امتیاز شما به این صفحه

دوره صفر تا صد تعمیر، نصب و سرویس پکیج

دوره تعمیرات پکیج، محبوب ترین دوره آموزشی در قاصدک تدبیر است. در این دوره آموزشی، شما علاوه بر نحوه تعمیرات، عیب یابی، نصب و سرویس پکیج های ایران رادیاتور، گلدیران، بوتان، ایران شرق و…، نحوه تعمیرات، عیب یابی، نصب و سرویس آبگرمکن های همین برندهارا نیز یاد خواهید گرفت.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

آموزشگاه فنی حرفه‌ای تعمیرات لوازم خانگی در پرند دوره تعمیرات لوازم خانگی در پرند

شرایط مورد نیاز جهت ثبت نام:

اطلاعاتی در رابطه با کلاس:

توانایی هایی که در این دوره کسب میکنید:

در این بخش، شما با نحوه باز و بسته کردن انواع پکیج چه قدیمی و چه جدید، آشنا خواهید شد همچنین شما مدارهای گرمایشی داخلی پکیج را خواهید شناخت.

شما در این دوره قطعات حیاتی پکیج را همراه با نحوه تعمیرات آنها یاد خواهید گرفت که این بخش شمارا تبدیل به یک کارشناس پکیج حرف ای میکند.

در این بخش شما یاد میگیرید که چطور مشکلاتی مانند خرابی ها و ایرادات متداول پکیج، رادیاتور ها و حوله خشک کن را یاد خواهید گرفت.

در این بخش شما یاد میگیرید که چطور مشکلاتی مانند خرابی ها و ایرادات متداول آبگرمکن را حل کنید مانند آب گرم نکردن آبگرمکن، کمی فشار، راه اندازی آبگرمکن و…

در این بخش شما با ایرادات متداول، ارورها و… تمامی پکیج ها آشنا خواهید شد و میتوانید به وسیله آنها تبدیل به یک کارشناس درجه یک و حرفه‌ای شوید.

در این بخش شما با ایرادات متداول، ارورها و… تمامی آبگرمکن ها آشنا خواهید شد و میتوانید به وسیله آنها تبدیل به یک کارشناس درجه یک و حرفه‌ای شوید.

در این بخش یاد خواهید گرفت که چگونه پکیج هایی که طول عمر زیادی داشته اند را سرویس کنید و همچنین با روشهای اسید شویی و گرم شویی مدارهای گرمایش و سیکل مصرفی آشنا خواهید شد.

در این بخش نیز یاد میگیرید خرابی قطعات را با روش های صحیح و مطابق استاندارد فنی و حرفه‌ای عیب یابی کنید و منشاء مشکل را پیدا و رفع کنید.

نام فصل‌های دوره تعمیرات پکیج

دوره‌های مرتبط:

دوره تعمیرات کولر گازی

دوره تعمیرات، سرویس و نصب کولرگازی تمامی برندها، محبوب ترین دوره ما در فصول گرم سال میباشد. این دوره نیز در محیطی مجهز و کامل جهت آموزش و یادگیری شما، تنظیم شده است. جهت اطلاات بیشتر، کلیک کنید.

دوره تعمیرات کولر آبی

دوره تعمیرات، نصب و سرویس کولر آبی، دوره تکمیلی فصول گرم سال در کنار دوره آموزشی کولر گازی میباشد. این دوره نیز در کاراگاه های مجهز، برگزار میشود و شما برای شرکت در کلاس نیازی به ابزار ندارید. جهت ثبت نام این دوره، کلیک کنید.

دوره تعمیرات لباسشویی

دوره ماشین لباسشویی، شامل تعمیرات، نصب و سرویس ماشین لباسشویی می باشد. این دوره در کارگاهای مجهز تعمیرات انجام خواهد شد و شما تعمیرات تمامی لباسشویی هارا یاد خواهید گرفت از برندهای ایرانی تا برندهای خارجی.

مزایای دوره تعمیرات، نصب و سرویس پکیج قاصدک تدبیر

سوالات متداول:

بله. آموزش‌های ما در کارگاه‌های مجهز به شما داده میشه. این کارگاه‌های مجهز شامل برندهای مختلفی از پکیج می‌شه که شما یاد می‌گیرید همه اونهارو نصب، تعمیر و یا سرویس کنید.

خیر. همانطور که گفته شد، دوره‌های آموزشی ما در کارگاه‌های مجهز برگذار میشه که این کارگاه‌ها همه ابزار مورد نیاز شما جهت آموزش رو تامین می‌کنه.

برای ثبت نام، مدارکی مانند کپی شناسنامه، دو قطعه عکس 4*3 و کپی کارت ملی باید همراهتون باشه.

