تعمیر پکیج در رباط کریم و پرند

تعمیر پکیج در رباط کریم و پرند
4.8/5 - (32 امتیاز)

تعمیر پکیج در رباط کریم

در گذشته برای گرمایش منازل از بخاری ها و اگر متراژ خانه بزرگ بود از موتورخانه ها و شوفاژ و رادیاتور استفاده می شد تا گرمای مورد نظر تامین شود. اما استفاده از موتورخانه ها معایب زیادی داشت. از جمله اینکه به یک مکان برای مثال یک انبار یا اتاق نیاز بود و این خود هزینه های زیادی را به همراه داشت.

با اختراع پکیج استفاده از بخاری و به دنبال آن استفاده از موتورخانه ها کاهش یافت و در حال حاضر تقریبا می توان گفت که به صفر رسیده است.

در مقاله تعمیر پکیج در رباط کریم و پرند قصد داریم شما را با پکیج ها و انواع آنها و تعمیر بخش های مختلف آنها بیشتر آشنا کنیم و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما بگذاریم. با ما تا پایان همراه باشید.

پکیج چیست؟ تعمیر پکیج در رباط کریم

پکیج ها نوعی سیستم گرمایشی هستند که جایگزین موتورخانه ها شده اند. این سیستم های گرمایشی پر قدرت و با کیفیت که این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند در دو نوع زمینی و دیواری طراحی و ساخته شده اند.

در حقیقت پکیج ها وظیفه ایجاد گرمای مورد نیاز منازل از طریق شوفاژ‌ها، فن کوئل‌ها، رادیاتور قرنیزی، گرما از کف و همچنین تامین آب گرم مورد نیاز را بر عهده دارند.

پکیج‌ها با توجه به اندازه کوچک و ظرفیت کمتر، عموماً برای استفاده در ساختمان‌هایی با اندازه کوچک و متوسط مناسب هستند. برای این که بتوانند سهولت استفاده و کارایی بهینه را داشته باشند، باید با توجه به نوع و مصرف انرژی و میزان حرارت مورد نیاز، اندازه و ظرفیت مناسب را برای سیستم خود انتخاب کرد.

یکی از مزایای پکیج‌ها نسبت به سیستم‌های گرمایشی-سرمایشی مرکزی، سهولت نصب و راه‌اندازی آن‌ها است. نصب پکیج‌ها بسیار آسان تر و سریع تر از سیستم‌های گرمایشی-سرمایشی مرکزی است و نیازی به فضای بزرگ برای نصب و راه‌اندازی آن‌ها نیست. همچنین، پکیج‌ها به دلیل داشتن یک واحد مرکزی برای تأمین هوای گرم یا سرد، امکان کنترل دما در اتاق‌ها را به صورت مستقل برای هر اتاق فراهم می‌کنند.

در مقابل، یکی از محدودیت‌های پکیج‌ها این است که معمولاً برای گرم کردن آب به منظور تأمین گرمایش و آب گرم در حمام و آشپزخانه، نیاز به استفاده از گاز یا برق بیشتری دارند. همچنین، پکیج‌ها برای پوشش فضاهای بزرگتر از ۱۰۰ متر مربع، ممکن است کارایی کمتری داشته باشند و نیاز به نصب چندین واحد پکیج داشته باشند.

در کل، پکیج‌ها به دلیل سهولت نصب و راه‌اندازی، کارایی مناسب و قابلیت کنترل دما در اتاق‌ها، به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب برای گرمایش و سرمایش در ساختمان‌هایی با اندازه کوچک و متوسط شناخته می‌شوند.

مدل B4218i Turbo
مدل B4218i Turbo

ویژه گی های پکیج 

به برخی از ویژگی‌های پکیج گرمایشی-سرمایشی اشاره می‌کنم:

۱. اندازه کوچک: یکی از مزایای اصلی پکیج‌ها، اندازه کوچک آن‌هاست که باعث می‌شود برای نصب و راه‌اندازی آن‌ها، فضای کمتری نیاز باشد. همچنین، این ویژگی باعث می‌شود که پکیج‌ها در فضاهای کوچکتر نیز قابل نصب باشند.

