5/5 - (1 امتیاز)

دوره صفر تا صد تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی

دوره تعمیرات کولر گازی، محبوب ترین دوره آموزشی در قاصدک تدبیر است. در این دوره آموزشی، شما علاوه بر نحوه تعمیرات، عیب یابی، کولر گازی های ایران رادیاتور، ال‌جی، سامسونگ، هایسنس و…، نحوه نصب و سرویس این کولرهای گازی را نیز یاد خواهید گرفت. این دوره آموزشی پکیجی کامل و جامع برای علاقه مندان کولرهای گازی می‌باشد.

در این دوره تعمیرات کولر گازی، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

دوره تعمیرات کولر گازی در رباط کریم دوره تعمیرات کولر گازی در پرند دوره تعمیرات کولر گازی در اسلامشهر دوره تعمیرات کولر گازی در شهریار دوره تعمیرات کولر گازی در اندیشه

شرایط مورد نیاز جهت ثبت نام:

اطلاعاتی در رابطه با کلاس:

دوره تعمیرات کولر گازی، از کدام مناطق، دانشجو می‌پذیرد؟

دوره تعمیرات کولر گازی در رباط کریم برگذار می‌شود و ترجیح می‌دهد که فقط دانشجویان اسلامشهر، پرند، شهریار و اندیشه را فعلا پذیرش کند.

توانایی هایی که در دوره تعمیرات کولر گازی کسب میکنید:

در این بخش شما یاد می‌گیرید چگونه کولرگازهای را طبق اصول فنی حرفه‌ای و استاندارد نصب کنید و با استاندارد های نصب تمامی کولر گازی‌ها آشنا خواهید شد تا بتوانید بدون مشکل، هر نوع کولر گازی را نصب کنید.

در این بخش از شما انتظار می‌رود که طبق آموزش‌های استادتان، بتوانید جوشکاری مسی که فقط با هواگاز امکان پذیر است را یاد بگیرید و بتوانید انجام دهید.

در این بخش از دوره یاد می‌گیرید که چطور لوله کی را عایق بندی کنید و بتوانید مسیر های طولانی آنها را برای نصب کولر گازی با ابزار مناسب لوله کشی کنید.

 

شارژ کولرها در برندهای مختف، متفاوت است که خیلی از موسسات از آموزش آن سر باز می‌زنند ولی قاصدک تدبیر این آموزش را به شما ارائه می‌دهد و شما پس از پایان هر دوره یاد خواهید گرفت که چطور انواع مختلف کولر گازی را شارژ کنید.

انواع کولرهای گازی، توانایی مختلفی دارد که هرکدام نشان کی‌دهد که این کولر گازی برای کدام منطقه، با چه متراژی، با چه آب و هوایی و… مناسب است که شما در این دوره، نحوه انتخاب بهترین کولر گازی برای بهترین مکان را یاد خواهید گرفت.

شارژ کولر گازی با دستگاه وکیوم انجام می‌شود که شما در این دوره باید شارژ کولر گازی را یاد بگیرید پس حتما می‌توانید کار با دستگاه وکیوم را یاد بگیرید.

شما در این دوره همانطور که پیش‌تر گفته شد، نصب اصولی و نصب دوباره را یاد خواهید گرفت همچنین شما سرویس کولر گازی برای استفاده را یاد خواهید گرفت که دوره سرویس کولر گازی، یک دوره هدیه از قاصدک تدبیر برای شماست.

همچنین شما با تجهیزات نصب کولر گازی نیز آشنا خواهید شد یعنی شما با انواع لوله مسی و اتصالات مورد نیاز آن آشنا می‌شوید و در پایان دوره انتظار می‌رود شما بتوانید از پس کار با تجهیزات، برآیید.

نام فصل‌های دوره تعمیرات کولر گازی

دوره‌های مرتبط با دوره تعمیرات کولر گازی

دوره تعمیرات پکیج

محبوب ترین دوره آموزشی ما در فصول سرد سال، دوره تعمیرات، نصب و سرویس پکیج میباشد. در این دوره شما تعمیرات انواع پکیج هارا اغم از ایران رادیاتور، بوتان، ایران شرق و... را به صورت اصولی یاد خواهید گرفت.

دوره تعمیرات کولر آبی

دوره تعمیرات، نصب و سرویس کولر آبی، دوره تکمیلی فصول گرم سال در کنار دوره آموزشی کولر گازی میباشد. این دوره نیز در کاراگاه های مجهز، برگزار میشود و شما برای شرکت در کلاس نیازی به ابزار ندارید. جهت ثبت نام این دوره، کلیک کنید.

دوره تعمیرات لباسشویی

دوره ماشین لباسشویی، شامل تعمیرات، نصب و سرویس ماشین لباسشویی می باشد. این دوره در کارگاهای مجهز تعمیرات انجام خواهد شد و شما تعمیرات تمامی لباسشویی هارا یاد خواهید گرفت از برندهای ایرانی تا برندهای خارجی.

