5/5 - (1 امتیاز)

دوره صفر تا صد تعمیر، نصب و سرویس لوازم گازسوز

دوره تعمیرات لوازم گازسوز، یکی از محبوب ترین دوره آموزشی در قاصدک تدبیر است. در این دوره آموزشی، شما علاوه بر نحوه تعمیرات، عیب یابی، نصب و سرویس گازهای برندهای مختلف، نحوه تعمیرات، عیب یابی، نصب و سرویس هودهای برندهای مختلف و نحوه تعمیرات، عیب یابی، نصب و سرویس فرهای برندهای مختلف را یاد خواهید گرفت.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

دوره تعمیرات لوازم گازسوز دوره تعمیرات فر دوره تعمیرات هود دوره تعمیرات گاز

شرایط مورد نیاز جهت ثبت نام:

اطلاعاتی در رابطه با کلاس:

دوره تعمیرات لوازم گازسوز آشپزخانه، از کدام مناطق، دانشجو می‌پذیرد؟

دوره تعمیرات لوازم گازسوز آشپزخانه در رباط کریم برگذار می‌شود و ترجیح می‌دهد که فقط دانشجویان اسلامشهر، پرند، شهریار و اندیشه را فعلا پذیرش کند.

توانایی هایی که در این دوره کسب میکنید:

در این بخش از شما انتظار می‌رود که طبق تدریس استاد، بتوانید تعمیرات اولیه و مخصوص اجاق گازهای فر دار، طرح فر و معمولی را حل کنید و از پس آنها بر بیایید. جهت تثبیت اطلاعات در ذهن شما، استاد چندین تست ارائه خواهد کرد.

در این بخش از شما انتظار می‌رود که طبق تدریس استاد، بتوانید تعمیرات اجاق رو میزی مثل تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی و…. را یاد بگیرید و آنهارا بر طرف کنید.

در این بخش از شما انتظار می‌رود که طبق تدریس استاد، بتوانید تعمیرات اولیه هر نوع هودی را یاد بگیرید. چندین آزمون و خطای عملی در کلاس برگذار خواهد شد که به شما کمک می‌کند تا بتوانید خود را بسنجید.

 

در این بخش از شما انتظار می‌رود که طبق تدریس استاد، بتوانید تعمیرات فرهای معمولی و توکار، تعویض شیشه، تعویض برد و…. را یاد بگیرید و بتوانید به استاد ثابت کنید که این تعمیرات را نیز یاد گرفته اید.

بر برای هر دستگاهی مانند قلب انسان برای انسان، عمل می‌کند و تعمیرات آن بسیار حیاتی و ضروری است زیرا تعویض آن باعث به بار آمدن هزینه‌ی زیادی برای مشتری می‌شود پس در پایان دوره از شما انتظار می‌رود که بتوانید تعمیرات برد را نیز انجام دهید.

در این بخش نیز شما اطلاعات جدیدی را یاد خواهید گرفت. این اطلاعات شامل تست قطعات الکترونیکی برد می‌باشد که توسط آن عیب یابی دستگاه را انجام می‌دهید. این قطعات الکترونیکی شامل خازن، دیود و… می‌شود.

در این دوره نیز از شما انتظار می‌رود تا نصب و سرویس کامل هود، گاز و فر را با شرایط استاندارد یاد بگیرید و انجام دهید.

نام فصل‌های دوره تعمیرات لوازم گازسوز آشپزخانه

دوره‌های مرتبط:

دوره تعمیرات کولر گازی

دوره تعمیرات، سرویس و نصب کولرگازی تمامی برندها، محبوب ترین دوره ما در فصول گرم سال میباشد. این دوره نیز در محیطی مجهز و کامل جهت آموزش و یادگیری شما، تنظیم شده است. جهت اطلاات بیشتر، کلیک کنید.

دوره تعمیرات کولر آبی

دوره تعمیرات، نصب و سرویس کولر آبی، دوره تکمیلی فصول گرم سال در کنار دوره آموزشی کولر گازی میباشد. این دوره نیز در کاراگاه های مجهز، برگزار میشود و شما برای شرکت در کلاس نیازی به ابزار ندارید. جهت ثبت نام این دوره، کلیک کنید.

دوره تعمیرات لباسشویی

دوره ماشین لباسشویی، شامل تعمیرات، نصب و سرویس ماشین لباسشویی می باشد. این دوره در کارگاهای مجهز تعمیرات انجام خواهد شد و شما تعمیرات تمامی لباسشویی هارا یاد خواهید گرفت از برندهای ایرانی تا برندهای خارجی.

مزایای دوره تعمیرات، نصب و سرویس لوازم گازسوز آشپزخانه قاصدک تدبیر

سوالات متداول:

بله. آموزش‌های ما در کارگاه‌های مجهز به شما داده میشه. این کارگاه‌های مجهز شامل برندهای مختلفی از لوازم گازسوز آشپزخانه می‌شه که شما یاد می‌گیرید همه اونهارو نصب، تعمیر و یا سرویس کنید.

خیر. همانطور که گفته شد، دوره‌های آموزشی ما در کارگاه‌های مجهز برگذار میشه که این کارگاه‌ها همه ابزار مورد نیاز شما جهت آموزش رو تامین می‌کنه.