۲. سهولت نصب: پکیج‌ها برای نصب و راه‌اندازی بسیار آسان هستند و نیازی به فضای بزرگی برای نصب آن‌ها نیست. همچنین، نصب پکیج‌ها به دلیل داشتن تمامی وسایل مورد نیاز در یک واحد کوچک و قابل نصب، بسیار سریع و آسان است.

۳. کنترل دما در اتاق‌ها: پکیج‌ها به دلیل داشتن یک واحد مرکزی برای تأمین هوای گرم یا سرد، امکان کنترل دما در اتاق‌ها را به صورت مستقل برای هر اتاق فراهم می‌کنند.

۴. صرفه‌جویی در فضا: در مقایسه با سیستم‌های گرمایشی-سرمایشی مرکزی، پکیج‌ها برای نصب نیاز به فضای کمتری دارند و به دلیل اندازه کوچکشان، فضای بیشتری برای نصب و راه‌اندازی سایر وسایل فضای داخلی فراهم می‌کنند.

۵. زمان و مصرف انرژی: پکیج‌ها به دلیل داشتن یک واحد مرکزی برای تأمین هوای گرم یا سرد، زمان برای گرم شدن یا سرد شدن فضاها را به شدت کاهش می‌دهند. همچنین، پکیج‌ها با استفاده از گاز طبیعی یا گاز LPG به صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های برق مصرفی منجر می‌شوند.

۶. مناسب برای فصول گرم: پکیج‌ها به دلیل داشتن یک واحد مرکزی برای تأمین هوای گرم و سرد، برای گرم کردن فضاها در فصول سرد و همچنین سرما کردن فضاها در فصل گرم مناسب هستند.

در کل، پکیج‌ها به دلیل ویژگی‌هایی نظیر سهولت نصب، صرفه‌جویی در فضا و انرژی، کنترل دما در اتاق‌ها و مناسب بودن برای فصول گرم، به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب برای گرمایش و سرمایش در ساختمان‌هایی با اندازه کوچک و متوسط شناخته می‌شوند.

سوخت مصرفی پکیج ها

قطعا پکیج هم به عنوان یک وسیله گرمایشی برای تامین گرمای مورد نیاز ما به منبع سوخت نیاز دارد. در حالت کلی سوخت مصرفی پکیج ها گاز و برق است.

شاید این تصور به وجود بیاید که چون پکیج ها از دو نوع سوخت استفاده می کنند, در مقایسه با سایر وسایل گرمایشی مصرف زیادی داشته باشند اما واقعا اینطور نیست. پکیج ها بسیار کم مصرف و به صرفه هستند.

در واقع منظور ما از کم مصرف در مقایسه با کاربردی است که دارند چون هم تامین کننده آب گرم مصرفی منازل هستند و هم گرمای تمامی بخش های منزل را تامین می کنند.

تعمیر پکیج در رباط کریم 

پکیج یا سیستم گرمایشی-سرمایشی پکیج، یک نوع سیستم گرمایشی-سرمایشی است که در آن یک واحد مرکزی برای تامین هوای گرم یا سرد به سایر اتاق‌ها و فضاهای مختلف در یک ساختمان استفاده می‌شود. این واحد مرکزی شامل یک دستگاه کمپرسور و یک دستگاه تبخیر کننده است که به وسیله لوله‌های فشار قوی به سایر اتاق‌ها و فضاهای مختلف منتقل می‌شود.

در پکیج، تمامی وسایل مورد نیاز برای گرمایش و سرمایش در یک واحد کوچک و قابل نصب قرار دارند. این سیستم همچنین دارای یک بخش مستقل برای تولید آب گرم برای استفاده در حمام و آشپزخانه است.

به طور کلی، پکیج‌ها با توجه به اندازه کوچک و ظرفیت کمتر، برای ساختمان‌هایی با اندازه کوچک و متوسط مناسب هستند. همچنین، نصب و راه‌اندازی پکیج‌ها نسبت به سیستم‌های گرمایشی-سرمایشی مرکزی بسیار آسان تر است و نیازی به فضای بسیار بزرگ برای نصب و راه‌اندازی ندارند.

