشپزخانه و کم شدن فضای باقی مانده میشود.

بیشترین انعطاف پذیری در میان چیدمان های کابینت، مطلق به این نوع چیدمان است زیرا که مقدار قابل توجهی فضا در اختیار شما قرار میدهد.

5. آشپزخانه جزیره ای

 

آشپزخانه های جزیره ای، محبوب ترین چیدمان در خانه هایی با آشپزخانه اپن میباشد که به شما یک فضای بسیار بزرگ در وسط آشپزخانه میدهد که شما میتوانید از آن به عنوان میز کار، یک سطح پخت و پز، میز ناهارخوری و… استفاده کنید همچنین با پیاده کردن این طرح در آشپزخانه خود، میتوانید فضای ذخیره سازی زیادی را برای خود، دست و پا کنید.

برای پیاده سازی این طرح محبوب و لاکچری، شما باید فضای نسبتا بزرگی را در اختیار مهندس و دیزاینر خود قرار دهید در غیر اینصورت، طرح شما با مشکل مواجه میشود.

سوالات متداول

پس از خواندن این مقاله، ممکن است سوالاتی برای شما پیش بیاید که در ادامه متن، ما تلاش کردیم تا حد ممکن آن سوالات را برای شما جمع آوری کنیم و به پاسخ آن سوالات بپردازیم پس مارا تا آخر مقاله، همراهی کنید.

بهترین چیدمان آشپزخانه کدام یکی از پنج مورد بالا است؟

پاسخ دادن به این سوال، کمی دشوار است زیرا جواب این سوال بستگی به فضای آشپزخانه شما و سلیقه شما دارد ولی در حالت کلی، بهترین چیدمان برای فضای بزرگ، چیدمان U شکل، بهترین چیدمان برای فضای کوچک، چیدمان خطی، بهترین چیدمان برای فضای زیاد و آشپزخانه کوچک، چیدمان موازی و برای داشتن چیدمانی لاکچری، چیدمان جزیره ای میباشد.

قیمت هرکدام از چیدمان ها به چه صورت است؟

از لحاظ چیدمان، قیمت کابینت های شما، بستگی به انتخاب چیدمان شما دارد زیرا که هرچه مقدار چوب مصرفی بشیتر باشد، هزینه ای که به شما متقبل میشود، بیشتر خواهد بود. برای مثال چیدمان یو شکل و جزیره ای، بسیار هزینه بر تر از چیدمان خطی یا همان چیدمان دیواری است.

کدام جنس از کابینت برای کدام سبک از کابینت، مناسب تر است؟

این سوال، بسیار سوال پیچیده ای میباشد زیرا برخی از سبک های کابینت، مانند کابیت کلاسیک، بسیار فضابر است پس باید آشپزخانه تان بزرگ باشد که در این صورت، شما نمیتواند در آشپزخانه کوچک خود و کابینت های خطی، از این نوع چوب اسفاده کنید ولی مهندسین قاصدک چوب، برای شما میتواند هر کابینتی را با هر سبکی و در هرنوع چیدمانی پیاده سازی کند با طراحی رایگان.

تعمیر کابینت در پونک

چرا کابینت پوسته می‌شود؟

برخی از کابینت‌ها مانند کابینت‌های ام دی اف، ضد آب نیستند و با خیس شدن به راحتی، دچار باد کردگی و در نتیجه پوسته پوسته شدن می‌شود. برای نگهداری و عدم پوسته شدن کابینت خود، باید از ریختن آب روی آن جلوگیری نمایید و درصورت خیس شدن، حتما و سریعا آن را با یک پارچه خشک، خشک نمایید. به علاوه برای کابینت سینک ظرفشویی می‌توانید یا کابینت ضد آب تهیه نمایید و یا اطراف سینک را با چسب آکواریوم پوشش دهید.

چرا درب کابینت باز می‌ماند؟

 

باز ماندن درب کابینت، عمدتا به جک آن مربوط است به عبارتی دیگر نبود تناسب بین وزن درب کابینت و تحمل پذیری جک باعث بازماندن درب کابینت می‌شود که برای رفع این مورد باید جک خود را تعویض نمایید. دلیل دیگر نیز می‌تواند تاب داشتن درب کابینت باشد که در این صورت نیز باید برای تعویض درب کابینت خود اقدام فرمایید.

