5/5 - (1 امتیاز)

دوره صفر تا صد تعمیر، نصب و سرویس یخچال

دوره تعمیرات یخچال، یکی از محبوب ترین دوره آموزشی در قاصدک تدبیر است. در این دوره آموزشی، شما علاوه بر نحوه عیب یابی، تعمیرات، سرویس و نصب یخچال فریزر برندهای مختلف، نحوه عیب یابی، تعمیرات، نصب و سرویس یخچال ساید بای ساید برندهای مختف، نحوه عیب یابی، تعمیرات، نصب و سرویس یخچال دوقلو سایر برندها را یاد خواهید گرفت.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

دوره تعمیرات یخچال دوره تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوره تعمیرات یخچال دوقلو دوره تعمیرات یخچال در رباط کریم دوره تعمیرات یخچال در پرند دوره تعمیرات یخچال در اسلامشهر دوره تعمیرات یخچال در شهریار دوره تعمیرات یخچال در اندیشه

شرایط مورد نیاز جهت ثبت نام:

اطلاعاتی در رابطه با کلاس:

دوره تعمیرات یخچال، از کدام مناطق، دانشجو می‌پذیرد؟

دوره تعمیرات یخچال در رباط کریم برگذار می‌شود و ترجیح می‌دهد که فقط دانشجویان اسلامشهر، پرند، شهریار و اندیشه را فعلا پذیرش کند.

توانایی هایی که در این دوره کسب میکنید:

در این بخش از شما انتظار می‌رود طبق تدریس استاد، بتوانید انواع یخچال‌های توکار، معمولی، فریزر، ساید بای ساید، دوقلو و…. را  در برندهای مختلف بوش، سامسونگ، اسنوا، پاکشوما و…. سرویس کنید.

در این بخش از شما انتظار می‌رود طبق تدریس استاد، بتوانید تمامی دستگاه‌های یخچال را مانند یخچال‌های معمولی، یخچال‌های توکار، یخچال‌های ساید بای ساید، یخچال‌های دوقلو و… را در برندهای مختلف، مطابق با استانداردهای آن شرکت، نصب کنید.

در این بخش از شما انتظار می‌رود طبق تدریس استاد، بتوانید ارورهای هرنوع یخچال را در هر برندی را یاد بگیرید و در زمانی که با آن موتجه شدید، آن را برطرف کنید.

 

عیب یابی برد اولین اصول و قاعده تعمیرات یک دستگاه می‌باشد و تعمیر آن مهمترین مسئله زیرا هزینه تعویض برد برای مشتری ممکن است هزینه زیادی داشته باشد و آنها ترجیح دهند تا بردشان بجای تعمیر، تعویض شود پس یادگیری این بخش بسیار مهم است.

شارژ کردن یخچال و یادگیری آن برای شما بسیار مهم و حیاتی است زیرا زمانی که یخچال‌ها شارژ خالی می‌کنند، دیگر سرما تولید نمی‌کند و اصل یخچال برای تولید کردن سرما می‌باشد.

نام فصل‌های دوره تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید

دوره‌های مرتبط:

دوره تعمیرات کولر گازی

دوره تعمیرات، سرویس و نصب کولرگازی تمامی برندها، محبوب ترین دوره ما در فصول گرم سال میباشد. این دوره نیز در محیطی مجهز و کامل جهت آموزش و یادگیری شما، تنظیم شده است. جهت اطلاات بیشتر، کلیک کنید.

دوره تعمیرات ظرفشویی

در این دوره شما با نحوه تعمیرات، نصب و سرویس ماشین های ظرفشویی ایرانی و خارجی آشنا خواهید شد. این دوره نیز در کارگاه های مجهز برگذار خواهد شد و شما جهت شرکت در کلاس نیازی به داشتن ابزار نخواهید داشت.

دوره تعمیرات لباسشویی

دوره ماشین لباسشویی، شامل تعمیرات، نصب و سرویس ماشین لباسشویی می باشد. این دوره در کارگاهای مجهز تعمیرات انجام خواهد شد و شما تعمیرات تمامی لباسشویی هارا یاد خواهید گرفت از برندهای ایرانی تا برندهای خارجی.

مزایای دوره تعمیرات، نصب و سرویس یخچال در قاصدک تدبیر

سوالات متداول:

بله. آموزش‌های ما در کارگاه‌های مجهز به شما داده میشه. این کارگاه‌های مجهز شامل برندهای مختلفی از یخچال فریزر و ساید بای ساید و… می‌شه که شما یاد می‌گیرید همه اونهارو نصب، تعمیر و یا سرویس کنید.

خیر. همانطور که گفته شد، دوره‌های آموزشی ما در کارگاه‌های مجهز برگذار میشه که این کارگاه‌ها همه ابزار مورد نیاز شما جهت آموزش رو تامین می‌کنه.

برای ثبت نام، مدارکی مانند کپی شناسنامه، دو قطعه عکس 4*3 و کپی کارت ملی باید همراهتون باشه.

کلاس‌های ما در رباط کریم برگذار می‌شن و شما می‌تونید از هرجایی که هستید، از کلاس‌های ما استفاده کنید ولی اگه پرند، اندیشه، اسلامشهر، شهریار و… باشید، رفت و آمد براتون راحت تر میشه.