برای ثبت نام، مدارکی مانند کپی شناسنامه، دو قطعه عکس 4*3 و کپی کارت ملی باید همراهتون باشه.

کلاس‌های ما در رباط کریم برگذار می‌شن و شما می‌تونید از هرجایی که هستید، از کلاس‌های ما استفاده کنید ولی اگه پرند، اندیشه، اسلامشهر، شهریار و… باشید، رفت و آمد براتون راحت تر میشه.

  • شهریه دوره تعمیرات، نصب و سرویس لوازم گازسوز آشپزخانه، در حدود 000/500/2 تومان‌‍‍‍‍‍ه ولی بهتره قبل از اقدام برای برنامه ریزی با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید که اگه نواسانات قیمتی وجود داشته باشه، مطلع بشید.

شما می‌تونید با شماره تلفن 09123585814 تماس داشته باشید و برای پیش ثبت نام اقدام کنید یا سوالی داشتید، بپرسید ولی برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام، بهتره حضوری با مدارکتون تشریف بیارید.

فرم درخواست ثبت نام

اطلاعات بیشتر:

لوازم‌های گازسوز، پر مصرف‌ترین لوازم یک خانه می‌باشد و هر خانه حداقل اجاق گاز و هود را دارد و این اجاق‌ها نیاز به تعمیرات و سرویس دارد که اگر شما این حرفه را بلد باشید، می‌توانید به راحتی در هر فصلی از سال، شغل ثابتی داشته باشید.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

در این دوره، شما با صفر تا صد لوازم گازسوز، اتصالات مورد نیاز لوازم گازسوز، تعمیرات لوازم گازسوز ، نصب لوازم گازسوز ، استاندارد کلی برای لوازم گازسوز و… آشنا خواهید شد و تمامی مسائل را شما در کاراگاه های مجهز به تجهیزات و به صورت عملی یاد خواهید گرفت و برای تائید یادگیری و اطمینان از مهارت شما، از شما چندین تست گرفته خواهد شد که این تست ها به گونه‌ای طراحی شده است که حتی اگر مسائل را یاد نگرفته باشید، پس از انجام تست یاد خواهید گرفت و دانسته هایتان در ذهنتان، تثبیت می شوند.

در صورتی که پس از اتمام دوره، حس کردید چیزی را یاد نگرفتید، میتوانید با آموزشگاه و یا استاد، تماس حاصل فرمایید یا به صورت مجدد، دوره تان را تجدید کنید زیرا تبدیل کردن شما به یک کارشناس لوازم گازسوز آشپزخانه حرفه‌ای، وظیفه ماست همچنین ما شمارا به بازار کار معرفی خواهیم کرد. از آموزش شما تا اشتغالتان، با شماییم.

همچنین مدرس دوره لوازم گازسوز آشپزخانه، کارشناس هود، فر و گازی‌ست با 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات هود، فر و گاز، نصب هود، فر و گاز، تدریس، سرویس هود، فر و گاز و… است که دارای تجربه زیادی می‌باشد که تجربه ایشان، به شما نیز کمک میکند تا فردی موفق‌تر در حوزه و زمینه کاری خود باشید.

با یاد گیری این دوره، شما می‌توانید آینده کاری خود را تضمین کنید یا حتی با حرفه‌ای شدن در این مضوع به وسیله شرکت در کلاس ما، شما میتوانید کسب و کار خود را راه بیاندازید. این دوره به صورت صفر تا صد در آموزشگاه بین المللی قاصدک تدبیر، زیر نظر استادان برجسته و با تجربه، برگذار می‌شود.

پس از پایان این دوره، شما مدرکی دریافت خواهید کرد که به شما اجازه می‌دهد به عنوان یک کارشناس حرفه‌ای، کار خود را شروع کنید. این مدرک، قابل ترجمه و مورد قبول کشورهای اروپایی و.. است که شما با داشتن این مدرک، حتی می‌توانید برای ویزای کار، اقدام کنید.

کلمات کلیدی مرتبط:

دوره تعمیرات لوازم گازسوز، دوره تعمیرات لوازم گازسوز در رباط کریم، دوره تعمیرات لوازم گازسوز در پرند، دوره تعمیرات لوازم گازسوز در اسلامشهر، دوره تعمیرات لوازم گازسوز در شهریار، دوره تعمیرات لوازم گازسوز در اندیشه، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در پرند، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اسلامشهر، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در شهریار، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اندیشه، دوره تعمیرات فر در رباط کریم، دوره تعمیرات هود در رباط کریم، دوره تعمیرات اجاق گاز در رباط کریم، دوره تعمیرات فر در پرند، دوره تعمیرات هود در پرند، دوره تعمیرات اجاق گاز در پرند، دوره تعمیرات فر در اسلامشهر، دوره تعمیرات هود در اسلامشهر، دوره تعمیرات اجاق گاز در اسلامشهر، دوره تعمیرات فر در شهریار، دوره تعمیرات هود در شهریار، دوره تعمیرات اجاق گاز در شهریار، دوره تعمیرات فر در اندیشه، دوره تعمیرات هود در اندیشه، دوره تعمیرات اجاق گاز در اندیشه

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