چرا کابینت تغییر رنگ داده است؟

تغییر رنگ دادن کابینت دلایل مختلفی دارد ولی عمومی ترین دلیل تغییر رنگ دادن کابینت، قرار گرفتن کابینت در مقابل نور می‌باشد زیرا برخی از کابینت‌ها به دلیل داشتن روکشی از جنس پلاستیک زرد می‌شود همچنین اگر کابینت شما در مجاورت حرارت بالا قرار دارد یا ادویه جات عم از زرد چوبه روی آن ریخته است، ممکن است کابینت شما تغییر رنگ دهد.

چگونه باید روکش کابینت را تعویض نماییم؟

 

تعویض روکش کابینت می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد برای مثال خش افتادن روکش، سوختن روکش، تغییر رنگ دادن روکش و… که معمولا باید از یک کارشناس کابینت کار کمک بگیرید تا برای تعمیر کابینت شما اقدام نمایند.

چرا درزهای کابینت جدا شده است؟

 

جدا شدگی درزهای کابینت معمولا به دلیل آب رفتن بین درزهای کابینت رخ می‌دهد. جهت رفع این مشکل حتما درزهارا بررسی کنید که آیا نیاز به تنظیم دوباره دارد یا خیر و سپس با استفاده از پسچسب چوبب یا سیلیکون برای چسابندن درز اقدام نمایید.

خدمات کابینت، آن دسته از خدماتی است که هرگز فکر نمی‌کردید آن را نیاز داشته باشید. این خدمات انواع مختلفی دارد که معمولا به صورت تعمیر کابینت، شناخته می‌شود. تعمیر کابینت، حرفه‌ای تخصصی است و مسلما باید به دست یک حرفه‌ای انجام بگیرد زیرا در غیر اینصورت، ممکن است به کابینت آسیب برسد، بشکند، خش بردارد و…

شاید از خود بپرسید، چرا تعمیر کابینت؟

کابینت‌ها، پس از مدتی استفاده، آرام آرام دچار فرسایش می‌شود که باید به این فرسایش‌ها، رسیدگی شود در غیر اینصورت کابینت به طور حتم، خراب و غیر قابل تعمیر می‌شود. جالب است بدانید از میان تمامی کابینت‌ها، بهترین کابینت با بالاترین طول عمر، کابینت‌های چوبی هستند ولی هزینه‌ی خرید آنها، بسیار بالاتر از سایر جنس ها مانند هایگلاس، ممبران و… است.

تعمیر کابینت، هزینه‌های شمارا تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد و نیاز شما برای رفع یک کابینت جدید را برطرف می‌کند، همچنین سبب زیبا شدن و نو بنظر رسیدن کابینت‌هایتان می‎شود و به علاوه ممکن است حتی از خرابی در برخی از قسمت‌های کابینت شما نیز جلوگیری شود و قبل از خراب شدن، تعمیر گردد.

تعمیر کابینت، مبحثی گسترده است و فقط به همین مضوع منتهی نمی‌شود. از دیگر موارد تعمیرات کابینت می‌توان به عواملی مانند از بین برد خط و خش کابینت، لکه گیری کابینت، ترمیم شکستگی کابینت، عوض کردن پایه‌های کابینت، تعویض روکش کابینت، ترمیم رنگ کابینت، تعویض ریل‌های کشوی کابینت، ترمیم جای سوختگی کابینت، تعویض لولای درب کابینت، تعویض لولا با لولا بلوم و… نیز اشاره نمود.

همچنین معمولا خدمات تعمیر کابینت به صورت در منزل ارائه می‌شود و کارشناس تعمیر کابینت، به صورت مجهز برای تعمیر کابینت شما در منزلتان، آماده ارائه‌ی خدمت می‌گردد پس جهت دریافت خدمات تعمیر کابینت از سوی قاصدک چوب عم از تعمیر کابینت ام دی اف، تعمیر کابینت های گلاس، تعمیر کابینت ممبران، تعمیر کابینت انزو، تعمیر کابینت چوبی، تعمیرات کابینت در پونک و… با شماره تماس 09123585814 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

کارشناسان و کابینت کاران قاصدک چوب، آماده ارائه خدمات به شما در سراسر تهران با بالاترین کیفیت می‌باشد.

