5/5 - (7 امتیاز)

خدمات بازسازی منزل

نوسازی (که به آن بازسازی نیز گفته می شود) فرآیند بهبود ساختار شکسته ، آسیب دیده یا منسوخ است. نوسازی ها معمولاً یا تجاری یا مسکونی است. علاوه بر این ، نوسازی می تواند به ساختن چیز جدید یا زنده کردن چیزی اشاره داشته باشد.قسمت های مختلف یک خانه ،اداره و محل کار ممکن است به بازسازی نیاز داشته باشد انواع خدمات بازسازی که ما ارائه می دهیم شامل : بازسازی کف ، نصب دیوارپوش ، بازسازی سقف و کناف ، نصب کاغذدیواری و … می باشد. شما با بازسازی و نوسازی محیط کار و زندگی خود می توانید ظاهری متفاوت و دلپسندی را ایجاد کنید و از تغییرات لذت ببرید.

خدمات بازسازی منزل
انواع خدمات بازسازی

بازسازی سقف

انواع خدمات بازسازی سقف در قاصدک چوب:
سقف کاذب PVC
سقف کاذب تایل گچی
سقف کاذب آسمان مجازی
سقف کاذب CNC
سقف کاذب کشسان

بازسازی کف

انواع خدمات بازسازی کف : در قاصدک چوب
بازسازی کف با سرامیک
بازسازی کف با سنگ
پارکت برای بازسازی کف
بازسازی کف با موکت
لمینت برای بازسازی کف

کاغذ دیواری

انواع خدمات کاغذ دیواری در قاصدک چوب :
کاغذ دیواری مدرن
کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری برجسته
کاغذ دیواری تصویری
کاغذ دیواری با انواع رنگ فانتزی و روشن

دیوارپوش

انواع خدمات دیوارپوش در قاصدک چوب :
دیوارپوش چوبی
دیوارپوش چرمی
دیوارپوش سنگی
دیوارپوش آجری
دیوارپوش آلومینیومی
دیوارپوش شیشه ای

خدمات بازسازی منزل

بازسازی کف : برای بازسازی کف خانه مصالح زیادی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به شرایط خانه خود و با توجه به اینکه خانه اجاره‌ای است و یا خودتان مالک هستید یکی از آنها را انتخاب کنید. عواملی مانند: قیمت مصالح و نگهداری، نمای ظاهری، سلیقه افراد، تنوع رنگی، ایمنی و راحتی در حرکت، نصب آسان و… در انتخاب کفپوش مناسب در بازسازی خانه موثرند. از بین انواع مصالحی که در بازسازی کف به کار می‌روند برخی از انواع کف‌سازی‌هایی که در بازسازی کف خانه‌ها کاربرد دارند مانند:

بازسازی کف با سرامیک
بازسازی کف با سنگ
پارکت برای بازسازی کف
بازسازی کف با موکت
لمینت برای بازسازی کف

کناف : کناف، صفحاتی روکش دار و غالبا گچی هستند که امروزه در صنعت ساختمان سازی به وفور مورد استفاده قرار می گیرند که عمده دلایل آن زیبایی ظاهری، سرعت نصب و اجرای بالا، تنوع فوق العاده و … هستند. کناف همان نسل جدید گچ محسوب می شود که تقریبا در تمامی امور ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد.

از ورق های کناف در دیوار ها و سقف های هر بخشی از ساختمان با توجه به کاربرد و شرایط محیط و همچنین سلیقه کارفرما، می توان استفاده کرد. انواع مختلف پانل های گچی، چوبی و … به جهت کناف کاری در بخش های مختلف ساختمان در بازار موجود هستند.

بازسازی سقف : در گذشته استفاده از گچ بری های زیبا و پیچیده یکی از راه های دکوراسیون سقف ها بوده است اما به مرور زمان استفاده از این گچ بری ها کمتر شده و به سمت استفاده از کناف و طرح های ساده و … همراه با نورپردازی پرداختند. بازسازی سقف که هزینه ی کمتری از تخریب آن دارد ظاهری زیبا را برای سقف منازل خود ایجاد می کنند. 

انواع مختلف سقف :

  • سقف کاذب PVC
  • سقف کاذب تایل گچی
  • سقف کاذب آسمان مجازی 
  • سقف کاذب CNC 
  • سقف کاذب کشسان

دیوارپوش : یکی دیگر از انواع دکوراسیون داخلی استفاده از دیوارپوش ها هستند که در نوع جدیدتر و متنوع تری ظاهر شدند در گذشته فقط از رنگ و کاغذ دیواری برای زیباسازی دیوار ها استفاده می کردند اما با پیشرفت تکنولوژی و خلاقیت از دیوارپوش ها نیز استفاده می شود.

دیوار پوش ها در انواع و جنس های مختلفی وجود دارد و شما متناسب با دکوراسیون خود آن را انتخاب کنید.انواع دیوارپوش ها عبارتند از:

دیوارپوش چوبی
دیوارپوش چرمی 
دیوارپوش سنگی
دیوارپوش آجری
دیوارپوش آلومینیومی
دیوارپوش شیشه ای

نمونه ای از نحوه نصب دیوارپوش

در این ویدئو نمونه ای از نصب دیوارپوش برای شما قرار داده شده است.

چگونه بازسازی خانه خود را سازماندهی کنیم

این مهم است که متوجه شوید وقتی یک بازسازی کامل خانه را انتخاب می کنید، وارد چه چیزی می شوید

نگاهی به عناصر بازسازی اصلی خانه به شما حسی از آنچه درگیر است می دهد و به شما کمک می کند تا پروژه های خود را به طور موثر برنامه ریزی کنید.

