4.8/5 - (5 امتیاز)

اولین و تنها آموزشگاه آزاد و بین المللی
تعمیرات لوازم خانگی در حومه تهران

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه جهت
اخذ ویزای کار و معرفی دانشجویان به بازار کار پس از اتمام دوره

اولین و تنها آموزشگاه بین المللی تعمیرات لوازم خانگی در حومه تهران

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه جهت اخذ ویزای کار و معرفی دانشجویان به بازار کار پس از اتمام دوره

- خدماتی که آموزشگاه فنی حرفه ای قاصدک تدبیر را از دیگر موسسات، متمایز میکند.

اساتید برتر

دارای اساتید باتجربه تدریس و کاری چند ساله که به شما کمک میکند علاوه بر قبولی در امتحانات فنی حرفه‌ای، در کار نیز موفق باشید.

معرفی به بازار کار

پس از اتمام دوره شما، شما به بازار کار معرفی میشوید یعنی پس از اتمام دوره، نیازی به نگرانی در رابطه با کار ندارید.

مشاوره و پشتیبانی

شما میتوانید مشاوره و پشتیبانی از اساتید حتی در حین کار را در هر زمانی که بخواهید، داشته باشید. پشتیبانی ها و مشاوره ها به صورت رایگان هستند.

افزایش دانش فنی

افزایش دانش فنی شما فقط با آموزش درست، ممکن میباشد که ما با داشتن کادری مجرب، میتوانیم این مسئله را برای شما، تضمین کنیم.

ما به شما، دوره نمیفروشیم بلکه یک آموزش برای ورود به بازار کار میفروشیم.

قاصدک تدبیر، از سال 1390، فعالیت خود را در زمینه آموزش نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی را به صورت جدی آغاز کرده است. مجموعه قاصدک تدبیر، دارای دانش جویان زیادی با سابقه درخشان در زمینه پکیج، کولر گازی، لوازم خانگی مانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، فریزر، ساید بای ساید و… است. شایان ذکر است که تمام مراحل آموزشی در کارگاه های مجهز انجام میگیرد و کاراموزان پس از اتمام دوره، از سمت موسسه قاصدک، پشتیبانی خواهند شد و دانش آموزان برتر نیز توسط موسسه قاصدک تدبیر، به بازار کار نیز معرفی خواهند شد.

کلاس های قاصدک تدبیر توسط اساتید برجسته و با تجربه در این زمینه ، برگزار خواهند شد و پس از اتمام هر دوره، شما در آزمون همان دوره، ثبت نام خواهید شد پس از گذراندن مرحله آزمون، شما مدرکی در رابطه با مهارت های فنی خود دریافت میکنید که این مدرک، برخلاف مدارک باقی موسسات، قابل ترجمه و بین المللی است یعنی شما برای اخذ ویزای کار میتوانید از این مدرک استفاده کنید.

مزایای قاصدک تدبیر

جهت ثبت نام یا پرسیدن سوالات خود در رابطه با دروره های تعمیرات، نصب و سرویس انواع پکیج، کولر گازی، هود، فر، گاز، یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و…، با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید.

دوره‌ها

دوره تعمیرات ماشین لباسشویی

دوره ماشین لباسشویی، شامل تعمیرات، نصب و سرویس ماشین لباسشویی می باشد. این دوره در کارگاهای مجهز تعمیرات انجام خواهد شد و شما تعمیرات تمامی لباسشویی هارا یاد خواهید گرفت از برندهای ایرانی تا برندهای خارجی.

دوره تعمیرات ماشین ظرفشویی

در این دوره شما با نحوه تعمیرات، نصب و سرویس ماشین های ظرفشویی ایرانی و خارجی آشنا خواهید شد. این دوره نیز در کارگاه های مجهز برگذار خواهد شد و شما جهت شرکت در کلاس نیازی به داشتن ابزار نخواهید داشت.

دوره تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید

دوره یخچال نیز مانند تمامی دوره ها شامل تعمیرات، سرویس و نصب میشود که در این دوره شما همه چیز را جز به جز درمورد تعمیرات یخچال های ایرانی و خارجی یاد خواهید گرفت.

دوره تعمیرات پکیج

محبوب ترین دوره آموزشی ما در فصول سرد سال، دوره تعمیرات، نصب و سرویس پکیج میباشد. در این دوره شما تعمیرات انواع پکیج هارا اغم از ایران رادیاتور، بوتان، ایران شرق و... را به صورت اصولی یاد خواهید گرفت.