 تعمیر کابینت در پونک، خرده کاری کابینت در پونک، تعمیرات کابینت در پونک

هزینه خدمات قاصدک چوب

قیمت تعویض و جابجایی لولا(هر عدد)

30,000 الی 40,000 تومان

قیمت رگلاژ کلی لولاهای کابینت آشپزخانه

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعویض و جابجایی دستگیـره(هر عدد)

20,000 الی 30,000 تومان

قیمت تعویض و جابجایی ریل کـشو(هر جفت)

70,000 الی 100,000 تومان

قیمت تعویض و جابجایی جک درب(هر عدد)

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت تعویض و جابجایی پایه کابینت(هر عدد)

50,000 الی 100,000 تومان

قیمت برش جای گاز یا سینک

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت برش صفحه و نصب (متر طول)

200,000 تومان

قیمت جابجایی صفحه با یونیت

300,000 الی 400,000 تومان

قیمت تعویض مگنت(هر عدد)

25,000 الی 35,000 تومان

قیمت نصب قرنیز صفحه

185,000 الی 190,000 تومان

قیمت آب بندی صفحه

230,000 الی 290,000 تومان

قیمت آب بندی سینک

150,000 تومان

قیمت نصب کابینت زمینی(متر طول)

250,000 تومان

قیمت نصب کابینت هوایی(متر طول)

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت کوچک کردن یونیت زمینی

300,000 الی 390,000 تومان

قیمت کوچک کردن یونیت هوایی

300,000 الی 390,000 تومان

قیمت نصب سوپری

150,000 الی 190,000 تومان

قیمت نصب تاج و لب چراغ

250,000 الی 400,000 تومان

قیمت نصب یراق آلات خاص خارجی

200,000 الی 350,000 تومان

قیمت سوراخ کردن یونیت و صفحه

30,000 تومان

قیمت نصب آبچکان

100,000 الی 180,000 تومان

قیمت رگلاژ کلی لولاهای کمد دیواری

300,000 الی 390,000 تومان

قیمت تعویض و جابجایی دستگیـره کمد دیواری(هر عدد)

25,000 الی 40,000 تومان

قیمت تعویض و جابجایی دستگیره قدی(هر عدد)

50,000 الی 75,000 تومان

قیمت تعویض و جابجایی کشو(هر عدد)

100,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعویض و جابجایی درب کشویی(هر عدد)

100,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعویض درب لولایی به همراه رگلاژ

100,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعویض درب ریلی به همراه رگلاژ

150,000 الی 210,000 تومان

قیمت تعویض و جابجایی مسیر درب ریلی

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت برش و جابجایی طبقه(هر طبقه)

130,000 تومان

قیمت کوتاه کردن درب ورودی

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت نصب آینه

100,000 الی 140,000 تومان

قیمت نصب لوله و زیر سری

50,000 الی 75,000 تومان

قیمت نصب آویز لباس(هر عدد)

50,000 تومان

قیمت مونتاژ کمد(متر مربع)

250,000 الی 340,000 تومان

قیمت باز کردن کمد دیواری

150,000 الی 260,000 تومان

قیمت کوچک کردن و نصب کمد

300,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعویض فیبر کمد(متر مربع)

150,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعویض جک های تخت کمجا

250,000 الی 390,000 تومان

قیمت تعویض فرنگ و اتصالات تختخواب

250,000 الی 420,000 تومان

قیمت نصب قفل MDF

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت نصب ساعت و قاب و شلف و …

100,000 الی 170,000 تومان

قیمت حداقل هزینه اجرت کار نجاری

200,000 تومان

درباره قاصدک چوب

حوزه های فعالیت قاصدک چوب، چیست؟

قاصدک چوب، علاوه بر کابینت سازی در پونک، در حوزه های دیگری نیز، فعالیت دارد مانند بازسازی منزل در پونک، ساخت استند در پونک، کمد دیواری سازی در پونک، ساخت کمد دیواری در پونک، ساخت کانتر پذیرش در پونک، ساخت میز کنفرانس در پونک، ساخت پارتیشن در پونک، پارتیشن سازی در پونک، ساخت پارتیشن اداری در پونک، پارتیشن اداری سازی در پونک، ساخت پارتیشن خانگی در پونک، پارتیشن خانگی سازی در پونک، ساخت میز تلویزیون در پونک، تعمیر کابینت در پونک، تعمیر کمد دیواری در پونک، ساخت استند سینک در پونک، ساخت استند هود در پونک، ساخت استند گاز در پونک، ساخت میز مدیریت و در پونک، اصلاح کابینت یخچال در پونک، ساخت میز کارمند در پونک و….