کلاس‌های ما در رباط کریم برگذار می‌شن و شما می‌تونید از هرجایی که هستید، از کلاس‌های ما استفاده کنید ولی اگه پرند، اندیشه، اسلامشهر، شهریار و… باشید، رفت و آمد براتون راحت تر میشه.

شهریه دوره تعمیرات پکیج، در حدود 2/300/000 تومان‌‍‍‍‍‍ه ولی بهتره قبل از اقدام برای برنامه ریزی با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید که اگه نواسانات قیمتی وجود داشته باشه، مطلع بشید.

شما می‌تونید با شماره تلفن 09123585814 تماس داشته باشید و برای پیش ثبت نام اقدام کنید یا سوالی داشتید، بپرسید ولی برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام، بهتره حضوری با مدارکتون تشریف بیارید.

فرم درخواست ثبت نام

اطلاعات بیشتر:

تمامی خانه ها حداقل آبگرمکن را دارد و اکثر خانه ها نیز پکیج دارد پس خیالتان از بازار کار این دوره راحت باشد. بازار کار تعمیرات، نصب و سرویس پکیج بازار خوبی در فصول سرد زمستان دارد یعنی شما برای شش ماه دوم سال، کاری پردرآمد خواهید داشت ولی برای شش ماه اول سال، درآمد پکیج شما به حداقل میرسد ولی شما با دانش نصب پکیج، میتوانید حتی در فصول گرم سال نیز، شغل داشته باشید بخصوص در منطاق صنعتی یا مناطقی که ساخت و ساز دارد.

همچنین فراموش نکنید در این دوره شما تعمیرات، نصب و سرویس آبگرمکن یاد خواهید گرفت. بازار کار تعمیرات و سرویس آبگرمکن در تمامی فصول سال، امکان پذیر است زیرا مردم حتی در فصول گرم سال نیز از آب گرم استفاده میکنند پس درآمد حداقلی شما در حوزه پکیج، بسیار اندک هم نخواهد بود.

برای اینکه بتوانید در فصول گرم سال نیز درآمد داشته باشید، به دوره تعمیرات کولرگازی و دوره تعمیرات کولر آبی، مراجعه کنید.

در این دوره، شما با صفر تا صد پکیج، اتصالات پکیج، لوله کشی پکیج، اصول بستن شیرآلات، تعمیرات پکیج، نصب پکیج، استاندارد دودکش ها و… آشنا خواهید شد و تمامی مسائل را شما در کاراگاه های مجهز به تجهیزات و به صورت عملی یاد خواهید گرفت و برای تائید یادگیری و اطمینان از مهارت شما، از شما چندین تست گرفته خواهد شد که این تست ها به گونه‌ای طراحی شده است که حتی اگر مسائل را یاد نگرفته باشید، پس از انجام تست یاد خواهید گرفت و دانسته هایتان در ذهنتان، تثبیت می شود.

در صورتی که پس از اتمام دوره، حس کردید چیزی را یاد نگرفتید، میتوانید با آموزشگاه و یا استاد، تماس حاصل فرمایید یا به صورت مجدد، دوره تان را تجدید کنید زیرا تبدیل کردن شما به یک کارشناس پکیج حرفه‌ای، وظیفه ماست همچنین ما شمارا به بازار کار معرفی خواهیم کرد. از آموزش شما تا اشتغالتان، با شماییم.

همچنین مدرس دوره تعمرات پکیج، کارشناس پکیجی با 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات پکیج، نصب پکیج، تدریس، سرویس پکیج و… است که دارای تجربه زیادی می‌باشد که تجربه ایشان، به شما نیز کمک میکند تا فردی موفق‌تر در حوزه و زمینه کاری خود باشید.

کلمات کلیدی مرتبط:

دوره تعمیرات پکیج، دوره تعمیرات آبگرمکن، دوره تعمیرات پکیج در رباط کریم، دوره تعمیرات پکیج در پرند، دوره تعمیرات پکیج در اسلامشهر، دوره تعمیرات پکیج در شهریار، دوره تعمیرات پکیج در اندیشه، دوره تعمیرات آبگرمکن در رباط کریم، دوره تعمیرات آبگرمکن در پرند، دوره تعمیرات آبگرمکن در اسلامشهر، دوره تعمیرات آبگرمکن در شهریار، دوره تعمیرات آبگرمکن در اندیشه، دوره تعمیرات پکیج و آبگرمکن در رباط کریم، دوره تعمیرات پکیج و آبگرمکن در پرند، دوره تعمیرات پکیج و آبگرمکن در اسلامشهر، دوره تعمیرات پکیج و آبگرمکن در شهریار، دوره تعمیرات پکیج و آبگرمکن در اندیشه

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