نمایندگی پکیج بوتان در رباط کریم

انواع پکیج هاتعمیر پکیج در رباط کریم 

پکیج ها را می توان بر اساس نحوه قرار گرفتن در محل مورد نظر و نوع سوختی که مصرف می کنند به انواع مختلفی دسته بندی کرد.

1. پکیج زمینی تعمیر پکیج در رباط کریم 

پکیج زمینی یکی از انواع پکیج هاست که دارای یک مخزن است و آب گرم مورد نیاز در این مخزن ذخیره می شود. پس از اینکه آب گرم این مخزن خارج شود, پکیج مجدد آن را از آب گرم پر می کند.

پشتیبانی تلفنی قاصدک سنتر

2. پکیج دیواری تعمیر پکیج در رباط کریم 

این پکیج ها همانطور که از نام آنها مشخص است روی دیوار نصب می شوند و به دلیل فضای کمی که اشغال می کنند بسیار پر طرفدار هستند.

پکیج دیواری ظاهری شبیه به آبگرمکن دیواری دارد و زمانی که آب گرم را باز می‌کنید سنسور‌های موجود درون آن آب را گرم می‌کنند.

این پکیج ها مانند نوع دیواری وظیفه تامین آب گرم مورد نیاز حمام و آشپزخانه و سرویس ها و البته تامین گرمای رایاتورها را بر عهده دارند و با استفاده از دود کش دود حاصل از آن را به بیرون منتقل می‌کند.

استفاده از پکیج ها چه مزایایی دارد؟ تعمیر پکیج در رباط کریم 

در مقایسه با سایر وسایل گرمایشی, پکیج ها مزایای بسیاری دارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 •  دمای پکیج ها را می توانید بر اساس میزان دلخواه خود تنظیم کنید
 •  هر واحد مسکونی به صورت مستقل دارای یک پکیج است
 •  نصب و راه اندازی پکیج ها سریع و آسان است
 •  پکیج ها در حین کار صدای کمی تولید می کنند و به همین دلیل نیازی نیست نگران آلودگی صوتی آنها در منزل باشیم
 •  مصرف انرژی بسیار کم و کارایی بالا در مقایسه با سایر وسایل گرمایشی
 •  در فضای محدودی را اشغال می کند
 •  به دلیل داشتن سنسورهای دود ایمنی بالایی دارد

معایب

در کنار تمامی مزایایی که این روزها پکیج ها را بسیار محبوب کرده است باید به معایب آنها نیز اشاره کنیم. البته این معایب بسیار محدود و کم هستند ولی لازم است از آنها آگاهی داشته باشیم.

 •  در حالت کلی پکیج ها مناسب متراژهای بالای 300 متر نیستند. یعنی فضاهایی مانند تالارها, بیمارستانها و … .
 •  عمر مفید پکیج ها در مقایسه با موتورخانه ها کمتر است.
 •  پکیج ها بخشی از آشپزخانه, بالکن یا هر فضایی که قصد نصب پکیج را داشته باشید اشغال می کنند.

راهنمای خرید پکیج در رباط کریم

مدل K 24FF
راهنمای خرید پکیج در رباط کریم

نه تنها برای خرید پکیج در رباط کریم بلکه قبل از خرید هر کالایی, خوب است که اطلاعاتی کافی در مورد آن به دست بیاورید.
برای شمایی که قصد خرید پکیج را دارید پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی حداقل این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

تا اینجا شما را با تعریفی درست و کامل از پکیج, مزایا و معایب آن آشنا کردیم. جالب است بدانید که پکیج ها را بر اساس موارد مختلفی از جمله نوع سوخت و… می توان به دسته های مختلفی تقسیم کرد.

انواع پکیج ها بر اساس نوع سوخت

 1.  پکیج های برقی که در دو نوع دیواری و زمینی ساخته شده اند و از نوع بی صدا هستند.
 2.  پکیج های گازی
 3.  پکیج های دوگانه که فقط به صورت زمینی ساخته شده اند و می توان آنها را در موتورخانه ها یا فضای بیرون نصب کرد.
 4.  پکیج های گازوییلی که مانند نوع گازی زمینی هستند و قابلیت نصب در فضای بیرون را دارند.