شهریه دوره تعمیرات یخچال، در حدود 3/300/000 تومان‌‍‍‍‍‍ه ولی بهتره قبل از اقدام برای برنامه ریزی با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید که اگه نواسانات قیمتی وجود داشته باشه، مطلع بشید.

شما می‌تونید با شماره تلفن 09123585814 تماس داشته باشید و برای پیش ثبت نام اقدام کنید یا سوالی داشتید، بپرسید ولی برای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام، بهتره حضوری با مدارکتون تشریف بیارید.

فرم درخواست ثبت نام

اطلاعات بیشتر:

یخچال، یکی از پر مصرف‌ترین لوازم یک خانه می‌باشد و همه خانه‌ها یخچال را دارد و این یخچال‌ها نیاز به تعمیرات و سرویس دارد که اگر شما این حرفه را بلد باشید، می‌توانید به راحتی در هر فصلی از سال، شغل ثابتی داشته باشید.

در این دوره، استاد به شما نکات زیادی از قبیل نحوه ورود به بازارکار، تجربه‌های شخصی، فن های خاص و… را آموزش خواهد داد که این مسئله باعث میشود شما بتوانید به راحتی از پس کار خود در منزل مشتری بربیایید همچنین استاد و آموزشگاه شمارا تا بالاترین حد ممکن، پشتیبانی میکند حتی اگر شما در منزل مشتری باشید و نیازمند کمک باشید، کافیست با استاد خود تماس بگیرید.

در این دوره، شما با صفر تا صد یخچال، اتصالات مورد نیاز یخچال، تعمیرات یخچال، نصب یخچال، استاندارد کلی برای یخچال و… آشنا خواهید شد و تمامی مسائل را شما در کاراگاه های مجهز به تجهیزات و به صورت عملی یاد خواهید گرفت و برای تائید یادگیری و اطمینان از مهارت شما، از شما چندین تست گرفته خواهد شد که این تست ها به گونه‌ای طراحی شده است که حتی اگر مسائل را یاد نگرفته باشید، پس از انجام تست یاد خواهید گرفت و دانسته هایتان در ذهنتان، تثبیت می شوند.

در صورتی که پس از اتمام دوره، حس کردید چیزی را یاد نگرفتید، میتوانید با آموزشگاه و یا استاد، تماس حاصل فرمایید یا به صورت مجدد، دوره تان را تجدید کنید زیرا تبدیل کردن شما به یک کارشناس یخچال حرفه‌ای، وظیفه ماست همچنین ما شمارا به بازار کار معرفی خواهیم کرد. از آموزش شما تا اشتغالتان، با شماییم.

همچنین مدرس دوره یخچال، کارشناس یخچالیست با 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات یخچال، نصب یخچال، تدریس، سرویس یخچال و… است که دارای تجربه زیادی می‌باشد که تجربه ایشان، به شما نیز کمک میکند تا فردی موفق‌تر در حوزه و زمینه کاری خود باشید.

با یاد گیری این دوره، شما می‌توانید آینده کاری خود را تضمین کنید یا حتی با حرفه‌ای شدن در این مضوع به وسیله شرکت در کلاس ما، شما میتوانید کسب و کار خود را راه بیاندازید. این دوره به صورت صفر تا صد در آموزشگاه بین المللی قاصدک تدبیر، زیر نظر استادان برجسته و با تجربه، برگذار می‌شود.

پس از پایان این دوره، شما مدرکی دریافت خواهید کرد که به شما اجازه می‌دهد به عنوان یک کارشناس حرفه‌ای، کار خود را شروع کنید. این مدرک، قابل ترجمه و مورد قبول کشورهای اروپایی و.. است که شما با داشتن این مدرک، حتی می‌توانید برای ویزای کار، اقدام کنید.

کلمات کلیدی مرتبط:

دوره تعمیرات یخچال، دوره تعمیرات یخچال در رباط کریم، دوره تعمیرات یخچال در پرند، دوره تعمیرات یخچال در اسلامشهر، دوره تعمیرات یخچال در شهریار، دوره تعمیرات یخچال در اندیشه، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در پرند، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اسلامشهر، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در شهربار، آموزشگاه فنی حرفه‌ای لوازم خانگی در اندیشه، دوره تعمیرات یخچال ساید بای ساید در رباط کریم، دوره تعمیرات یخچال ساید بای ساید در پرند، دوره تعمیرات یخچال ساید بای ساید در اسلامشهر، دوره تعمیرات یخچال ساید بای ساید در شهریار، دوره تعمیرات یخچال ساید بای ساید در اندیشه

دوره تعمیرات یخچال فریزر در رباط کریم، دوره تعمیرات یخچال فریزر در پرند، دوره تعمیرات یخچال فریزر در اسلامشهر، دوره تعمیرات یخچال فریزر در شهریار، دوره تعمیرات یخچال فریزر در اندیشه، دوره تعمیرات یخچال دوقلو، دوره تعمیرات یخچال دوقلو در رباط کریم، دوره تعمیرات یخچال دوقلو در پرند، دوره تعمیرات یخچال دوقلو در اسلامشهر، دوره تعمیرات یخچال دوقلو در شهریار، دوره تعمیرات یخچال دوقلو در اندیشه

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