کابینت سازی در پونک، تعمیر کابینت در v، خرده کاری کابینت در پونک، تعمیرات کابینت در پونک، قیمت کابینت پونک

صنف های فعالیت قاصدک چوب، چیست؟

قاصدک چوب، علاوه بر ساخت کابینت و کابینت سازی و… در حوزه دکوراسیون نیز فعالیت چشمگیری طی دو دهه اخیر نیز داشته است. شرکت ما، با دارا بودن بیش از 250 پروژه موفق فقط در زمینه دکوراسیون در تمام مناطق ایران، می‌تواند پروژه شما را نیز موفق به تمام برساند.

ما در زمینه طراحی دکوراسیون بانکی در پونک، طراحی داخلی دکوراسیون بانکی در پونک، طراحی دکوراسیون مطب در پونک، طراحی داخلی دکوراسیون مطب در پونک، طراحی دکوراسیون داروخانه در پونک، طراحی داخلی دکوراسیون داروخانه در پونک، طراحی دکوراسیون فیزیوتراپی در پونک، طراحی داخلی دکوراسیون فیزیوتراپی در پونک، طراحی دکوراسیون دندانپزشکی در پونک، طراحی داخلی دکوراسیون دندانپزشکی در پونک، طراحی دکوراسیون خانگی در پونک، طراحی داخلی دکوراسیون خانگی در پونک، طراحی دکوراسیون اداری در پونک، طراحی داخلی دکوراسیون اداری در پونک، طراحی دکوراسیون دفتری در پونک، طراحی داخلی دکوراسیون دفتری در پونک و… فعالیت های زیادی داشته ایم.

حوزه جغرافیایی قاصدک چوب، کدام مناطق را تحت پوشش میدهد؟

قاصدک چوب با بیش از 15 سال سابقه مفید، کار خود را تا حدی گسترش داده است که تمامی مناطق تهران چه شمال، چه غرب، چه حومه و… را تحت پوشش قرار داده است و همچنین ما فعالیت های خود را از مرز تهران خارج کردیم و به ارائه خدمات در استان هایی مانند کرمانشاه، ایلام، سنندج، کردستان، مازنداران، گیلان و… پرداختیم.

همچنین ما به صورت مخصوص همانطور که فعالیت هایی برای شهرها و مناطق تهران به صورت جداگانه داریم، برای تمامی شهرهای استان‌های ایران نیز داریم مانند رویان، رامسر، محمود آباد، نور، رشت، چمخاله، انزلی، خرم آباد و….

برخی از نمونه کارهای ما

کلمات کلیدی مرتبط

کابینت سازی پونک، کابینت ساز پونک، نصاب کابینت پونک، قیمت کابینت آشپزخانه پونک، کابینت کار پونک، طراحی کابینت پونک، قیمت کابینت ممبران پونک، ساخت کابینت فلزی پونک، کابینت ام دی اف پونک، کابینت هایگلاس پونک، ساخت کابینت پونک، ساخت کابینت آشپزخانه پونک، نصب کابینت دیواری پونک، قیمت کابینت ام دی اف پونک، قیمت کابینت سازی پونک، کابینت سازی ارزان پونک، قیمت ساخت کابینت mdf پونک، قیمت کابینت پونک، قیمت ساخت کابینت پونک، هزینه ساخت کابینت پونک، ساخت کابینت ارزان پونک، ساخت کابینت ام دی اف پونک، ساخت کابینت آشپزخانه پونک، طراحی کابینت آشپزخانه پونک، شرکت ساخت کابینت آشپزخانه پونک، هزینه ساخت کابینت آشپزخانه پونک، ساخت کابینت هایگلاس پونک، ساخت کابینت آشپزخانه مدرن پونک، قیمت کابینت ممبران پونک، ساخت کابینت کلاسیک پونک، خرده کاری کابینت در پونک، تعمیرات کابینت در پونک، کابینت سازی در پونک، تعمیر کابینت در پونک، خرده کاری کابینت در پونک، تعمیرات کابینت در پونک، قیمت کابینت پونک

کابینت سازی در پونک، تعمیر کابینت در پونک، خرده کاری کابینت در پونک، تعمیرات کابینت در پونک، قیمت کابینت پونک

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