مزایای دوره تعمیرات، نصب و سرویس کولر گازی قاصدک تدبیر

سوالات متداول:

بله. آموزش‌های ما در کارگاه‌های مجهز به شما داده میشه. این کارگاه‌های مجهز شامل برندهای مختلفی از کولر گازیمی‌شه که شما یاد می‌گیرید همه اونهارو نصب، تعمیر و یا سرویس کنید.

خیر. همانطور که گفته شد، دوره‌های آموزشی ما در کارگاه‌های مجهز برگذار میشه که این کارگاه‌ها همه ابزار مورد نیاز شما جهت آموزش رو تامین می‌کنه.

برای ثبت نام، مدارکی مانند کپی شناسنامه، دو قطعه عکس 4*3 و کپی کارت ملی باید همراهتون باشه.

کلاس‌های ما در رباط کریم برگذار می‌شن و شما می‌تونید از هرجایی که هستید، از کلاس‌های ما استفاده کنید ولی اگه پرند، اندیشه، اسلامشهر، شهریار و… باشید، رفت و آمد براتون راحت تر میشه.

شهریه دوره تعمیرات کولر گازی، در حدود 000/300/2 تومان‌‍‍‍‍‍ه ولی بهتره قبل از اقدام برای برنامه ریزی با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید که اگه نواسانات قیمتی وجود داشته باشه، مطلع بشید.

شما می‌تونید با شماره تلفن 09123585814 تماس داشته باشید و برای پیش ثبت نام اقدام کنید یا سوالی داشتید، بپرسید ولی برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام، بهتره حضوری با مدارکتون تشریف بیارید.

فرم درخواست ثبت نام

اطلاعات بیشتر:

کولرهای گازی، یکی از پرطرفدارترین لوازم خانگی طی دهه اخیر بوده است و با ورود برخی از کولرهای گازی با قیمت مناسب‎تر، خیلی از افراد اقدام به خرید این محصول کرده اند و تقریبا در حدود 78%  مردم ایران از کولر گازی استفاده می‌کنند.

تعمیرات، نصب و سرویس کولر گازی بازار خوبی در فصول گرم سال دارد یعنی شما برای شش ماه اول سال، کاری پردرآمد خواهید داشت ولی برای شش ماه دوم سال، درآمد کولر گازی شما به حداقل میرسد ولی شما با دانش نصب کولر گازی، میتوانید حتی در فصول سرد سال نیز، شغل داشته باشید بخصوص در منطاق صنعتی یا مناطقی که ساخت و ساز دارد همچنین فراموش نکنید در این دوره شما نصب کولر گازی خواهید گرفت که این توانایی بسیار کارآمد در تمامی فصول سال است.

برای اینکه بتوانید در فصول سرد سال نیز درآمد داشته باشید، به دوره تعمیرات پکیج ما مراجعه کنید و جهت تکمیل کردن دانش خود برای فصول گرم سال به دوره تعمیرات کولر آبی در کنار دوره تعمیرات کولر گازی ما نیز سر بزنید.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

در این دوره، شما با صفر تا صد کولر گازی، اتصالات مورد نیاز، لوله‌های مسی، اصول جوشکاری لوله، تعمیرات کولر گازی، نصب کولر گازی، استاندارد کلی کولر گازی و… آشنا خواهید شد و تمامی مسائل را شما در کاراگاه های مجهز به تجهیزات و به صورت عملی یاد خواهید گرفت و برای تائید یادگیری و اطمینان از مهارت شما، از شما چندین تست گرفته خواهد شد که این تست ها به گونه‌ای طراحی شده است که حتی اگر مسائل را یاد نگرفته باشید، پس از انجام تست یاد خواهید گرفت و دانسته هایتان در ذهنتان، تثبیت می شوند.

در صورتی که پس از اتمام دوره، حس کردید چیزی را یاد نگرفتید، میتوانید با آموزشگاه و یا استاد، تماس حاصل فرمایید یا به صورت مجدد، دوره تان را تجدید کنید زیرا تبدیل کردن شما به یک کارشناس کولر گازی حرفه‌ای، وظیفه ماست همچنین ما شمارا به بازار کار معرفی خواهیم کرد. از آموزش شما تا اشتغالتان، با شماییم.

همچنین مدرس دوره تعمرات کولر گازی، کارشناس کولر گازی‌ای با 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات کولر گازی ، نصب کولر گازی ، تدریس، سرویس کولر گازی و… است که دارای تجربه زیادی می‌باشد که تجربه ایشان، به شما نیز کمک میکند تا فردی موفق‌تر در حوزه و زمینه کاری خود باشید.

کلمات کلیدی مرتبط:

دوره تعمیرات کولر گازی، دوره تعمیرات کولر گازی در رباط کریم، دوره تعمیرات کولر گازی در پرند، دوره تعمیرات کولر گازی در اسلامشهر، دوره تعمیرات کولر گازی در شهریار، دوره تعمیرات کولر گازی در اندیشه، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در پرند، دوره تعمیرات کولرگازی، دوره تعمیرات کولر گازی در اسلامشهر، دوره تعمیرات کولر گازی در شهریار، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اسلامشهر، دوره تعمیرات کولر گازی در اندیشه، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در شهریار، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اندیشه

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