انواع پکیج ها بر اساس خروجی آلاینده

پکیج های دارای فن

فن این دستگاه توسط دودکش دوجداره هوای مورد نیاز برای سوخت را از فضای بیرون به دستگاه می رساند و گازهای ناشی از سوخت را نیز به بیرون هدایت می کند.

پکیج های بدون فن تعمیر پکیج در رباط کریم 

ساختار این پکیج ها به دلیل عدم ایمنی کافی دیگر مورد تایید نیست و به دلیل نبود یا کمبود فضای آزاد در آپارتمان ها تولید نمی شوند.

انواع پکیج ها بر اساس نوع سیستم گرمایشی

تک مبدل تعمیر پکیج در رباط کریم 

در این مدل تنها یک مبدل برای فراهم آوری آب گرم شوفاژ و آب گرم مورد استفاده، به کار رفته است.

دو مبدل 

در این مدل برای تامین آب گرم مورد استفاده و آب گرم مصرفی شوفاژها از دو مبدل جدا از هم استفاده می شود.

مزیتی که این مدل دارد این است که آب گرم مورد نیاز را با درجه حرارت یکسان و رسوب گیری کمتر فراهم می کند.

قطعات پکیج بوتان و ایران رادیاتور

پکیج ها از قطعات مختلفی تشکیل شده اند که بد نیست در مورد هر بخش اطلاعاتی داشته باشید.

مدل Z 60FA
قطعات پکیج

1.برد پکیج

برد را مانند مغز در بدن انسان در نظر بگیرید. بخشی مهم و حساس در پکیج ها که وظیفه دارد ورودی و خروجی های دستگاه را تجزیه و تحلیل کند.

۲.وريستور

مقاومتی است که وظیفه حفاظت از قطعات و مدارهای الکتریکی پکیج را بر عهده دارد.

3.شيرسه طرفه

وظیفه این شیر تغییر مسیر عبوری آب گرم از مدار شوفاژ به مدار آبگرم مصرفی است.

4-شير پركن پكيج

این شیر بین پکیج حرارتی و لوله آب سرد ورودی قرار دارد و با باز کردن آن آب به اندازه نرمال وارد سیستم می شود.

5- شير تخليه

در زمان خرابي که نیاز به تعميرات و سرويس پكيج است. از طريق اين شير آب داخل سيستم تخلیه می شود.

6- شیر اطمینان

این شیر بسیار به دما و فشار حساس است و براي زماني كه فشار كاري سيستم ازBar ۳ بيشتر شود يا زماني كه دماي سيستم از حد نرمال بالاتر رود مورد استفاده قرار می گیرد.

7.فشارسنج و دماسنج

این فشارسنج و دماسنج روی بدنه پکیج نصب می شود و فشار و دمای سیستم را نشان می دهد.

8.سنسور دود

این سنسور به قسمت بالایی کلاهک وصل می شود.

در مواقعی که دودکش به هر دلیلی گازهای حاصل از سوخت را به خوبی تخلیه نکند, کلاهک داغ می شود و سنسور این داغی را حس کرده و برای جلوگیری از بروز خطر به برد فرمان خاموشی پکیج را می دهد.

پشتیبانی تلفنی قاصدک سنتر

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در رباط کریم

در کنار اموری مانند پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات مختلف, برای رفاه حال شما مشتریان عزیز ما امکان خرید حضوری را نیز راه اندازی کردیم تا شما بتوانید به راحتی, با کمترین هزینه و البته بی واسطه محصولات برند مد نظر خود را خریداری کنید.

برای خرید پکیج می توانید محصولات قرار داده شده در سایت قاصدک سنتر را ملاحظه کنید و برندها و مدل های مختلف را با هم مقایسه و در انتها مناسب ترین پکیج را انتخاب کنید.

نصب پکیج

نصب پکیج کار حساسی است. بنابراین توصیه می کنیم اگر تخصصی در این زمینه ندارید این کار را انجام ندهید.
بعد از خریداری پکیج کافی است با قاصک سنتر تماس بگیرید و منتظر باشید تا متخصصان ما در محل شما حاضر شوند.

 • برای نصب پکیج فضایی را انتخاب کنید که نه بالای گاز باشد و نه بالای سماور. یعنی نباید از قسمت های مختلف حرارتی به پکیج داده شود که بسیار خطرناک است.

تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم و پرند

مدل B3318if
تعمیر پکیج در رباط کریم و پرند

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

در سال 1358 و در اوج وابستگی به واردات رادياتورهای آلومينيومی از اروپا, شرکت ایران رادیاتور کار خود را در زمینی به مساحت 1500 متر مربع و با تعداد محدودی نیرو و ماشین آلات شروع کرد.

در سال بعد این شرکت توانست اولین رادیاتور آلومینیومی را وارد بازار کند و این کار نقطه ی شروعی بود برای رهایی از وابستگی این تکنولوژی به خارج از کشور.

پیرو فعالیت های گسترده ی این شرکت و کمبود فضا در سال 1366 , کارخانه ی ایران رادیاتور به شهرک صنعتی رشت منتقل شد که قابلیت گسترش بیشتری داشت.

روند پیشرفت کاری ایران رادیاتور در سالهای 69 , 70 و پس از آن به اوج خود رسید. به این ترتیب که این شرکت علاوه بر تامین بازار داخلی به صادرات نیز مشغول شد و زیر مجموعه هایی نیز با هدف گسترش بیشتر تشکیل داد.

در سال های 1379 تا 1384 این شرکت به عنوان برترین صادر کننده از طرف وزارت بازرگانی انتخاب شد.

محصولات این شرکت

در زمینه ی تولید پکیج های دیواری, ایران رادیاتور یکی از ده شرکت مطرح جهان می باشد که بازار خوبی در کشورهای خاورمیانه دارد.

حرف اول تولید رادياتورهای آلومينيومی, پكيج ديواری و مشعل در خاورمیانه را شرکت ایران رادیاتور میزند و مشتریان به خوبی این برند را می شناسند.

تعمیر پکیج بوتان

گروه صنعتی بوتان، از ابتدای حضور در عرصه تولید محصولات گرمایشی، مورد توجه خریداران محترم واقع شده است و در بسیاری از پروژه‌های بزرگ ساختمانی، محصولات گروه صنعتی بوتان، از جمله پکیج شوفاژ دیواری، رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور حوله خشک‌کن فولادی و آبگرمکن، جایگاهی درخشان داشته است.

از جمله محصولاتی که شرکت بوتان به تولید آن اقدام میکند میتوان به؛ پکیج شوفاژ دیواری، آبگرمکن، رادیاتورهای آلومینیومی و حوله خشک کن اشاره کرد. این محصولات علاوه بر بازار داخلی برای بازارهای جهانی نیز تولید میشوند و به فروش می رسند.

جالب است بدانید که این شرکت سومین تولید کننده ی بزرگ آبگرمگن های گازی دیواری در جهان است.

متخصصان ما قادرند تا تمامی مدل پکیج های دیواری و زمینی بوتان را در صورت بروز هر گونه مشکل تعمیر کنند. پس کافی است با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی تلفنی قاصدک سنتر

قیمت پکیج بوتان و ایران رادیاتور

برای اطلاع از مشخصات و قیمت دقیق پکیج ها و سایر محصولات بوتان می توانید به وب سایت قاصدک سنتر مراجعه کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در رباط کریم الارد 

تعمیر پکیج در رباط کریم آبشناسان 

تعمیر پکیج در رباط کریم داودیه 

تعمیر پکیج در رباط کریم فرهنگیان

تعمیر پکیج در رباط کریم نصیر آباد

تعمیر پکیج در رباط کریم نسیم شهر

تعمیر پکیج در پرند * تعمیرات پکیج بوتان رباط کریم* تعمیرات پکیج در پرند * 

سوالات متداول

تعمیرکار از خود پرند اعزام میشه؟

بله شرکت قاصدک سنتر نماینده رستمی بوتان و ایران رادیاتور هست و دارای تعمیرکاران مجرب و فعال در تمامی مناطق از جمله رباط کریم و پرند هست.

دستگاه من گارانتی دارد؟ شما انجام می دهید؟

بله قاصدک سنتر تمامی دستگاه های شما رو با ضمانت نامه رسمی کارخانه سرویس خواهد کرد.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