با طراحی و برنامه ریزی شروع کنید

طرح روی یک دستمال کوکتل، طرح‌های معماری کامل، یا فقط مجموعه‌ای محکم از افکار در مورد اینکه بازسازی چگونه باید پیشرفت کند، مکان خوبی برای شروع است.

قبل از اینکه بازسازی شکل فیزیکی به خود بگیرد، اصلاح اشتباهات ارزان‌تر و ناامیدکننده‌تر است. یکی از اولین ملاحظات این است که مطمئن شوید که بودجه ای برای بازسازی خود دارید.

یک لیست ساده «بله/خیر» از پروژه‌ها و پروژه‌هایی که می‌خواهید افراد حرفه‌ای انجام دهند، تهیه کنید. به دنبال پیمانکاران و پیمانکاران فرعی برای مشاغلی باشید که نمی خواهید خودتان انجام دهید.

برای کارهایی که می خواهید به تنهایی انجام دهید (در صورت لزوم) درخواست مجوز دهید. اگر یک پیمانکار استخدام می کنید، آنها احتمالاً مجوزها را برای شما انجام می دهند

نقشه های خانه

بزرگترین پروژه هایی که ممکن است انجام دهید عبارتند از تعویض یا تعمیر سقف، تعمیر فونداسیون، مقابله با نفوذ آب، و نصب یا تعمیر پنجره ها و دیوارپوش ها. پروژه های بزرگ ابتدا باید انجام شوند زیرا پروژه های بعدی تحت تأثیر آنها قرار می گیرند.

با اطمینان از اینکه خانه روی شما خراب نمی شود، از کار بازسازی آینده خود محافظت کنید. یعنی پرداختن به بنیاد و هرگونه مشکل ساختاری. فونداسیون را محکم کنید و در مناطقی مانند دیوارهای ضعیف، تیرچه ها و تیرهای حمل، تعمیرات اساسی فونداسیون انجام دهید.

بهترین شرکت های تعمیر فونداسیون

سپس به خشک نگه داشتن آن نگاه کنید، که شامل سقف، کناره‌ها و پنجره‌ها می‌شود. سقف را تعمیر یا تعویض کنید. پنجره های آسیب دیده جدی را که ممکن است کار بازسازی آینده را تهدید کند، تعویض کنید. اگر آسیب جدی ندید، تعمیر یا تعویض پنجره را برای مراحل بعدی بگذارید.

در مورد سایدینگ هم همینطور. اگر سایدینگ آنقدر آسیب دیده است که امکان نفوذ آب را فراهم می کند، سایدینگ را تعمیر یا تعویض کنید. اگر آسیب جدی ندید، آن را برای بعد بگذارید.

تیرهای چوبی به صورت افقی برای پایه خانه بازسازی شده گذاشته شده است

برنامه ریزی برای تخریب

شما بخش هایی از خانه را که با پروژه های بعدی جایگزین می شوند، تخریب کرده و از بین خواهید برد. این یک تعهد بزرگ است که بسیاری از صاحبان خانه تا زمانی که پروژه شروع شود نادیده می گیرند، سپس شروع به تقلا برای جبران زمان از دست رفته می کنند.

شما باید یک ظرف بزرگ برای زباله کرایه کنید. تمام یا برخی از قسمت های خانه ای که بازسازی می شود را با احتیاط تخریب کنید. اگر در خانه زندگی نمی کنید تا حد امکان تخریب کنید.

هشدار

هنگام تخریب سطوح پوشش داده شده با رنگ بر پایه سرب احتیاط کنید. آزبست، که اغلب در خانه های قدیمی رایج است، می تواند یک خطر جدی برای سلامتی نیز باشد. این ایده بسیار خوبی است که با یک متخصص تماس بگیرید تا در مورد هر چیزی که شامل آزبست یا رنگ مبتنی بر سرب است کمک کند.

تخریب کف کاشی در کنار کفپوش چوبی برای بازسازی خانه

نجاری که پشتوانه کارهای دیگر باشد به نجاری سازه ای معروف است. این می تواند شامل متحرک کردن دیوارها، ساختن دیوارهای جدید، افزودن تیرها برای تحمل وزن بیشتر در طبقه بالا، سوراخ کردن درهای جدید (یا برداشتن درهای موجود)، افزودن قاب برای پنجره های ساخت و ساز جدید، یا بزرگ کردن قابل توجه دهانه های پنجره باشد.

بسیاری از این پروژه‌ها را می‌توان توسط یک فرد مبتکر انجام داد، اما برخی از پروژه‌ها، مانند بزرگ‌کردن دهانه‌های پنجره، ممکن است به تخصص پیمانکار نیاز داشته باشد.

نمونه کارهای بازسازی

سفارش بازسازی در تهران

تیم قاصدک سنتر با بهره‌مندی از بهترین و متخصص ترین نیروهای خود آماده‌ی ارائه‌ی خدمات بازسازی در تمامی مناطق تهران از جمله الهیه, پاسداران, شهرک غرب و همچنین نواحی حومه‌ی تهران از جمله اسلامشهر, رباط کریم, شهریار, البرز, پرند, پردیس و … می باشد. 

طراحی متناسب با سلیقه و نیاز مشتری, ارائه ی خدمات بازسازی حتی برای فضاهای بسته و کوچک با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت از جمله خدماتی است که ما برای جلب رضایت مشتریان عزیز ارائه می دهیم. 

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام! برای تماس با واحد قاصدک چوب میتوانید از طریق شماره های زیر تماس بگیرید.
09129240801
09902288528