دوره تعمیرات جاروبرقی

با یک تیر، دو هدف را بزنید. در این دوره شما با تعمیرات جاروبرقی و جاروشارژی آشنا خواهید شد. این دوره نیز به شما تعمیرات جاروبرقی های خارجی و ایرانی را در کارگاه های مجهز به تجهیزات، آموزش خواهد داد.

دوره تعمیرات کولر گازی

دوره تعمیرات، سرویس و نصب کولرگازی تمامی برندها، محبوب ترین دوره ما در فصول گرم سال میباشد. این دوره نیز در محیطی مجهز و کامل جهت آموزش و یادگیری شما، تنظیم شده است. جهت اطلاات بیشتر، کلیک کنید.

دوره تعمیرات لوازم گازسوز

این دوره شامل تعمیرات لوازم گازسوز خانگی (هود، فر و گاز) می‌شود. در این دوره شما تعمیرات، نصب و سرویس لوازم گازسوز را به صورت عملی در کلاس‌های مجهز یاد می‌گیرید. جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

دوره تعمیرات کولر آبی

دوره تعمیرات، نصب و سرویس کولر آبی، دوره تکمیلی فصول گرم سال در کنار دوره آموزشی کولر گازی میباشد. این دوره نیز در کاراگاه های مجهز، برگزار میشود و شما برای شرکت در کلاس نیازی به ابزار ندارید. جهت ثبت نام این دوره، کلیک کنید.

چرا مردم قاصدک تدبیر را انتخاب می‌کنند؟

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه جهت ویزا

تمامی آموزشگاه های فنی حرفه ای، پس از اتمام دوره، برای دانشجویان مدرک صادر میکنند ولی مسئله مهم، ارزش و اعتبار مدرک است. مدرکی که ما برای شما صادر میکنیم، بین المللی می باشد یعنی شما میتوانید آن را ترجمه کنید و از آن به عنوان مدرکی معتبر جهت اخذ ویزای کاری استفاده کنید.

معرفی دانشجویان برتر به بازار کار

پس از اتمام دوره آموزشی، ما دانشجویان برتر خود را به بازار کار معرفی میکنیم یعنی پس از اتمام دوره آموزشی تان، دیگر شما نیازی به نگرانی در رابطه با کار خود ندارید و میتوانید پیدا کردن کار برای خود را به ما بسپارید.

ارائه کلاس های عملی در کارگاه های مجهز

کلاس ها به دو بخش عملی و تئوری تقسیم میشوند که کلاس های تئوری در کلاس آموزشی و کلاس های عملی در کارگاه های مجهز به ابزارها و دستگاه ها برگزار میشوند. این کلاس ها شما را از خرید هرنوع ابزار آلاتی جهت شرکت کردن در کلاس، بی نیاز میکند.

پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره

شعار ما این است “از آموزش تا اشتغال همراه شماییم” ولی باید به شما بگوییم که حتی بعد از اشتغال نیز همراه شماییم و شمارا حتی حین کار حمایت میکنیم و در زمانی که حین کار به مشکل برخوردید، میتوانید جهت دریافت مشاوره، روی ما حساب باز کنید.

برنامه کلاسی منعطف طی هفته

برای کلاس های عمومی، برنامه‌ی کلاسی‌ای که ما ارائه میدهیم یک برنامه کلاسی منعطف و زمان بندی شده است. این زمان بندی، مطابق با تایم های شغلی شما میباشد که تا حد امکان، احتمال شرکت نکردن شما در کلاس را کم میکند.

بالا بردن توان فنی شما با آموزش صحیح

کلاس های آموزشی‌ای که ما برای شما ارائه میدهیم، کار محور هستند یعنی طی این دوره های آموزشی، شما علاوه بر اینکه برای آزمون های فنی حرفه ‌ای آماده میشوید، بلکه برای کار نیز آماده می‌شوید. در این کلاس‍ها شما یاد میگیرید که چطور کار کنید و از پس تعمیرات بر آیید.

فرم درخواست ثبت نام

جهت ثبت نام یا پرسیدن سوالات خود در رابطه با دروره های تعمیرات، نصب و سرویس انواع پکیج، کولر گازی، هود، فر، گاز، یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و…، با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید.

آموزشگاه فنی حرفه ای قاصدک تدبیر

09123585814

error: Content is protected !!
باز کردن چت
1
سلام چطور می تونم کمکتون کنم؟